>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Premier League 36 Kolejka 07.05-09.05 2011

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wilki planowo więc jedziemy dalej ????
⚽ Stoke - Arsenal Obie strzelą TAK 1.72 Unibet

Szybko bo nie ma czasu. Arsenal zbytnio nie lubi grać ze Stoke. Zawsze sporo problemów mieli , mecze zawsze były zacięte. Stoke 2x u siebie Kanonierów ograli , w sumie w 3 meczach wbili im 6 bramek. Stoke utrzymanie ma pewne , zagrają sobie spokojnie na luzie , widowisko powinno być. Kanonierzy jeszcze jakieś optyczne szanse na mistrzostwo , zapewne będą grac do końca. Stoke u siebie , na Britania jest bardzo groźne , Arsenal na wyjazdach nie zachwyca dlatego sądzę , że kilka bramek dziś zobaczymy. Po za tym , Prermier League zbliża się do końca , nie ma już nudnych meczów ;) wystarczy spojrzeć na wyniki z tej kolejki , wszędzie sporo bramek , każdy strzelał więc czas dziś na Stoke i Arsenal
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Fulham Londyn - Liverpool FC
Typ: Liverpool FC handicap pk (0)
Kurs: 1,787
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jutro w meczu zamykającym 36 kolejkę angielskiej Premier League Liverpool FC zagra w Londynie z Fulham. Spotkanie zapowiada się ciekawie, ponieważ oba zespoły wysoko wygrały po dwa poprzednie mecze ligowe, ale to drużyna gości nadal ma o co grać. &quot;The Reds&quot; zajmują 6. pozycję w tabeli tracąc zaledwie 1 pkt. do zajmującego dające prawo gry w kolejnej edycji Ligi Europejskiej 5 miejsce Tottenhamu. Fulham plasuje się na 10 pozycji, na pozycję &quot;pucharową&quot; już nie ma szans a także ma już praktycznie zapewnione utrzymanie w angielskiej elicie. Zarówno gospodarze jak i goście przystąpią do jutrzejszego meczu osłabieni - Liverpool zagra bez Stevena Gerrarda, Daniela Aggera, Fabio Aurelio i Martina Kelly&#39;ego, natomiast w składzie Fulham zabraknie Damiena Duffa, Zoltana Gery oraz Halliche&#39;a a wątpliwy jest występ najlepszego strzelca Clinta Dempsey&#39;a. W moim przekonaniu zwyciężą nieco rozczarowujący w bieżącym sezonie goście zmotywowani perspektywą gry w europejskich pucharach, lecz nie przyjdzie im to łatwo. Dlatego też na wszelki wypadek wybrałem handicap azjatycki pk.
 
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
No to United pozamiatał ???? Mamy nowego mistrza ???? Arsenal żenada... Możliwe, że nawet nie utrzymają tego 3. miejsca. Jeśli City we wtorek pokona Tottenham to będzie miało tylko 2 punkty straty do Arsenalu. Wszystko możliwe ;)
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Fulham - Liverpool
Typ: Fulham powyżej 1.5 kartki
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Poniedziałkowy prezent od bukmacherów. Na Craven Cottage zawita 6 ekipa Premier League czyli Livierpool. Podopieczni Kenny&#39;ego Dalglish&#39;a walczą nadal o start w europejskich pucharach w przyszłym sezonie i właściwie niewiele im brakuje bowiem do piątego Tottenhamu tracą 1 pkt, a przecież &quot;Koguty&quot; w środe grają spotkanie z Manchesterem City. Fulham natomiast właściwie walczy już tylko o to, że może znaleźć się na 8 pozycji ligi Angielskiej. Właściwie to trochę nie rozumiem bukmachera Bet365, który wystawił tak niską linię i tak dobry kurs na typ, który podałem, biorąc pod uwagę jaki dziś będzie sędzia, powinna być to linia co najmniej 2.5. Sędzią spotkania będzie Lee Mason, który w 22 spotkaniach po kartki sięgał 93 razy. Biorąc pod uwagę, że to Liverpool walczy o coś i to właśnie &quot;The Reds&quot; będą dominować na boisku, uważam, że jest to wyśmienita opcja, by grać na 2 kartki dla ekipy Fulham.
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Fulham v Liverpool - L&#39;pool wygra @2,40 ✅


Fulham już w tym sezonie o nic nie walczy. Co innego Liverpool, który musi walczyć z Tottenhamem o Ligę Europejską, i który ma jeszcze szanse na wyprzedzenie Manchesteru City, i na udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. W poprzedniej kolejce Fulham wygrało 3:0 z Sunderlandem, na wyjeździe. Jednak wynik ten jest zdecydowanie niesprawiedliwy. Czarne Koty zasługiwały co najmniej na remis. W pierwszych 45 min. zamknęły Fulham na własnej połowie i stworzyły multum sytuacji. Z ogromną łatwością dochodziły do sytuacji sam na sam. Niestety, zawiodła je skuteczność. Za to Cottagers wyprowadzili może 2 akcje, z czego jedna zakończyła się sukcesem. Ogólnie strzelili 2 gole z kontry i jednego całkiem przypadkowego, przez błąd obrony. W skrócie, niczym nie zachwycili. Wygrali 3:0, jednak trudno przypuszczać, aby taka gra dała im chociaż punkt w meczu z The Reds. Liverpool gra ostatnio świetnie w obronie, więc nie wystarczą 2 sytuacje, żeby strzelić im gola. Jeszcze lepiej od obrony spisuje się atak, który zdobył 12 goli w 4 ostatnich meczach. Biorąc pod uwagę słabą grę w defensywie Fulham, możemy się spodziewać kilku bramek dla L&#39;poolu. W bardzo dobrej formie znajduje się Kuyt, dobrze i walecznie gra Suarez, w składzie na dobre zadomowił się Maxi Rodriguez. Bardzo dobra atmosfera w zespole jest zasługą Kenny&#39;ego Dalglish&#39;a, po którego przyjściu The Reds z drużyny dolnej połowy tabeli stali się drużyną walczącą o puchary. Liverpool gra agresywnie, efektownie, efektywnie, jest bardzo zdeterminowany, w zespole panuje duch walki i co najważniejsze, ma nóż na gardle i myślę, że to wydostanie z nich same najlepsze cechy.

Powodzenia ????


EDIT\\
Fajnie, że dzisiaj każdy zarobił ????. Pozdro ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 0

sew

Użytkownik
Śmieszą mnie takie opinie &quot;oni o nic nie walczą&quot; ????
The Cottagers stoją przed realną szansą na podskoczenie w tabeli o dwa miejsca i na pewno spróbują to uczynić. Z tym też wiążą się duże pieniądze (mniejsze niż w przypadku europejskich pucharów, ale zawsze). Forma u siebie Fulham (6W 1D 0L) w ostatnich miesiącach dobrze rokuje, wiele zespołów wyjeżdżało stamtąd z dużym workiem bramek i Liverpool wcale nie jest tutaj faworytem.
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Śmieszą mnie takie opinie &quot;oni o nic nie walczą&quot; ????

The Cottagers stoją przed realną szansą na podskoczenie w tabeli o dwa miejsca i na pewno spróbują to uczynić. Z tym też wiążą się duże pieniądze (mniejsze niż w przypadku europejskich pucharów, ale zawsze). Forma u siebie Fulham (6W 1D 0L) w ostatnich miesiącach dobrze rokuje, wiele zespołów wyjeżdżało stamtąd z dużym workiem bramek i Liverpool wcale nie jest tutaj faworytem.
Awans o 2 miejsca zwiększyłby premię klubu o 1,8 mln E. Zwiększenie indywidualnych premii dla graczy byłoby znikome, ponieważ klub na pewno zatrzymałby większość z tej kwoty. Wątpię, aby zawodnicy byli gotowi za to gryźć trawę.

Mówisz o formie u siebie. Analogicznie, Bolton na własnym stadionie przegrał tylko 2 mecze przed spotkaniem z Sunderlandem. Bardzo mocno się zastanawiałem nad Sunderland DNB, ostatecznie zrezygnowałem z uwagi właśnie na formę Boltonu u siebie. Teraz mogę tylko tego żałować i wyciągnąć wnioski. I właśnie je wyciągnąłem. W moich typach bardziej się sugeruję obecną formą zespołu niż jego spotkaniami sprzed kilku miesięcy.

A propos, kurs na L&#39;pool to już 2,60
 
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Popieram typ Grubasa na Liverpool. Fulham zagra bez Dempsey&#39;a, Gery, Duff&#39;a co jest znacznym osłabieniem, poza tym Fulham o nic już nie walczy (oczywiście że każdy woli być 8 niż 10 no ale nie spowoduje do walki do ostatniej kropli krwi). Liverpool ze znaczących osłabień to jest Gerrard. Jednak bez kapitana The Reds radzą sobie już od dłuższego czasu. Suarez, Kuyt, Maxi Rodriguez powstaje ciekawa ekipa.
Liverpool @2,60 bet365 ✅
Podpinam się też pod typ Fulham over 1,5 kartki. @2,10 bet365 ✅
Fulham może mieć problemy z czystym powstrzymywaniem graczy Liverpoolu, a sędzia także nie za łagodny się trafił.
Poza tym od siebie dodam zakład specjalny z bet365 a mianowicie:
Liverpool powyżej 45 punktów @2,10 ✅
Zwycięstwo - 25pkt
Remis - 10 pkt
Każda zdobyta bramka - 15 pkt
Każdy rożny - 3pkt
Czyste Konto - 10 pkt
Gol przed 20 minutą - 10 pkt
Żółta - minus 5 pkt
Teraz policzmy - załóżmy że Liverpool remisuje (przegrać tego nie powinien) to jest 10 pkt bramki ze dwie powinni strzelić więc 30 punktów z 6 rożnych 18 pkt Liverpool dostaje 2 żółte no to -10 pkt
Suma: 10+30+18-10=48 a więc ponad 45
Nie mówione że Liverpool nie wygra (nawet do zera co da kolejne 10 pkt) a także mogą strzelić szybkiego gola.
Tyle ode mnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Fulham - Liverpool
Ja poruszę pewną kwestię tego meczu: otóż, te kluby się wzajemnie lubią. Jak historia pokazuje, a włodarze nie do końca ukrywali ten fakt, oba zespoły lubią sobie pomagać w potrzebie. Sytuacja ta miała już miejsce kilka razy. Osobiście pamiętam, jak pracującw pubie na Putney (dzielnica Fulham) przed meczem z Liverpoolem każdy był praktycznie przekonany, co do tego, że Fulham odpuści (to było z 5 lat temu). I rzeczywiście tak było.
Dziś Fulham ma sytuację klarowną: środek tabeli i bezpieczne miejsce, a Liverpool potrzebuje punktów w walce o LE. Myślę, że Fulham może dziś odpuścić i liczyć na pomoc, gdy oni będą w potrzebie.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Spotkanie:Fulham-Liverpool
Typ: over 1,5 kartki drużyny Liverpool (2 karteczki✅)
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj mam do zaproponowania typ na over 1,5 kartki drużyny Liverpool. Moim zdaniem drużynie gości zależy na zdobyciu 3 oczek, które pozwolą skoczyć w tabeli i dadzą awans do europejskich pucharów. Na pewno drużyna Kenny&#39;ego Dalglish&#39;a przejmie inicjatywe w tym meczu, a drużyna gospodarzy będzie szukać swoich szans w kontrze i właśnie tu oczekuje kartek. Sędzią dzisiejszego spotkanie będzie pan Lee Mason który nie jest pobłażliwym sędzią i w tym sezonie pokazał już bagatela 93 kartki.

Trochę statystyk:
Liverpool najwięcej kartek dostaje na wyjazdach i tylko w jednym spotkaniu nie otrzymali żadnej kartki.

Dorobek kartkowy zawodników:
Lucas 8 kartek
Skrtel 7 kartek
Carragher 4 kartki

Moim zdaniem drużyna gości otrzyma w tym meczu przynajmniej 2 kartki.

Dobry typ na ten mecz to over 2,5 kartki-1,57 ✅ pewniak dnia moim zdaniem i typ Mikiego ✅ którego pozdrawiam, ponieważ to on mnie zachęcił do typowania kartek:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom