>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Primera División de México 2012/2013 + niższe ligi

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Primera División de México 2012/2013


Liga meksykańska dzieli się na sezon otwarcia (Apertura) i zamknięcia (Clasura) ,rozgrywki są w systemie play off.Najlepsze meksykańskie ekipy mogą brać udział w Lidze Mistrzów CONCACAF oraz Copa Libertadores.
Drużyny:
  • Club América
  • Club Atlante
  • CF Atlas Guadalajara
  • CDSC Cruz Azul
  • CD Chivas de Guadalajara
  • Jaguares de Chiapas
  • Club León
  • CF Rayados de Monterrey
  • CA Monarcas Morelia
  • Pachuca CF
  • Puebla FC
  • Pumas UNAM
  • Querétaro FC
  • San Luis FC
  • Club Santos Laguna
  • Club Tigres de la UANL
  • Tijuana
  • Deportivo Toluca



Club Leon -beniaminek ,awansowali co dopiero ale jak pokazała w poprzednim sezonie Tijuana nie warto skreślać beniaminka.
Club Santos Laguna-obecny mistrz Meksyku

Transfery in:
Z ciekawszych transferów to na pewno E.Paredes zakupiło go Atlante za 1.5 mln $ z Colo Colo według mnie bardzo dobry zakup ,bo pokazał w Chile się z bardzo dobrej strony.Kolejnym ciekawym transferem jest M Pavone z Lanus do Cruz Azul kto ogarnia argentyńską ten wie że Pavone strzelać potrafi ,do tego L Perea z Atletico Madryt wzmocnił Cruz Azul ,Pera jak wiadomo w Atletico Madryt spędził można rzecz że całe życie heh od 2004 do teraz.Jaguares kupił jakąś perełkę z Kolumbii Jhon Córdoba nie widziałem go w akcji ale warunki podobno konkretne ,rocznik 93 i już coś tam postrzelał w kolumbijskiej.I tutaj od razu napiszę ostatnio w hyde parku wprowadziłem w błąd bo napisałem że Betis kupił J Montero a to jest nie prawdą ,J Montero grał ostatnio w Betisie ale wykupiła go za € 3.5mln Monarcas Morelia według mnie dobry transfer.Pachuca przygarnęła do siebie weterana hiszpańskich boisk Raula Tamudo , i P. da Silva z Zaragozy .Pumas od Puebli zgarnęło Luisa Garcie (Barcelona ,Liverpool,A Madryt znany grajek;) ) Queretaro zrobiło niezły transfer z urugwajskiego Liverpoolu zgarnęło D Vera który w ostatnim sezonie w 15 meczach strzelił 13 goli ciekawie.
Transfery out:
Najciekawszym transferem jest sprzedaż J Martineza za € 8.8 mln z Jaugares do Fc Porto , co prawda Portugalczycy musieli sypnąć groszem ale nie ma co się dziwić świetny grajek ,sporo strzela ,szybki dobra technika będzie z niego miało Porto duży pożytek .Błąd według mnie zrobiła Tijuana sprzedała J Sanda $ 750 tyś do Racing Club de Avellaneda a według mnie jeden z lepszych grajków w poprzednim sezonie 12 bramek zdobył .Podobnie nie zrozumiała decyzja Cruz Azul oddali za darmo E Villa do Pumas ,w poprzednim sezonie nie raz ich ratował jeden z lepszych zawodników 14 bramek.

1 kolejka:
i zawodnicy zabrani na Igrzyska Olimpijskie w Londynie:
1 GK José de Jesús Corona Cruz Azul
2 DF Israel Jiménez UANL
3 DF Carlos Salcido UANL
4 DF Hiram Mier Monterrey
5 DF Dárvin Chávez Monterrey
6 MF Héctor Herrera Pachuca
7 MF Javier Cortés UNAM
8 MF Marco Fabián Guadalajara
9 FW Oribe Peralta Santos Laguna
11 MF Javier Aquino Cruz Azul
12 FW Raúl Jiménez América
13 DF Diego Reyes América
14 MF Jorge Enríquez Guadalajara
15 DF Néstor Vidrio Pachuca
16 DF Miguel Ponce Guadalajara
17 DF Néstor Araujo Cruz Azul
18 GK Antonio Rodríguez Guadalajara
* 10 nie ma bo to gracz z Premier League
Pierwsze kolejki polecam prześledzić a nie grać na pałę ,streamy są u buków takich jak Bet365,Unibet,Sportingbet do tego na stronie np http://www.sportlemon.tv/ .
Ponadto polecam prześledzić ten temat jak to wyglądało we wcześniejszym sezonie :http://forum.bukmacherskie.com/f123/meksyk-primera-division-de-mexico-2011-2012-a-53049.html i ten post ,który mam nadzieję zachęci kogoś http://forum.bukmacherskie.com/f123/meksyk-primera-division-de-mexico-2011-2012-a-53049-2.html#post2773760
(lekko się pochwale w poprzednim sezonie miałem na 42 typy 26 trafionych ;) oby i ten był tak udany.)
A tutaj jeszcze kursy z bwin na mistrza Meksyku:

No i w czołówce dwie ekipy które poprzednim sezonie wiodły prym Santos Laguna i Monterrey ale i Tigres ,America zawsze są groźni.Ja tutaj jeszcze bym się wstrzymał w typowaniu bo po pierwsze brak zawodników ,którzy pojechali na IO ,do tego na początku nie każdy musi mieć formę ,więcej napiszę po kilku kolejkach.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Jaguares-Tigres
1 kolejka to za wiele o formie nie mogę napisać ,ale po stracie Martineza Jaguares według mnie straciło sporo na wartość.Tigres dosyć mocny jest , i w zasadzie szanse na mistrzostwo stracili przez głupotę (wygrywali 0-2 do 87 min ,skończyło się 2-2 i odpadli w półfinale).Tigres ofensywnie wygląda dla mnie lepiej ,zapewne zagra dziś Luis Garcia więc sporo może namieszać do tego dobre stałe fragmenty gry.U gospodarzy debiut powinien zaliczyć Córdoba podobno talent niebywały zobaczymy co pogra , Rey u gospodarzy też powinien co nie co namieszać ,ale mimo wszystko lepiej mi się widzi ofensywa Tigres jest Luis Garcia, Lobos 16 bramek w poprzednim sezonie ,Viniegra świetny pomocnik sporo walczy ,młody i perspektywiczny .Tak trochę sucho piszę bo nic więcej na tą chwilę nie mogę napisać poza tym że Tigres zawsze dobrze grało w ataku i sporo strzelało ,to samo Jaguares ale teraz stracili swojego kata i nie wiem czy jest w stanie młody Córdoba go zastąpić z marszu a jeśli chodzi o defensywę to goście górą co potwierdzają staty ale z tamtego sezonu takie uroki pierwszych kolejek niestety .Mimo to dwa typy na to spotkanie bardzo fajnie wyglądają i polecam :
Tigres strzeli przed 58:00min 1.83 Bet365✅
Tigres DNB 1.83 bet365✅

wynik: 0-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Santos Laguna - San Luis | 1 - 1,57 Bet365 ✅ 2:1
Sezon rozpoczyna mistrz kraju Santos. W pierwszym meczu przyszło im zagrać z zespołem, z którym brak trzech punktów nie będzie dobrze widziany. Santos Laguna w przerwie sezonowej poczynił parę transferów, ale jednak według mnie koniec końców na plus. Z ważniejszych graczy odszedł tylko Carlos Morales. Natomiast do klubu przyszło paru fajnych grajków co z pewnością znacznie podwyższy jakość zespołu. Tak więc z Monarcas Morelia przyszedł bardzo fajny pomocnik Edgar Lugo oraz hiszpański pomocnik Marc Crosas, który ma za sobą grę w Celticu Glasgow. Reszta bez zmian. San Luis poczyniło trochę transferów, ale też wydaj mi się że na plus dla drużyny. Najbardziej będzie brak napastnika Alfredo Moreno, który w poprzednim sezonie strzelił 12 bramek. Do tego odszedł też jeden z filarów drugiej linii Ignacio Torres. Sprowadzono dwóch perspektywicznych napastników Fernandeza z Danubio i Trelleza z Medellin. Ogólnie wzmocniono każdą linię, oprócz bramkarza. Teraz już głównie o samym meczu. Faworyt jest jeden, a kurs to chyba głównie na fakt, że to dopiero pierwsza kolejka. Według mnie warto pobrać, ale tak jak pisał wyżej Tracku nie ma sensu grać za mega stawki. Santos w każdej formacji posiada przewagę. Decydująca to z pewnością atak, gdzie gospodarze prezentują znacznie wyższy poziom. Gomez, Quintero czy też bramkostrzelni pomocnicy Luduena i Rodriguez dają pewny gwarant bramek. Historia pokazuje, że często padają bramki w meczach tych drużyn dlatego over po 1,90 też według mnie jest jakąś tam alternatywą dla tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Club Atlante-Pachuca
Ciekawy meczyk nam został na zakończenie 1 kolejki ,obie ekipy bardzo ładnie się wzmocniły o czym pisałem wyżej,gospodarze poprzedni sezon mieli słaby dużo bramek tracili w końcówce ciężko było im o pkt nawet u siebie,Pachuca bardzo fajnie wyglądała ale odpadła w play offach ,co prawda u siebie są dużo mocniejsi ale i na wyjeździe potrafią się pokazać z dobrej strony.Ofensywnie obie ekipy na papierze wyglądają elegancko ,defensywnie tak sobie nie najgorzej,obie ekipy przed meczem w podanych składach wyglądają mocno ofensywnie ,sporo nowych twarzy które miały miesiąc na zgranie ze sobą .Ja tutaj pokuszę się o over ,skład i kurs do tego zachęca.

Typ:
Over 2.5 2.00 bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Tigres UANL-Atlante
Na szybko, Tigres bardzo dobrze weszli w rytm ligowy widać że forma jest ,grają z Atlante które widziałem z Pachucą i strasznie nie skuteczni są do tego przyjdzie im grać na ciężkim terenie obrona nie jest za pewna i z drugiej strony jakby Tamudo miał lepszą skuteczność to Pachuca by wygrała.W tym meczu gospodarze według mnie będą cały mecz przeważać i w sumie nie widzę opcji żeby tego nie wygrali .U siebie Tigres licząc poprzedni sezon jest jedną z lepszych ekip ,obrona mało traci ofensywa dużo strzela .Ja widzę tylko jedną opcje.
Typ:
Tigres over 1.5 gola 1.61 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Morelia vs San Luis
Z pośród trzech meczy dzisiejszej nocy ten zapowiada się według mnie najciekawiej .Faworytem jest Morelia ekipa własnego podwórka ,na dwa mecze zgarnęli 4pkt ,widziałem ich spotkanie z Monterrey i jednak mogą mówić o sporym szczęściu nie dość że słupki i poprzeczki były obijane przez graczy Rayados to jeszcze sędzia nie dopatrzył się kuriozalnej sytuacji obrońca Monarcas wybił piłkę z linii bramkowej ewidentnie ręką .Obrona w tamtym meczu pewna nie była raczej brak skuteczności pomógł gospodarzom w wygranej + to że początki wiadomo nie są łatwe(wyjazdy patrz Monterrey). Głównym katem gospodarzy jest Sabah i większość piłek w ataku idzie do niego .Goście co prawda dwie porażki ale to nie z byle kim bo z obecnym mistrzem kraju i solidnym wzmocnionym Cruz Azul .San Luis to jest średniak ligowy ,który potrafi urwać pkt każdemu .Na napadzie ujżymy pozyskanego z Medellín Trelleza ,co prawda 22 latek jeszcze nie strzelił nic w tym sezonie (2 mecze dopiero) ale uzyskał zaufanie od sztabu szkoleniowego i przypadł do gustu trenerowi ciekawy grajek.San Luis nie gra źle ,to jest nowy zespół dopiero w budowie większość grajków to nowi zawodnicy.
Ja w tym meczu skłaniam się do gry zakładu obie strzelą a czego tak?
Morelia w poprzednim meczu nie grała dobrze w defensywie,co prawda nie stracili jeszcze bramki ale to jest kwestia czasu przy takich błędach
San Luis to samo nie zgrani są i stracili 4 bramki w 2 meczach
Sabah król pola karnego powinien coś ustrzelić
Goście z kontry będą groźni + stałe fragmenty gry
Kurs według mnie bardzo dobry
H2H
Osłabienia:
A.Ramirez u gospodarzy i to jest spora straty podstawowy pomocnik grający od sezonu 09/10 w poprzednim sezonie 38spotkań rozegrał
U gości jako takich brak
Typ:
obie strzelą 1.83 bet365✅
do przerwy 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Lobos BUAP - Celaya
Typ: X2
Kurs: 1.85
Bukmacher: BWIN

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 4 kolejki Meksykańskiej Premiery A w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 8 pozycję w tabeli zespół Lobos BUAP z 3 Celaya. Gospodarze tego spotkania w swoich 3 dotychczasowych występach ligowych zdołali 1x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 4 bramki a stracili 5. Goście natomiast w swoich 3 dotychczasowych występach ligowych zdołali 1x odnieść zwycięstwo a 2x zremisowali strzelając przy tym 5 bramek a stracili 2. Pomijając jednak w/w statystyki warto tutaj wspomnieć o ostatnim spotkaniu dzisiejszych gospodarzy którzy przegrali w środę na wyjeździe podczas pojedynku pucharowego z ekipą FC Puebla. Po tamtym pojedynku dzisiejsi gospodarze mieli bardzo mało czasu na przygotowanie się do dzisiejszego pojedynku z zespołem który bardzo dobrze rozpoczął nowy sezon ligowy dlatego też pobieram tutaj X2.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Club America - Atlas
Myślę, że jest to jeden z lepszych meczów na dzisiejszą noc w Meksyku. Club sezon rozpoczął bardzo dobrze, bo od remisu na piekielnie ciężkim terenie z Monterrey. Potem zwycięstwo z Chiapas, ostatnią drużyną w lidze i w końcu remis w ostatniej kolejce z Atlante. Już w tych pierwszych kolejkach widać, na co stać ten zespół. Widać również pewne mankamenty w ich grze, bo takim z pewnością jest gra linii defensywnej. Cztery bramki stracone w dwóch meczach to może nic nie znaczyć, ale jednak jeśli dwie padają ze strony Chipas, które w sumie w czterech meczach strzeliło cztery bramki to już jest jakiś znak. Myślę, że jest to głównie spowodowane osłabieniem tejże obrony, bo jak wiadomo Diego Reyes jest na Igrzyskach. Kto oglądał mecze z udziałem Meksyku widział na co stać tego młodego chłopaka. Zresztą w Londynie przebywa także napastnik Raul Jimenez. Do tego w dalszym ciągu brak podstawowego bramkarza Moisesa Munoza, za którego gra młodziutki Gonzalez. W defensywie brakuje również drugiego z podstawowych obrońców Juana Valenzuela. Cieszy z pewnością gra ofensywna, w której rządzi i dzieli Christian Benitez.
Atlas łatwych przeciwników na start sezonu nie miał a jednak udało im się zgromadzić cztery punkty. Na uwagę zasługuje ostatnia wygrana z Pachuca 3:0 i to na wyjeździe, na którym jakoś nigdy wybitnie sobie nie radzili oraz remis z Tigres, jednym z moich kandydatów do mistrzostwa. Z przodu mają dobrego napastnika Hectora Mancilla, który grał ostatnio w Tigres. Do pomocy ma Vicente Vuoso, który właśnie jest wypożyczony z Americi. W pomocy fajni zawodnicy Santos i Vigon. Obrona jak na razie straciła tylko jedną bramkę, ale myślę, że dzisiaj doliczą do tego bilansu jeszcze parę. Dzisiaj nie zagra pomocnik Sergio Ponce.
Gram tutaj BTS, bo jednak defensywa nie sprawuje się najlepiej i goli może być tutaj parę, nawet w dotychczasowych meczach padało ich na Azteca sporo. Jednak myślę, że Atlas ukłuje bo w poprzednich latach nawet jak dostawali trzy, czy cztery bramki zawsze tego honorowego dali radę strzelić.
Club America - Atlas @ BTS 1,72 Bet365✅
Tigres - Queretaro
Tutaj będzie już krótko, bo raczej nie ma czego zbytnio opisywać. Tigres w tym roku ma dobry skład, co zresztą widać po wynikach. U siebie na Universitario de Nuevo León zawsze mocni, bardzo rzadko przegrywają, a z pewnością nie z taką drużyną jak Queretaro. Świetnie gra pomocnik Lobos, który w każdym sezonie strzela sporo bramek. Do tego jest Luis Garcia, grający przez lata w Espanyolu czy też Brazylijczyk Edno. Z tego co widziałem, Tigres dzisiaj w optymalnym składzie.
Blancos jeszcze w tym sezonie bramki nie zdobył, a stracił już sześć. Trzy porażki, z czego z Pumas na wyjeździe dostali 3:0. W tamtym roku słabo grali na wyjazdach i jak widać w tym będzie podobnie. Nie będę bawił się w jakieś typowanie ilości bramek, tylko po prostu gram na zwycięstwo gospodarzy bo jakoś nie wydaje mi się, aby w tym meczu mogli stracić trzy punkty.
Tigres @ 1,33 Bet365⛔
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Pachuca-Tijuana
Oglądałem wcześniejsze mecze gospodarzy i grali nieźle ,brakowało tylko wykończenia w meczach Pucharowych i ostatnim ligowym pokazali zęby i wyglądało to dużo lepiej.Tijuana jest mocna ale u siebie na wyjazdach nie jest to samo obrona głównie wtedy zawodzi .Teren do łatwych nie należy bo Pachuca tak jak Tijuana to ekipy własnego podwórka.Ja tutaj skłaniam się ku Pachuce bo widzę w nich spory potencjał głównie za sprawą transferów ,Tijuana na wyjazdach mnie nie przekonuje ciężko mi coś więcej napisać ,głównie tutaj mam w głowie grę obu ekip i jeśli skuteczność nie zawiedzie to kibice Tuzos będą się cieszyć z 3pkt .Tamudo i Cejas z przodu graczom Tijuany nerwów na pewno napsują.
Typ:
Pachuca 2.01 Pinnacle ⛔
tragicznie w defensywie,Tijuana lepsza ale wynik: 2-2
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Pumas-Toluca
Ciekawe spotkanie ,Pumas to jest mocna ekipa ,taktycznie dobrze poukładani ,u siebie mało tracą przyjdzie im zagrać z Tolucą której o dziwo wiedzie się nad zbyt dobrze ,ale szczerze nie mieli jeszcze w tym sezonie tak mocnego przeciwnika jak Pumas.Gospodarze przed sezonem jak już wspominałem wzmocnili ofensywę pozyskali Luisa Garcie i E Villa ,pożyteczni zawodnicy i na dokładkę z Toluci zabrali legendę ligi obrońce M Romagnoliego 155 spotkań ligowych.W formie jest napastnik Martin Bravo trzy mecze ,trzy bramki i to głównie będzie największe zagrożenie dla gości.Toluca też transferowo się wzmocniła głównie za sprawą Brazylijczyka Lucasa Silvy także 3 mecze i 3 bramki ,na pewno wartościowymi piłkarzami są jeszcze w ekipie gości Benitez pozyskany z Cerro Porteno ,no i Cacho z Pumas który już strzelił jedną bramkę.Mimo tego że ostatnio Toluca wygrywa ja skłaniam się ku gospodarzom tego spotkania,według mnie są mocniejsi ,lepsi taktycznie ,mecze między sobą na korzyść UNAM Pumas,kurs myślę że buki przeceniają gości i jest tutaj value .
Typ:
UNAM Pumas 2.06 Pinnacle ⛔
co za kolejka :grin:
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Puebla - Cruz Azul
Szkoda trochę tego typu na Tigres, ale trudno, gramy dalej.
Puebla sezon zaczęła słabo, ale z biegiem czasu grają coraz lepiej. Remis z Santosem Laguna i to na wyjeździe, do tego wygrana w pucharze z Lobos BUAP 2:0. Oglądałem urywkami ten mecz z mistrzem i co dało się zauważyć, to że jednak ta obrona nie jest jakoś mocno pewna. Zresztą bramki dla Santosu po błędach obrony. Cieszy to, że ofensywa jest dobra i strzela dość regularnie. Świetnie ostatnio zagrał Matias Alustiza, który zresztą strzelił obie bramki. W ataku gra z Romo, który nie jest już tak skuteczny jak jego kolega, ale swoje zawsze dołoży, a w pomocy jest przecież też bramkostrzelny DaMarcus Beasley. Obrona tak jak już wspominałem taka sobie, w sumie już stracili siedem bramek. Szkoda, że dzisiaj nie zagra Kolumbijczyk Edison Toloza, bo napad byłby jeszcze mocniejszy. Poza nim skład pełny.
Cruz Azul jest osłabiony i to poważnie, bo z tego co patrzyłem to brakuje sześciu zawodników, którzy w poprzednim sezonie byli podstawowymi zawodnikami. Nie żeby odeszli, tylko część jest kontuzjowana, a część jest na Igrzyskach w Londynie. Tak więc kontuzjowani są : obrońcy Julio Dominguez i Jair Pereira i pomocnik Christian Gimenez. W Londynie jest bramkarz Jose Corona, obrońca Nestor Araujo i pomocnik Javier Aquino. Widać, że cała obrona wypada na ten mecz. Dobra wiadomość to pewnie taka, że napastnicy w komplecie z Pavonem i Velą na czele. Obaj są awizowani do pierwszej jedenastki, ale w razie czego jest przecież jeszcze Bravo i Orozco, równie dobrych napastników.
Historia pokazuje, że mecze między tymi zespołami zawsze były wyrównane i padało tam dość dużo bramek, dlatego też uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie granie w tym spotkaniu BTS.
BTS @ 1,72 Bet365⛔ mecz ustawiła czerwona kartka, zresztą dość głupia ...
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Santos Laguna-Pumas UNAM
Nie muszę chyba powtarzać jak mocni u siebie są gospodarze ,głównie ofensywnie strzelają bramek sporo ostatnio 2 bramki u siebie to dla nich minimum ,Pumas może i nie jest jakimś ogórkiem ale odstają od rywali ,ostatnio straszna nie moc strzelecka można to było luknąć w meczu z Tolucą .Santos tym remisem z Pueblą jest podrażniony ,gdzie z 2-0 zrobiło się 2-2 za bardzo się rozluźnili i zremisowali wygrany mecz.Quintero jest w formie 4 mecze 3 bramki więc Pumas będzie miał ciężko się bronić ,z drugiej strony w Santosie braknie Maresa kontuzja obrońca środkowy niezły grajek ,mimo to kurs fajny na overek 2.0 ,głównie za sprawą gry Santosu u siebie ,formy Quintero ,Pumas może się odgryźć do tego brak podstawowego obrońcy Maresa.Obie ekipy lubią postrzelać w meczach między sobą.
Typ:
over 2.0 1.50 bet365 azjan✅

Monterrey-Atlante
Monterrey jest mocne i nie raz to udowodniło ,to że wyjazdy ostatnio im nie wychodzą nie znaczy że zapomnieli jak się gra w piłkę ,Atlante ostatnio jakiś mały zryw załapało ale na wyjeździe w tak ciężki teren nie widzę ich kompletnie .W Monterrey tacy gracze jak De Nigris rep Meksyku ,Suazo rep Chile ,Cardozo bardzo szybki ,dobry przegląd pola ,sporo asystuje ale i sam potrafi huknąć ,braknie Delgado czerwona w ostatnim .W Atlante wyróżnia się Paredes sprowadzony z ligi chilijskiej ale dziś na przeciw sobie będzie miał nie przeciętną obronę składającą głównie się z reprezentantów kraju ,def pomocnik Zavala też na plus zasługuję można go było luknąć na IO .Ja tutaj widzę zwycięstwo Rayados.Monterrey u siebie od początku próbuję szybko narzucać swoje tempo i często kończy się szybką bramką dla nich jak jakiś buk będzie miał zakład bramka przed ~30min to warto.
Typ:
Monterrey 1.57 bet365⛔ co za bezsens grają w przewadze prowadzą 1-0 i 84min idiotyczny faul w polu karnym w ogóle nie było zagrożenia ,takich idiotyzmów nie idzie przewidzieć
edit
pomyłka była 1.50 kurs jest na azjana 2.0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Chiapas - Queretaro
Czas na przełamanie gospodarzy, bo jak nie z Queretaro to nie wiem z kim. Chiapas zawsze dobrze grali u siebie, przez co nadrabiali sporo punktów. Przecież ostatni sezon zakończyli na ósmej pozycji. Prawda, stracili Martineza, głównego bombardiera, ale są też inni nie mniej zdolni. Mamy Reya, Arizale czy też młodego Cordobe. Obrona słaba, ale myślę, że napadem nadrobią. Tylko w jednym meczu nie strzelili nic i to w pierwszej kolejce z mocnym Tigres.
Queretaro już raz w tym sezonie pokrzyżowało mi plany, bo udało im się strzelić dwie bramki Tigres, co zresztą były ich jak na razie jedyne trafienia w lidze. Oby w tym spotkaniu nie przypomnieli sobie jak się strzela. To drużyna głównie własnego boiska, a na wyjazdach grają słabiutko. Defensywa słaba, w sumie już 12 bramek straconych. Oba zespoły w pełnych składach.
Tak jak mówiłem, Chiapas według mnie są mocniejsi w napadzie, bo w defensywie to raczej porównywalnie i myślę, że pierwsze trzy punkty zostaną w domu. Do tego ostatnie mecze pomiędzy nimi to zwycięstwa gospodarzy.
Chiapas @ 1,61 Bet365 ✅ 2-1
Leon - Monarcas
Beniaminek Leon zadziwia swoją formą na początku sezonu. Grają fajnie, ale co najważniejsze skutecznie i bramki w ich meczach to w tym momencie standard. Dużo lepiej radzą sobie u siebie, gdzie rozjeżdżają rywali, tak było w zeszłym sezonie i w tym też jest podobnie. Bilans 7-0 po dwóch meczach robi wrażenie. W świetnej formie są Pena, Montesa, Burbano. Defensywa jak na razie dobrze, ale myślę, że dzisiaj pękną. Nie zagra podstawowy defensor Mascorro.
Monarcas rzecz jasna lepiej radzi sobie na własnym terenie, ale na wyjazdach nie gra najgorzej. Często w ich meczach pada sporo bramek. Defensywa nie najgorsza, atak w miarę dobry z bramkostrzelnym Sabahą, w pomocy mamy Rojasa, Valdeza i Moralesa, którzy zawsze coś od siebie dołożą do wyniku. Jak na razie dwa mecze na wyjeździe i dwa remisy z Guadalajara 1-1 i Cruz Azul 0-0. Pełny skład.
Stawiam tutaj over, by myślę, że znowu zobaczymy parę bramek, bo w obu drużynach ma kto strzelać. Do tego statystyki z poprzednich pojedynków, gdzie widać, że drużyny te lubią sobie postrzelać między sobą.
Over 2,5 @ 1,75 Bet365 ✅ 1-3
BTS @ 1,61 Bet365 ✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 0

mleczo

Użytkownik
Tigres UNAL-Toluca
Dzisiejsze spodkanie zapowiada sie bardzo ciekawie, gospodarze czyli drużyna Tigres podejmowac bedzie drużyne lidera Toluca. Tigres jest to bardzo dobra druzyna grająca bardzo techniczną piłke miła dla oka. Pomimo odeścia Hectora Mancilly do drużyny Atlas to nadal klasowa drużyna z kapitanem Lucasem Lobosem na czele. Po trzech meczach bez kompletu punktów czas na pełną mobilizacje i ogranie dotychczasowego lidera, nie bedzie to łatwe bo drużyna Tolucy to dobrze poukładany kolektyw,ale w meczach na szczycie Tigres nie odpuszcza i gra na 100%. Dzis stawiam na TIGRES-1 1.85
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
America-Tijuana
Gospodarze dzisiejszego pojedynku ,to bardzo ofensywna ekipa ,grająca szybką piłkę często nie zwracając uwagi na tyły ale mają takich piłkarzy ,że nadrabiają strzelonymi bramkami.U siebie jak już wpadną w serie meczu bez porażki to ciężko ich zatrzymać a ekipa gości na wyjazdach traci na wartości ,co pokazują wyniki u siebie wyglądają bardzo dobrze lecz na wyjazdach już tak kolorowo nie jest ,obrona się nie popisała w 5 ostatnich wyjazdach stracili 10 bramek strzelając 6.America u siebie ma serie 5 meczy bez porażki strzelili w tych spotkaniach 14 bramek ,tracąc 4 .Głównym katem gospodarzy jest Benitez 5 spotkań 4 bramki solidny ,silny napastnik ,potrafi sporo .W zespół fajnie wkomponował się Argentyńczyk Sambueza,pomocnik sprowadzony z Estudiantes Tecos 4 mecze /3 bramki.U gości bramki strzelają głównie obrońca P Aguilar także nowy nabytek ,obrońca sprowadzony z Sportivo Luqueno gdzie nic nie strzelił w 18 meczach a tutaj pozytywnie zaskakuje 5 spotkań /3 bramki tyle samo bramek ma weteran Arce pomocnik .Więc napastnicy spisują się nie za bardzo kiedy pierwsze 2 place z bramkami w drużynie Tijuany zajmuje obrońca i pomocnik .Ja tutaj skłaniałbym się do grania na gospodarzy i tak też zrobię ,są mocniejszą drużyną i powinni to dziś udowodnić.Do tego napastnik Riascos nie wystąpi u gości więc ciężko im będzie.
Typ:
Club America 1.81 Pinnacle⛔ 0-1 bardzo słabo zagrali=jak nie oni


Pachuca-Santos Laguna
Nie widzę w tym spotkaniu defensywy gospodarzy ,wyglądają pod tym względem nie za bardzo,tracą bramkę prawie w każdym spotkaniu grają nie poradnie ,Santos jedna z lepszych ofensyw w lidze ,sporo strzelają mają takich graczy jak złoty medalista z IO Peralta ,czy tez bardzo szybki bramkostrzelny Quintero .Wszystko uzupełniają Luduena motor napędowy i Salinas walczak .Naprawdę skład wygląda bardzo dobrze.Nawet gracze z ławki u gości są mega groźni napastnik z USA H Gomez może w każdej chwili wejść i stworzyć zagrożenie.Pachuca nigdy nie lubiła stylu gry Santosu ,po słabym początku bardzo dobry przeciwnik dla gości na podwyższenie morali w zespole. W granie czyste na gości jeszcze się wstrzymam ale te typy wyglądają ładnie.
Typy:
Santos Laguna strzeli przed 54:00min 1.83 bet365⛔
over 2.5 1.85 Bwin⛔
Santos Laguna strzeli w obu połowach 3.40 bet365 ⛔
kompromitacja te dwie analizy w ogóle nie trafione...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Nic jedziemy dalej...
UNAM Pumas-Cruz Azul
Wszystkie czołowe ekipy notują wpadki ,okres wakacyjny nie sprzyja im raczej.Pumas jest kolejnym przykładem słabej gry ,w tym meczu liczę na wymianę ciosów bo o ile wczorajsze spotkanie America-Tijuana stało na bardzo niskim poziomie ,o tyle Pachuca -Santos miło się oglądało Pachuca pokazała jaja i grali lepiej bywa.Pumas u siebie podejmuje Cruz Azul i zapowiada się też na ciekawe spotkanie ,Cruz Azul na tą chwilę bez porażki 2 zwycięstwa i 3 remisy ,Pumas 2 wygrane ,1 remis i 2 porażki co dziwne Cruz Azul bardzo underowo zaczęło ligę i dziś mamy niezły kurs over .Z tego względu że nieźle sobie radzą obie ekipy w ataku lecz Pumas na tle gości słabo wygląda w defensywie .Osłabień w obu ekipach nie ma ,początek sezonu gości underowy co mnie dziwi bo mają całkiem zgraną paczkę .Obie ekipy lubią między sobą postrzelać. Bet365 się wycfwanił i nie powystawiał całej oferty z Primera Divison Mexico ,utrudniają ale Pinnacle ma też fajne kursiwo .Czego typuje tutaj over? bo jest value Pumas u siebie overowe,Cruz Azul ma kim straszyć.
Typy:
Over 2 and 2.5 1.980 Pinnacle⛔
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Monarcas-Tigres
Zauważyłem ,że gra gości nieco się poprawiła Luis Garcia swoim doświadczeniem coś tam ruszył ,bo naprawdę potencjał bardzo duży ma Tigres taktycznie według mnie top w Meksyku .Monacras to też jest bardzo dobra drużyna ale mimo wszystko Tigres dla mnie jest lepsze ,styl gry Tigres gospodarzom tego meczu nie leży co pokazują ostatnie lata ,jeśli zagrają z takim zaangażowaniem goście jak w meczu z Cruz Azul to bardzo ciężkie zadanie czeka gospodarzy ,ofensywa wygląda na razie tylko dobrze ,okazji stwarzają multum tylko jeszcze żeby tak połowę z tego wykorzystać to 3-4 bramki w meczu bez problemu by wpadło ja liczę tutaj na Lobosa i Luisa Garcie ,lecz zachowuję ostrożność i taki typ bezpieczny według mnie :
Typ:
Tigres strzeli przed 62:00 min 1.83 bet365⛔ w 66min strzelili ,okrutnie nie idzie mi w Meksyku ostatnio
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Typujemy dalej

Santos Laguna-Jaguares

Obie ekipy grają ofensywną piłkę i obie ekipy mają problemy w obronie ,Jaguares po sprzedaży zawodników przed sezonem nie radzi sobie za dobrze ,brakuje kogoś kto by im uspokoił grę ,błędy w obronie banalne ,ratuję ich ofensywa jeśli już.Santos też bardzo marnie zaczął sezon ,dużo tracą obrona mocno nie pewna.W ofensywie u gospodarzy zagra Peralta ,Quintero i Luduena więc na pewno okazji na bramkę będzie sporo ,u gości mocno wyróżnia się Rey ,którego będzie wspierał Arizala także przy tej obronie Santosu mogą nieco zdziałać,overka zagram.
Typ:
over 2.5 1.72 NordicBet specjalnie tam wpłaciłem kaskę żeby to zagrać⛔
kompromitacji dalsza część
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Mam pytanko o meksykańską a dokładnie o mecz zespołów Monterrey - Querétaro.
Szukam do skompletowania kuponu kursu na poziomie 1,30-1,35 i nie moge sie zdecydować.
Gdybym mógł poprosić Was o 2 zdania czy jest sens stawiac na gospodarzy to byłbym bardzo wdzięczny.
Mecz w Unibet TV ,więc bęzie dostęp do transmisji dobrej jakości.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
czekam na przełamanie....
Chivas-Pumas
Jak na potencjał obu ekip ich gra wygląda tragicznie ,Chivas stacza się z roku na rok a jest to najbardziej utytułowany klub w Meksyku ,Pumas zapomniało chyba jak się gra w piłkę obie ekipy bramki tracą w niemal każdym meczu ,Chivas u siebie nie potrafi wygrać meczu z bardzo słabymi przeciwnikami .Pumas ostatnio nie jest o wiele lepsze ,ale faktem jest że więcej strzelają od gospodarzy dzisiejszego pojedynku ,ja tutaj widzę 2-3 gole szczególnie dla gości ,którzy mimo wszystko są lepszym zespołem.Spore osłabienia u gospodarzy nie zagra między innymi M Fabian,Baez,Reynoso.
Typy:
Pumas strzeli przed 69:00 min 1.83 Bet365 ⛔
over 1.5 w meczu 1.425 bet365⛔
Unam Pumas +0.5 1.68 Pinnacle ✅
:?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom