>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 4 KOLEJKA 25.08 - 26.08.2007r

Status
Zamknięty.
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Arsenal - Manchester City
Dla mnie ten mecz gladko lub nie ale wygra Arsenal... widzialem ich 2 mecze i graja dobrze, nie maja problemow z konstruowaniem akcji ofensywnych a brmki tracili po indywidualnych bledach Lechmana ktory dzis nie zagra. Manchester City wygral jak narazie wszystkie mecze i jest 1 w tebeli ale stylem gry mi nie zaimponowali, szczelulnie slabo wypadli w ostatnim meczu z ManU, wygrali ale co z tego jesli stac ich bylo tylko na ta jedna, jedyna akcje w ofensywie po kturej padl gol... gdyby Tevez i spolka byli bardziej skuteczni to wygrali by ten mecz przewaga 5-6 goli. mysle, ze dzis Richards nie poradzi sobie z Van Persie tak latwo i goscie wyjada z Emirates Stadium bez punktow.

Sam stawiam man city lub remis ale po obejrzeniu wczoraj retransmisji meczu z blackburn postanowiłem skontrowac lekko ten typ....arsenal gra naprawdę świetnie i gdyby drwale z żałosnego blackburnu nie faulowali przy każdej dobrej akcji a lehmann nie popełnił by błędu mielibyśmy 2 lub 3 bramkowe zwycięstwo ...ja jednak licze na city :jezora:
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nie rozumiem stawiasz na City a potem kontrujesz i mimo że wiesz że Arsenal jest lepszy ciąglę uważasz że wygra albo zremisuje City ???? Ale Arsenal wygrał szkoda, że tylko 1-0 Van Persie karnego nie wykorzystał ???? a wtedy trafiłbym wynik :jezora:

Erikkson o Arsenalu też wypowiada sie pochlebnie:
&#39;Spotkanie z Arsenalem będzie tak samo trudne, jak z Manchesterem United.&#39;&#39;

&#39;&#39;Mamy tak ustalony terminarz, że w ciągu 7 dni będziemy grali z dwiema znakomitymi drużynami, które grają naprawdę piękny futbol.&#39;&#39;

&#39;&#39;Oni grają bardzo szybką piłkę, więc kiedy grasz z nimi musisz się nieustannie bronić. Jednak my bronimy się świetnie i pokazaliśmy to już w spotkaniu z United. Trzeba mieć też trochę szczęścia i wierzę, że szczęście nam dopisze.&#39;&#39;

City imponuje mi tylko grą w obronie jak narzazie.Nie mówię, że nie będą grali coraz lepiej w ofensywie ale jest jeszcze za wcześnie.Arsenal jest mistrzem w stwarzaniu sytuacji bramkowych i jeśli nie zabraknie skuteczności na pewno coś strzelą.W zeszłym sezonie tylko w jednym meczu nie strzelili gola.Kanonierzy nie przegrali nigdy z Citizens na swoim stadionie(16 wygranych, 6 remisów) a City od 14 lat traci przynajmniej jednego gola z Arsenalem.Obawiam sie trochę Petrova,któy nie pograł sobie z ManU.Arsenal wygrywa 2-0 :jezora: Magia Emirates zadziała :!:
✅
 
D 0

damian591

Użytkownik
Manchester United - Tottenham Hotspur
Typ: Mancester United ✅
Kurs: 1.50
Bukmacher: Toto-mix
Analiza:

Po trzech kolejkach Premiership obecni mistrzowie nie odnieśli jeszcze zwycięstwa :!: Dziwne ale prawdziwe. W pierwszych dwóch kolejkach sensacyjnie zremisowali bezbramkowo u siebie 0:0 z Reading oraz 1:1 z Portsmouth. Tydzień temu ulegli 1:0 Manchesterowi City. Tak więc Czerwone Diabły zdobyły dopiero 2 pkt w trzech meczach. Jeśli chodzi o dotychczasowy dorobek Tottenhamu to również wygląda on mizernie: W pierwszych dwóch meczach ulegli kolejno 1:0 z Sunderlandem oraz 3:1 z Evertonem, przed tygodniem wygrali dość pewnie z beniaminkiem Derby 4:0. Bilans 3 pkt w trzech meczach. Jak widać oba zespoły potrzebują zwycięstwa. Mecz rozgrywany jest na terenie United i nie wyobrazam sobie by Manchester nie zdobył dziś na nim 3 pkt. W ubiegłbym sezonie Manchester poradził sobie dwukrotnie z Tottenhamem wygrywając 4:0 na terenie gośći oraz na Old Trafford skromnie 1:0. Myśle że dziś Man odniesie 3 zwycięstwo, bowiem ewentualna przegrana bądź remis znacznie oddali Diabły od czołówki gdzie znajdują sie kandydaci do wygrania ligi w tym sezonie Chelsea czy Liverpool. ????

Manchester - Tottenham 1 1,50 ⚽

✅ ✅ 1:0 piękny gol
 
beau 1

beau

Forum VIP
[center:3ff58d5a58]
[/center:3ff58d5a58]

Manchester United - Tottenham Hotspur
Typ: under 2,5
Kurs: 1,86
Buk: Betgun


Dla mnie typ na Manchester nie wart jest grania chociaż Saha już będzie na rezerwie,Van der Sar też wystąpi ale czy Czerwone Diabły będą na tyle skuteczni żeby wygrać??Obawiam sie o to ale iskierką nadziei jest słaba dyspozycja bramkarza Spurs Robinsona w meczu z Niemcami.Tottenham nigdy nie wygrał z ManU na Old Trafford i z taką formą dziś też będzie ciężko_Oba zespoły grają poniżej oczekiwań ale u gości jest gorsza atmosfera.Berbatov kłóci się z trenerem po tym jak zdejmuje go z boiska.W tamtym sezonie było 1-0 dla gospodarzy i dziś też należy sie spodziewać podobnego wyniku.Świetny obrońca Gareth Bale zadebiutuje dziś w barwach Kogutów i w jakimś stopniu załata ich dziurawą obronę.

Man Utd : Van der Sar, Kuszczak, Heaton, Brown, Ferdinand, Vidic, O&#39;Shea, Evra, Silvestre, Fletcher, Eagles, Carrick, Scholes, Hargreaves, Nani, Anderson, Giggs, Saha, Tevez.

Tottenham : Robinson, Cerny, Chimbonda, Bale, Lee, Stalteri, Gardner, Rocha, Zokora, Tainio, Jenas, Routledge, Malbranque, Boateng, Huddlestone, Ghaly, Murphy, Taarabt, Berbatov, Bent, Keane, Defoe.

H2H
Tottenham 0 : 1Manchester United ✅
Manchester United 0 : 0 Tottenham ✅
Manchester United 1 : 1 Tottenham ✅
Tottenham 1 : 2 Manchester United ⛔
Manchester United 1 : 0 Tottenham ✅
Tottenham 0 : 4 Manchester United ⛔

Jak widać na 3 ostanie spotkania na Old Trafford 3 razy był under.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Ja myśle że dzisiaj Manchester sie przełamie i zobedze 3 oczka.Czytałem że obydwa zespoły beda tutaj grały o 3 pkt wiec gra bedzie otwarta .Więc może dzisiaj tutaj na przekór pasc sporo bramek.Manchester ruszy napewno ze sporym impetem na gości i jeśli tylko beda skuteczni to na zwyciestwo stac ich jaknajbardziej
 
beau 1

beau

Forum VIP
Aston Villa - Fulham Londyn
Typ:1
Kurs: 1,80
Buk: BetGun
Stawka: 8/10

Z moimi analizami na początku sezonu nie było najlepiej ale Premier League rozkręciła sie do tego stopnia,że nie powinna mnie już zaskakiwać.Jutro o godzinie 16 polskiego czasu na Villa Park dojdzie do konfrontacji Aston Villi z Fulham.Tydzień temu analizowałem spotkanie Fulham - Boro i stawiałem na gospodarzy ale sie nie udało.Lońdyńczycy przegrali ze słabym Middlsbrough 1-2 i utwierdzili mnie w przekonaniu,że są zespołem słabszym niż rok temu.Fulham to najgorsza drużyna na wyjazdach ich bilans 1-8-10 z zeszłego sezonu pokazuje jak tej drużynie ciężko gra sie na wyjazdach.Skład na jutrzejszy mecz będzie mocno osłabiony w szczególności rzuca sie w oczy brak kapitana i McBride&#39;a,który wystąpił we wszystkich meczach poprzedniego sezonu.Lawrie Sanchez ponadto nie będzie mógł skorzystać z Bouazza,bramkarza Niemiego i Aarona Hughesa.Villa Park nigdy nie zostało zdobyte przez Fulham z 6 spotkań Cottagers zremisowali 2 a 4 mecze wygrali gospodarze.Teraz właśnie o nich kilka faktów.Martin O&#39;Neill ciągle nie może skorzystać usług Sorensena i Patricka Bergera ale to sie ma nijak do gry Villans.W pierwszym meczu postawili dużo opór Liverpoolowi i przegrali z Gerrardem i jego geniuszem.Drugie spotkań z Newcastle zakończyło się wynikiem 0-0 a stroną przeważającą byli o dziwo goście.Optymizmem napawa także dobra forma norweskiego napastnika Johna Carewu,który w środę strzelił 2 gole w towarzyskim spotkaniu Norwegia-Argentyna.W poprzednim sezonie Aston Villa miała bilans 7-8-4 potrafiła zremisować z Chelsea i Liverpoolem ale zdarzyła im sie jedna wpadka z Manchesterem City.Z Fulham zremisowali 1-1.Brak dobrych napastników był największą ich bolonczką nie potrafili wygrywać spotkań mimo, że byli lepsi mam nadzieje.W tym sezonie walczą na pewno o puchar UEFA i z takimi cieniasami jak Fulham muszą wygrywać.Przewidywane składy:
Aston Villa : Carson, Taylor, Gardner, Mellberg, Laursen, Bouma, Barry, Reo-Coker, Petrov, Agbonlahor, Carew, Young, Moore, Harewood, Cahill, Maloney.

Fulham :Warner, Keller, Volz, Baird, Knight, Bocanegra, Davis, Smertin, Diop, Davies, Healy, Dempsey, Rosenior, Konchesky, Kamara, John.
✅ 2-1

Manchester United - Tottenham Hotspur
Typ: under 2,5
Kurs: 1,86
Buk: BetGun

Dla mnie typ na Manchester nie wart jest grania chociaż Saha już będzie na rezerwie,Van der Sar też wystąpi ale czy Czerwone Diabły będą na tyle skuteczni żeby wygrać??Obawiam sie o to ale iskierką nadziei jest słaba dyspozycja bramkarza Spurs Robinsona w meczu z Niemcami.Tottenham nigdy nie wygrał z ManU na Old Trafford i z taką formą dziś też będzie ciężko_Oba zespoły grają poniżej oczekiwań ale u gości jest gorsza atmosfera.Berbatov kłóci się z trenerem po tym jak zdejmuje go z boiska.W tamtym sezonie było 1-0 dla gospodarzy i dziś też należy sie spodziewać podobnego wyniku.Świetny obrońca Gareth Bale zadebiutuje dziś w barwach Kogutów i w jakimś stopniu załata ich dziurawą obronę.

Man Utd : Van der Sar, Kuszczak, Heaton, Brown, Ferdinand, Vidic, O&#39;Shea, Evra, Silvestre, Fletcher, Eagles, Carrick, Scholes, Hargreaves, Nani, Anderson, Giggs, Saha, Tevez.

Tottenham : Robinson, Cerny, Chimbonda, Bale, Lee, Stalteri, Gardner, Rocha, Zokora, Tainio, Jenas, Routledge, Malbranque, Boateng, Huddlestone, Ghaly, Murphy, Taarabt, Berbatov, Bent, Keane, Defoe.

H2H
Tottenham 0 : 1Manchester United ✅
Manchester United 0 : 0 Tottenham ✅
Manchester United 1 : 1 Tottenham ✅
Tottenham 1 : 2 Manchester United ⛔
Manchester United 1 : 0 Tottenham ✅
Tottenham 0 : 4 Manchester United ⛔

Jak widać na 3 ostanie spotkania na Old Trafford 3 razy był under.
✅ 1-0
 
beau 1

beau

Forum VIP
[center:6092a1fe41]Wyniki 4 kolejki

Sunderland AFC - Liverpool FC 0-2
Arsenal FC - Manchester City 1-0
Aston Villa - Fulham FC 2-1
Bolton Wanderers - Reading FC 3-0
Chelsea FC - Portsmouth FC 1-0
Derby County - Birmingham City 1-2
West Ham United - Wigan Athletic 1-1
Everton - Blackburn Rovers 1-1
Middlesbrough FC - Newcastle United 2-2
Manchester United - Tottenham Hotspur 1-0[/center:6092a1fe41]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom