>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 16 KOLEJKA 02.12 - 04.12.2006r

Status
Zamknięty.
djraffaello 33

djraffaello

Użytkownik
Analizujcie i podawajcie swoje typy dotyczące tej kolejki a zwłaszcza meczu Arsenal Londyn vs Tottenham Hotspur. Proszę również umieszczać kursy, a także bukmachera.

 
beau 1

beau

Forum VIP
Arsenal FC - Tottenham Hotspur X 3,45 under 2,5 1,70 BAH ⛔ ⛔
W pierwszym meczu 16 kolejki premiership zmierzy się 4 i 5 drużyna zeszłego sezonu.Arsenal jest obecnie bez formy od 3 spotkań nie wygrał meczu.Zremisował z przeciętnym Newcastle i przegrał z Boltonem a w ostatnią środe z przeciętnym Fulham.Lecz na Emirates Stadium Gunners nie przegrali w tym sezonie jeszcze meczu 3-4-0 13 strzelonych i 4 stracone gole.Tottenham na wyjeździe nie radzi sobie dobrze 0-3-4.Po cudownej grze i zwycięstwie nad Chelsea 2-1 Ostrogi przegrały z Reading 3-1 potem jeszcze zremisowali z Blackburn 1-1.Do składy gości wracają Lidley King i Jenas to bardzo dobzi piłkarze ,którzy decydowali o sile tego zespoły w poprzednim sezonie.Arsenal ma ostatnio problem ze strzelaniem goli ale z włąsnego doświadczenia wiem ,że Kanonierzy potrafia sie mobilizować na takie spotkania i gromić nawet najsilniejszego rywala.Bilans spotkań zdecydowanie dla gospodarzy 7:6:1 Ostrogi ostatni raz z Arsenalem wygrały w 1993 roku.Derby północnego Londynu zapowiadaja sie bardzo interesująco.Arsenal z taka forma nie wygra z Tottenhamem i zanotuje 5 remis na swoim stadionie.
Arsenal FC - Tottenham Hotspur 3-0
1-0 Adebayor 20&#39;
2-0 Silva(karny) 42&#39;
3-0 Silva(karny) 72&#39;
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Middlesboro - Manchester United 1,6 (Profesjonal)

Jesli chodzi o typ 2 jest to kurs jak dla mnie ryzykowny, poniewaz Boro jest to druzyzna grajaca w kratke raz dobrze raz zle... Wygrali z Chelsea na poczatku sezonu u siebie, lecz mysle ze czerwone diably wygraja to spotkanie do skladu man.utd wraca Saha i Ronadlo, ktorzy ostanio cierpieli na lekkie urazy... Manchester musi wygraywac mecze jesli chca utrzymac pierwsze miejsce bo The Blues depcza im po pietach.
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Jako pierwsxzy typ z adngielskiej mam takiego handicapa azjatyckiego w SPortingbet po kursie 1.85.

[center:905d897a96] Arsenal v Tottenham -Tottenham Hotspur Asian Handicap 0.5, 1 [/center:905d897a96] (Wchodzi gdy Totenham zremisuje lub wygra, jak Arsenal wygra 1 bramką to połowa stawki jest zawracana)

jak wiemy Kanonierom się nie wjedzie. W środe nie potrafili wygrac w derbach z Fulham mimo ze do skladu wrocil Henry. W tym tygodniu niestety kontuzja powoduje ze dzisaij nie zobaczymy Thierrego w meczu derbowym z Totenhamem. Miejsce w skladzie przypadnie dla Adebayor&#39;a. Arsenal wygrał tylko raz w swoich ostatnich 6 meczach strzelajac 7 a tracac 8 bramek. Goście moga sie pochwalic 3 wygranymi i 2 remisami zdobywajac 8 a tracaac 6 goli. W ekipie gospodarzy oprócz Henry&#39;ego nie zagra Gallas , Senderos i Flamini. Koguty wystąpią bez Kinga, Stalteri&#39;ego i Mido. Dotychczas H2H drużyn na korzyść gospodarzy. 10 ostatnich potyczek to 5 wygranych Arsenalu, 5 remisów. Okazja do zdobycia jakichkolwiek punktów dla kogutów jest znakomita. bez Henry&#39;ego Kanonierzy mogą sobie nei poradzić. Moim zdaniem Totenham tego meczu nei przegra.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mecz Everton-West Ham

Dziś na Goodison Park Everton podejmuje ekipę West Ham (przydomek &quot;Młoty&quot;)
Everton spisuje się w lidze dobrze, nie licząc planowanej porażki z Man U na Old Trafford. Do bramki Evertonu na 100% wróci Tim Howard. Będzie on napewno podporą zespołu ;)
W ekipie gospodarzy nie zagrają Peter Cahil i Andrew Johnsona. Są to czołowi strzelcy Evertonu (6 bramek Johnson i 4 Cahil) . Z kolei West Ham musi przełamać swoją niemoc na wyjeździe. Ostatnio zmienił się właściciel klubu i West Ham zaczął grać nieco lepiej (wygrana 1-0 z Shefield). West Ham wygrywa lub przegrywa bardzo niewielką różnicą goli. Ostatnio zaliczył 4 undery z rzędu. (WH-Shefield 1-0, Chelsea-WH 1-0, M&#39;Boro-WH 1-0, WH-Arsenal 1-0). Tutaj skłaniam się do podobnego rozstrzygnięcia, co przy absencji 2 czołowych strzelców Evertonu jest wysoce prawdopodobne.


Typ: under 2,5 gola
kurs: 1,65
alternatywne typy: X w 1 połowie, 1X na cały mecz


Dla mnie wynik będzie 1-0 lub 0-0 a wcale nie zdziwię się jak West Ham wygra 0-1, w końcu ogromne pieniądze na transfery muszą w końcu dać efekt[/u]
 
mistrz 0

mistrz

Użytkownik
ja dałem na eveton!!! i dsobrze zrobułem moj kolega dał na dokładny wynikm2:0 i przy kursie chyba 16 wygrał duza kase
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Man City vs Watford

Zagrałem ten mecz za naprawde gruba kase, dlatego musiałem go przenalizowac. Wiec sie z wami podziele ;-) City graja b. dobrze u siebie nie przegrali jeszcze meczu i stracili tylko jedna bramke!!! Beniaminek jest przed ostatni w tabeli Man City za to zajmuje 11 pozycje ale jak dzisiaj wygra delikatnie bedzie pukac do zdzwi czołówki ligi! City ostatnio wygrali na wyjezdzie z A.Villa Watford za to odniosło druga porażke z rzedu. Ciy zagrają w optymalnym składzie tego samego nie może za to powidzieć szkoleniowiec szerszeni, który nie bedzie mogł skorzystać z Marlona Kinga, Bena Fostera i Clarke&#39;a Carlisle&#39;a oraz zawieszonego Chrisa Powella.


Man City: Weaver (B), Hart (B), Isaksson (B), Richards, Onuoha, Dunne, Distin, Thatcher, Jordan, Trabelsi, Barton, Reyna, Hamann, Beasley, Ireland, Samaras, Corradi, Vassell, Dickov

Watford: Lee (B), Chamberlain (B), Chambers, Mackay, DeMerit, Powell, Doyley, Stewart, Shittu, Mariappa, Francis, Mahon, Spring, Bangura, Smith, Henderson, McNamee, Young, Bouazza, Priskin
 
skonioo 0

skonioo

Użytkownik
Manchester City - Watford 1
Manchester City dopiero 11 lokata,ale do 3 Arsenalu brakuje mu tylko 6 punktow.Manchester City nie przegrali jeszcze spotkania u siebie a z bilansem bramkowym 7-1 pokazuja ze ciezko im strzelic bramke na ich stadionie.Ostatni mecz na wyjezdzie z Aston Villa pokazuje ze potrafia grac i strzelac bramki.Niemaja zbytnich problemow z kontuzjowanymi zawodnikami,natomiast w Watford nie wystapia kontuzjowani:Marlona Kinga, Bena Fostera i Clarke&#39;a Carlisle&#39;a oraz zawieszony Chrisa Powella. Watford zajmuja przedostatnie miejsce z jak narazie tylko 1 wygrana.Ostatnie trzy spotkania przegrali,na wyjazdach jak dotad nieodnotowali zwyciestwa 2 razy remisujac z ostatnim w tabeli Charlton i 13 Wiganem i pieciokrotnie przegrywajac.Z bilansu bramkowego 3-13 widac ze duzo traca i malo strzelaja.Ostatni mecz miedzy tymi druzynami zakonczyl sie wynikiem 3-0 dla Manchester City.
Moj typ to 1 1,5 1 1,95 w pierwszej polowie 1/1 2,2 Bwin .
 
beau 1

beau

Forum VIP
[center:efd286ad3f]Wyniki 16 kolejki
Everton - West Ham United 2-0
Arsenal - Tottenham 3-0
Sheffield - Charlton 2-1
Portsmouth - Aston V 2-2
Blackburn - Fulham 2-0
Wigan - Liverpool 0-4
Boro - Man Utd 1-2
Reading - Bolton 1-0
Man City - Watford 0-0[/center:efd286ad3f]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom