>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Premier League 19 KOLEJKA 26.12.2008

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP

26 XII Piątek
[13.45] Stoke City-Manchester United 8,90 4,75 1,31
[14.00] Chelsea FC-West Bromwich Albion 1,17 6,20 14,10
[14.00] Portsmouth FC-West Ham United 2,20 3,25 3,10
[14.00] Tottenham Hotspur-Fulham FC 1,77 3,40 4,40
[16.00] Liverpool FC-Bolton Wanderers 1,36 4,30 8,40
[16.00] Manchester City-Hull City 1,80 3,40 4,20
[16.00] Middlesbrough FC-Everton FC 2,50 3,20 2,70
[16.00] Sunderland AFC-Blackburn Rovers 2,20 3,20 3,15
[16.00] Wigan Athletic-Newcastle United 2,25 3,20 3,03
[18.15] Aston Villa-Arsenal FC 2,50 3,20 2,70
Kursy by Betgun
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Do grona kontuzjowanych u Kanonierow po ostatnim meczu z LFC dolaczyl kapitan zespolu Fabregas ktory z powodu kontuzji kolana wedlug obecnych prognoz nie wyjdzie na boisku przez najblizsze 4 miesiace.

Przy typowaniu tej kolejki nalezy rowniez pamietac ze ManU dopiero co wrocil z Klubowych Mistrzostw Swiata w Azjii, pilkarze po powrocie mieli ponoc problemy ze snem itp (zmiana strefy czasowej) a do tego ich mecz rozgrywany bedzie najwczesniej, moze nie jest to jakis ciezkiej wagi argument przeciw Czerwonym Diabla ale nalezy o tym pamietac i moim zdaniem raczej wielkich sum w nich nie inwestowac w tej kolejce.

Warte rozwazenia jest postawienie na ekipe Spurs, Fuhlam nie wygralo w tym sezonie jeszcze na wyjezdzie.

Ciekawie zapowiada sie rowniez mecz sasiadow w ligowej tabeli z taka sama iloscia punktow, Wigan - Newcastle, obie ekipy graja ostatnio niezle zdobywajac sporo punktow, ja tutaj sklanialbym sie na typ x2 lub over bo w ostatnich meczach nie ma w tych ekipach problemu ze zdobywaniem bramek.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Aston Villa - Arsenal
Podwójna szansa na remis
Mecz na pewno będzie wyrównany. Ostatni mecz Aston Villa wygrała 2-0 z czego obydwa gole wpadły w drugiej połowie, a więc po pierwszej było 0-0, pierwszy gol padł samobójczy w 70 minucie a drugi w 80.
West Ham United 0 - 1 Aston Villa (0-0)
West Ham było blisko zremisowania kolejnego meczu z dobrym zespołem, niestety stracili bramkę w 78 minucie.
Spodziewam się remisu do przerwy, a więcej bramek powinno paść w drugiej połowie meczu.

Sunderland - Blakcburn
Tutaj postawiłem na over 2,5 na który jest kurs 1.85.
W ostatnich 5 spotkaniach w meczach Blackburn padały minimum 3 bramki.
Sunderland po przegranej 1-0 z MU wygrało kolejny mecz 4-0 a potem 4-1 z Hull.
W ostatnim meczu Blackburn vs. Sunderland spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2 dla Sunderland. Blackburn ma nowego trenera więc ich gra będzie wyglądała inaczej i sądzę że mogą tym razem jednak to oni wygrać mecz.

Manchester City - Hull
Podwójna szansa na remis
Na ostatnie 10 spotkań jeśli ktoś postawił na podwójna szanse na remis na Hull źle wytypował tylko 2 razy:
Hull City 0 - 3Chelsea
Manchester United 4 -3 Hull City
Jednak w obydwóch tych meczach można było przewidzieć dominacje jednego z zespołów.
 
thereds 0

thereds

Użytkownik
19 kolejka
Stoke City-Manchester United
Bez wątpienia faworytem jest Manchester ale zwracając uwagę na to że grają na wyjeździe i dopiero co wrócili z dalekiej podróży postawił bym
X2 - czyli remis albo manchester.

Chelsea-West Bromwich Albion
Nie mam wątpliwości że górą w tym starciu będzie drużyna gospodarzy.

Portsmouth FC-West Ham United
Ciężko wytypowac ponieważ drużyny grają na tym samym poziomie
Mój typ:1X
Tottenham Hotspur-Fulham FC
Tottenham w tym sezonie mocno zawodzi więc nie był bym pewien zwycięstwa Tottenhamu - Mój typ: 12

Liverpool FC-Bolton Wanderers
Myślę że Liv
erpool wygra z drużyną Smolarka i Zostanie mistrzem jesieni.

Manchester City-Hull City
Myślę że mecz ten zakończy się podziałem punktów.

Middlesbrough FC-Everton FC
Podobnie jak w meczu Manchesteru City z Hull myślę że będzie remis.

Sunderland AFC-Blackburn Rovers
Blackburn w tym sezonie zawodzi,na pewno na zakończenie rundy będą chcieli wygrac - Mój typ:X2

Wigan Athletic-Newcastle United
Sąsiedzi z tabeli - Mój typ X2

Aston Villa-Arsenal FC
Mój typ 1X
 
C 0

cinq24

Użytkownik
Powyżej/Poniżej

Aston Villa-Arsenal under 2,5

Sądzę, że w tym meczu za dużo bramek nie zobaczymy. Gdyż wielu graczy w Arsenalu jest kontuzjowanych. Fakt, że i Arsenal i Villa strzelają dużo bramek (obie po 30) ale też i tracą sporo (Arsenal 21 a Villa 20). Obu drużynom będzie bardzo zależało na tym meczu i nie będzie odważnych szarż na bramkę rywali.

Chelsea-WBA over 2,5

Sądzę, że w tym meczu zobaczymy sporo bramek. Chelsea strzela najwięcej w lidze (36 goli) a West Brom traci najwięcej (33 goli). A poza tym Chelsea będzie chciała wreszcie przełamać słaba grę na własnym stadionie. I strzelić sporo goli.



Typy


Stoke - Manchester United X

Coś czuję, że Manchester zmęczony po Mistrzostwach Świata, zmianach czasowych i słabszej formie Ronaldo odniesie zaledwie remis. Dodatkowym atutem dla Stoke jest ich dobra gra na własnym stadionie ( 6 miejsce pod tym względem) a Manchester na wyjazdach nie zachwyca, o niebo lepiej im idzie u siebie.

Wigan - Newcastle 1X

Myślę, że w tym meczu będzie remis albo zwycięstwo Wigan ponieważ Newcastle jest znany w Premiership z remisów i najczęściej remisuje w lidze.
Ale na wyjazdach nie ma za dobrego bilansu bo tylko jedna wygrana, cztery remisy i cztery porażki.

Tottenham - Fulham 1

Fulham u siebie i Fulham na wyjeździe to zupełnie inne drużyny, u siebie zajmują 1 miejsce za to na wyjeździe 19. Tottenham u siebie również nie zachwyca, ale po zmianie na ławce trenerskiej gra o wiele lepiej dlatego też obstawiam na zwycięstwo Tottenhamu.

Aston Villa - Arsenal X

Mecz sąsiadów z tabeli i walka o życie dla dwóch drużyn tu może być tylko remis. Dochodzi do tego słaba forma Arsenalu i sporo kontuzji w zespole w tym brak Fabregasa, bez którego Arsenal to nie ta sama drużyna.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Stoke City-Manchester United
Bez wątpienia faworytem jest Manchester ale zwracając uwagę na to że grają na wyjeździe i dopiero co wrócili z dalekiej podróży postawił bym
X2 - czyli remis albo manchester.
Kurs 1,03 nijak się nie opłaca:p
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Dorzuce cos od siebie z mojej kochanej ligi.

Jak wiadomo okres swiateczny w anglii to 2 kolejki czyli 2 spotkania w ciagu 4 dni piatek i sobota.Dla niektorych te spotkania moga byc odbiciem sie od dna lub odskoczenia rywalowi ale nie liczyl bym zbytnio w tym okresie na jakies niespodzianki takie druzyny jak Sunderland Hull Stoke czy West Bromwich opadna teraz calkowicie z sił(West Bromwich opadlo na poczatku sezonu ????

A wiec kilka moich propozycji

Pierwszym meczem jaki rzuca mi sie w oczy jest mecz
Manchester City - Hull City
Beniaminkowi z Hull nie mozna nic zazucic zbieraja sobie punkciki potrzebne do utrzymania i tak oto maja ich juz az 27 co daje im 6 pozycje!!Mozna powiedziec ze Hull to przeciwnosc Manchesteru City bo gdyby odwrucic tabele to....
City nie wygralo od 27.11 !!!!!!Biorac pod uwage to ze nastepny niedzielny mecz City zagra z Blackburn na wyjezdzie mozna sie spodziewac tutaj zwyciestwa City nad Hull gdyz na terenie Blackburn o punkty moze byc ciezko.

Drugie spotkanie to derby Londynu
Tottenham-Fulham Tottenham nie wygral od 8 grudnia Fulham natomiast przerwal w ostatniej kolejce pasmo remisow wiec mysle ze w tym meczu zdecydowanym faworytem jest Tottenham.Druzyna mosi wygrac mecz nie widze lepszej okazji niz wlasny stadion i derby z lokalnym rywalem.

Kolejne spotkanie to spotkanie mojej Aston Villi(niestyt tylko w TV bo swieta spedzam w polsce)
Aston Villa-Arsenal Londyn
Na Villa Park zawita słynna drużyna Arsenalu.Aston Villa wiele razy udowadniala w ostatnich miesiacach ze z druzynami typu wlasnie Arsenal grac potrafi za to ze sredniakami traca punkty.I w tym meczu upatruje wygranej gospodarzy gdyz troszke pod innym katem patrzylem na to spotkanie.The Villans nie wygrali z Arsenalem u siebie od 1998 roku.Czas zatem przelamac fatalna passe tym bardziej ze forma zespolu z Birmingham jest ostatnio wysoka natomiast Arsenal gra ostatnio przecietnie.Smaczku dodaje temu meczowi to ze te wlasnie kluby beda sie pewnie bily o 4 miejsce w Premiership czyli o przepustke do eliminacji ligi mistrzów.Jak narazie The Villans maja 3 pkt przewagi przy rownej liczbie rozegranych meczy i zwyciestwo znacznie by ich przyblizylo do upragnionego celu tego sezonu jakim jest niewatpliwie miejsce w kwalifikacjach ligi mstrzow
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Z tego co wiem, duży procent drużyn, które są liderami w nowy rok, zostają później mistrzami Anglii. Niby przesądy, ale na pewno każdy będzie chciał sylwestra spędzić na fotelu lidera, dlatego myślę, że Liverpool i Chelsea wygrają swoje oba mecze. Kurs na Man Utd mały, więc nie wiem czy na nich spróbuje. Moim zdaniem możliwe, kilka underów w kolejce. Zespoły nie będą w piątek się forsować, żeby na niedziele mieć jeszcze siły.
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
vs

Aston Villa vs Arsenal
Niewątpliwie na Villa Park zanosi się na bardzo ciekawe widowisko. Aston Villa będzie gościła na własnym boisku zespół Kanonierów. W poprzedniej kolejce Aston Villa pokonała na wyjeździe Młoty 1 : 0, po dość śmiesznej bramce Milnera. Trzeba przyznać, że wynik był jednak nie sprawiedliwy dla West Hamu, bowiem to oni przez więszkość czasu przeważali na boisku, a sytuacji do strzelenia bramki im nie brakowało. Swoje szanse miała również ekipa The Villans. Po straconej bramce Młoty nadal przeważały, ale bramki już nie zdołali strzelić. Dzięki temu zwycięstwu Aston Villa awansowała chwilowo na trzecie miejsce. Napisałem chwilowo, ponieważ za nimi są piłkarze Manchesteru United, którzy mają do rozegrania dwa mecze zaległe, a ich przewaga wynosi zaledwie dwa punkty. Czerwone Diabły mają zaległy mecz z Fulham i Wigan, i nie sądzę, aby któryś z tych meczów mieli przegrać. Jednakże jak narazie to Aston Villa zajmuje wysokie trzecie miejsce i dzisiaj stanie przed sporą szansą powiększenia przewagi nad kolejnym rywalem Arsenalem. Kanonierzy nie potrafią wygrać od dwóćh meczy. Najpierw zremisowali na Riverside Stadium z Middlesbrough 1 : 1, tydzień później takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie na Emirates z Liverpoolem. Remis i tak był niezłym osiągnięciem, ponieważ czerwoną kartkę obejrzał Adebayor, przez co naraził drużynę na groźne akcje zespołu z Anfield Road. Dzisiaj więc nie zagra, ale to mały problem w porównaniu z wykluczeniem z gry Cesca Fabregasa. Hiszpan doznał przewlekłej kontuzji kolana i nie zobaczymy go na ligowych boiskach przez około 4 miesiące. Wenger w zimowym okienku transferowym musi zareagować i sprowadzić na Emirates Stadium innego klasowego pomocnika. Historia spotkań jest niewątpliwie po stronie Arsenalu, który wygrał sporo pojedynków pomiędzy tymi drużynami, aczkolwiek mnie się wydaje, że dzisiaj górą będą gospodarze. Bardzo dobrze się teraz prezentują, a wobec kontuzji i złej atmosfery panującej w drużynie, myślę, że wykorzystają nadarzającą się sytuację i powiększą przewagę nad rywalem z Londynu.
Typ : Aston Villa
Składy uzupełnię jutro.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Chelsea FC-West Bromwich Albion ✅
Goście nie strzelą gola
1,59 Betgun

Chelsea miało ogromną szansę aby wyprzedzić Liverpool ale jej nie wykorzystało.W poniedziałkowej potyczce z Evertonem The Blues nie zagrozili ani razu poważnie bramce Tima Howarda.Pod bramką Cecha działo się za to wiele i głównie swojemu bramkarzowi Chelsea zawdzięcza bezbramkowy remis.Na Stamford Bridge przyjedzie najsłabsza drużyna w lidze.WBA mimo wygranej 2-1 nad Manchesterem City nie jest drużyną, która powinna zagrażać bramce czeskiego golkipera.West Bromwich zdobyło w lidze zaledwie 14 bramek.Na wyjazdach beniaminek gra bardzo słabo, tylko 4 punkty zdobyte po wygranej nad Boro i remisie z Boltonem oraz zaledwie 3 strzelona gole.Tony Mowbray desygnuje swój zespół w ustawieniu 4-5-1.Większość zespołów przyjeżdżających na Stamford Bridge nastawia się na obronę co daje rezultaty.Dobrawiadomością dla Luiza Filipe Scolariego jest powrót Carvalho.Portugalczyk zastąpi zawieszonego Terrego.Goście przyjadą bez pomocnika Valero.W pierwszym spotkaniu na The Hawthorns Chelsea pewnie wygrało 0-3 dominując na rywalami przez całe spotkanie.Jutrzejsze spotkanie będzie miało podobny przebieg.Jestem pewien, że przyjezdni nie zdobędą jutro gola.Wszystkie 4 potyczki z WBA przed swoimi kibicami Chelsea wygrywało jak dotąd do zera.Na Chelsea nie gram bo są w lekkim kryzysie i ten mecz powinien być przełomowy w ich dalszej walce o tytuł.
 
F 0

foh

Użytkownik
Spotkanie:portsmouth - West Ham United
Typ: under 2,5
Kurs: 1,70⛔


W drugi dzień świąt, w Premier League będzie się działo wiele ciekawego m.in. spotkanie Portsmouth - West Ham United powinno zapewnić kibicom dużo wrażeń. Gospodarze prowadzeni przez trenera Adamsa spisują się w tym sezonie poniżej oczekiwań zajmując 10 pozycję. W ostatnim meczu z Boltonem ponieśli boląca porażkę 2-1, słabe występy w Lidze angielskiej nadrabiają w Pucharze Uefa, ale ten fakt jest mało pocieszający. Mimo, że gospodarze spisują się słabo to dużo większe problemy mają goście. Młoty prowadzone przez Gianfranco Zole zajmują 17 pozycje i są blisko strefy spadkowej. Goście nie mogą sobie pozwolić na głupie przegrane jak w ostatnim meczu z Aston Villa(0-1). West Ham potrafi zagrać świetny mecz (Chelsea 1-1) albo głupio przegrać przez jeden moment dekoncentracji. Obie drużyny miewają lepsze i gorsze momenty, ale tym razem przede wszystkim jest to ważny mecz dla gości. Zapewne będą walczyć, gryźć trawę aby wywieźć z Fratton Park korzystny wynik. W ostatnich sześciu spotkaniach goście stracili 4 bramki,w żadnym z tych spotkań nie wypadł over. Gospodarze strzelają więcej bramek, ale w zbliżającym meczu na pewno będą mieli z tym problemy. Ofensywna drużyna kontra przyzwoita obrona. Dla mnie to będzie bardzo wyrównany mecz walki i wszystko wskazuję na under 2,5. Obie drużyny spotkały się trzy razy i zawsze wynik był underowy. Mam nadzieje, ze moje przewidywania się sprawdzą.

WYNIK 1-4...
 
ciotkacocaine 0

ciotkacocaine

Użytkownik
Wigan - Newcastle United Over 2/2.5
Przeglądając piątkową ofertę Barclays Premiership w oczy rzucają się z miejsca trzy spotkania: Aston Villa vs. Arsenal FC, Tottenham Hotspur vs. Fulham oraz Wigan vs. Newcastle United. Po głębszej analizie wybrałem ten ostatni. Analizując ten mecz początkowo byłem skłonny zagrać 2 DNB jednakże nie do końca byłem przekonany co do takiego typu. Kurs 2.2 zachęcał jednak znalazłem coś moim zdaniem pewniejszego i ciekawszego u bukmachera bet365.com po kursie 1.81 mianowicie powyżej 2/2,5 bramki w meczu. Rozwiązanie moim zdaniem bardzo bezpieczne po przyzwoitym kursie. Jak można wywnioskować z stron zespołów zarówno Wigan jak i Newcastle mają &quot;wielkie ciśnienie&quot; na ten mecz. Zacznę może od faktów z tabeli Wigan: w ostatnich 8 spotkaniach u siebie tylko 3 razy poniżej 2 bramek. W ostatnich 10 spotkaniach suma strzelonych i straconych bramek to 24 czyli średnio 2.4 bramki na mecz. Newcastle: w ostatnich 8 spotkaniach na wyjezdzie tylko 2 razy poniżej 2 bramek w ostatnich 10 spotkaniach suma straconych i strzelonych bramek 25 czyli średnio 2.5 bramki na mecz. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 2:2. W piątkowym spotkaniu zarówno gospodarze jak i goście to drużyny z &quot;marną&quot; formacją defensywną i średnią jak na ligę angielską formacją ofensywną co skutkuje tym, że potrafią wygrywać po 3:0 jak i przegrywać 0:4. Moim zdaniem faworytem w tym meczu są goście jednak nie jestem w 100% przekonany do tego typu, szczególnie, że prawdopodobnie nie zagrają kontuzjowani Sholi Ameobiego (ścięgno podkolanowe) i Oby Martinsa (pachwina). Kilku zawodników Wigan ma ważne kontrakty tylko do końca sezonu więc wydaje mi się, że będą chcieli się pokazać.Ta sama sytuacja dotyczy głównego napastnika Newcastle Michaela Owena. Wydaje mi się, że żaden z tych zespołów nie odda tego meczu bez walki. Dla obu drużyn to ważne spotkanie, zarówno Newcastle jak i Wigan złapało wiatr w żagle po nieudanym początku sezonu w ostatnich spotkaniach radzą sobie całkiem dobrze. Z możliwych scenariuszy tego meczu wykluczam grę do jednej bramki, a wręcz przeciwnie wydaje mi się iż będzie to ładne otwarte spotkanie ,mam nadzieję obfitujące w bramki.

Kurs 1.81
Typ Over 2/2.5 w przypadku 2 bramek 50%
Stawka 5/10
 
beau 1

beau

Forum VIP
Stoke City-Manchester United✅
Gospodarze nie strzelą
1,80 Betgun

Czerwone Diabły wracają do walki o tytuł mistrza Anglii.Przeciwnik nie wydaję trudny ale nie można go zlekceważyć.Do połowy listopada Stoke na własnym było bardzo groźne nawet dla takich ekip jak Arsenal, Tottenham czy Aston Villa.Teraz nikt nie lekceważy beniaminka szczególnie na jego stadionie.Każda drużyna uważa też na wyrzuty Delapa co sprawia, że zespół Tonego Pulisa od sromotnej porażki z Manchester United 5-0 zdołał zaledwie wygrać 1 spotkanie nad wBA a ostatniej kolejce przegrał ze słabym Blackburn.Powodem tego mogą być kontuzje podstawowych graczy.Delap od jakiegoś czasu ma problemy z barkiem, kontuzjowani są: Sidibe (13spotkań, 3 gole), Kitson (9spotkań), Griffin (16).Diao, Lawrence i Cort mają problemy i ich występ jest niepewny.Jedynym zdrowym i podstawowym napastnikiem Stoke jest Ricardo Fuller i to z jego strony obrońcy ManU powinni się spodziewać największego zagrożenia.Czerwone Diabły nie zagrają na 100% mając na uwadze długą podróż oraz kolejne spotkanie w lidze.City w ostatnich spotkaniach nie zdobyło nawet gola a grali z mało wymagającymi rywalami.Ba w tych spotkaniach zespołowi się tylko 2 razy poważnie zagrozić bramce rywali.Alexa Fergusona jedynym poważnym zmartwieniem jest zawieszenie Evra więc zastąpi go John O&#39;Shea.Mam małe obawy co tego typu, które wynikają z faktu, że na Brittania Stadium przyjeżdża mistrz Anglii i dodatkowo będzie to Boxing Day.Jednak gdy widzę kurs 1,80 zapominam o swoim złym przeczuciu.
Mam jeszcze pomysł na spotkanie Boro z Evertonem, ManC z Hull i AV z Arsenalem.
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
vs

Przed nami nie pierwsze i nie ostatnie w tym sezonie derby Londynu. Akurat dzisiaj odbędą się one na White Hart Lane, gdzie Tottenham będzie gościł Fulham. Faworytem tego meczu są Koguty, dla których sporym atutem jest właśnie własne boisko. Tottenham z dorobkiem 19 punktów plasuje się aktualnie na szesnastej pozycji. W poprzedniej kolejce podopieczni Harry&#39;ego Redknappa przegrali na St. James Park z Newcastle 2 : 1, po straconej bramce już w doliczonym czasie gry. Fulham ma spore problemy w meczach wyjazdowych i będzie to dzisiaj napewno widoczne. Fulham jeszcze w tym sezonie nie zdobył kompletu punktów na obcym boisku. Zdobyli zaledwie cztery punkty. Drugą taką drużyną bez zwycięstwa na wyjeździe jest ekipa beniaminka Stoke City. Goście jednak mają swoją kopalnię punktów na Craven Cottage i jak dotąd zajmują wysoką ósmą pozycję w tabeli. Tottenham z pewnością będzie chciał wziąć rewanż za przegraną w rundzie jesiennej. Fulham wygrało wtedy na Craven Cottage 2 : 1, a bramki strzelali : Davies oraz Johnson. Honorową bramkę dla gości strzelił Campbell. Historia jest zdecydowanie po stronie dzisiejszych gospodarzy spotkania i uważam, że to oni dzisiaj wygrają. Nadal mają bardzo dużą szansę na grę na europejskich stadionach. Przecież do Hull zajmującego szóstą lokatę tracą tylko osiem punktów. Jeśli chodzi o składy, to nadal niewiadomą czy zobaczymy Ledley&#39;a Kinga oraz Jonathana Woodgate&#39;a. Jednak do składu Kogutów powinien wrócić już Jermaine Jenas. Fulham na White Hart Lane zagra bez Zoltana Gery i Andranika Teymouriana. Tak jak wcześniej wspomniałem, uważam, że faworytem tego meczu są gospodarze i oprócz zajmowanego miejsca, stoją za nimi same plusy.
Typ : Tottenham
Tottenham: Gomes, Cesar, Corluka, Gunter, Bale, Benoit Assou-Ekotto, Woodgate, Dawson, King, Zokora, Huddlestone, Jenas, Lennon, Bentley, Modric, Campbell, Bent, Pavlyuchenko, Taarabt, Rocha, Boateng, O&#39;Hara.
Fulham: Schwarzer, Zuberbuhler, Hughes, Baird, Leijer, Kallio, Hangeland, Stoor, Pantsil, Konchesky, Davies, Gray, Andreasen, Bullard, Dempsey, Murphy, Etuhu, Seol, Zamora, Johnson, Nevland.​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Postanowiłem zatypować wszystkie mecze świątecznej kolejki Premiership ;) Oczywiście nie na jednym kuponie, a jako, że mam chwilke czasu to dorzuce swoje &quot;trzy grosze&quot; do analizy tej kolejki.

Stoke City - Manchester United
Czerwone Diabły co prawda są po Klubowych MŚ, ale zważając na fakt iż rywale w walce o tytuł tracili ostatnio punkty to jest to doskonała okazja aby zagrać na maksa skoncentrowanym i odrobić stracone we wcześniejszej fazie sezonu punkty. Stoke co prawda potrafiło pokonać u siebie m.in Arsenal, ale moim zdaniem obecnie piłkarze tej drużyny nie są w na tyle dobrej formie aby stanąć na przeszkodzie MU, które odpowiednio skoncentrowane powinno wywieźć cenne trzy punkty.
Mój typ: Manchester United - 1,30 (8/10) ✅

Chelsea Londyn - West Bromwich Albion
The Blues spośród drużyn czołówki mają najgorszy bilans meczów na własnym stadionie. Spotkanie z outsiderem WBA jest doskonała okazją do tego aby go nieco podreperować. Co prawda Chelsea formą nie imponuje, ale jeśli sam manager WBA przyznaje, że i tak team Scolariego jest wstanie zdecydowanie pokonać jego drużynę to chyba faktycznie tak musi być. Kurs na Chelsea raczej nie zachęca do grania jedynki, mozna probować, że WBA nie strzeli gola, ale... u mnie mimo wszystko gdzieś tam ta zwykła jedynka się znalazła ;P
Mój typ: Chelsea Londyn - 1,15 (9/10) ✅

Portsmouth FC-West Ham United
Manager Zola postawił na solidną obronę i co jak co, ale trzeba mu to oddać, że formacja defensywna Młotów spisuje się całkiem nieźle. Odbiło się to jednak na skuteczności w ofensywie i mecze z udziałem West Hamu nie są zbyt atrakcyjne dla oka kibica. Uważam, że nawet teraz w starciu z Portsmouth, które dużo strzela jak i dużo traci szalę przechyli ta gra defensywna Młotów i zanotujemy underowy wynik.
Mój typ: under 2,5 - 1,70 (5/10) ⛔

Tottenham Hotspur-Fulham FC
Niby na pierwszy rzut oka jasno nasuwa się typ na zwycięstwo gospodarzy, ale jak tak dokładniej się przypatrzeć to wcale tak być nie musi. Moją uwagę zwraca gra Fulham, która jest poukładana w defensywie dzięki czemu &quot;Wieśniacy&quot; mogą się pochwalić jedną z najlepszych linii obronnych w całej Premiership. Duża w tym zasługa m.in środkowego obrońcy Hangelanda o którego pytają już większe kluby. Fulham jednak podobnie jak i wczesniej opisywany West Ham nie dysponuje zbyt dużą siłą ognia, zwłaszcza w meczach wyjazdowych gdzie na 8 spotkań z udziałem Fulham pada średnio ledwie 1 gol na mecz ! Według mnie należy spodziewać się wyrównanego spotkania, w którym raczej zbyt wielu bramek nie zobaczymy, a jeśli któraś z drużyn zwycięży to raczej jedną bramką.
Mój typ: under 2,5 - 1,75 (4/10) ✅

Liverpool FC-Bolton Wanderers
Po serii 3 domowych remisów chyba czas aby drużyna Beniteza wkońcu przełamała się i zwyciężyła na Anfield. Bolton w tym sezonie na wyjazdach jest drużyną bezkompromisową, ale jako iż w meczach z LFC popularnym &quot;Kłusakom&quot; w ostatnich latach wybitnie się nie wiodło to nie sądzę aby ta czarna seria została przełamana w tym roku, zwłaszcza, że na Anfield kibice są już głodni tego zwycięstwa. Piłkarze Liverpoolu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jeśli chcą wywalczyć mistrzostwo takie mecze muszą koniecznie wygrywać, dlatego pełna koncentracja i zwycięstwo LFC na domowe przełamanie.
Mój typ: Liverpool - 1,35 (6/10) ✅

Manchester City-Hull City
Hull jest niezwykle nieobliczalną drużyną, która potrafi zremisować 2:2 na Anfield z Liverpoolem aby tydzień poźniej doznać sromotnej porażki u siebie 1:4 z Sunderlandem. Manchester City to natomiast rozczarowanie nr 1 obecnych rozgrywek. Mimo ogromnego budżetu drużyna jest już w strefie spadkowej. Na początku sezonu MCity słynęło z ofensywnej gry przez co mecze z ich udziałem fajnie się oglądało, padało w nich dużo bramek. Potem w zwiazku z problemami kontuzji zawodników ofensywnych trener Hughes nastawił się nieco bardziej na obronę i City zaczeli grac niezbyt ciekawie a na domiar złego częściej zaczęli przegrywać. Mecz z Hull może być spotkaniem o wszystko dla trenera Hughesa, dlatego City musza grać o pełną pulę. Mam nadzieję, że Hull zagra na wyjazdach tak jak dotychczas czyli odważnie do przodu, a MCity będące na musiku odwdzięczy się tym samym dzięki czemu będziemy mieli ciekawe widowisko i sporo bramek.
Mój typ: over 2,5 - 1,75 (7/10) ✅

Middlesbrough FC-Everton FC
Everton ma problemy z napastnikami, przez co w linii ataku w ostatnich meczach występował Tim Cahill. Co prawda The Toffees udało się w tych meczach zdobyć aż 4pkt bo wygrali z MCity i zremisowali z Chelsea, no ale mimo wszystko brak napastnikow na dluzszą metę nie jest niczym dobrym. W meczu przeciwko M&#39;Brough nalezy więc postawić na skuteczną obronę i liczyc na stałe fragmenty gry. Nasuwa się więc typ na under 2,5 bramek, ale ja zagrałem ryzykowniej i typuję w tym meczu czysty remis.
Mój typ: X - 3,15 (3/10) ⛔

Sunderland AFC-Blackburn Rovers
Mówi się ciągle o tym kto zostanie nowym managerem Sunderlandu, a tymczasem swoje robi niejaki Sbragia, który w trzech meczach zdobył 6pkt. co jak na Czarne Koty jest bardzo dobrym wynikiem. Mecz z Blackburn będzie ważnym pojedynkiem dla układu dolnych rejonów tabeli. Mówi się, że w takich meczach drużyny boją się grać otwartą piłkę, ale drużynie Blackburn nie pozostaje chyba nic innego. Goście dowodzeni przez Sama Alladryce&#39;a w poprzedniej kolejce odblokowali się w ofensywie aplikując kilka bramek beniaminkowi Stoke, teraż może aż tylu nie strzelą ale uważam, że goście zagrają ofensywnie przez co będziemy mieli ciekawy, otwarty mecz i kilka bramek.
Mój typ: over 2,5 - 1,85 (4/10) ⛔

Wigan Athletic-Newcastle United
W Newcastle także szukano nowego managera, ale najlepszym wyjsciem okazalo się pozostawienie na stanowisku Joe Kinneara za ktorego kadencji Sroki zdobyly juz sporo punktów. Teraz Newcastle czeka trudny pojedynek na JJB Stadium z Wigan, ktore moze pochwalic się serią 3 kolejnych domowych zwycięstw. Newacstle za Kineara potrafi grać jednak na tyle dobrze, ze nie przegrywalo meczów z druzynami silniejszymi od Wigan takze jestem zdania, ze i tym razem nie przegra.
Mój typ: X - 3,20 (2/10) ⛔

Aston Villa-Arsenal FC
Mecz prawdy dla jednych i drugich. Arsenal osłabiony brakiem Adebayora czy też Fabregasa nie wspominając już o leczących kontuzje już dłuższy czas choćby Rosickym. Tak czy siak Arsenal z druzynami z czołowki grać potrafił ale Aston Villi uległ w tym sezonie 0:2. The Villans mogą zagrac bez Carew czy też Laursena, ale mimo to uwazam, ze trener O&#39;Neill ma jakis sposob na wywalczenie korzystnego rezultatu w spotkaniu z Kanonierami. Agbonlahor czy też Ashley Young doskonale potrafili rozmontować obronę The Gunners w pierwszym meczu to dlaczego miałoby im się to nie udawać także i tym razem? Moim zdaniem ten mecz może znacznie zmniejszyć szanse Arsenalu na wywalczenie mistrzostwa kraju, ale nie wykluczam także i remisu, z którego tutaj raczej nikt nie będzie zadowolony.
Mój typ: 1x - 1,41 (6/10) ✅

*wszystkie kursy z bet-at-home
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Tottenham vs Fulham =&gt; 1 (1.82)

Na Stadionie Tottenhamu obejrzymy bardzo ciekawe widowisko gdzie przyjedzie ekipa Fulham. Obie drużyny dzieli troche miejsc w tabeli.
Fulham ostatnimi czasy spisuje się dość niespodziewanie fantastycznie.
W ostatnich 7 meczach zdołali 3 razy wygrać i 4 razy zremisować dzięki czemu zajmują już 8 lokatę w tabeli. Tottenham natomiast od momentu pozyskania nowego trenera Harrego Rendkappa radzi sobie całkiem nieźle.
Ostatni mecz przegrali po zaciętej walce z ekipą Newcastle, ale było to głównie spowodowane tym iż nie mieli oni prócz Fraizera Campbella nikogo z podstawowego składu na ławce. Na dzisiejsze spotkanie Rendkapp nie będzie mógł skorzystać jedynie z Kinga, Woodgata oraz Huttona.
Wracając do Fulham, drużyna ta radzi sobie fatalnie w meczach wyjazdowych. W 8 wyjazdowych meczach zdołali zdobyć zaledwie 4pkt.
Typ na Tottenham. Dlaczego? Ponieważ to jest najlepszy moment na to aby przerwać wspaniałą passe &quot;Wiesniaków&quot; i zdobyć 3oczka w derbach Londynu.
Man City vs Hull =&gt; 1 (1.80)

Do Manchesteru zagości rewelacyjnie spisujący się w tym sezonie beniaminek z Hull. Goście w tym sezonie spisują się rewelacyjnie co pokazuje miejsce w tabeli (6). Manchester City, mając głębokie aspiracje, niestety ostatnimi czasy gra bardzo, ale to bardzo brzydką piłkę czym jest uzasadnone 18 miejsce w tabeli (Spadkowe). Dzisiaj myślę, że drużyna Hughesa będzie inną drużyną niż w poprzednich 4 nieudanych kolejkach.
Dlaczego ? Otóż podstawową rzeczą jest fakt, że wraca po kontuzji Robinho, który ma zagrać już od pierwszych minut. Po drugie nie zdołali wygrać od 4 kolejek. Po trzecie drużyna z Manchesteru przegrała swoje 3 ostatnie mecze na własnym terenie co sprawia iż w drużynie panuje pełna koncentracja i skupienie, gdyż 4 porażka nie wchodzi w gre.
Oprócz tego muszą wydostać się z miejsca spadkowego tak więc jest to wspaniała okazja by ten cel osiągnąć, ponieważ Hull pokazało w ostatniej kolejce, że nie są niezniszczalni przegrywając u siebie z Sunderlandem aż 1-4. Fakt jest niezaprzeczalny, że Hull radzi sobie lepiej na wyjazdach, ale myślę, że City jest dość skoncentrowane aby wygrać dzisiejsze spotkanie i nie upokorzyć się po raz 4 z rzędu na właśnym terenie.
Myślę, że pewne 3 punkty zgarnie drużyna Manchesteru City.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nie zgodzę się z typem na Manchester City.Zespół musi wygrać bo trener jest bliski straty posady.Wydaje mi się, że Hughesowi nie zależy na niej.Nie angazuję się podczas spotkań, nie daje wskazówek swoim graczom oraz nie przeżywa wydarzeń na boisku.The Citizens są słabo zorganizowani i to jego wina.Powrót Robinho, który jest bez formy nie jest wielkim wzmocnieniem.Hull potrafi grać z silniejszymi rywalami.Tygrysy mają dobrych piłkarzy poukładanych taktycznie, którzy po dobrym meczu z Liverpoolem przegrali wysoko z Sunderlandem.Porażka 1-4 nie świadczy o słabej grze tej drużyny.Długo utrzymywał sie remis 1-1 i gdyby nie rykoszet po strzale Richardsona mecz zakończyłby się remisem.Nie można uważać gospodarzy za faworytów tylko dlatego, że długo przegrywają.Dla mnie X2 zdecydowanie bardziej opłacalny typ.
Middlesbrough FC-Everton FC
Everton ma problemy z napastnikami, przez co w linii ataku w ostatnich meczach występował Tim Cahill. Co prawda The Toffees udało się w tych meczach zdobyć aż 4pkt bo wygrali z MCity i zremisowali z Chelsea, no ale mimo wszystko brak napastnikow na dluzszą metę nie jest niczym dobrym. W meczu przeciwko M&#39;Brough nalezy więc postawić na skuteczną obronę i liczyc na stałe fragmenty gry. Nasuwa się więc typ na under 2,5 bramek, ale ja zagrałem ryzykowniej i typuję w tym meczu czysty remis.
Mój typ: X - 3,15 (3/10)
Middlesbrough FC-Everton FC ✅0-1✅
under 2,5
1,77 Betgun
Mi się również nasuwa typ na under 2,5 gola w tym spotkaniu i spróbuję przybliżyć dlaczego.Everton złapał wiatr w żagle i idzie jak burza za wyjątkiem spotkania z Aston Villa, które przegrali bardzo pechowo.David Moyes nie ma do dyspozycji ciągle żadnego napastnika więc w tej roli znów zobaczymy Tim Cahilla.Problemy mają także: Leon Osman i Yoseph Yobo.Na wyjazdach The Toffees idzie zdecydowanie lepiej.W 9 meczach 6 wygranych 1 remis i 2 porażki.Boro plasuje się na 14 pozycji i od sześciu kolejek nie wygrało spotkania.Gareth Southgate ma zmartwienie bo kontuzjowany jest Digard bardzo dobry pomocnik.Gospodarze mają problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych, zdobyli zaledwie 9 bramek w 9 meczach na Riverside.Everton zmuszony do gry 4-5-1 także nieszarżuje z przodu.Od remisu 1-1 między tymi zespołami Everton zanotował 4 undery w 5 spotkaniach.Faworytem meczu są goście ale ciężko wygrywać mecze grajac bez napastników.Aż osiem z ostatnich 9 spotkań H2H kończyło się underem.Jutro nie może być inaczej a jeśli chodzi o zwycięzcę to także spodziewam sie podzaiłu punktów.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Nie zgodzę się z typem na Manchester City.Zespół musi wygrać bo trener jest bliski straty posady.Wydaje mi się, że Hughesowi nie zależy na niej.Nie angazuję się podczas spotkań, nie daje wskazówek swoim graczom oraz nie przeżywa wydarzeń na boisku.The Citizens są słabo zorganizowani i to jego wina.Powrót Robinho, który jest bez formy nie jest wielkim wzmocnieniem.Hull potrafi grać z silniejszymi rywalami.Tygrysy mają dobrych piłkarzy poukładanych taktycznie, którzy po dobrym meczu z Liverpoolem przegrali wysoko z Sunderlandem.Porażka 1-4 nie świadczy o słabej grze tej drużyny.Długo utrzymywał sie remis 1-1 i gdyby nie rykoszet po strzale Richardsona mecz zakończyłby się remisem.Nie można uważać gospodarzy za faworytów tylko dlatego, że długo przegrywają.Dla mnie X2 zdecydowanie bardziej opłacalny typ.
Moze to wynikac z tego ze szejkowie juz szukaja jakiegos trenera z wiekszym nazwiskiem od Hughesa wiec nie specjalnie mu zalezy, nawet jak zostanie a Citizens zostana &#39;krolem polowania&#39; w okienku transferowym to wystarcza trzy slabsze mecze i jest na wylocie. Inna sprawa moze byc z pilkarzami, w obliczu zapowiadanej ofensywy transferowej kazdy, no moze z wyjatkiem Robinho, zastanawia sie czy w budowanej druzynie znajdzie sie dla niego miejsce a wiadomo ze szejkowi placic beda niezle wiec w tych ostatnich meczach dadza z siebie wszystko by sie pokazac. I jeszcze troche sie nie zgodze co do powrotu Robinho, moze i faktycznie z jego forma nie jest narazie najlepiej ale sam fakt ze pojawi sie na boisku wplynie pozytywnie na druzyne, od kad przyszedl z miejsca stal sie wazna postacia dla tej ekipy (bramka w debiucie z... chyba z Chelsea z tego co pamietam) a poza tym uwazam go za pilkarza ktory pomimo nawet slabszej dyspozycji jest w stanie pokazac tz &#39;blysk geniuszu&#39; i jednym, dwoma zagraniami stworzyc stu procentowe sytuacje. A ogladam go juz dosc dlugo bo od czasow ostatniej wielkiej generacji Santosu (Diego, Renato i min wlasnie Robinho - swietna ekipa, kapitalnie sie ogladalo ich mecze) dlatego tez wiem ze stac go na naprawde duzo i nawet nie w szczytowej formie jest sporym wzmocnieniem dla grajacego ostatnio przecietnie Man City. Jak dla mnie 1.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Zdarzenie: Liverpool - Bolton
Typ: Liverpool -1
Kurs: 1.96
Bukmacher:


Wynik: 3-0 ✅

Analiza:
Zaczyna sie!!! Boxing Day w Premier League. Jutro o godz 16.00 na Anfield Road. Liverpool zmierzy sie z Boltonem. Gospodarze po ostatnich remisach, musza zaczac wkoncu wygrywac, ba musza wkoncu wygrac spotkanie u siebie. Javier Mascherano twierdzi, że nadszedł czas, aby Liverpool zaczął wygrywać na Anfield po tym, jak odniósł na własnym terenie w trzech ostatnich ligowych meczach same remisy: Świetnie, że możemy teraz zagrać u siebie, ponieważ w poprzednim sezonie w tym czasie graliśmy na wyjeździe. Atmosfera zawsze jest fantastyczna, więc pozostaję optymistą.
Trener Boltonu Gary Megson podziwem wypowiada się o drużynie Liverpoolu przed konfrontacją na Anfield Road. Według managera Boltonu zespół The Reds ma naprawdę spore szanse na tytuł w tegorocznych rozgrywkach. Jutro do skladu wraca Fernando Torres. Drugi trener Liverpoolu Sammy Lee powiedzial: Długo oczekiwany powrót Fernando Torresa doda wiary piłkarzom Liverpoolu w walce o mistrzostwo kraju. Kiedy masz w składzie światowej klasy napastnika, który jest blisko powrotu do gry to zawsze morale będzie szło w górę. W ostatnim spotkaniu ligowym pomiędzy obiema drużynami na Anfield, the Reds nie pozostawili cienia nadziei rywalom na jakiekolwiek punkty i gładko zwyciężyli 4:0. Bramki strzelali Fernando Torres, Sami Hyypia, Ryan Babel i Steven Gerrard. Do gry gotów jest Javier Mascheramo, który nie zagrał z Arsenalem. W kadrze Boltonu nie zanosi sie na zmiany, od dluzszego czasu kontuzjowani sa Joey O&#39;Brien i Tamir Cohen.
Jutro bedziemy swiadkami ciekawego meczu, w ktorym Liverpool przelamie swoja niemoc i wkoncu wygra mecz, po serii remisow. Warto dodac ze na ostatnie 10 meczy, pięć zakonczylo sie wygranymi min 2 bramkami.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Boxing Day :spokodfhgfh:
Vs

W drugi dzień Świąt na Britannia Stadium nowo upieczony Klubowy Mistrz Świata - Manchester United podejmie beniaminka Premier League - Stoke City. W pierwszym spotkaniu Czerwone Diabły nie dały szans podopiecznym Tony’emu Pulisowi gromiąc ich aż 5:0. Jutro do bramki prawdopodobnie wróci Thomas Sorensen który pauzował przez ostatnie mecze z powodu kontuzji - złamany palec, trener Stoke będzie miał także do dyspozycji: Dave Kitson, Andy Griffin, Salif Diao i Leon Cort - cała ta czwórka także wraca na boisko po kontuzjach, czy brak tych pięciu zawodników mogło mieć wpływ na słabszą formę drużyny gospodarzy w ostatnich meczach ? Całkiem możliwe - Stoke nie wygrało od 4 meczy ligowych, zdobywając w nich tylko 3 pkt. - 3 x remis. Jednak czy powrót tych zawodników będzie miało jakikolwiek wpływ na jutrzejszy mecz? Moim zdaniem żadny ! Diabły w poniedziałek wróciły z Japonii ( gdzie rozgrywali Klubowe Mistrzostwa Świata - przypominam ???? ) i myślę że do piątku mieli tyle czasu ze powinni się w 100% zregenerować po 2 ciężkich spotkaniach w Japoni. Jutro w ekipie Alexa Fergusona raczej bez braków kadrowych, jedynie zabraknie Patrica Evry który dostał karę za bójkę z pracownikiem Chelsea :p oraz Bena Fostera, który podobnie jak bramkarz Stoke ma złamany palec ( ja nie wiem co Oni to robili :grin::p ). Obie drużyny mają o co walczyć - Stoke, przy ewentualnej porażce a przy komplecie pkt. Tottenhamu, Manch. City oraz West Hamu ( szczególnie te dwa pierwsze zespoły powinny wygrać swoje mecze ) spadają na 18 pozycję, a jest to już pozycja spadkowa. Natomiast Manchester przy ewentualnej porażce może zostać wyprzedzony przez Arsenal. Diabły aktualnie zajmują 4 pozycję w tabeli, jednak mają o 2 spotkania rozegrane mniej od rywali, przy ewentualnej zdobyczy 6 pkt. zmierzy się punktami z Chelsea, jednak to da im maximum 2 miejsce a wątpię że zespół który w ubiegłym sezonie wygrał ligę i LM to zadowoli więc na pewno jutrzejszy mecz będą chcieli wygrać... Chcieli, a która drużyna by nie chciała wygrać meczu ? :p Jednak ich stać na wysokie zwycięstwo nad jutrzejszym rywalem i myślę że padnie tutaj wysoki wynik zadowalający Manchester United !:wink:
Kadry zespołów :
Stoke City: Sørensen, Shawcross, Sonko, Abdoulaye Faye, Higginbotham, Delap, Amdy Faye, Whelan, Cresswell, Pugh, Fuller, Pericard, Tonge, Soares, Simonsen, Olofinjana, Davies, Wilkinson, Griffin, Diao, Cort, Kitson.
Manchester United: Van der Sar, Kuszczak, Amos, Neville, Ferdinand, Vidić, O&#39;Shea, Evans, Rafael, Ronaldo, Anderson, Giggs, Park, Carrick, Nani, Scholes, Fletcher, Gibson, Berbatov, Rooney, Tévez, Welbeck.
Moje propozycje na ten mecz:
Over 2,5 @ 1.84 (9/10)

Manchester -1 @ 1.95 (8/10)
Manchester/Manchester @ 1.76 (6/10)

Czas pierwszej bramki:
Od 1-szej do 30-tej minuty
@ 1.7 (6/10)
Ronaldo strzeli? Tak @ 2.2 (3/10)

Rooney strzeli? Tak @
2.2 (2/10)
Dokładny wynik: 1:3 @ 12 (1/10)

Vs

Liverpool po fascynującej pierwszej części sezonu, w której wywalczył sobie fotel lidera przed chyba najważniejszym okresem w sezonie czyli maraton pomiędzy świętami oraz nowym rokiem, jednak widać że od jakiegoś czasu ekipa The Reds dostała zadyszki, może w wynikach tego nie widać za bardzo ale jak się porówna grę z początku sezonu a teraz to ta różnica jest widoczna. Liverpool nie wygrał na swoim stadionie już od trzech spotkań, czyli od czasu gdy na boisku nie ma Fernando Torresa który był kontuzjowany, był bo już jutro możemy go ujrzeć na przynajmniej ławce rezerowych, bo dużo źródeł właśnie tak donosi, dla mnie osobiście byłoby super gdyby Fernando wszedł w 2 połowie, strzelił bramkę i zapewnił wkońcu zwycięstwo na Anfield :] Jednak czy tak będzie to zależy od trenra, tutaj też warto się zatrzymać na moment, bo jutro na ławkę może wrócić także szkoleniowiec Liverpoolu - Rafa Benitez który przeszedł ostatnio drobną operację a dokładnie usuwane kamienie z nerek, ten aspekt też może pozytywnie wpłynąć jutro na graczy na boisku. Asystent Beniteza – Sammy Lee prosi kibiców o wsparcie bo wie że Bolton był zawsze groźnym rywalem, a do tego ostatnie wyniki Boltonu mogą ich kibiców nawiewać optymizmem. Trener Kłusaków raczej dmucha na zimne i mówi że remis by ich w 100% satysfakcjonował - no ale kogo by nie zadowalał remis wywieziony z boiska lidera ?:] H2H z ostatnich 10 spotkań na Anfield jest zdecydowanie po stronie Liverpoolu bo aż 8 razy wygrywali, przy czym raz remisując ( 2002 r.) i raz przegrywając ( 2003 r. - Carling Cup ). Zawsze w pojedynkach pomiędzy tymi drużynami padało dużo bramek, jednak ja w jutrzejszym meczu jestem skłonny ku underowi, Bolton raczej zamuruję się na swojej połowie i będzie chciał utrzymać korzystny wynik do końca, ale gdyby się tak zdarzyło że Liverpool strzeliłby pierwszego gola to myślę że under będzie raczej pewny, bo The Reds ma w miarę dobrze poukładaną obronę i raczej dużo bramek nie tracą a jak wiemy Liverpool gdy już prowadzi 1 bramką nie stara się pokazać wszystkim kim to Oni nie są i nie atakują na siłę żeby strzelić kolejne bramki. Myślę że jutrzejszy mecz zakończy się skromnym zwycięstwem gospodarzy 1:0 :smile:
Moje propozycje na ten mecz:
Under 2,5 @ 2.08 (8/10)

Liverpool -1 X @ 3.85 (3/10)
Połowa czasu? Remis @ 2.55 (3/10)

Dokładny wynik: 1:0 @ 6.50 (1/10)


pozdROWienia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom