>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Prośba o pomoc

F 0

fandrzej1

Użytkownik
witam serdecznie zaczełem grać w STS od tygodnia proszę o pomoc w sprawie technicznej-wpełniająć na stronie internetu zakłady np.na dziś
648-2
649-2
pojawa się napis kupon akumulawany,przy dodaniu do niego jeszcze np.
661-2
663-1
pojawia się napis pojawia się akumulowany 2 z 4 i 3 z 4 czy zaznaczając to np.2 z 4 jak wejdą wszystkie to wygrywam tylko stawke 2 z 4 i chodzi mi jak to zaznaczyć konkretnie u buka stacjonarnego na karteczkach żeby jaśnie pani siedząca tam niemiała kłopotów,bo u mnie w mieście pani jest strasznie opryskliwa i wymagająca.
Dziękuje serdecznie za pomoc
Miłego dnia wszystkim życze i wysokich wygranych
Andrzej
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witaj, przy konstruowaniu każdego minimum 2 zdarzeniowego kuponu pojawia się komunikat akumulowany. Tak się przyjęło i tak jest, bo wtedy kurs główny kuponu ustalany jest na podstawie wszystkich kursów zdarzeń zawartych na kuponie.
Planowanie zawarcia kuponu 3 zdarzeniowego daje ci pierwszą możliwość zagrania systemem. Oczywiście dodanie kolejnych zdarzeń spowoduje ze będziesz miał więcej możliwości i kombinacji gry.
W przypadku zagrania systemem lub blokiem 2 z 4, aby cokolwiek wygrać musisz trafić dwa zdarzenia (bloki) tak jak zakłada system. Jeśli trafisz więcej 3 lub 4 zdarzenia (bloki) to twój sukces.
A jak to zaznaczyć na karteczce?
Np:
Fc Kaczogrod - Fc Gladiators 1 A
Absolwent Domaszewnica - Tytan Wisznice X B
Naprzód Wtyłowo - Pogrom Koszalin 2 C
itd...
Każda następna literka odpowiada kolejnemu zdarzeniu. Na górze karteczki wpisujesz rodzaj systemu 2 z 4 czy 4 z 7 itd.
A to ze panie w ststach mają kłopoty to nie tylko w twojej kolekturze i nie jest to niczym nowym, jak coś chcesz jeszcze wiedzieć to śmiało pisz.
 
F 0

fandrzej1

Użytkownik
Dzięki serdecznie Diuq85 oj pytań mam wiele np. czy są jakieś pewne systemyzeby wygrać i jakiś najlepsze lub najbardziej wiarygodne forum w sprawie typów na dany dzień przeglądam pare ale na wszystkich są podawane różne Typy a dla mnie początkującego podpora u znających się więcej na tej grze niż ja jest znacząca bo jak na razie gram od tygodnia i przegrywam-trzeba będzie poszukać dodatkowego zatrudnienia by mieć fundusze na gre hahaha.
Miłego dnia
Pozdrawiam
Dzięki za odpowiedz
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Nie ma sprawy... Pewnych systemów nie ma, one z pozoru wydaja się Tobie (grającemu) pewne. Narazie mało wiesz, bo jesteś początkującym graczem, ale z czasem gdy nabierzesz doświadczenia uznasz, że to wszystko jest tak skonstruowane, aby to buk był do przodu na każdej transakcji z klientem. Co do forum - ja polecam właśnie te w którym pisze. Ma ono szerokie grono uczestników i pełne jest ludzi którzy sporo wiedzą.
Jeśli opierasz swoje granie na typach innych to nie wyjdziesz na tym dobrze. Każdy typer powinien być zdany na swoją wiedzę, czy też przeczucie. Te dwa czynniki są głównymi wyznacznikami ewentualnego sukcesu w bukmacherce. Po drugie wybrałeś naprawdę dość słabego buka jeśli chodzi o naziemne wiec trudno tutaj o sukces... Mimo tego nie zniechęcam Cię i życzę powodzenia, pozdrawiam
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
W sumie nie wiem jakie dyscypliny Cię interesują które najczęściej typujesz. Jedno jest pewne, te dwie firmy które wymieniłeś maja zdecydowanie lepszą ofertę i biją sts &quot;na łeb, na szyję&quot;. Sts leci sobie w przysłowiowe kulki, znieśli zakłady (zw) na hokej, (kz) z kosza i awans z piłki nożnej. Jeszcze miesiąc temu tego typu zakłady były, ale np gdy przychodził weekend, próżno było ich szukać. Sts kombinuje jak się da, ostatnio podnosi kursy na handi w kosza do 1.82 a obniża na ilość punktów do 1.78. Ja osobiście nie rozumiem polityki firmy. Ogólnie ich oferta przypomina brukowca, dają to co im ślina na język przyniesie. Okresowo (wręcz jednorazowo) dają zakłady na austriackiego kosza (np w poniedziałek) czy też piłkę azjatycką (Singapur). Czy to jest w porządku w stosunku do klienta? Nie sądzę... Każdy Ci to powie ze sts jest najgorszym bukiem na rynku.
Takich zagrywek ze strony Toto czy Fortuny nie znajdziesz, mają raczej stałe pozycje i nie zmieniają ich jak chorągiewki na wietrze. Stąd taka moja opinia (pogarda) na temat stsu.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
W sumie nie wiem jakie dyscypliny Cię interesują które najczęściej typujesz. Jedno jest pewne, te dwie firmy które wymieniłeś maja zdecydowanie lepszą ofertę i biją sts &quot;na łeb, na szyję&quot;. Sts leci sobie w przysłowiowe kulki, znieśli zakłady (zw) na hokej, (kz) z kosza i awans z piłki nożnej. Jeszcze miesiąc temu tego typu zakłady były, ale np gdy przychodził weekend, próżno było ich szukać. Sts kombinuje jak się da, ostatnio podnosi kursy na handi w kosza do 1.82 a obniża na ilość punktów do 1.78. Ja osobiście nie rozumiem polityki firmy. Ogólnie ich oferta przypomina brukowca, dają to co im ślina na język przyniesie. Okresowo (wręcz jednorazowo) dają zakłady na austriackiego kosza (np w poniedziałek) czy też piłkę azjatycką (Singapur). Czy to jest w porządku w stosunku do klienta? Nie sądzę... Każdy Ci to powie ze sts jest najgorszym bukiem na rynku.
Takich zagrywek ze strony Toto czy Fortuny nie znajdziesz, mają raczej stałe pozycje i nie zmieniają ich jak chorągiewki na wietrze. Stąd taka moja opinia (pogarda) na temat stsu.
Wiem, że to nie jest poddział dotyczący opinii o STS-ie, ale chciałbym dodać coś jeszcze. Niekiedy zamiast Bułgaria 1. liga, jest napisane Uleb Cup 1. liga, albo zamiast słowa &quot;koszykówka&quot; jest słowo &quot;kombinacja norweska&quot;.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Wiem, że to nie jest poddział dotyczący opinii o STS-ie, ale chciałbym dodać coś jeszcze. Niekiedy zamiast Bułgaria 1. liga, jest napisane Uleb Cup 1. liga, albo zamiast słowa &quot;koszykówka&quot; jest słowo &quot;kombinacja norweska&quot;.
To jest już drobny szczegół, a każdy choć trochę znający się na sporcie potrafi dostrzec takie błędy i rozszyfrować dziedzinę sportu. To co opisałem wyżej jest rażące, a takie traktowanie klienta poniżej krytyki.
Sęk w tym, ze firmę przejęli zagraniczni właściciele, i chyba w tym usprawiedliwiam sobie takie zagrywki stsu.

Muszę się zgodzić, nie jest to dział dotyczący opinii więc zakończę raczej moje uwagi na tym poście
 
Do góry Bottom