>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Premier League 10 Kolejka 30.10. - 01.11.2010

Status
Zamknięty.
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Wenger podkreśla że jego drużyna jest dojrzała a po ich nastawieniu śmiem twierdzić że zlekceważyli rywala. Niestety, ale myślę, że każdy kto oglądał mecz przecierał oczy widząc drużynę która pocisła arabskie City a rezerwami wygrała z ambitnym Newcastle. Wygrali bo wygrali ale ten mecz wcale nie wyglądał na mecz pretendenta do mistrzostwa z ostatnią drużyną ligi (nawet pomijając że były to derby). Mam nadzieje że nie jest to oznaka zbyt dużej pewności siebie i za tydzień z Newcastle, tym razem w lidze, pokażą na co ich stać
 
M 7

michas-53829

Użytkownik
Nie można również nie docenić West Ham&#39;u, który nieraz zagrażał bramce The Gunners. Być może i zlekceważyli przeciwnika ale i zapewne się oszczędzali, spodziewając się łatwego zwycięstwa. Dodam jeszcze, że wyszła dziś trochę bolączka Arsenalu, czyli skuteczność. Niewykorzystana akcja Nasri -&gt; Fabregas, około 20&#39; minuty - no po prostu nie można takich akcji nie wykorzystywać. Również mam nadzieję, że z Newcastle znów pokażą na co ich naprawdę stać. Warto również dodać dobre słowo o Fabiańskim, jest coraz pewniejszy między słupkami, nie boi się krzyknąć, jak i ustawić Fabregasa &#39;własnoręcznie&#39;.
Odnośnie City - nie ukrywam, że cieszę się, iż waleczne Wilki wygrały z Arabskimi pieniędzmi ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bolton-Liverpool
Już jutro spotkanie w ramach 10 kolejki Premiership. Bolton podejmie Liverpool który w końcu przełamał złą passę. Podopieczni Roya Hodsona w zeszły wekkend odnieśli zwycięstwo. Po zakupię klubu przez New England Sports Ventures. Zdecydowanie piłkarze grają pewniej swego widać wpłynęło to na plus. Warto dodać że w konfrontacji na Reebok stadium to gospodarze są w roli faworyta. Gdzie w ostatnich 5 spotkania nie odnieśli żadnej porażki. 3 x Remisowali i dwukrotnie zwyciężali. Na dzień dzisiejszy Bolton jest zdecydowanie wyżej w tabeli ma 12pkt. na swoim koncie przy zaledwie 9 ekipy The Reds. Jeżeli ekipa Hodsona odniesie zwycięstwo może im dać to spory awans w tabeli jednak do tego daleka droga w tym spotkaniu na pewno Roy Hodson nie może skorzystać z usług Dirka Kuyta, Daniela Aggera a pod znakiem zapytania stoi występ Glena Jonhsona. Owen Coyl natomiast miał dylemat czy wziaść do kadry meczowej Ivana Klasnica który ma poważny zarzut gwałtu jednak zdecydował się go zabrać i brać pod uwagę w ustalaniu kadry meczowej. Warto również dodać trochę statystyki z 22 spotkań pomiędzy tymi drużynami Bolton zwyciężał raptem 3 razy. Natomiast ekipa The Reds wygrywała aż 15 razy!. Łatwo obliczyć że remis padł 4 razy. Do tego dochodzi że Liverpool siedem ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami jutro na Reebok Stadium zobaczymy ciekawe widowisko widać powoli do formy wraca Torres, Gerrard którzy błyszczeli przed tygodniem w meczu z Blackburn. Typuję tutaj zwycięstwo ekipy Roya Hodsona bo jeżeli nie teraz! to kiedy?.....
Moje propozycje
Win Liverpool @@ 2,30 Bet365 ✅
Over 2,5 @@ 2,10 Bet365 ⛔
Over 3,5 @@ 3,80 Bwin ⛔
Strzelec gola : Fernando Torres @@ 2,40 Bet365 ⛔
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie można również nie docenić West Ham&#39;u, który nieraz zagrażał bramce The Gunners. Być może i zlekceważyli przeciwnika ale i zapewne się oszczędzali, spodziewając się łatwego zwycięstwa. Dodam jeszcze, że wyszła dziś trochę bolączka Arsenalu, czyli skuteczność. Niewykorzystana akcja Nasri -&gt; Fabregas, około 20&#39; minuty - no po prostu nie można takich akcji nie wykorzystywać. Również mam nadzieję, że z Newcastle znów pokażą na co ich naprawdę stać. Warto również dodać dobre słowo o Fabiańskim, jest coraz pewniejszy między słupkami, nie boi się krzyknąć, jak i ustawić Fabregasa &#39;własnoręcznie&#39;.
Odnośnie City - nie ukrywam, że cieszę się, iż waleczne Wilki wygrały z Arabskimi pieniędzmi ????
Myślę, że gdybyś stawiałna City to już tak bardzo byś się nie cieszył kolego :p
Co do West Hamu i sytuacji z 20 minuty...to ja jednak do strzału bym się nie przyczepił...Bramkarz West Hamu dziś bronił naprawdę fenomenalnie...A ten strzał z 20 minuty obronił na maksa intuicyjnie rzucając się w drugi róg bramka nawet jeszcze chwilę przed strzałem co było widoczne na powtórkach.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
widzialem bramka dosc kontrowersyjna
jak sadzicie obstawic Bolton - Liverpool na X2 ?
Liverpool ostatnio zaczyna cos grac i poza brakiem Glena Johnsona i Kuyta wszyscy zdrowi a Bolton u siebie remisuje z Manchesterem i wygrywa m.in ze Stoke
 
marcinek0103 0

marcinek0103

Użytkownik
Co do bramki Naniego to została zdobyta zasłużenie, Gomes myślał, że sędzia odgwizdał faul i położył piłkę na murawie, lecz nic takiego nie miało miejsca, a Nani podbiegł do piłki i strzelił, proste. Portugalczyk pokazał przytomność umysłu i brawa dla niego za to. Pozdro
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co do bramki Naniego to została zdobyta zasłużenie, Gomes myślał, że sędzia odgwizdał faul i położył piłkę na murawie, lecz nic takiego nie miało miejsca, a Nani podbiegł do piłki i strzelił, proste. Portugalczyk pokazał przytomność umysłu i brawa dla niego za to. Pozdro
Ewidentny błąd sędziego, który nie zauważył zagrania ręką przez Nani&#39;ego.
Druga sprawa, że nie można naprawiać błędu innym błędem... Skoro nie zagwizdał ręki, to musiał uznać bramkę. Był konsekwentny i tak też postąpił mimo iż boczny machał chorągiewką, że bramka nie powinna być uznana.
Wniosek -&gt; błąd sędziego, że nie odgwizdał ewidentnej ręki. To co działo się później wzięło się z tego błędu.
Nani wykorzystał sytuację.
---
Co do dzisiejszych spotkań... 2x derby i 2x wynik w okolicach remisu. a Liverpool? za Hodgsona jeszcze nie zyskali mojego zaufania aby inwestować w wyjazdowe wygrane.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Newcastle United - Sunderland

Zaledwie jedna drużyna była w stanie pokonać Sunderland, mowa o West Bromwich Albion, sytuacja ta miała miejsce ponad dwa miesiące temu! Podopieczni Steve&#39;a Bruce&#39;a znakomicie radzą sobie broniąc dostępu do własnej bramki. Defensorzy tworzą kolektyw, mają oczywiście trochę szczęścia, ale jak mówi słynne przysłowie - szczęście sprzyja lepszym. Siedem goli straconych w dziewięciu meczach, lepsza pod tym względem jest tylko Chelsea. Statystyki mówią same za siebie, nie kłamią. Problemem Sunderlandu jest natomiast kiepska skuteczność, czego nie można powiedzieć o jednym &quot;Czarnym Kocie&quot;, nie muszę przytaczać jego nazwiska. Wszyscy wiedzą kogo mam na myśli. Wraz z Fulham Sunderland jest zespołem, który lubi dzieli się punktami. Rezultat remisowy to moim zdaniem minimum co wywalczą dzisiaj na St. James&#39; Park. Newcastle poza rozgromieniem Aston Villi w drugiej kolejce nie zaprezentowało nic godnego uwagi przed własną publicznością. Fatalne błędy w defensywie, rażąca nieskuteczność, a co za tym idzie zawstydzająca porażka z Blackpool 0:2. Następnie 1:2 z konsekwentnie, ostro grającym Stoke City i zaledwie remis z Wigan i tu również dwie stracone bramki. Dość wysoką pozycję w tabeli &quot;Sroki&quot; zawdzięczają spotkaniom wyjazdowym, gdzie o dziwo radzą sobie zdecydowanie lepiej. Lekcję futbolu udzielił Newcastle Arsenal przed paroma dniami, w rozgrywkach Carling Cup &quot;Kanonierzy&quot; zdobyli St. Jame&#39;s Park wygrywając aż 4:0. Jedno celne podanie w kierunku Walcotta dwukrotnie rozmontowało całą ich obronę. W tym meczu Chris Hughton dał jednak odpocząć kilku swoim czołowym zawodnikom. Dopiero w drugiej części gry wszedł na murawę Caroll oraz Barton. Drugi zaprezentował się jedynie z celowych, brutalnych wślizgów w nogi rywali. Z tego jednak Anglik jest doskonale znany wszystkim kibicom Premiership. Gospodarze będą musieli radzić sobie bez Campbella, Goslinga, Harpera, Taylora i oczywiście Ben Arfy, goście natomiast bez Fraizera Campbella, którego czeka bardzo długa rehabilitacja i Meylera. Sunderland z pewnością spokojnie rozpocznie mecz, czekając na swoje okazje i przerywając akcję Newcastle, myślę, że skutecznie. Zapowiada się zacięty mecz, bukmacherzy jako faworytów uznają gospodarzy, ja jednak więcej pozytywów widzę po stronie gości.
Moja propozycja: Sunderland lub remis - 1,70 Bet-at-home ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Znakomity mecz Newcastle, zagrali tak jak z Aston Villą. Na prawdę trudno rozgryźć drużynę Hughesa. Potrafią zagrać fatalnie, aby parę dni później zmiażdżyć rywala. Od pierwszej minuty zaatakowali Sunderland, bramka wisiała w powietrzu i w końcu padła, po ekwilibrystycznym strzale Nolana, który także podwyższył rezultat na 2:0 chwilę później. Pod koniec pierwszej połowy gwóźdź do trudny &quot;Czarnych Kotów&quot; wbił Ameobi wykorzystując rzut karny, spowodowany bezmyślnym faulem Onuohy. Mecz się rozstrzygnął, a drużynę Sunderlandu dodatkowo pogrążył Bramble wycinając równo z trawą Carrolla. Goście musieli radzić sobie w dziesiątkę, i jak się później okazało nie wyszło im to najlepiej. Honorowego gola strzelił.. któż inny jak nie Bent.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Spotkanie:Blackpool-WBA
Typ:4 lub więcej goli
Kurs:2.9
Bukmacher:Expect

Analiza:O 21.00 na stadionie beniaminka z Blackpool zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy miejscowym Blackpool a West Bromwich Albion.Ja w tym meczu typuję na to, ż ebędzie minimum 4 bramki.Obie ekipy nie brylują w defensywie, raczej w spotkaniu z ich udziałem pada kilka goli.Rzadko są remisy bezbramkowe czy wyniki 0-1 lub 1-0 .Uważam, że dzisiaj każda drużyna będzie chciała jak najszybciej strzelić kilka goli aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.Myślę, że over 3.5 pęknie dzisan bez problemu.Przypome kilka wyników z obecnego sezonu: Blackpool wygrało wysoko z Wigan, przegrało wysoki z Chelsea, z Manchesterm City 2-3, West Bromwich Albion 3-2 z Arsenalem, 2-2 z Manchestrem United.Jak widać te ekipy raczej idą na wymianę ciosów a nie ukrywają się za podwójną gardą.Uważam, ze w dzisiejszym spotkani będzie podobnie.Jak szybko padnie pierwsza bramka to worek z bramkami się rozwiąże raz dwa.Moim zdaniem ten typ to pewnik dnia dzisiejszego.Jeśli macie jakieś pieniążki na Ekspekcie to proponuje wam zagrać ten typ.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Blackpool vs West Brom Albion 2 (+0.5 AH), 1.45 Bet365 4/10 2:1 ⛔ gdyby nie czerwone kartki to kto wie.... :]
Dzisiaj na zakończenie kolejki w Premiership odbędzie się dość interesujące spotkanie pomiędzy dwoma beniaminkami. Blackpool gra słabo, ale potrafią zaskoczyć nawet te najlepsze drużyny, choćby Liverpool na Anfield (1:2 dla beniaminka), ale większość spotkań kończy się nie pomyśli gospodarzy. Drużyna ta ma wolę walki i się nie poddają w większości spotkań to prawda i to może im się dzisiaj przydać. Dzisiaj z podstawowych zawodników zabraknie defensora, Baptiste (4 mecze/ 1 gol). Z drugiej strony mamy świetnie spisującą się ekipę WBA, która zajmuje 6-te miejsce i też potrafią grać z drużynami z czołówki (np. z MU 2:2). W poprzednim tygodniu awansowali do kolejnej fazy w CC pokonując Leicester 4:1. Świetnie w tym meczu spisał się Cox, który strzelił dwa gole i to prawdopodobnie on zastąpi brakującego dzisiaj czołowego napastnika ekipy gości: Odemwingie (6/3). Poza nim zabraknie również ważnych zawodników, takich jak: Olsson (8/1), Morrisson (7/1) i Fortune (5/1). Jestem jednak przekonany, że goście nie przegrają tego spotkania. Mają jak na ten mecz, dość silną linię pomocy i niezłą linie obrony. Atak nie wygląda jakoś świetnie, bo prawdopodobnie zagrają: Bednar z Coxem i oni też muszą się pokazywać, nie tylko w pucharach. Liczę dzisiaj znowu na dobrą postawę byłej drużyny Kuszczaka.
Powodzenia.
E/ Co do typu powyżej to jak opisałem, braki w ataku na pewno nie przyniosą aż takich korzyści strzeleckich (xD). Gospodarze na pewno spróbują, lecz goście będą bardziej liczyć na kontry i tutaj linia 3.5 to dla mnie under, choć mogę się oczywiście mylic.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik

Blackpool - West Bromwich Albion
Typ: X
Kurs: 3,25

⚽ 2-1 ⚽

Ostatni mecz 10. kolejki Premier League. Naprzeciw siebie stają dwa zespoły, które jeszcze w ubiegłym sezonie występowały w niższej klasie rozgrywkowej. Nie da się ukryć, że w lepszej sytuacji znajduje się obecnie WBA. Porażka w pierwszym meczu z Chelsea (0-6) wróżyła The Baggies trudny i mozolny sezon z walką o utrzymanie jako priorytetem. Jednak jak się okazało później było już tylko lepiej. Aktualnie West Bromwich jest niepokonane od 6 spotkań ligowych i zajmuje 6. miejsce w tabeli. To znakomity wynik. Co ważne, goście imponują nie tylko pozycją w tabeli, ale również stylem i klasą. A przeciwnicy wcale nie byli słabi...
Arsenal 2:3 WBA
Manchester United 2:2 WBA
WBA 2:1 Manchester City
Jak widać forma dopisuje, skuteczność również. Roberto Di Matteo na pewno zrobi wszystko, aby jego zespół po tym spotkaniu awansował na miejsce, które daje przepustkę do gry w Lidze Mistrzów.
Blackpool to przeciwieństwo WBA. Sezon rozpoczął się dla nich kapitalnie, od zwycięstwa 4-0 na DW Stadium. Potem jednak sprawy zaczęły się komplikować, przeciwnicy uzmysłowili Blackpool, że Premier League nie jest tak piękna, jak mogłoby się to wydawać po pierwszym meczu. Obecnie Blackpool znajduje się na 16. miejscu i ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Forma nie dopisuje, gospodarze zdobyli tylko 3 punkty w ostatnich 5 meczach. Oczywiście na głęboki szacunek zasługuje zwycięstwo z Liverpoolem na Anfield.
Krótko jeszcze o osłabieniach:
Blackpool:
Gospodarze dziś prawdopodobnie bez swojego kapitana - Charliego Adama. Jest to oczywiście spore osłabienie, bowiem dotąd Szkot wystąpił we wszystkich meczach i strzelił w nich 2 bramki. Poza tym w zespole panuje dosłownie plaga kontuzji związanych z kolanami. Ze względu na urazy tego stawu dzisiaj najprawdopodobniej nie wystąpią: Paul Rachubka (bramkarz); Alex Baptiste (podstawa obrony); Malaury Martin (rezerwowy pomocnik). Do tego dochodzi brak Louisa Almonda - rezerwowego napastnika - krtóry nabawił się kontuzji ramienia. Nie da się ukryć, że nie są to bardzo ważne osłabienia, jednak brak Adama i Baptiste może być problemem.
West Bromwich:
Tutaj największym problemem jest brak Petera Odemingwie, który zdobył w tym sezonie już 3 gole. Poza tym prawdopodobnie nie zagra Martin Fortune, James Morrison i Jonas Olsson. Obiektywnie patrząc WBA ma większe problemy kadrowe, bowiem ze składu wypadło dwóch napastników. Z przodu zagra raczej dwóch mało ogranych snajperów: Miller i Bednar. Braki w pomocy i ataku również zapewne sprawią, że zespół nie będzie poskładany tak idealnie jak w niedawnych meczach.
Mecz wygląda na wyrównany. Wydaje się, że to West Bromwich powinno mieć przewagę i ma większe szanse na zwycięstwo. Przed nami mecz, w którym nazwy zespołów nie budzą należytego respektu. Jednak wydaje mi się, że obejrzymy dziś naprawdę wspaniały spektakl, w którym drużyny podzielą się punktami. Osłabienia w zespole gości są na tyle duże, że zwycięstwo może stanowić spory problem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom