>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prośba do wszystkich

L 0

lukkam

Użytkownik
Witajcie
Jestem początkującym graczem a Wy, którzy długo siedzicie w tym biznesie napewno wiecie czy jest jakiś pewny lub prawie pewny system na wygrywanie w bukmacherce? Czy np obracanie 5 tys zł dziennie da mi gwarantowane 100zł?
Czy moglibyście zdradzic jakie są Wasze ulubione systemy i jakimi gracie i jakie możecie polecić?
Czy pozostaje tylko gruntowna analiza meczu i liczenie że wejdzie.

pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witajcie
Jestem początkującym graczem a Wy, którzy długo siedzicie w tym biznesie napewno wiecie czy jest jakiś pewny lub prawie pewny system na wygrywanie w bukmacherce? Czy np obracanie 5 tys zł dziennie da mi gwarantowane 100zł?
Czy moglibyście zdradzic jakie są Wasze ulubione systemy i jakimi gracie i jakie możecie polecić?
Czy pozostaje tylko gruntowna analiza meczu i liczenie że wejdzie.
pozdrawiam
Ja polecam Ci dokładnie tę metodę nikt nie da Ci gwarancji ani pewności nie licz na to po prostu rób swoje, Analizuj i próbuj.....
Czy pozostaje tylko gruntowna analiza meczu i liczenie że wejdzie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Po pierwsze, nie otrzymasz takiego systemu ponieważ taki system nie istnieje.
Po drugie, na czym polega Twoja wyjątkowość aby Ci podsuwać pod nosek resumé zawartej na tym Forum wiedzy? Na tym, że jesteś &quot;początkującym graczem&quot;?
Do dzieła, zgłębiaj Forum.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Witajcie
Jestem początkującym graczem a Wy, którzy długo siedzicie w tym biznesie napewno wiecie czy jest jakiś pewny lub prawie pewny system na wygrywanie w bukmacherce? Czy np obracanie 5 tys zł dziennie da mi gwarantowane 100zł?
Czy moglibyście zdradzic jakie są Wasze ulubione systemy i jakimi gracie i jakie możecie polecić?
Czy pozostaje tylko gruntowna analiza meczu i liczenie że wejdzie.
pozdrawiam
value
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Witajcie
Jestem początkującym graczem a Wy, którzy długo siedzicie w tym biznesie napewno wiecie czy jest jakiś pewny lub prawie pewny system na wygrywanie w bukmacherce? Czy np obracanie 5 tys zł dziennie da mi gwarantowane 100zł?
Czy moglibyście zdradzic jakie są Wasze ulubione systemy i jakimi gracie i jakie możecie polecić?
Czy pozostaje tylko gruntowna analiza meczu i liczenie że wejdzie.
pozdrawiam
nie ma systemu, liczy się tylko to, czy znasz się lepiej na sporcie od bukmachera i potrafisz lepiej od niego oszacować kurs.
to wszystko, nie ma żadnej większej filozofii
 
medievil 1

medievil

Użytkownik
Polecam Ci kolego zainteresować się tradingiem na giełdzie zakąldów sportowych, pozdrawiam.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Luk@szz, wystarczyło wejść w profil autora tego wątku aby zobaczyć:
lukkam &gt;&gt; Ostatnio aktywny: 29-09-2014 17:25 ????
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Polecam Ci kolego zainteresować się tradingiem na giełdzie zakąldów sportowych, pozdrawiam.
Trading na giełdzie zakładów sportowych, to raczej nie dla amatorów i trzeba sporo posiedzieć w temacie by ogarnąć. Nie polecaj mu takich rzeczy skoro jest amatorem na bukmacherze, a co dopiero o giełdzie mówisz.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
TyperekS&gt;&gt; jesteś userem tego forum od 21.04.2014 - a dopiero
dziś odnosisz się do wpisu Medievila z 27.05.2014 ????
Aby było ciekawiej:
autor wątku lukkam &gt;&gt; Ostatnio aktywny: 29-09-2014
autor odpowiedzi Medievil &gt;&gt; Ostatnio aktywny: 17-07-2014

Więc z kim Ty korespondujesz ?
Taka moja do Ciebie skierowana prośba a raczej uwaga natury ogólnej, oparta o Twoje tu wypisywane na forum głupoty: ogarnij się chłopie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Niestety pewnego systemu nie ma, sa tutaj ludzie, ktorzy siedza w bukmacherce kilkanascie a nawet kilkadziesiat lat i.. sa na minusie. Z wiekiem zauwazam, ze wszystkie te systemy bez znajomosci sportu nic nie daja. Nie baw sie w zadne systemy na przyklad z overami/underami i stawianiu tym samym meczow w ciemno. Nie znam pojedynczej osoby, ktora bez znajomosci sportu zarabia na tym.
 
F 6

filipkot

Użytkownik
ja ostatnio gram tylko opcję- np 5/6 zdarzeń na piłkę nożną na o0,5 gola i jeden wg mnie pewniak (czyli nic z angielskiej) po kursie 1,80 na przykład i mam ako ok 2/3 i za stówkę wchodzę ???? ale wiadomo- jak kolega wyżej napisał- wiedza musi być ????
 
Do góry Bottom