>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

prośba. czy zagrać kontrę

A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
witam

gram już od kilku lat z różnym skutkiem to mój pierwszy post na forum

mam pytanie ale najlepiej oprę to na przykładzie. mam na kuponie postawione 4 zakłady jako AKO . Jagielonia, Lechia, Lech (-1) i Śląsk. Stawka 200 PLN. do wygrania ok 3100 PLN. Po pierwszym dniu trafiona LEchia i Jagielonia. KOlejne mecze w niedzielę o 15,30 i po 17,00

czy warto stawiać kontrę i w jaki sposób to zrobić ? najbardziej obawiam się o mecz śląska .
nie chodzi mi o ten kupon ale zastanawiam się w jaki sposób takie kupony kontrować. zrobiłem błąd zostawiając 2 mecze w tak niewielkim odstępie czasowym ale teraz już nic nie zrobię . myślałem o postawieniu np kuponu typu 2 z 3 z opcją x2 w meczu Śląska oraz zwycięstwie Lecha + dodatkowy mecz z soboty ( np. Legia ) w przypadku trafienia meczu sobotniego mam zwrot

może jakieś propozycje ?
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
tak, tylko w jaki sposób kontrować ? kontrę na Śląsk mogę zagrać ale to nie daje nawet gwarancji zwrotu w przypadku przegranej lub remisu Lecha
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
Jeżeli w tym przypadku przy ako chcesz zagrać kontrę to musisz postawić 2 dodatkowe kupony singlowe:
1) Zawisza lub remis
2) Wisła (+2)
Kursy niestety będą mizerne, szczególnie na Wisłę +1,5 lub +2 zależy jaką ofertę daje bukmacher. Według mnie tutaj nie opłaca się grać konty, ale niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni koledzy ????
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
nie chcę tutaj śmiecić ale niestety nie mogęwysyłać prywatnych wiadomości więc napiszę tutaj

ok. mam dwa kupony
Jagiell - Cracov 1 - 2,20
Piast - Lechia 2 - 2,35
Lech - Wisła 1 - 1,90
Sląsk - Zawisza 1 - 2,30

AKO22,59
stawka 100
EWK 1987,92

drugi kupon
Jagiell - Cracov 1x - 1,29
Piast - Lechia x2 - 1,35
Lech - Wisła 1 (-1) - 3,15
Sląsk - Zawisza 1 - 2,30

AKO 12,62
stawka 100
EWK 1110,56

nie mam pewności jeżeli chodzi o Śląsk ale nie lubię stawiać kontr . wolałbym postawić np 1x na Śląsk + 1x na Lecha i dorzucić Legię lub np x2 na Pogoń. o 17 będę znał wynik Śląska i będę w stanie jeszcze coś zrobić. generalnie nie chodzi mi o to czy przegram 200 pln czy nie ale o to jak zachowywać sięw takiej sytuacji

dzięki za pomoc
pozdrawiam
 
T 0

tominho

Użytkownik
Masz dosc duzo do wyciagniecia i zdania zawsze beda podzielone . Ja osobiscie bym zagral kontre chcialem 2 kupony zagrac ale chyba lepiej by bylo zagrac zawisza 2X i wisla 2X na jednym kuponie kurs kolo 3.5 razem by byl za 300 zl . Wygrana 1150 . Potem czekasz na wynik slaska i patrzysz ktory kupon jest w grze , masz zainwestowane 500 zl . Slask wygrywa lub przegrywa i wtedy pozostaje puscic ostatni kupon na wisle jak slask wygra za polowe stawek i zysk bylby kolo 1000 zl ale za to pewny . Pewnie zdecydujesz sie poczekac bo troche kasy trzeba by bylo wsadzic . Miejmy nadzieje ze wygrasz . Powodzenia ????
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
A niby czemu ? W pewnym momencie została mu tylko Wisła z Lechem, wiec tak jakby singiel. Jakby skontrowal na x2 nie był by w plecy.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
@goly78
rozumiem jak by mu zostało Wisła z Lechem to by kontrować z podpórką,ale by musiał taką stawkę postawić by był na plus. A jak gra na bet365 mógł zamknąć kupon.
 
Do góry Bottom