>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 23 KOLEJKA 27.01 - 28.01.2009

Status
Zamknięty.
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP


27 I Wtorek

[20.45] Sunderland - Fulham 2.25 3.25 3.30
[20.45] West Bromwich - Manchester United 10.00 4.50 1.36
[21.00] Portsmouth - Aston Villa 3.20 3.30 2.30
[21.00] Tottenham - Stoke 1.57 3.75 6.50

28 I Środa

[20.45] Chelsea - Middlesbrough 1.22 6.00 15.00
[20.45] Manchester City - Newcastle 1.72 3.60 5.00
[20.45] Wigan - Liverpool 4.50 3.50 1.83
[21.00] Blackburn - Bolton 1.90 3.30 4.33
[21.00] Everton - Arsenal 2.87 3.30 2.50
[21.00] West Ham - Hull 1.80 3.60 4.50

Kursy by bet365
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
⚽ West Bromwich Albion - Manchester United [0-5]
Typ: 2 ✅
Kurs: 1.35 :gool:


Co to dużo mówić, Manchester potrzebuje punktów by odskoczyć Liverpoolowi i zdecydowanie prowadzić w tabeli angielskiej Premiership. Terminarz na rundę wiosenną dla MU jest bardzo korzystny, mecze z Liverpoolem, Arsenalem, Tottenhamem, Aston Villą i Evertonem będzie grać u siebie, na Old Trafford. By jednak spokojnie przystępować do tych meczy trzeba najpierw ugrać punkty z drużynami właśnie pokroju West Bromwich. Ostatnio Czerwone Diabły w końcu zaczęły regularnie wygrywać, choć wyniki nie są zbyt okazałe, głównie skromne zwycięstwa po 1-0. Inną sprawą jest to, że drużyna nie straciła bramki od ponad 10 spotkań, a Edwinowi van der Sarowi brakuje 84 minut do pobicia rekordu Petra Cecha. Manchester ma prawdopodobnie najlepszą defensywę w Europie i trudno przypuszczać by słabiutki West Bromwich był w stanie zagrozić bramce Holendra. Gospodarze są najsłabszą drużyną ligi z ledwie 21 punktami na koncie. U siebie jednak radzą sobie całkiem nieźle, bilans meczy 5-2-4. Wygrana w poprzedniej kolejce z M&#39;boro z pewnością wpłynie pozytywnie na na morale w drużynie. Ja jednak nie przewiduję w tym meczu niespodzianki. Manchester może grać kiepsko, nieskutecznie, bez polotu ale i tak z reguły wygrywa w tym sezonie. Mistrzostwo zdobywa się grając z ze średniakami, a nie z mocarzami. Man Utd z pewnością nie zlekceważy przeciwnika, jeśli marzy o obronie tytułu. Potencjał kadrowy oczywiście jest po stronie gości, a tacy piłkarze jak Rooney, Tevez, Berbatov czy Ronaldo w pojedynkę potrafią wygrywać mecze. Zwłaszcza Portugalczyk powinien udowodnić na boisku, a nie na Youtubie że Złota Piłka trafiła do niego zasłużenie. Liczę, że w końcu gracze Sir Alexa Fergusona pokażą futbol do jakiego przyzwyczaili w poprzednim sezonie. Rywal nie jest wymagający, dlatego strata punktów nie może wchodzić w rachubę.

Kadry przedmeczowe:
West Bromwich: Carson, Hoefkens, Pele, Donk, Zuiverloon, Robinson, Kim, Borja Valero, Filipe Teixeira, Brunt, Koren, Simpson, Bednar, Kiely, Cech, Dorrans, Fortune
Również w WBA kilku ważnych graczy jest niezdolnych do gry.

Man Utd: Van der Sar, Foster/Kuszczak, Neville, Vidic, O&#39;Shea, Chester, Eckersley, Ronaldo, Carrick, Fletcher, Gibson, Possebon, Scholes, Giggs, Cleverley, Berbatov, Tevez, Macheda, Brandy, Petrucci
Jak widać, obrona jest nieco zmasakrowana, ale już nie z takimi problemami radzili sobie podopieczni Sir Alexa.


Ten przystojniak stanie dzisiaj przed szansą pobicia rekordu Petra Cecha (1025 minut bez straty bramki).✅




⚽ Tottenham Hotspur - Stoke City [3-1]
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.57 :gool:


Koguty, aby nie stać się największymi frajerami ligi muszą wygrywać. Drużynie cały czas grozi widmo spadku do drugiej ligi, co byłoby wręcz upokorzeniem. Przed sezonem mówiło się nawet o walce o Mistrzostwo Anglii, ale jak jest w rzeczywistości każdy widzi. Ostatnie 6 meczy to 3 remisy i 3 porażki. Czas najwyższy na zwycięstwo. Stoke City gra jeszcze gorzej od drużyny Harry&#39;ego Redknappa. Nie wygrało od 22 listopada i nie zanosi się by mogło przerwać tą serię w pojedynku ze Spurs. Stoke zajmuje obecnie przedostatnie, 19. miejsce w tabeli ligowej. Na wyjazdach grają fatalnie, dotychczas nie odnieśli żadnego zwycięstwa, a zdobyli ledwo 3 punkty. Na White Hart Lane będzie im z pewnością trudno cokolwiek ugrać. Wracając do Tottenhamu, warto wspomnieć że zespół ten przegrał w sobotę mecz Pucharu Anglii z Manchesterem United, ale kilku ważnym graczom trener Harry Redknapp dał odpocząć. Można z tego wywnioskować, że mecz ze Stoke zostanie potraktowany cholernie poważnie i żadna strata punktów nie będzie zadowalała ekipę z Londynu. Według mnie w tym meczu Tottenham w końcu przerwie serię meczów bez zwycięstwa i zrewanżuje się Stoke za październikową porażkę 1-2. Potencjał kadrowy jest zdecydowanie po stronie gospodarzy i to oni powinni po meczu cieszyć się ze zwycięstwa.



Kadry przedmeczowe:
Tottenham: Gomes, Cudicini, Alnwick, Corluka, Bale, Gunter, Woodgate, Dawson, Rocha, Dervite, Gilberto, Assou-Ekotto, Bentley, Huddlestone, Zokora, Taarabt, Modric, Lennon, Giovani, Defoe, Pavlyuchenko, Campbell

Stoke: Simonsen, Wilkinson, Shawcross, Abdoulaye Faye, Higginbotham, Griffin, Delap, Amdy Faye, Whelan, Etherington, Cresswell, Beattie, Simonsen, Pugh, Kitson, Olofinjana, Lawrence, Sonko, Tonge

R. Pavlyuchenko zapewne powiększy dzisiaj swój dorobek bramkowy.​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Tottenham - Stoke
Już wielokrotnie wałkowaliśmy temat, że Koguty są rozczarowaniem ligi, ale ja jestem zdania, że mimo fatalnej postawy tą drużynę stać na bardzo dobre mecze i mam nadzieję, że przekonamy się o tym we wtorek. Skład Tottenhamu wzmocniony został przez bramkarza Carlo Cudiciniego, który będzie miał szansę gry pod nieobecność Heurelho Gomesa. Tottenham przed kilkunastoma dniami w spotkaniu z Porstmouth potrafił stworzyć sobie sporo okazji bramkowych i jest to znak, że gra zespołu nie jest zła lecz brakuje trochę skuteczności. W spotkaniu ze Stoke okazji do zdobywania bramek gospodarze znów powinni mieć sporo. Manger Redknapp oszczędzał część piłkarzy w meczu pucharowym aby byli w pełni sił na mecz ze Stoke, które jest najgorzej grającą drużyną na wyjazdach w Premiership. Według mnie ten mecz wygra Tottenham, po którego stronie znajduje więcej atutów.
Mój typ: Tottenham - 1,57 w Bet365 (4/10) ✅

Sunderland - Fulham
Fulham swego czasu mogło pochwalić się wspaniałym bilansem spotkań bez straconej bramki i choć ostatnimi czasy &quot;Wieśniacy&quot; zaczęli ich trochę tracić to jestem zdania, że w meczu z Sunderlandem przynajmniej przez jego pierwszą część będziemy obserwowali piłkarskie szachy. Obie drużyny w tym meczu będą walczyły o jakikolwiek dorobek punktowy, w związku z tym spodziewam się wyrafinowanej taktycznie gry. Moim zdaniem pierwsza część tego spotkania zakończy się wynikiem remisowym, a jego wynik rozstrzygnie się w drugich 45-minutach.
Mój typ: Remis do przerwy - 2,10 w Bet365 (3/10) ✅

Manchester City - Newcastle
Mark Hughes w zimowym okienku transferowym wzmocnił drużynę takimi piłkarzami jak Wayne Bridge, Nigel de Jong czy też wszędobylski Craig Bellamy. Jestem zdania, że The Citizens pewnie utrzymają się w lidze, a swoją wyższość nad innymi kandydatami do spadku udowodnią choćby w meczu ze Srokami. W Newcastle od pewnego czasu źle się dzieje. Są problemy z właścicielem klubu, na jednym z treningów doszło podobno do przepychanki między piłkarzami, no i drużyna ogolnie gra bardzo słabo o czym świadczą wyniki 1:5 z Liverpoolem, 0:3 z Blacbkurn czy porażka w FA Cup 0:1 z mocno rezerwowym Hull City. Manchester City od czasu do czasu potrafił w tym sezonie zagrać kapitalne spotkanie. Jak będzie tym razem ? Może nie jakoś super rewelacyjnie, ale według mnie w tym meczu gospodarze udowodnią, że stać ich na dobre wyniki i utrzymania raczej będą pewni.
Mój typ: Manchester City - 1,72 w Unibet (6/10) ✅
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Wigan Liverpool TyP: 2
Drógi w tabeli Liverpool czeka w tej kolejce ciężki wyjazd do Wigan. Wigan to siódmy zespół ligi i już nie raz sprawił niespodziankę. Tge Reds muszą jednak wygrać, by nie stracić kontaktu z Man Utd. Jednak przeciwko Liverpoolowi nie zagra były napastnik tego zespołu Emile Heskey. Reprezentant Anglii został sprzedany do Aston Villi. Wigan mimo to zajmuje bardzo wysokie - jak na ten zespół - siódme miejsce. Ma na swoim koncie 31 punktów i na JJB Stadium zdołało wygrać już sześć meczów, dwa zremisowało oraz trzy przegrało.
Liverpool w niedzielę zremisował w Pucharze Anglii z Evertonem 1:1. Wcześniej w lidze także podzielił się punktami z Evertonem i dlatego na pierwszym miejscu jest Manchester United. Jednak na wyjazdach The Reds radzą sobie bardzo dobrze. Mają już na koncie siedem zwycięstw, trzy remisy i tylko raz przegrali. Ewentualne zwycięstwo może dać im awans na fotel lidera - o ile Man Utd straci punkty w spotkaniu z WBA.
W tym sezonie Wigan napędziło strachu Liverpoolowi. Na Anfield prowadziło już 2:1 do 80. minuty. Wówczas jednak Riera doprowadził do wyrównania, a pięć minut później Dirk Kuyt dał zwycięstwo The Reds. Dwie bramki dla The Latics były dziełem Amra Zakiego. W sumie obie drużyny spotkały się ze sobą dziewięć razy. Osiem razy wygrali piłkarze Liverpoolu, a tylko raz był remis - w poprzednim sezonie na Anfield.


Sunderland AFC - Fulham FC typ:1
Jutro dojdzie do bardzo ciekawego spotkania gdzie Sunderland podejmie na własnym stadionie Fulham Londyn. The Cottagers chcieliby wreszcie wygrać na wyjeździe.
Fulham jeszcze nie wygrało w tym sezonie w ligowym meczu na obcym stadionie. Zanotowało za to po pięć remisów i porażek. W ostatniej kolejce londyńczycy przegrali z West Ham United na Upton Park 1:3. Być może teraz zła seria skończy się.
Sunderland nie jest bowiem wysoko w tabeli i zajmuje piętnaste miejsce. Czarne Koty na swoim stadionie także rozczarowują, bowiem przegrały już sześć spotkań. Trzy inne udało się wygrać, a dwa zremisować.
W tym sezonie doszło już do jednego meczu tymi drużynami. Na Craven Cottage gole nie padły. W poprzednim sezonie na Stadium of Light również był remis, ale 1:1. Bramki zdobyli: Jones oraz Davies. W sumie obie drużyny spotkały się ze sobą 49 razy. 21 z nich wygrały Czarne Koty. 14-krotnie był remis, natomiast 14 razy zwyciężali piłkarze Fulham.
W Sunderlandzie Kenwyne Jones oraz Djibril Cisse powinni wrócić do podstawowego składu. Po zawieszeniu za kartki wraca z kolei Teemu Tainio.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
West Bromwich - Manchester United

Już dziś kolejne zmagania premiership , Manchester który ostatnio gra bardzo słabo w ataku za to znakomicie w grze obronnej , Przedewszystkim najlepiej prezentują się obrońcy środkowi Rio Ferdinand i Vidić którzy są po prostu nie do przejścia znakomicie się uzupełniają i rozumieją bez słów. Natomiast Rooney , Ronaldo i spółka zawodzą jedynie Berbatov ratuja ich honor jednak itak jak na takiego zawodnika i takie pieniądze zapłacone za niego nie zachwyca. Dziś moga udowodnić i potwierdzić wysoką dyspozycję, Największym sukcesem United to zaledwie 10 bramek straconych co oznacza najmniej w Premiership.Jeżeli United chcę utrzymać pozycję lidera musi dziś wygrać , Ponieważ Liverpool i Chelsea są tuż za ich plecami. Najlepszym strzelcem itak pozostaje Cristiano Ronaldo który jest cieniem samego siebie z zeszłego roku kiedy zdobywał trofea , Jeżeli Portugalczyk nie zacznie prezentować swojego normalnego poziomu może mieć poważne kłopoty w zespole albowiem Sir Alex Ferguson ma sporo doskonałych zmienników na pozycję Cristiano , Dziś występ Portugalczyka jest nie pewny jednak moim zdaniem to gra Alexa Fergusona przed tym spotkaniem. West Bromwich dziś zagra bez Jonathan Greening. Urazy nadal leczą: Abdoulaye Meite, Jonas Olsson, Leon Barnett i Neil Clement. Fabio oraz Danny Welbeck. Historiia pokazuje że United potrafi grać z West Bromwich i nawet wygrywać i to bardzo wysoko. Ostatnia porażka United z West Bromwich miała miejsce w 1984 roku. Dziś punkty zdobyte przez Manchester mogą być na wagę złota.
Moje propozycje :
West Bromwich - Manchester United - 2 @@ 1,38 bet365 ✅
Powyżej 2,5 gola @@ 1,80. bet365 ✅
Pierwsza połowa powyżej 1 gola @@ 1,78 bet365 ✅
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
WEDLUG MNIE ciekawym typem jest under w meczu everto-arsenal,
everton gra solidnie w obronie-z chelsea nie stracili gola,a z liverpoolem 1 choć długo się bronili,natomiast arsenal ma problemy ze skutecznośćią-z boltonem szczęśliwie wygrali,ale już z cardif nie udało się strzelić,zaś w defensywie grają przyzwoicie,
podzielam zdanie co do tottenhamu-grają dobrze brak im skuteczności ale powinni dać radę u siebie,zaś liverpool musi wygrać lecz wigan to dobra ekpia więc nie stawiam,
co do MU to ja proponuje under lub że 2 drużyny gola nie strzelą(może jedna),
MU gra super w obronie,ale w ofensywie przy szczesciu gospodarzy wiele może nie wpaść
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja w meczu Evertonu z Arsenalem upatruje remisu do przerwy, ale ogólnie z underem też się mogę zgodzić. Z jednej strony Everton powinien ruszyć do ataku od pierwszej minuty, bo wygrana może pozwolić zbliżyć się do Arsenalu, ale nie sądzę aby tak zagrali. Everton gra wyrachowany futbol i nie idzie hurra do przodu. Według mnie remis do przerwy lub under 2,5 na cały mecz to ciekawe typy.

Manchester United jeśli nie straci dziś bramki przez bodajże 84 minuty to pobije rekord Chelsea bez straconej bramki. Ciekawe czy im się to uda ;) Ja ten mecz odpuszczam, Red Devils sporo problemów z kontuzjami a WBA u siebie ostatnimi czasy ogrywało wszystkich jak idzie. Oczywiście Manchester United to inna półka i nawet mimo osłabień. Ale wolę się nie denerwować grając dwójkę po tak niskim kursie.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
A ja gram na Manchester Utd (-2 rożne) po kursie 2.05 w bet365.
Czerwone diabły, to drużyna, która nie powinna mieć problemów ze zwycięstwem. Po za tym, Manchester Utd w rzutach rożnych jeszcze mnie nie zawiódł. Bardzo przyjemnie ogląda się mecz, gdzie podopieczni Alexa Fergusona seriami wykonują rożne. Kurs 2.05 jest na prawdę godny zagrania. Wydaję mi się, że przewagę trzech cornerów Manchester osiągnie już w pierwszej połowie a w drugiej tylko ją powiększy. Myślę, że warto zagrać !! Pozdro.
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
Sunderland - Fulham 1:0
over 2,5 kurs:2,1


do tego typu na over skłoniła mnie przede wszystkim trwajaca od 4 spotkań kiepska seria Fulham w defensywnie. w 4 ostatnich meczach stacili 8 bramek (w tym grali z drugoligowcem i innym nisko-ligowcem w FA Cup).
Sunderland nie ma jakichs wybitnych armat, ale kiedy dobrze wejdzie w mecz, potrafi 3-4 sztuki ustrzelic (4:0 z WBA i 4:1 z Hull).
a nie wykluczam, ze i Fulham cos strzeli;)
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Portsmouth FC - Aston Villa (Ile goli zostanie strzelonych?) ⛔
Typ: Więcej niż 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 21.00 na Fratton Park w Portsmouth rozpocznie się spotkanie 23. kolejki angielskiej Premiership, w którym miejscowi The Pompey podejmować będą znajdująca się w wyśmienitej formie Aston Villę.
To właśnie piłkarze Martina O&#39;Neilla są faworytem tego pojedynku. Nie może być z resztą inaczej, kiedy zawodnikom Tony&#39;ego Adamsa, którzy nie potrafią sięgnąć po komplet punktów już w 6 kolejnych ligowych meczach, przyjdzie mierzyć się z tak dobrze dysponowanym rywalem.
Aston Villa dzięki dobrej grze zajmuje obecnie 4. pozycję w tabeli, ze stratą jedynie 4 punktów do liderującego Manchesteru United. Ekipa z Birmingham tak wysokie miejsce zawdzięcza świetnej grze na wyjazdach, gdzie odniosła już w bieżących rozgrywkach 8 zwycięstw. Z pewnością zechce dziś wykorzystać słabą postawę gospodarzy i sięgnąć po kolejne.
Co prawda w poprzednim sezonie to The Pompey dwukrotnie tryumfowało w pojedynkach z Aston Villą (pierwsze spotkanie w tym sezonie zakończyło się bezbramkowym remisem), ale obecnie Portsmouth jest cieniem tamtej drużyny.
W składzie gospodarzy nie zobaczymy dziś kontuzjowanego Richarda Hughesa, a niepewny występu jest Nico Krancjar.
Martin O&#39;Neill nie będzie mógł dziś skorzystać jedynie z Ashleya Younga, a szansę debiutu powinien otrzymać Emile Heskey.
Moim zdaniem wygrają piłkarze Aston Villi. Mój typ: 2:1 dla gości.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wczoraj całkiem przyjemnie dla mnie bez niespodzianek. Zobaczymy jak będzie dziś ;)

Wigan - Liverpool
The Reds w tym sezonie niejednokrotnie o swojej wyższości nad rywalem przekonywali nas dopiero w drugiej części spotkania. Wszystko przez ich taktykę opierającą się na dbaniu o dostęp do własnej bramki. Jestem zdania, że w pojedynku z Wigan może być podobnie. Podopieczni Rafy Beniteza nie będą atakowali hurra do przodu zdając sobie sprawę, że The Latics na własnym stadionie osiągają bardzo dobre wyniki o czym świadczy wspaniała seria kilku zwycięstw z rzędu. Liverpool według mnie zacznie ostrożnie, będzie starał się długo utrzymywać przy piłce aby wybić grę z głowy drużynie gospodarzy. Może to prowadzić do remisu do przerwy.
Mój typ: X do przerwy - 2,20 w Bet-at-home (3/10) ⛔

Everton - Arsenal
Everton wpadł teraz w gorący okres. Ostatnimi czasy rozegrał dwa spotkania z lokalnym rywalem Liverpoolem (liga + FA Cup), z którym dwukrotnie remisował 1:1, a teraz przed nimi pojedynki ligowe kolejno z Arsenalem i Manchesterem United. Warto zauważyć, że manager David Moyes wystawiając skład na mecze opiera się niemal cały czas na tych samych zawodnikach. Jestem zdania, że kiedyś na pewno się odbije to na postawie The Toffees, kto wie może już w pojedynku z Arsenalem ? Tak czy siak w tym meczu spodziewam się remisu do przerwy. Dlaczego ? Ano Everton odkąd stracił kontuzjowanych napastników Yakubu i Sahę swoją grę musi opierać przede wszystkim na defensywie co wyraźnie ma odzwierciedlenie w wynikach gdyż podopieczni Moyes&#39;a od tego czasu tracą mało bramek. Udaje im się je także zdobywać głównie za sprawą stałych fragmentów gry, ktorych świetnym egzekutorem jest Mikel Arteta. Występ Hiszpana w dniu dzisiejszym jest jednak wątpliwy. W jego miejsce w linii pomocy możemy ujrzeć Phila Jagielkę, którego miejsce w obronie zajmie Yobo. Spowoduje to według mnie wyrównaną walkę w środku boiska pomiędzi piłkarzami obu zespołów głównie jeśli chodzi o pierwszą część spotkania, bo przynajmniej na 45-minut sił gospodarzom starczy. Krotko podsumowując pierwsza połowa to według mnie głównie ostra walka w środku boiska zakończona remisem do przerwy.
Mój typ: X do przerwy - 2,00 w bet-at-home (3/10) ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Wigan-FC Liverpool
Typ : 2
Kurs : 1,72
bet365⛔1:1​


Do niedawna jeszcze lider Premiership FC Liverpool dzisiaj walczy o powrót na szczyt chociaż nawet zwycięstwo mu tego nie zapewni bo Czerwone Diabły wczoraj wygrało 5:0 z WBA i odskoczyły rywalom ???? The Reds nie mają najlepszego okresu w ostatnim czasie. Passa remisów dla Beniteza staje się pomału nie do zniesienia i próbuje już swoich gierek psychologicznych że Fergie ma jakieś &quot;lepsze&quot; traktowanie u arbitrów ???? ale mniejsza o to. Dzisiejszy mecz dla nich będzie ważny, w najbliższym czasie czeka ich trudny pojedynek z dołującą Chelsea która za wszelką cene na Anfield będize chciała się zrewanzowac za przerwanie passy meczów domowych bez porażki zespołu The Blues. Mecz z Wigan więc powinien byc wygrany aby w lepszych nastrojach podchodzic to tej niedzielnej prestiżowej potyczki. Wspomniane remisy to mecze z Evertonem w FA Cup i lidze 1:1 i wyjazd do Stoke. Wigan poczynił postępy w swojej grze w porównaniu z poprdzenim sezonie i plasuje się na wysokim 7msc w lidze. Z The Reds czeka ich niewątpliwie wielka walka na boisku. Benitez nie musi się martwic o żadne nowe urazy w zespole i dizsiaj postawi na najlepszych graczy jakich ma do dyspozycji.
U gospodarzy Nie zagra tylko zawieszony Titus Bramble a występ Antonio Valencia stoi pod znakiem zapytania

▶ Wigan: Kirkland, Melchiot, Scharner, Boyce, Figueroa, Valencia, Brown, Cattermole, Taylor, Mido, Zaki.

▶ Liverpool: Reina, Arbeloa, Carragher, Skrtel, Aurelio, Kuyt, Alonso, Mascherano, Riera, Gerrard, Torres.

Historia pojedynków z Wigan jest krótka ale bardzo udana dla The Reds którzy z dzisiejszym rywalem jeszcze nie przegrali w historii na 7 pojedynków odnosząc 6 zwycięstw. Do tego stadion The Lactics jest dla nich miejscem gdzie Wigan nie strzelił im jeszcze bramki;) Czas najwyższy wkońcu odnieśc zwycięstwo - mowa o Liverpoolu i pokazac Chelsea że LFC nie podda się łatwo w walce o mistrza z MU... Licze na zwycięstwo The Reds ... You&#39;ll Never Walk Alone:p


On ma swoimi bramkami dzisiaj sprawic że LFC wróci do zwycięstw ;)
 
ryan 26

ryan

Użytkownik
Dobra zaczynamy małą analizę:

- moja kochana Premiership

Chelsea - M&#39;Borough 1 ✅

The Blues nie tak sobie wyobrażali ten sezon, miało być odzyskanie tytułu a tu dopiero 4 miejsce. Gonić trzeba, a forma nie najlepsza. Do tego upokorzenie na Old Trafford 3-0 i męczarnie w FA Cup ze Swansea i Ipswich. Dodatkowo dzisiaj nie zagra stoper Ricardo Carvalho i Deco, nadal kontuzjowani są Essien i Joe Cole. Bilans gier na Stamford Bridge: 7-2-2
Goście radzą sobie również bardzo słaby w tym sezonie. Dopiero 18 lokata w strefie spadkowej. Ostatnie mecze to dobra gra w FA Cup i wygrana wyjazdowa z silnym pierwszoligowcem Wolves, ale w lidze wyjazd do słabiutkiego (ostatnie miejsce) West Bromwich, to porażka 0-3. Borough przyjechali do Londynu bez kontuzjowanego Hoyte&#39;a a za kartki pauzuje Digard. Bilans wyjazdowy nieciekawy: 2-2-7 (odwrotny do rywali)
Jak widać oba zespoły nie prezentują się tak, jak ich na to stać. Aczkolwiek Chelsea w słabiej formie jest tak mocna, jak goście w normalnej. To ostatni dzwonek dla podopiecznych Scolariego na doszlusowanie do czołówki i utrzymanie się w walce o mistrzostwo. Dodatkowo istotnym faktem jest, że rywal The Blues bardzo im leży. Na 7 pojedynków we wschodnim Londynie wygrali aż 6 i raz zremisowali, ani razu nie tracąc gola! Będący w dołku i bez 2 ważnych graczy Middlesbrough sobie nie poradzi, nawet z tak męczącą się Chelsea. Typ: 1

Man City - Newcastle 1 ✅
Zacznijmy od gości. W drużynie Srok prawdziwa katastrofa - istny szpital w drużynie. Brak: Alana Smitha, Viduki, Sholy Ameobiego i Martinsa!!!! 4 napastników - absencja. Dodatkowo za kartki pauzuje Nicky Butt. U gości nie ma kto strzelać bramek. Jest co prawda Michael Owen, ale jak na takiego gracza 8 goli w tym sezonie wrażenia nie robi.
6 meczów bez wygranej, w tym sromotne 1-5 z Liverpoolem na St James Park szału nie robi, bilans wyjazdowy: 1-4-6 i 16 pozycja w tabeli.
Man City po zmianie właściciela ma ambitne plany, ale z tego co widać transfery są robione raczej na ilość, a nie jakość. Wydawane ochocze pieniądze na graczy, którzy raczej wielkiego poziomu nie prezentują, to zdecydowanie chybienie szejków. Wyjątkiem jest naturalnie Brazylijczyk Robinho, który stanowi 50% wartości drużyny i jest bezwzględnie jej największą gwiazdą. I jak donoszą ostatnie wieści, napastnik został aresztowany pod zarzutem molestowania seksualnego i niepewny jest jego udział w dzisiejszym meczu. Jednakże z Robinho, czy bez, Citys są w stanie sięgnąć po komplet punktów, patrząc na kadrę Newcastle. 3 ostatnie zwycięstwa u siebie dodają pewności, której nie zakłóci brak Petrova i Bojinova.
Newcastle nie wygrał w Manchesterze od ponad 8 lat i przegra też dzisiaj. Typ: 1

West Ham - Hull 1 ✅
Podopieczni Gianfranco Zoli radzą sobie ostatnio bardzo dobrze. Awansowali do kolejnej rundy FA Cup, a w lidze nie przegrali od 4 spotkań. Nadal kontuzjowany jest Dean Ashton, ale Zola ma do dyspozycji Cartona Cola i Włocha Di Michele. Młoty grają na Upton Park bardzo odważnie, stąd bilans 5-1-5, ale warto zauważyć, że gościli już Arsenal, Chelsea, Aston Villę i Liverpool, stąd mało atrakcyjny bilans.
Goście, którzy w początkowej fazie byli prawdziwą sensacją ligi, wyraźnie osłabli. Beniaminek nie wygrał od 6 spotkań i leci w tabeli. Philip Brown nie mógł wziąć ze sobą Gardnera, Boatenga i Barmby&#39;ego i z pewnością ustawi zespół defensywnie.
West Ham lubi grać przeciwko takim drużynom. Spokojnie wygrywał ze Stoke, Newcastle, Blackburn czy Derby.
Biorąc pod uwagę formę w ostatnim czasie i atut swojego boiska, punkty powinny zostać w Londynie. Typ: 1
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Manchester City - Newcastle ✅
typ: 1
kurs: 1,66 bet365

Manchester City jest w tabeli na 12 miejscu i dzieisjesze potencjalne trzy punkty mogą dać im awans na 9 pozycję. W lidze prezentują się ostatni całkiem nieźle. Wygrana na własnym boisku z Hull, wyjazdowy remis z Blackburn i ponowne zwycięstwo przed włąsnymi kibicami nad Wigan. Newcastle natomiast błąka się gdzieś w okolicach strefy spadkowej, a sytuację klubu dodatkowo pogorsza sytuacja kadrowa. Wyjazdowy bilans 1-4-5 mówi sam za siebie. Ostatnie konfrontacje to ligowa porażka aż 3:0 na Ewood Park z Blackburn, przegrana u siebie z Hull w FA Cup i pożegnanie się z tymi rozgrywkami oraz remis także na swoim stadionie z West Hamem. Siła napędowa Srok jest w opłakanym stanie, kontuzjowani są Martins i Ameobi, a zawieszony jest Viduka. Do tego dochodzi zawieszenie wprowadzającego spokój w poczynaniach Newcastle i sterująceg grą Nicky&#39;ego Butta. Nie wiadomo jak ma się sprawa z golkiperem Shay&#39;em Givenem, który jest ponoć bliski przejścia właśnie do City. Kibiców przyjezdnych optymizmem nie napawa też historia pojedynków obu ekip na City of Manchester Stadium. 5 zwycięstw gospodarzy, 4 remisy i tylko 1 zwyciestwo przyjezdnych od 1994 roku! Mark Hughes zapowiedział, że Robinho wystąpi dziś od początku mimo opuszczenia jednego ze zgrupowań treningowych klubu. Szansę na debiut mają też nowe nabytki, Nigel de Jong i Craig Bellamy.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Blackburn - Bolton
Typ: 1 (Remis - nie ma zakładu)
Kurs: 1.36
Bukmacher: Bet365
Mecz za niecały kwadrans się rozpocznie, tak więc kilka słów na temat. Obydwa zespoły w tabeli dzieli 2 punkty. Mniej mają dzisiejsi gospodarze, którzy wygrywając dzisiaj prześcigną Bolton w tabeli i oddalą się od pozycji spadkowej. Ostatnie 3 spotkania Blackburn Rovers przed własną publicznością dają dużo do myślenia. Z,R,Z. No i warto przyznać, że zwycięstwa okazałe bo aż 3:0 ze Stoke City oraz Newcastle United. Drugą ważną rzeczą jest to, że zawodnicy Boltonu nie cierpią grać na wyjazdach, ponieważ kończy się to przeważnie porażką. Ostatnie 3 mecze ligowe i jeden w pucharze na obcym terenie to niestety same niepowodzenia. Myślę, że i dziś Bolton nie powinien ograć mocno zmotywowanych z dobrą formą (przynajmniej ostatnimi czasy) Blackburn Rovers. To chyba tyle co chciałem przekazać. Niewiele do meczu pozostało, ale zawsze może ktoś skorzysta. Remis nie ma zakładu to dobry typ na gospodarzy, którym można sobie podbić ako. Pozdro.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Sunderland - Fulham 1:0
Tottenham Hotspur - Stoke City 3:1
Portsmouth - Aston Villa 0:1
West Bromwich Albion - Manchester United 0:5
Chelsea Londyn - Middlesbrough 2:0
Manchester City - Newcastle United 2:1
Wigan Athletic - Liverpool 1:1
Blackburn Rovers - Bolton Wanderers 2:2
Everton - Arsenal Londyn 1:1
West Ham United - Hull City 2:0​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom