>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 22 KOLEJKA 17.01 - 19.01.2008

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Tottenham - Portsmouth⛔1-1⛔
1
1,70 Betgun

Ja podobnie jak TBM stawiam dziś na Tottenham.Oba grają fatalnie.Spurs w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli zaledwie 2 na 15 możliwych punktów.Portsmouth jeszcze mnie bo tylko 1 oczko.Goście pod wodzą Tonego Adamsa grają fatalnie, nie dopatruję sie w ich grze żadnych pozytywów.Spurs na White Hart Lane nie rozpieszczają swoich kibiców bo strzelili zaledwie 7 bramek w 10 spotkaniach ale grają nieco lepiej od Portsmouth.Jest to pojedynek z wieloma podtekstami.Kapitan gości Sol Cambell grał kiedyś dla Tottenhamu i jego powroty na WHL zawsze są ciężkie.Harry Rednknapp to były trener The Pompeys.To on sprawił, że ten zespół wygrał zeszłoroczny puchar Anglii i zapewniał sobie spokojne utrzymanie w Premier League.Po jego odejściu zespół stracił nie tylko świetnego trenera ale również napastnika Defoe.Defoe świetnie uzupełniał się z Crouchem.Dziś Crouch zagra z Nugentem, który więcej czasu grzeje lawę.Totenham nie ma większych problemów kadrowych.Goście przyjadą bez Hughesa, Diopa, Thomas.Nie są to kluczowi gracze ale ograniczają pole manewru menadżerowi.Jest to niezwykle ważne spotkanie dla gospodarzy.Wygrana da im awans o 8 pozycji a to dlatego ze na dole tabeli jest niezwykle ciasno.Wszyscy w Londynie podkreślają, że jest to ich najważniejszy mecz w tym sezonie.Rywal z dolnej półki w bardzo słabej formie i fatalnie grający na wyjazdach.Tottenham nie może zlekceważyć rywala, który gdy zawsze grał na White Hart Lane to przegrywał.Mecz ciężki do typowania i mało przekonywujący ale gospodarze sa zdecydowanie silniejsi i bardzo zależy im na wygranej.
West Ham - Fulham NO BET
O 14:30 polskiego czasu rozpoczną się derby Londynu.Będzie to bardzo ciekawe spotkanie bo dawno obie ekipy nie grały tak dobrze.Młoty złapały wiatr w żagle i graja niezwykle skutecznie o czym świadczy 8 goli w 3 spotkaniach.Fulham to bardzo dobrze broniąca drużyna ale słabiej radząca sobie w ataku.Od listopada Cottagers nie przegrali ligowego spotkania czyli od 10 kolejek ale na wyjeździe nie odnieśli również zwycięstwa.Trener Roy Megson do wyjazdów podchodzi bardzo zachowawczo i skupia się, żeby nie stracić gola.Taka taktyka przynosi średnie wyniki bo wyjazdowy bilans Fulham to 0-5-4 i zaledwie 2 strzelone bramki.Większe szanse daję gospodarzom ale nie podejmuję się typowania tego spotkania.Może under 2,5 gola?
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
Zgadzam sie z BEAU inder w meczu Wet Ham - Fulham bardzo prawdopodobny statystyki mowia same za siebie uwazam osobiscie uwazam ze bedzie remis 1:1 i stawiam na under ????
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Tottenham - Portsmouth
Typ: Tottenham -1,5 bramki
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365


Analiza:

Spotkanie 21 kolejki Angielskiej Premiership w którym zmierzą się będący aktualnie na 20 i zarazem ostatniej pozycji w tabeli zespół Tottenham z 15 Portsmouth. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 10 spotkań przed własną publicznością w których zdołali 3x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 4x ponieśli porażkę strzelając przy tym 7 bramek a stracili również 7. Goście natomiast rozegrali do tej pory 10 spotkań wyjazdowych w których udało im się 2x wygrać 3x zremisowali a 5x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 7 bramek a stracili 16. Mecz ten będzie doskonałą okazją do opuszczenia ostatniej pozycji w tabeli przez gospodarzy i jest ku temu dużo szans gdyż przeciwnik nie gra za dobrze w ostatnim czasie i w dodatku pozbył się kilku kluczowych graczy aby odbudować klubowy budżet. Reasumując myślę, że gospodarze pokonają słaby Portsmouth różnicą co najmniej 2 bramek a my możemy to zagrać po dobrym kursie 2.9 jaki znalazłem w Bet365.
 
gumis1987 0

gumis1987

Użytkownik
Tottenham – Portsmouth

Po sobotnich spotkaniach w Premiership drużyna z White Hart Lane spadła na ostatnie miejsce w tabeli, a więc żarty się skończyły i trzeba ostro walczyć o utrzymanie. Klub mający tak dobrych zawodników nie ma prawa spaść z ligi. Dzisiaj do Londynu przyjeżdża Portsmouth z którego do Tottenhamu przeniósł się menadżer Harry Redknapp, a więc pewnie pamięta swoich byłych podopiecznych i będzie wiedział jaki znaleźć na nich sposób. Redknappa w Portsmouth zastąpił jego asystent, były stoper Arsenalu i reprezentacji Anglii Tony Adams, któremu prowadzenie zespołu nieszczególnie dobrze wychodzi.

Statystyki:
Tottenham na swoim podwórku wygrał trzy mecze, trzy zremisował i zanotował cztery porażki. Bilans bramkowy to 7:7. Ostatnie pięć meczów ligowych podopiecznych Rednappa:
Wigan – Tottenham 1:0
West Brom – Tottenham 2:0
Tottenham – Fulham 0:0
Newcastle – Tottenham 2:1
Tottenham - Manchester Utd 0:0

Portsmouth na wyjazdach dwa razy zwyciężało, trzy mecze zremisowali oraz pięć przegrali. Bramki 7:16. Ostatnie mecze:
Arsenal – Portsmouth 1:0
Portsmouth - West Ham 1:4
Bolton – Portsmouth 2:1
Portsmouth – Newcastle 0:3
West Brom – Portsmouth 1:1

Przypuszczalne zestawienia obu jedenastek:
Tottenham: Gomes – Bale, King, Woodgate, Corluka – Modric, Huddlestone, Zokora, Bentley – Pavlyuchenko, Defoe
Nie zagrają: Hutton(kontuzja), Assou-Ekotto(kartki)

Portsmouth: James – Belhadj, Distin, Campbell, Johnson – Traore, Kranjcar, Davis, Utaka – Nugent, Crouch
Nie zagrają: Hughes, Bouba Diop, Thomas (wszyscy kontuzje)

Podsumowanie:
Tottenham musi zacząć zdobywać punkty, ponieważ sytuacja w tabeli pogarsza się z kolejki na kolejkę. Dzisiejszego popołudnia będzie dobra okazja na zainkasowanie trzech punktów.

Mój typ:
Tottenham 1,7
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Z góry przepraszam za mały offtop. Ale irytują mnie w analizie meczu stwierdzenia, że ktoś tam musi zdobywać punkty. Albo, że bardzo chce się przełamać. Inne drużyny nie muszą gromadzić punktów i wygrywać ?
Sytuacja Portsmouth też nie jest za różowa. Obie drużyny grają fatalnie i pewnie obie chcą się przełamać. Kurs 1,70 na ostatnią (czyli najgorszą ! ) drużynę w 20zepołowej lidze nijak nie jest wart ryzyka moim zdaniem. Więc walę na przekór X2.
 
W 0

wysiolbn

Użytkownik
Z góry przepraszam za mały offtop. Ale irytują mnie w analizie meczu stwierdzenia, że ktoś tam musi zdobywać punkty. Albo, że bardzo chce się przełamać. Inne drużyny nie muszą gromadzić punktów i wygrywać ?
Sytuacja Portsmouth też nie jest za różowa. Obie drużyny grają fatalnie i pewnie obie chcą się przełamać. Kurs 1,70 na ostatnią (czyli najgorszą ! ) drużynę w 20zepołowej lidze nijak nie jest wart ryzyka moim zdaniem. Więc walę na przekór X2.

Piszesz najgorszą ale patrząc na zespół i kto w nim gra śmiało można powiedzieć , że cały team mógłby śmiało walczyć w czubie tabeli . Jak widać coś nie trybi w Totenhamie , myślę że taka nostalgia może zostać przełamana i to w tym roku 2009 . Jeśli nie będą wygrywać na domowym zapleczu , to gdzie szukać 3pkt ?

Następną rzeczą jest fakt taki iż Redknapp co jak co zna tych zawodników , i styl gry mówię o Portsmouth, który w ostatnich meczach nie jest porywającyi daje wiele do życzenia .


Ja osobiście skłaniam się ku 1 ????

Dobrym typem może być również OVER albo że dwie drużyny strzelą gola , ja obstawiam wyniki 2-1 ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ge(L)o ok, nikt nie zabrania stawiać x2, zwłaszcza że matematycznie szanse na x2 są większe niż na wygraną Tottenhamu ;) Jeśli będzie po Twojej myśli oczywiście pogratuluję trafnego typu od tego są działy aby wymieniać się swoimi poglądami ;)

Jednakże z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jeśli drużyna jest na przysłowiowym &quot;musiku&quot; ostatnimi czasy jej nie idzie, ale posiada potencjał aby mecze wygrywać to jak najbardziej istnieje coś takiego jak mecz na przełamanie. W szatni pełna mobilizacja na boisku to samo i da radę wygrać. Odpowiednie podejście do meczu, wola przełamania słabej serii i wszystko jest możliwe.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Liverpool FC - Everton FC ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 21.00 polskiego czasu na Anfield Road Howard Webb rozpocznie spotkanie zamykające 22. kolejkę Premiership, w którym w derbach Liverpoolu The Reds podejmować będą ekipę Everton.
Obie drużyny znajdują się obecnie w dobrej formie, więc zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko.
Moim zdaniem lepsi okażą się jednak piłkarze Rafy Beniteza, którzy, jeżeli nie chcą stracić dystansu do Czerwonych Diabłów, muszą jutro sięgnąć po komplet punktów.
Najprawdopodobniej jedynym niezdolnym do gry zawodnikiem w składzie Liverpoolu będzie Daniel Agger.
Z kolei w składzie The Toffees nie zobaczymy jutro zawieszonego Marouane Fellaini’ego oraz kontuzjowanych Jamess Vaughana, Aiyegbeni’ego Yakubu i Louisa Sahy. Jak widać, David Mores ma spore problemy, jeżeli chodzi o linię ofensywną.
W obecnym sezonie doszło już do meczu pomiędzy tymi drużynami i lepsi okazali się podopieczni hiszpańskiego szkoleniowca, wygrywając na Goodison Park 2:0 (obie bramki Fernando Torresa). Jutro typuję podobny wynik.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Liverpool - Everton
under 2.5✅1-1✅
1,70 Betgun

Widzę, że na forum podzielone zdania na temat tego spotkania ale nie ma co się dziwić przecież są to derby i mierzą się dwa klasowe zespoły.Na Anfield Road padało zawsze mało bramek, w sezonie 2007/08 Liverpool wygrał zaledwie 1-0.Toffees zawsze miało silną defensywę i to udowadniają bo od 6 kolejek nie stracili nawet gola,ustawienie 4-5-1 bardzo dobrze się sprawdza i nie sądzę żeby Moyes zmienił taktykę.Jedynym osłabieniem będzie powrót walecznego Belga Fellainiego.Mimo młodego wieku gra z wielki poświęceniem.Powodem absencji jest 10 żółta kartka, którą otrzymał z Hull.Fellaini dobrze radził sobie za wysuniętym Cahillem i przy rzutach rożnych.
Liverpool zagrał katastrofalnie ze Stoke i mogą mówić o wielki szczęściu po powinni przegrać ten mecz.Cały zespół zagrał bardzo słabo a największe słowa krytyki należały się Lucasowi i Rierze.Do składu The Reds wracają:Alonso, Arbeloa i Torres.Oni powinni odmienić grę Liverpoolu ale nie będzie to łatwe bo jak pisałem przeciwnik jest w znakomitej formie.Prawdopodobne, że Benitez nie będzie mógł kierować poczynaniami swojego zespołu z powodu operacji jaką przeszedł.Spodziewam się ostrej walki w środku pola i meczu do jednej bramki.Statystyki ja ich postawa obu zespołów przemawia za underem.Liverpool zapewne będzie częściej atakował ale ciężko będzie im się przedrzeć przez blisko siebie ustawione linie obrony i pomocy.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Liverpool - Everton
Typ: I połowa under 0,5 bramki
Kurs: 2.62
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:
Spotkanie dokańczające 22 kolejkę Angielskiej Premiership w którym zmierzą się aktualny wice lider FC Liverpool z 6 Evertonem. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 10 spotkań przed własną publicznością w których zdołali 6x odnieść zwycięstwo a 4x zremisowali zdobywając przy tym 16 bramek a stracili 6. Goście natomiast rozegrali do chwili obecnej 10 spotkań wyjazdowych w których 7x wygrali 1x zremisowali a 2x ponieśli porażkę strzelając przy tym 15 bramek a stracili 10. W spotkaniu tym zdecydowanym faworytem są gospodarze stąd też goście na pewno ustawią się tutaj na defensywę a co z tym idzie w moim przekonaniu wynik under 0,5 bramki w I połowie jest bardzo prawdopodobny. Reasumując myślę, że kurs 2,62 jaki znalazłem na to zdarzenie w Sportingbet jest warty zaryzykowania.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wyniki
Blackburn - Newcastle 3-0
Bolton - Manchester United 0-1
Chelsea - Stoke 2-1
Manchester City - Wigan 1-0
Sunderland - Aston Villa 0-1
West Bromwich - Middlesbrough 3-0
Hull - Arsenal 1-3
West Ham - Fulham 3-1
Tottenham - Portsmouth 1-1
Liverpool - Everton 1-1​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom