>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prośba o ocenę formy

Status
Zamknięty.
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Witam,
Nie wiem czy to możliwe, ale chciałem prosić o ocenę.
Gram na Poker 770 z darmową kasą o pokerstrategy.
Zagrałem co prawda nie dużo rąk, ale coraz więcej się douczam, a jednak coraz więcej przegrywam kasy.
Gram tylko na 4NL. na stołach 6 osobowych
Pierwszy obrazek graficzne przedstawienie mojej formy wedle rąk.
Jak widać coraz gorzej.
Gram wedle rąk startowych z Pokerstrategy.
Więc jeśli wchodzę do gry to z
Kolejne obrazki to też dane z PokerTracker 3 co przedstawiają można się domyślić.
Proszę o przeanalizowanie tych danych doświadczonych graczy, zależy mi na analizie technicznej, bo widzicie tylko statystyki, a nie jak rozgrywam.
Jeśli będzie trzeba dodam kolejne statystyki.


 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Chłopie rake wszystko Ci zeżre.... na pokerze nie zarobisz...gwarantuje Ci to no chyba że jesteś wybitny, ale jeśli nie masz dobrego RB to nie ma o czym mówić nawet, a jak już chcesz grać to daj se spokój z takimi śmieciami jak ipoker, szkoda czasu przede wszystkim, pokerstars, ewentualnie party, nie ma sensu rake nabijać jakimś krzakom w ipoker, dobra rada.
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
na pierwszy rzut oka widze że Vpip jest ok, na FR powinno oscylowac w granicach 14-16, wspolczynnik PFR jak najbardziej ok dla stolow full ring, na stolach SH zbyt tight. Z tym PFR widzialbym Cie na FR. Grasz troszke schematycznie, ani razu nie zagrales bardzo fajnego zagrania check/raise, bo betowaniu na PF. Taka moja osobista opinia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom