>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 20 KOLEJKA 28.12 - 30.12.2008

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
hmmm, ja jednak skłaniam się bardziej ku over 2.5 niż że brough nie trafią do siatki. Raz, że Diabły nie straciły już bardzo dawno bramki (6 spotkań z rzędu). Ostatni raz takie zdarzenie miało miejsce w meczu z Arsenalem, ale myślę, że jednak kiedyś ta passa się musi skończyć. Po drugie historia pokazuje, że Middlesbrough w meczach z Man Utd potrafiło strzelać bramki. Przeglądając staty patrzyłem, że chyba w 4 ostatnich meczach w lidze zawsze strzelali manchesterowi jedną bramkę, także różnie może być. Wiem, że teraz jest co innego, united potrafi świetnie bronić i mają van der sara, a brough gra słabo, ale jednak myślę że over jest troszeczkę bardziej prawdopodobny. Choćby z tego względu, że manchester równie dawno temu nie strzelił co najmniej dwóch bramek. Myślę, że teraz nadszedł ten czas, aby to zmienić.
 
R 0

rambo_20

Użytkownik
Ja uważam, że będzie under, gdyż ManU będzie zmęczony po KMŚ i po meczu z Stoke, więc nie będą bardzo mocno atakować, przecież mogą wygrać tylko 1:0, najmniejszym nakładem sił, szczególnie, że Boro nie będzie w stanie strzelić gola ManU, który ma bardzo dobrą defensywę.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Spotkanie: Man.Utd - Middlesbrough (0:1)
Typ: X
Kurs: 4.40
Buk: Expekt
W spotkaniu 20 kolejki angielskiej Premiership o godzinie 21:00 na Old Trafford spotkają się zespoły Manchesteru United i Middlesbrough. Gospodarze ostatnio zdobyli kolejny tytuł - klubowego mistrza świata, a po powrocie z Japonii pokonali w spotkaniu ligowym Stoke 1:0. Jest to wspaniała drużyna, ale kilka rzeczy wskazuje na to, że ich dzisiejsze spotkanie nie będzie należało do łatwych. Przede wszystkim Czerwone Diabły, w 5 ostatnich kolejkach ligowych nie strzeliły w żadnym ze spotkań więcej niż jednego gola. Drugi powód to bilans potyczek ligowych obu ekip na Old Trafford - zawsze Middlesbrough lepiej grało z tym zespołem w meczach wyjazdowych niż u siebie, w 11 ostatnich spotkaniach ligowych pomiędzy tymi drużynami rozgrywanymi na tym stadionie tylko raz Manchester United wygrał wyżej niż jedną bramką. W dzisiejszym spotkaniu w ekipie gospodarzy zabraknie Rio Ferdinanda i Patricka Evry, a w zespole gości Digarda. Myślę, że dzisiejsze spotkanie zakończy się 1-bramkowym zwycięstwem gospodarzy
Spotkanie: Hull City – Aston Villa
Typ: Aston Villa wygra różnicą 2 goli lub więcej
Kurs: 3,60
Bukmacher: bet365
Jutro o godzinie 21:00 dojdzie do ostatniego spotkania 20 kolejki angielskiej Premiership pomiędzy drużynami Hull City i Aston Villi. Drużyny te w tabeli co prawda dzielą obecnie zaledwie 3 lokaty, ale formę prezentują zupełnie inną w ostatnim czasie. Zajmująca 7 miejsce ekipa gospodarzy po remisie z Liverpoolem zanotowała 2 dotkliwe porażki: 1:4 u siebie z Sunderlandem i 1:5 na wyjeździe z Manchesterem City. Zupełnie inaczej wygląda to w ekipie Aston Villi, drużyna ta ma znakomity sezon, zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli. Hull jest ekipą, która niespodziewanie lepiej radzi sobie na wyjazdach, u siebie mają przeciętny bilans 3-2-4 (bramki 10:19). Goście, którzy są niepokonani już od 7 kolejek, na wyjazdach spisują się znakomicie, wygrali 6 z 9 spotkań, do tego obecnie mogą poszczycić się bilansem 3 zwycięstw wyjazdowych z rzędu. Jutro nie powinno być niespodzianki, jeśli Aston Villa zagra choćby tak jak w zremisowanym ostatnio meczu z Arsenalem, bez problemu zwycięży przynajmniej 2 bramkami
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Hull vs Aston Villa
Dziś na stadionie Hull zagości drużyna Aston Villi, która w tym sezonie spisuje się nadzwyczajnie dobrze zajmując 5 miejsce w tabeli przy czym mają mecz rozegrany mniej, który zostanie odbyty właśnie dzisiaj. Ekipa O&#39;Neila jest niepokonana od 7 spotkań, a forma drużyny z Birmingham jest po prostu zadowalająca. W ostatnim meczu we wspaniałym stylu zabrali punkty Arsenalowi walcząc do samego końca.
Ekipa gospodarzy zaś nie radzi sobie ostatnio specjalnie dobrze. Myśle, że presja jaka na nich ciażyła w ostatnich dniach spowodowała spadek formy. Nie ma co się dziwić. Drużyna z Hull radzi sobie w tym sezonie doskonale szczególnie w meczach wyjhazdowych gdzie przegrali zaledwie dwa. U siebie jednak to jest całkiem inna drużyna i małe szanse daję dzisiaj na zwycięstwo tej drużynie. Ostatnie 2 mecze to sromotne porażki. Najpierw 1-4 u siebie z drużyną Sunderlandu, a później porażka w Manchesterze aż 1-5.
Faworytem bez dwóch zdań jest drużyna Villi, która w tym sezonie ma głębokie aspiracje żeby namieszać w górnej częsci tabeli i spróbować wywalczyć na koniec sezonu to 4 premiowane grą w Champions League miejsce. Napewno żadna z drużyn nie odpuści i walki nie zabraknie więc stawiam na minimalne zwycięstwo gości, którzy są ostatnimi czasy na Fali.


Typ: 2 (1.90)
oraz
Oraz: DW: 1-2 (8.50)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Zdarzenie: Hull City - Aston Villa
Typ: Aston Villa
Kurs: 1.95
Bukmacher:


Wynik: 0-1 ✅

Analiza:
Dzis zostatnie dokonczona 20 kolejka Premier League. Rewelacyjny beniaminek Hull zmierzy sie sie z majacymi ostatnio dobra forme Aston Villa. Obie druzyny w tabeli dziela tylko 3 miejsca. Ewentualna wygrana gosci da im awans na 4 miejsce ktore zajmuje Arsenal Londyn. Mysle ze Aston bedzie chcialo dzis wygrac swoj ostatni mecz w roku. Hull City nie skupia sie tylko na calkowitej obronie wiec mozemy sie spodziewac sie otwartego meczu. Goscie 3 kolejki temu zremisowali z Liverpoolem chociaz wygrywali juz 2-0 i od tego momentu cos sie zepsulo. Dwie wysokiej przegrane, najpierw u siebie z Sunderlandem 1-4 a potem na wyjezdzie z Manchester City 1-5. Piłkarze Aston imponuja ostatnia wygranymi na wyjazdach i raczej watpliwe jest aby jutro mogli stracic pkt w spotkaniu z Hull City. W Hull po zawieszeniu wraca Ricketts, a w AV możliwe, że zagra Cuellar. Nie zagra na pewno Carew.
Mecz zapewne bedzie wyrownany i ofitowal w duzo sytuacji podbramkwych, wiec az szkoda nie zaryzkowac grania na Aston po takim kursie ????
Historia spotkan:

25/07-06 Towarzyskie Klubów Hull City vs. Aston Villa 0:2
07/01-06 FA Cup Hull City vs. Aston Villa 0:1
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Hull City - Aston Villa (Ile goli zostanie strzelonych?) ⛔
Typ: Więcej niż 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 21.00 polskiego czasu sędzia Steve Bennett na KC Stadium w Hull rozpocznie ostatnie spotkanie 20. kolejki angielskiej Premiership, w którym miejscowe Tygrysy podejmować będą Aston Villę. Zepewne obie drużyny będą chciały zakończyć rok zwycięstwem, by w dobrym nastroju przeczekać krótką przerwę przed następną kolejką.
Ekipa z Birmingham w obecnym sezonie spisuje się wręcz rewelacyjnie. Nie powinno więc dziwić miejsce piłkarzy Martina O&#39; Neilla w czubie ligowej tabeli. Rewelacją na początku sezonu było również Hull City, które dość długo, wbrew jakimkolwiek przypuszczeniom, zajmowało miejsce w czołówce. Nie powinno być zaskoczeniem, że beniaminek spuścił już nieco z tonu i powoli wędruje w kierunku środka ligowej stawki.
Sprawa zgoła inaczej ma się w przypadku Aston Villi, która gra równo i efektywnie, sukcesywnie gromadząc punkty i, wykorzystując nienajlepszą dyspozycję Arsenalu, walczy o miejsce w pierwszej czwórce, które zagwarantuje jej start w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Wątpię, by Hull City było dziś w stanie odebrać im komplet punktów, który pozwoli im ponownie wyprzedzić Kanonierów i zbliżyć się do absolutnej czołówki ligi.
W drużynie gospodarzy po zawieszeniu za kartki wraca Sam Ricketts. Z kolei w Aston Villi nadal nie zdolni do gry są Carlos Cuellar i John Carew.
W dzisiejszym spotkaniu stawiam na zwycięstwo gości, aczkolwiek Tygrysy z pewnością stać na zdobycie przynajmniej jednej bramki. Mój typ: 2:1 dla Aston Villi.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Hull - Aston Villa 2✅0-1✅
1,90 Betgun

Rewelacja jesieni, beniaminek Hull podejmuje znakomicie radzącą sobie Aston Ville.Tygrysy zajmują 8 pozycje ale to miejsce nie obrazuje ich aktualnej formy.Początek mieli znakomity, świetnie ułożeni taktycznie byli zaskoczeniem dla silniejszych ekip.Wykorzystywali swoje sytuacje oraz mieli świetnie dysponowanego Geovanniego.Na ostatnie 10 kolejek wygrali tylko raz z Boro.Aston Villa gra rewelacyjnie od 7 meczy nie przegrała mimo, że mierzyła się dwa razy z Arsenalem, ManU, Evertonem, WHU i solidnym Fulham.Tygrysy wydają się być łątwym przeciwnikiem ale goście nie mogą zlekceważyć tego meczu.Do składu gospodarzy wraca Ricketts więc lewa obrona nie będzie dziurawa jak w meczu z Manchesterem City.Martin O&#39;Neill stracił Laursena ale jego zmiennik Knight pokazał, że zna się na swoim fachu.Dzisiejsza wygrana pozwoli wspoczyć na 4 miejsce w tabelii i zakończyć rok przed Arsenalem.Myślę, że AV nie odwali coś i po świetnym meczu nie zagrają fatalnie.Łatwo nie będzie ale po tym co widziałem z Arsenalem typ gram z pełnym uzasadnieniem.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Także zaliczam się do grona zwolenników typu na Aston Villę, ale ze stawką nie ma co szaleć.

Hull - Aston Villa
Rewelacyjne w pierwszej fazie sezonu Hull przestało już czarować. Wszyscy wiedzą czego po tej drużynie się spodziewać i starają się wyłączyć jej najważniejsze ogniwa Geovanniego czy też Kinga, którzy ostatnio są bez formy. W Aston Villi pełna mobilizacja na to spotkanie. Piłkarze dobrze zdają sobie sprawę, że to może być ich sezon, w którym mają szanse zająć miejsce w Top4. Wygrana z beznadziejnie grającym obecnie Hull jest wręcz obowiązkiem jeśli ten cel chcą osiągnąć. Dynamiczni Ashley Young oraz Gabriel Agbonlahor powinni znaleźć sposób na nędznie spisującą się w ostatnich meczach obronę Tygrysów. Para obrońców Davies - Knight powinna odpowiednio zająć się Marlonem Kingiem, a duet Petrow - Barry dzielić i rządzić w środku pola mając za rywali będących bez formy Geovanniego wraz z Ashbee. A jak będzie w rzeczywistości ? Wszystko zweryfikuje boisko. Jednakże moim zdaniem na papierze zarysowuje się wyraźna przewaga Aston Villi, która powinna wygrać to spotkanie.
Mój typ: Aston Villa - 1,95 ✅
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Gratuluję kolegom trafnych typów na zwyciestwo Aston Villi. Ja po przeczytaniu waszych analiz postanowiłem nie grać na zwycięstwo gości, tylko sie zalozyc, że Hull nie zdobedzie dziś bramki (kurs 2.5). Tym pewniejszy byłem, że w ostatnich meczach z udziałem Hull zawsze padaly bramki dla tej drużyny, a wiec powinien nadejsc mecz, w ktorym Hull nie zdobedzie gola. Przeczuwałem bezbramkwoy remis lub zwycięstwo AV (0:1) ????
ech sledzilem mecz na bwin. &#39;90 -3 minuty doliczonego czasu, dochodzi na zegarze &#39;93, zbiera bwin kursy i wyskakuje z informacja, ze 1st Penalty dla Hull. Cisza, mija 94 minuta... Na szczescie to byla pomylka bwin i mecz sie zakonczyl 0:1 ???? Co by to było, gdyby w ostatnich sekundach sedzia dal karny dla Hull... :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
ech sledzilem mecz na bwin. &#39;90 -3 minuty doliczonego czasu, dochodzi na zegarze &#39;93, zbiera bwin kursy i wyskakuje z informacja, ze 1st Penalty dla Hull. Cisza, mija 94 minuta... Na szczescie to byla pomylka bwin i mecz sie zakonczyl 0:1 ???? Co by to było, gdyby w ostatnich sekundach sedzia dal karny dla Hull... :p
W 93 minucie Hull miało rzut rożny. Dośrodkowanie strzał w kierunku bramki i piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła poza pole gry. Sędzia Steve Bennett jednak wskazuje na jedenasty metr. Ogromne protesty piłkarzy Aston Villi... głowny podbiega do bocznego i... uwaga tutaj moim zdaniem była ciekawa sytuacja boczny miał słuchawkę w uchu i wydawało mi się, ze jakby sie z kimś konsultował. Po chwili główny odwołuje swoją decyzje i Aston Villa rozpoczyna od własnej bramki. Warto podkreślić, że rzutu karnego być nie powinno strzał odbił się bezpośrednio od poprzeczki, a nie jak mógł to widzieć sędzia Bennett od ręki zawodnika Aston Villi, który co prawda chciał piłkę wybić ręką no ale piłka odbiła się od poprzeczki także karnego być nie powinno. Swoją drogą myślałem, ze manager O&#39;Neill zejdzie tam na zawał ;)
 
L 0

lameczek

Użytkownik
ten mecz to byl prawdziwy horror dla mnie xD juz dawno nie emocjonowalem sie tak w koncowce - okolo 80 minuty juz myslalem ze typek nie trafiony bedzie a tu mila niespodzianka w samej koncowce ;) Hull chyba wychodzi z dolka i mysle ze w nastepnym meczu (chociaz nie wiem z kim graja) mozna ich wesprzec swiom typkiem ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wyniki 20 kolejki
Newcastle - Liverpool 1-5
Arsenal - Portsmouth 1-0
Bolton - Wigan 0-1
Everton - Sunderland 3-0
Fulham - Chelsea 2-2
West Bromwich - Tottenham 2-0
West Ham - Stoke 2-1
Blackburn - Manchester City 2-2
Manchester United - Middlesbrough 1-0
Hull - Aston Villa 0-1​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom