>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Premier League 5 KOLEJKA 16.09 - 17.09.2006r

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
[center:62df23a1dd]16-09-06
Charlton Athletic - Portsmouth FC
Bolton Wanderers - Middlesbrough FC
Everton - Wigan Athletic
Sheffield United - Reading FC
Watford FC - Aston Villa
17-09-06
Chelsea FC - Liverpool FC
Blackburn Rovers - Manchester City
Tottenham Hotspur - Fulham FC
West Ham United - Newcastle United
Manchester United - Arsenal FC[/center:62df23a1dd]

Analizujcie i podawajcie swoje typy dotyczące tej kolejki a zwłaszcza meczu Manchester United - Arsenal FC.Suche typy bez analiz będą usuwane.Proszę również umieszczać kursy, a także bukmachera.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Znów temat bez żadnych wypowiedzi

A przecież mamy dwa extra mecze w tej kolejce.
Na Stadionie Old Trafford Manchester podejmuje Kanonierów.
Natomiast w Londynie, Chelsea spotka się z &quot;The Reds&quot;.
Kto w tych spotkaniach wyjedzie z tarczą, a kto na tarczy?


Manchester United - Arsenal FC &gt;&gt;X&lt;&lt; 3.25 Gamebookers

Czerwone Diabły na własnym stadionie podejmuje słabo spisując się w obecnych rozgrywkach, Arsenal. Większość atutów jest po stronie gospodarzy. Jednak na takie spotkania, piłkarze się dodatkowo mobilizują. A potencjał Londyńczyków jest ogromny. U siebie Manchester jest od 18 spotkań niepokonany. Nie zanosi się na przerwanie tej dobrej passy. Ale remis jest prawdopodobny.
Statystyki wskazują na gospodarzy. Kanonierzy od 4 spotkań na Old Trafford nie zdobyli bramki. Natomiast Van der Saar w 9 ostatnich meczach, tylko raz wyciągał piłkę z siatki.
Ja stawiam na remis

Przewidywane składy:

Man Utd: Van der Sar (B), Kuszczak (B), Neville, Ferdinand, Brown, Vidic, Silvestre, Evra, Fletcher, Ronaldo, Scholes, Carrick, Jones, O&#39;Shea, Richardson, Smith, Rooney, Saha

Arsenal: Lehmann (B), Eboue, Toure, Hoyte, Djourou, Gallas, Hleb, Baptista, Fabregas, Gilberto, Rosicky, Van Persie, Flamini, Adebayor, Almunia (B), Ljungberg, Song, Walcott, Henry

inne kursy:
bwin - 1.80; 3.20; 4.25
Sportingbet - 1.909; 3.25; 3.75
Bet at home - 1.90; 3.25; 4.00

Chelsea Londyn - FC Liverpool &gt;&gt;1&lt;&lt; 1.80 Gamebookers

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie. Chelsea podejmuje u siebie Liverpool, który w poprzedniej kolejce w derbach Liverpoolu, przegrał aż 3-0 z Evertonem. Czy tym razem się zrehabilitują i pokonają rywala? W obecnej dyspozycji The Reds jest to niemożliwe. Gospodarze mają dobrą serię, 9 zwycięstw z rzędu na własnym stadionie. W czterech ostatnich spotkaniach w lidze wygrywali z &quot;Czerwonymi&quot;. Jednak poza ligą, w dwóch ostatnich meczach górą był Liverpool (spotkanie o tarczę wspólnoty oraz półfinał Pucharu Anglii).
Od 21 lutego 2004, czyli od 46 spotkań, są niepokonani u siebie. Jak dodamy obecne 9 spotkań z rzędu zwycięstw i aktualną formę &quot;The Blues&quot;, faworyt jest jeden. Chelsea Londyn.

inne kurs:
bwin - 1.70; 3.20; 5.00
Sportingbet - 1.727; 3.20; 4.80
Bet at home - 1.75; 3.40; 4.60

A jakie są opinię innych użytkowników forum na temat powyższych spotkań, a także innych w V kolejki angielskiej Premiership?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
VS


Analiza: Mecze tych drużyn zawsze były bardzo ciekawe i chętnie oglądane przez widzów. Manchester zaczął ten sezon świetnie wygrali z: Fulham 5:1, 3:0 z Charltonem, 2:1 z Watfordem, 1:0 z Tottenhamem i w ostatnią środę z Celticiem 3:2. Arsenal ten sezon zaczął bardzo słabo: 1:1 z Midlesborough, porażka z ManCity 0:1 i remis z Aston Villa 1:1, noi wtgrana w Lidze Mistrzów 2:1 z HSV. W zespole MU nie zagra Ryan Giggs, a u Kanonierów prawdopodobnie nie zgarją van Persie i ich gwiazda Henry co jest sporym osłabieniem. Moim zdaniem to spotkanie wygra ManUtd, ponieważ są teraz w lepszej formie.

Składy:

Manchester United:
Van der Sar (B), Kuszczak (B), Neville, Ferdinand, Brown, Vidic, Silvestre, Evra, Fletcher, Ronaldo, Scholes, Carrick, Jones, O&#39;Shea, Richardson, Smith, Rooney, Saha

Arsenal Londyn:
Lehmann (B), Eboue, Toure, Hoyte, Djourou, Gallas, Hleb, Baptista, Fabregas, Gilberto, Rosicky, Van Persie, Flamini, Adebayor, Almunia (B), Ljungberg, Song, Walcott, Henry

Mój typ: 1
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
CHarlton - Portsmouth - x2 / 1.50 - BAH

Porsmouth przed sezonem dokonała ogromnych wzmocnień co widać po 4 meczach! Zremisowali tylko z Man C na wyjeździe, ale wygrali z Blacburn i Wigan u siebie no i na wyjeździe z M`borough. W drużynie Charltonu najprawdopodobniej nie zagrają ich nowe nabytki Andy Reid i Souleymane Diawara. Charlton we wcześniejszych latach wygrywał z Portsmouth, ale z tamtej drużyny zostały tylko nieliczni. Teraz nowy właściciel zafundował trenerowi kilku bardzo dobrych piłkarzy i po wynikach odrazu widać że drużyna będzie sie liczyła w walce o puchary, żeby ten cel osiągnąć musi wygrywać z takimi rywali jak CHarlton. Charlton na 4 mecze w tym sezonie odniósł tylko jedno zwycięstwo z Boltonem u siebie 2:0.

Ostatnie mecze Charlton u Siebie:

Charlton Bolton 2 - 0
Charlton Manchester U 0 - 3
Charlton Blackburn 0 - 2
Charlton Portsmouth 2 - 1
Charlton Everton 0 - 0
Charlton Newcastle 3 - 1
Charlton Middlesbrough 0 - 0
Charlton Middlesbrough 2 - 1

a to Porsmouth na wyjeździe:

Middlesbrough Portsmouth 0 - 4
Manchester C Portsmouth 0 - 0
Wigan Portsmouth 1 - 2
Charlton Portsmouth 2 - 1
Fulham Portsmouth 1 - 3
West Ham Portsmouth 2 - 4
Aston Villa Portsmouth 1 - 0
Chelsea Portsmouth 2 - 0

jak widzimy juz w tamtym sezonie porstmouth nie szło na wyjazdach najgorzej, teraz po wzmocnieniach powinni sobie poradzić z przeciętnym Charltonem, drużyny mają odmienne cele, Charlton zajęcie miejsca w środku tabeli a Portsmouth walczą o puchary. Dla mnie zwycięzca tylko jeden Portsmouth, ale naturalnie na WK dla pewności x2
 
M 0

mavramorn

Użytkownik
Manchester United - Arsenal, typ: 1

Jest to bardzo trudne spotkanie do wytypowania. Z jednej strony Manchester - niekwestionowany faworyt do zdobycia tytułu, a z drugiej równie potężny Arsenal, finalista poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. Popieram tok myślenia kolegi Marcina, który obstawia remis w tym meczu. Po pierwsze: Manchester wygrał już cztery mecze pod rząd (z występem w LM nawet 5) i nieuchronnie, według rachunku prawdopodobieństwa, zbliża się moment, w którym ta doskonała passa musi zostać przerwana. Ale czy, rzeczywiście musi? W poprzedniej kolejce stawiałem na Arsenal, jednak Kanonierzy nie potrafili wygrać z przeciętnym Middlesbrough. Arsenal w ogóle rozpoczął ten sezon wyjątkowo markotnie, po trzech rozegranych meczach (dwa remisy i przegrana) plasują się dopiero na 17 miejscu tabeli (!). Stawiałbym w tym meczu nawet na wygraną Arsenalu, gdyż po kościach czuję, że może sprawić nam niespodziankę. Ale dlaczego? Będą absolutnie zmobilizowani, do tego, aby poprawić swoje miejsce w tabeli, oraz do tego, aby wreszcie pokonać faworyta z Manchesteru, jednak prawdopodobnie zagrają bez swojej największej gwiazdy. Jeżeli ktoś gra nie dla pieniędzy, a dla rozrywki (są tacy?) polecam postawić na Arsenal. Ci, którzy są bardziej ostrożni i liczą każdy grosz i tak postawią na wygraną ManU, bądź remis i ja będe jednym z nich. Mój typ to wygrana Manchesteru.

Beau:następnym razem podawaj kurs i bukmachera bo dostaniesz osrzeżenie
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Manchester-Arsenal typ x2 kurs 1,82 GB
Arsenal na HSV wygral wrescie mec, mam nadieje ze bede zdeterminowani bo ci pozycja w lidze nie jest najlepsza, w ostatnim spotakniu premiership przeciwko ekipie boro dominowali, mieli sporo szans ale nie mieli zbytnio szczescia, mam tez nadzieje ze przelamia sie w tym meczu w lidze z moze nawet zwycieza

Chelsea Londyn - FC Liverpool typ x2 kurs 1,90 GB
gra chelsea nie przekonuje mnie w tym sezonie a liverpool rozegral ostatnio dobra partie na psv chodz w lidze nie zachwycili ale chelsea lubi remisowac z liverpoolem w ostatnich 2 sezonach troche bylo tych remisow i licze na mala niespodzianke
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Manchaster United-Arsenal FC

Analiza: Dla mnie wynik meczu będzie wielką niespodzianką, bo obie ekipy traktują to jako świetą wojnę. Każdy pewnie typował inaczej ja zachęcam jednak do zmniejszenia ryzyka i granie typów gdzie prawdopodobnieństwo trafienia jest 50% do 50%.
Postanowiłem sobie nabić posta i napiszę że mecz będzie typu under 2,5 goal

Zobaczcie sobie w statsach że na osatatnich 10 meczów ligowych Man U z nimi tylko raz miał over 2,5 goal. Było to 6 lat temu...
Ostatnio padały wyniki 2-0, 1-1, 0-1.
Man U będzie dodatkowo osłabiony przez absencję swojego &quot;motoru napędowego&quot; Ryana Giggsa-który ucierpiał po starciu z naszym Borucem ????
Arsenal wzmocnił się niesamowicie robiąc kilka transferów-niestety też ubyło mu kilku graczy. Najlepszym transferem jest chyba transferek Thomasa Rosickiego.
Chłopak jest obdarzony piekielnie mocnym i celnym uderzeniem z dystansu (w meczu z HSV bramka cudo :!: a w meczach rep. Czech strzelił podobne 2-bajka)
Tak szczerze to nie lubię Man U. Ale sam dziś postawiłem na under 2,5 po kursie 1,75 w sts a po 1,9 jest w pinaccle sports ( w GB jest chyba 1,7-też dobre ;) )

Pozdro i zobaczymy czy ten underek wlezie...
 
beau 1

beau

Forum VIP
West Ham United - Newcastle United 1 2,10 over 2,5 1,80 BAH ⛔ ⛔
Dziś o 17:00 &quot;Młoty&quot; podejmą na własnym boisku &quot;Sroki&quot; ,które nieszczęśliwie przegrały tydzień temu z Fulham.Obie drużyny plasuja się w środku tabeli i nie spełniają oczekiwań kibiców.Sprowadzeni Javier Mascherano i Carlos Tevez nie przynoszą efektów to samo tyczy się napastnika Newcastle Obafemi Martinsa.Obrona Newcastle nie gra pewnie w 3 meczach Newcastle straciło 5 goli i będzie musiała uważac na Teveza ,który z meczu na mecz gra lepiej i dziś może przyjść zabłysnąć.W poprzednim sezonie Sroki wygrały 2-4 i zremisowały 0-0 ,ale grał wtedy Owen strzelec 3 goli.Oba zespoły grały w pucharze UEFA.West Ham przegrał z Palermo 0-1 oglądałem ten mecz i musze powiedzieć ,że gdyby nie słaba skutecznosć wygrali by.Newcastle wygrało na wyjeździe 0-1 z Tallinem.Z histori spotkań miedzy oboma zespołami widać ,że gospodarze wygrywali lub padał remis.
West Ham United : Carroll, Green, Walker, Mears, Ferdinand, Gabbidon, Collins, Konchesky, Spector, Dailly, Benayoun, Mullins, Mascherano, Reo-Coker, Bowyer, Sheringham, Cole, Harewood, Zamora, Tevez.

Newcastle United : Given, Harper, Carr, Ramage, Babayaro, Bernard, Bramble, Moore, Taylor, Ramage, Huntington, Parker, Butt, Emre, Duff, N’Zogbia, Milner, Pattison, Ameobi, Martins, Sibierski, Luque, Rossi.
W dotychczasowych meczach ligowych Młoty prezentują sie lepiej, mają atut własnego boiska i to ich tupuje do zwycięstwa w tym spotkaniu.
West Ham United - Newcastle United 0-2
0-1 Duff 50&#39;
0-2 Martins 75&#39;
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
???? ???? ???? Arsenal rozegral super partie na mu, mieli duzo wiecej sytuacji do zdobycia gola np (jesli ktos ogladal mecz) karny, po chwili slopek po strzale chyba gallasa, strzel rosickiego z pol woleja, adebayor mial 1 sytuacje, no i baptista tej sytuacji nie moge odzalowac zabrakolo centymetrow a machester gral słabiej chociaz tez mial akcje ronaldo z 10 metrow z woleja w lehmanna pod koniec 1 polowy i ten strzal solskjera ktory obronil fonomenalnie lehamnn
mysle ze gdyby gral RvP w ekipie AFC było by sporo wiecej niz 1 a manchester mial kilka bezsesownych strat w obronie typu za lekkie podanie do tylu w okolicy srodka i byly tak z 2-3 groznie kontry AFC
 
beau 1

beau

Forum VIP
[center:48ed5cb456]Wyniki 5 kolejki
Charlton Athletic - Portsmouth FC 0-1
Bolton Wanderers - Middlesbrough FC 0-0
Everton - Wigan Athletic 2-2
Sheffield United - Reading FC 1-2
Watford FC - Aston Villa 0-0
Chelsea FC - Liverpool FC 1-0
Blackburn Rovers - Manchester City 4-2
Tottenham Hotspur - Fulham FC 0-0
West Ham United - Newcastle United 0-2
Manchester United - Arsenal FC 0-1[/center:48ed5cb456]
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Liverpool-Newcastle

Dowiedziałem się że następujacy gracze z New nie wystąpią w tym meczu z róznych powodów
shay giwen(znakomity bramkarz),titus bramble norberto solano stewen taylor celestine babayaro michael oven kieron dyer

Szanse Liverpoolu rosną, ale dla mnie i tak i tak meczyk na under 2,5 gola i baaardzo zacięty będzie. Moim zdaniem bramki padną dopiero w 2 połowie.[/i]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom