>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prime Show MMA

B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Gościu, postawiłes kurs 1,20 u bukmachera z podatkiem? XDDD
Czytaj ze zrozumieniem. Postawiłem Ako tzw : taśmę, a dokładnie to kilka takich samych, w punktach fortuny. Siadło już 6 spotkań i został Sorotko i Lech na X2 jutro. Do wyciągnięcia mam naprawdę sporo, dlatego mam obawy, bo żałuje, że się władowalem w typa, który ma nie równo pod sufitem.
 
L 0

luko933

Użytkownik
Kamerzysta, Ziemowit, Kasjo, Soroko - myślicie że wszyscy wygrają? Myślę tylko nad tym Ziemowitem. Obaj z Kapelą [CUT], ale jakoś nie umiem sobie wyobrazić tego drugiego z ręką w górze xD
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Mogę się mylić ale jak dla mnie granie Kamerzysty a tym bardziej Soroko po takich kursach to głupota. Nie chce sugerować teorii spiskowych ale dla przykładu walka Kamerzysty z Kruszwilem może być ustawiona- cała ta walka mocno śmierdzi bo na pierwszej konferencji nie działo się nic a na drugiej mega dymy, nie zdziwie się jak Panowie się dogadali.
Do myślenia też dało zdanie Soroko na drugiej konferencji- coś w stylu: 'to się Fortuna może zaskoczyć'. Czyli gość jest kumaty pod tym względem i nie jest to takie trudne do zrozumienia że jak przeciwko niemu kurs jest tak wysoki i mowa o bukmacherze z punktami stacjonarnymi to idzie przez pare dni troche kasy władować.
Tak samo Jaś Kapela- to już by było kuriozalne jakby to w jakiś sposób wygrał ale jako ze Ziemowit nie pokazał nic na treningu medialnym, wagowo nie ma dużej dysproporcji i Jasiu wygląda jakby jednak troche ćwiczył to też bym to po tak żałosnym kursie odpuszczał.

Reasumujac- jak już stawiać takie gale to po wysokich kursach a nie po 1.20. Oczywiście bardzo prawdopodobny scenariusz że wszyscy faworyci wygrają bez problemu ale nie zdziwi mnie jak będzie sporo niespodzianek.
 
L 0

luko933

Użytkownik
Mogę się mylić ale jak dla mnie granie Kamerzysty a tym bardziej Soroko po takich kursach to głupota. Nie chce sugerować teorii spiskowych ale dla przykładu walka Kamerzysty z Kruszwilem może być ustawiona- cała ta walka mocno śmierdzi bo na pierwszej konferencji nie działo się nic a na drugiej mega dymy, nie zdziwie się jak Panowie się dogadali.
Do myślenia też dało zdanie Soroko na drugiej konferencji- coś w stylu: 'to się Fortuna może zaskoczyć'. Czyli gość jest kumaty pod tym względem i nie jest to takie trudne do zrozumienia że jak przeciwko niemu kurs jest tak wysoki i mowa o bukmacherze z punktami stacjonarnymi to idzie przez pare dni troche kasy władować.
Tak samo Jaś Kapela- to już by było kuriozalne jakby to w jakiś sposób wygrał ale jako ze Ziemowit nie pokazał nic na treningu medialnym, wagowo nie ma dużej dysproporcji i Jasiu wygląda jakby jednak troche ćwiczył to też bym to po tak żałosnym kursie odpuszczał.

Reasumujac- jak już stawiać takie gale to po wysokich kursach a nie po 1.20. Oczywiście bardzo prawdopodobny scenariusz że wszyscy faworyci wygrają bez problemu ale nie zdziwi mnie jak będzie sporo niespodzianek.
Całą czwórkę chce postawić po kursie 2.30 na podwojenie
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Ja się zastanawiam dlaczego z tego Soroko robi się takiego pewniaka. Już nawet pomijając możliwość dyskwalifikacji gosciu na tym the war 3 nic nie pokazał a zasłynął z wywiadu z Kaniowskim i blokowania ciosów głową. W finale tego turnieju przegrał bo w przerwie między rundami zemdlał. W wywiadach opowiadał że miał wstrząśnienie mózgu i miał problemy z wysłowieniem się przez 2 tygodnie. Do tego uszkodzony nos i uszkodzone łapy. Teraz w wywiadzie gdzieś po ważeniu przyznał się że miał niedawno covida przez co zleciało mu prawie 10kg z wagi. Teraz ma walke w mma gdzie pewnie o parterze i zapasach nie ma zielonego pojęcia. Stifler ponad miesiąc solidnie przepracowane u daszkiewicza czyli pewnie było głównie skupienie się na obaleniach. Dla mnie całkiem realny scenariusz że stifler go będzie obalał i w parterze kontrola lub ubicie.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Ja mam zagranego Sobotę i Ziemowita w taśmie też. Nie no bez jaj Jasiu ciosu nie umie wyprowadzić, a Ziemowitowi poglądy nie pozwolą się podłożyć, nie ma szans.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ja się zastanawiam dlaczego z tego Soroko robi się takiego pewniaka. Już nawet pomijając możliwość dyskwalifikacji gosciu na tym the war 3 nic nie pokazał a zasłynął z wywiadu z Kaniowskim i blokowania ciosów głową. W finale tego turnieju przegrał bo w przerwie między rundami zemdlał. W wywiadach opowiadał że miał wstrząśnienie mózgu i miał problemy z wysłowieniem się przez 2 tygodnie. Do tego uszkodzony nos i uszkodzone łapy. Teraz w wywiadzie gdzieś po ważeniu przyznał się że miał niedawno covida przez co zleciało mu prawie 10kg z wagi. Teraz ma walke w mma gdzie pewnie o parterze i zapasach nie ma zielonego pojęcia. Stifler ponad miesiąc solidnie przepracowane u daszkiewicza czyli pewnie było głównie skupienie się na obaleniach. Dla mnie całkiem realny scenariusz że stifler go będzie obalał i w parterze kontrola lub ubicie.
Może dlatego że stifler nie potrafi się bic A soroko tak . Nawet już abstrahując od profesjonalnych umiejętności mma.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja osobiście nie wierzę w zwycięstwo Stiflera w czystej walce. Ten gość ogólnie jest [CUT] i wiele razy podkreślał, że nie lubi się bić. Wiadomo, że coś tam przepracował, ale strachu przed ciosami się nie wyzbędzie, a Soroko w niego wpadnie na pełnej k.... od początku. Prócz dyskwalifikacji, to boje się ustawki, ale nie tego typu, że on sam, czy jego znajomi pograją Stiflera i oskubią fortune, bo akurat ten bukmacher się nie pier... w tańcu i po prostu nie wypłaca hajsu ludziom, ale bardziej tego, że on, czy właśnie inny pajac może być ustawiony z bukiem, że ma przegrać walkę i zarobi na tym sporo w zależności od tego ile siana na niego poszło przez ten czas.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Sobota + Alan + Ziemowit + Soroko? Wydaje się oczywiste ale gdzie będzie coś nie tak to się okaże ...
Jeszcze nie tak dawno :D
Zawsze podziwiam, że o tej patogolii jest tyle postów przed galami. A po galach drugie tyle bo przekręt, płacze itp.

A najlepsze, że jeszcze ta patologie rozpatrujecie w kwestiach sportowych. 🤣🤣🤣🤣

PS. Naprawdę moderatorom sugeruje przeniesienie tego do działu rozrywka bo ze sportem to ma tylko coś wspólnego tych dwóch bliźniaków.

Ale to też trochę świadczy o tym, ile lat maja osoby, które tu sa bo nie wierzę, że ktoś mający więcej niż 23 lata się tym interesuje.
Ja pograłem w pojedynku Sebastian "Ztrolowany" Nowak - Jakub "HeCmAn" Rygiel na tego pierwszego przed czasem. Rygiel wprost powiedział że nic nie trenuje ze sportów walki, nic się nie przygotowywał i leci prosto z marszu czyli siłki. Waży 161,5kg i liczy na warunki. Ztrolowany ma 120kg ale coś tam tych sportów walki lizną już. Liczę że trochę umiejętności i kondycji będą tutaj kluczowe choć pewnie walka nie potrwa za długo :D
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jeszcze nie tak dawno :D


Ja pograłem w pojedynku Sebastian "Ztrolowany" Nowak - Jakub "HeCmAn" Rygiel na tego pierwszego przed czasem. Rygiel wprost powiedział że nic nie trenuje ze sportów walki, nic się nie przygotowywał i leci prosto z marszu czyli siłki. Waży 161,5kg i liczy na warunki. Ztrolowany ma 120kg ale coś tam tych sportów walki lizną już. Liczę że trochę umiejętności i kondycji będą tutaj kluczowe choć pewnie walka nie potrwa za długo :D
No i nadal podtrzymuje moje zdanie.
Granie tego to patologia ale już niestety zajrzałem w ofertę... Zdania nie zmieniam. Uważam, że to siedlisko patologii i przekrętów.

Ps. Nic nie zagrałem z tego gówna :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jaś Kapela niczym profesjonalny zawodnik mma (lowy, duszenie, dosiad) załatwił całą galę. Współczuje wszystkim grającym Kossakowskiego.

 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Jaś Kapela niczym profesjonalny zawodnik mma (lowy, duszenie, dosiad) załatwił całą galę. Współczuje wszystkim grającym Kossakowskiego.

Aj nie wierzę, ja prd mi kupon i tak PSG zepsuło ale co ten Ziemowit zrobił. Faktycznie Kapela lepszy czy ten niby prawicowiec się podłożył ?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Aj nie wierzę, ja prd mi kupon i tak PSG zepsuło ale co ten Ziemowit zrobił. Faktycznie Kapela lepszy czy ten niby prawicowiec się podłożył ?
Kossakowski tylko mocny w gadce, jak kapiszon wyszedł po trzeciej flaszce na weselu. Widać kto tu przykumał trochę podstaw z treningów. Chłop wstydu nie ma, jeszcze po walce nie dość żę wyglądał jakby spotkał pociąg z Pudzianem w środku, to ogłosił start w wyborach do parlamentu co swoją drogą wisiało w zakładach specjalnych - czy tak powie po walce.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Kossakowski tylko mocny w gadce, jak kapiszon wyszedł po trzeciej flaszce na weselu. Widać kto tu przykumał trochę podstaw z treningów. Chłop wstydu nie ma, jeszcze po walce nie dość żę wyglądał jakby spotkał pociąg z Pudzianem w środku, to ogłosił start w wyborach do parlamentu co swoją drogą wisiało w zakładach specjalnych - czy tak powie po walce.
Hehe o ch... to pewnie postawił siano na Jasia, tfu z nim hehe
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Widziałem teraz ta walkę, przecież to była komedia. Mógłbym żreć pizzę i jeść chipsy przez 3 miesiące dzień w dzień i poskładał bym tego kapele w 30 sekund. Walka się zaczęła jakby dwie baby się na siebie rzuciły, albo dwóch gości co pierwszy raz w życiu się biją. Jedna wielka komedia 😂
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Widziałem teraz ta walkę, przecież to była komedia. Mógłbym żreć pizzę i jeść chipsy przez 3 miesiące dzień w dzień i poskładał bym tego kapele w 30 sekund. Walka się zaczęła jakby dwie baby się na siebie rzuciły, albo dwóch gości co pierwszy raz w życiu się biją. Jedna wielka komedia 😂
Chłop kręcił temat na jeszcze drugą walkę na gołe pięści jednego wieczoru a zaraz się wyhuśta po walce z Kapelą.

 
Do góry Bottom