>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Premier League 10 KOLEJKA 28.10-29.10.2008

Status
Zamknięty.
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP

28 X Wtorek
[ 20:45 ] Newcastle - West Bromwich 1.85 3.35 4.30
29 X Środa
[ 20:45 ] Stoke - Sunderland 2.55 3.20 2.75
[ 20:45 ] Fulham - Wigan 2.25 3.20 3.20
[ 20:45 ] Hull - Chelsea 7.75 4.25 1.42
[ 20:45 ] Aston Villa - Blackburn 1.72 3.35 5.25
[21:00] Middlesbrough - Manchester City 2.85 3.20 2.45
[ 21:00 ] Arsenal - Tottenham 1.45 4.00 7.75
[ 21:00 ] Bolton - Everton 2.55 3.20 2.75
[ 21:00 ] Manchester United - West Ham 1.22 5.60 14.00
[ 21:00 ] Liverpool - Portsmouth 1.30 5.00 10.00
Kursy by expekt
Jak ktoś zakłada temat niech robi to porządnie.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Newcastle United - West Bromwich Albion ✅
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 20.45 polskiego czasu na St. James Park rozpocznie się inauguracyjne i jednocześnie jedyne wtorkowe spotkanie 10. kolejki angielskiej Premiership, w którym miejscowe Sroki podejmować będą drużynę West Bromwich Albion.
Newcatle zajmuje w lidze przedostatnie miejsce, a w minionej kolejce przegrało z Sunderlandem 1:2.
Beniaminek w poprzedniej kolejce również nie odniósł zwycięstwa - uległ na The Hawthorns innemu beniaminkowi Hull City0:3 i spadł tym samym na 13. miejsce.
Newcastle w obecnych rozgrywkach wygrało tylko raz (1:0 z Boltonem 23 sierpnia!), ale wierzę, iż dzisiaj odniosą drugie i rozpoczną w końcu marsz w górę tabeli, ponieważ jest to wielki klub i nie może się ciągle znajdować w ogonie ligowej stawki.
Piłkarze Tony’egp Mowbray’a poza własnym stadionem wygrali do tej pory tylko raz (1:0 z Middlesbrough 23 września) i nie wyobrażam sobie, by na St. James Park mieli odnieść drugie.
Sroki, moim zdaniem, przełamią się w jutrzejszym spotkaniu (czas najwyższy!), bo jeżeli nie poradzą sobie jutro z tak słabym przeciwnikiem grając przed własną publicznością, to rozczarują wszystkich, a przede wszystkim swoich kibiców, w stopniu już maksymalnym.
Mój typ: 2:1 dla gospodarzy i bramka Owena.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Newcastle - West Bromwich WBA X
Gospodarze są faworytem dzisiejszego meczu ale jak pokazuje tabele nie jest to ekipa, z którą nie da się wygrać a już na pewno strzelić bramkę.Sroki straciły jak dotąd 17 bramek w 9 spotkaniach i są pod tym względem jedną z najgorszych drużyn w lidze.W tym sezonie zaledwie raz udało im się zachować czyste konto.Goście zespół WBA w poprzednim sezonie jeszcze w Championship strzelił aż 88 goli ale w Premiership nie idzie im już tak dobrze.Najgorsze jest to, że na wyjazdach West Bromwich strzeliło tylko 1 gola.W ostatniej kolejce przegrali 0-3 z Hull marnując kilka bardzo dobrych okazji.Sądzę, że WBA stać na strzelenie gola słąbo grającej obronie srok.O zwycięstwie gości nie ma mowy ale stać tą druzynę na remis.Poziomem gry nie odbiegają od swoich dzisiejszych rywali i 1 pkt na St James Park jest w ich zasiegu.
 
cesc-fabregas 0

cesc-fabregas

Użytkownik
Newcastle - WBA - 1 (1,90)

Argumentowałem to sobie podobnie jak Belfast Boy. Naprawdę nic więcej nie da się tu napisac.

Hull - Chelsea - ilośc goli OVER 2,5 (1,80)

Obie drużyny potrafią grac bardzo dobrze w ofensywie. Myślę, że Hull zaatakuje od początku i strzeli pierwsze gola. Ten gol obudzi The Blues i będą musieli atakowac, powinni zdobyc co najmniej 2 gole, żeby zatrzec złe wrażenie po meczu z Liverpoolem.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Cesc jesteś nowy ale muszę to powiedzieć.Ośmieszyłeś sie tym postem.Najpierw podając suchy typ i pisząc że argumentujesz go tak jak Belfast.Hull zaatakuje?Widziałeś jak gra Hull?Prawie w każdym spotkaniu oddają inicjatywe rywalom i liczą na kontry.Z Chelsea nie będą mieli wielu okazji.Chelsea na wyjazdach jest najlepszą druzyną w PL od 3 albo 4 sezonów.W tym stracili jak narazie 1 bramkę i nie sądzę, żeby jutro mieli wiele problemów z kontratakami Tygrysów.
 
cesc-fabregas 0

cesc-fabregas

Użytkownik
No faktycznie może masz rację, bo przez ostatnie dwie kolejki nie oglądałem Hull. No ale nawet jeśli nie grają bardzo ofensywnie, to jednak muszą mieć jakieś atuty jeśli chodzi o atak, bo w ostatnim meczu wbili trzy gole. Chelsea na pewno strzeli co najmniej 2 gole. Szkoda, że nie ma Drogby bo on byłby praktycznie gwarancją tego. Na przyszłość nie będę pisał analizy jeśli nie widziałem ostatniego meczu. Jeśli było tak jak mówisz, a wierzę Ci to sorry za takie zdanie. Ale ogólnie to prawie pewne jest over 2,5.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Manchester United - West Ham United 2:0 ✅
typ: 1 (0:1)
kurs: 1,50 bet-at-home
Manchester United w środę o godzinie 21.00 na Old Trafford zmierzy się z ekipą Młotów. Czerwone Diably nie najlepiej rozpoczęły sezon i muszą gonić czołówkę. Zajmują 6 miejsce w tabeli z liczbą 15 punktów, lecz mają jeden mecz zaległy. West Ham jest na pozycji 10 i ma oczek 12. Goście sezon rozpoczęli dobrze, lecz obecnie mają spadek formy co przejawia się w 3 porażkach w 3 ostatnich pojedynkach: z Arsenalem 0:2, Z Hull 1:0 i z Boltonem 1:3. Wątpię, by potrafili stawić czoła ekipie Red Devils, która po małej wpadce z Evertonem po prostu musi wygrać bez względu na wszystko. United w sobotę zremisowali 1:1 na Goodison Park z Evertonem. Na pewno nie jest to oznaka spadku formy, tylko wypadek przy pracy. Diabły zagrają bez Scholesa i Hargreavesa, do gry wraca natomiast Carrick. West Ham występi osłabiony brakiem Carltona Cole&#39;a i Marka Noble&#39;a. W poprzednim sezonie na Old Trafford padł wynik 4:1 i myślę, że jutro będzie podobnie.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur
4:4​


Jutro czekają nas emocje związane z 10 kolejką Premier League. W jednym ze spotkań zmierzy się Arsenal z Tottenhamem. Kanonierzy zajmują 4 pozycję w tabeli z dorobkiem 19 punktów. Do liderującego Liverpoolu tracą cztery oczka. W ostatnim spotkaniu pokonali na wyjeździe West Ham United 0:2 a kolejkę wcześniej u siebie z Evertonem 3:1. Piłkarze Arsen Wengera nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów by nie powiększyć straty do wyprzedających go klubów. Zadanie nie wydaje się trudne ponieważ Tottenham bardzo słabo spisuje się w obecnym sezonie. W tabeli jest na ostatnim miejscu z dorobkiem zaledwie 5 punktów. W ostatnim spotkaniu pokonali Bolton 2:0 jednak we wcześniejszych meczach nie zaznali smaku zwycięstwa. W sobotę z posadą trenera pożegnał się Juande Ramos. Ta decyzja władz Tottenhamemu była do przewidzenia, dziwi tylko fakt, że doszło do tego tak późno. Nowym szkoleniowcem został Harry Rednkapp. Ale czy on pomoże jutro wygrać swoim podopiecznym? Na pewno nie będzie to łatwe zadanie ponieważ Arsenal w spotkaniach ligowych z Tottenhamemem nie przegrał od 17 spotkań (w tym 10 wygranych). Jutro w zespole Arsenalu zabraknie Kolo Toure. W ekipie rywala nie zagra Michael Dawson. Niepewny jest również występ Ledleya Kinga oraz Jonathana Woodgate&#39;a. Ostatni ligowy pojedynek zakończył się wynik 2:1 dla Arsenalu. Wszystko również wskazuje na to, że i jutro to Kanonierzy będą cieszyli się ze zdobycia 3 punktów.

Moja propozycja:
Arsenal⛔⛔⛔
 
D 5

devil13england

Użytkownik
ASTON VILLA BIRMINGHAM vs BLACKBURN ROVERS

Typ: 1
Kurs : 1,70
Buk : betathome

Jednym z pewniaków tej kolejki jest Aston Villa

Argument????

Wystarczy jeden :

Sa na fali!!!!!! Po co mam analizowac sciemniac owijac skoro analizy nie graja.
Byłem na Villa Park (ostatnio na Uefa w czwartek)wiem jak graja i o co graj.
Dla mnie mecz numer 1!!!!!!!!!!!!!
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Ray Wilkins potwierdził, że Joe Cole jest gotowy na jutrzejszy pojedynek z Hull City! Asystent pierwszego trenera jest przekonany, że piłkarze są maksymalnie zmobilizowani i chcą zatrzeć złe wrażenie po przegranym meczu z Liverpoolem. Mimo tego, że &#39;The Blues&#39; przerwali serię 86 spotkań bez porażki na SB, podobno ich morale nie spadło.
To tak do pomocy w rozkminianiu typu na Chelsea ????
 
L 0

laco156

Użytkownik
Wydarzenie: Hull-Chelsea
Typ:1x
Kurs: 2.25

Analiza:
Bardzo Ciekawy mecz moim zdaniem. Hull i Chelsea, które mają prawie identyczne statystki jak do tej pory. Hull w tym sezonie zaskakuje nie samowicie wygrane z teoretycznie mocniejszymi rywalami. Jeszcze w tym sezonie na Hull się nie zawiodłem i mam nadzieje, że w tym meczu też tak będzie. Stawiam 1x ponieważ Chelsea wiadomo klasa może byc remis. Co wy o tym typie sądzicie?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Hull City – Chelsea /0-3/
Typ: 2✅
Kurs: 1,53
Buk: Fortuna

Drugi z rzedu mecz na szczycie z udzialem ‘The Blues’, tym razem z... beniaminkiem Premiership Hull City. Druzyna gospodarzy gra zaskakujaco swietnie a najbardziej wslawila sie pokonaniem Kanonierow na Emirates. Graja pilke niezwykle skuteczna, w przytoczonym już przeze mnie meczu z Arsenalem jak i kilku innych to przeciwnicy przewazali a mimo to udawalo im się zdobywac punkty których maja tyle samo co ekipa ze Stamford Bridge. Dlatego tez mecz ten jest tak zwanym spotkaniem o 6 punktow. Paradoksalnie pokonanie Arsenalu nie jest korzystnym czynnikiem dla Hull przed dzisiejszym meczem, nie będzie mowy o zniewazeniu przeciwnika, Chelsea zagra na 100% a to moim zdaniem wystarczy by zdominowac rewelacje obecnych rozgrywek. Odnoszac się jeszcze raz do meczu na Emirates to jak już pisalem dla mnie lepszym zespolem był Arsenal ale moim zdaniem niezwykle mlodemu zespolowi Kanonierow zabraklo troche doswiadczenia, chlodnej kalkulacji o która w przypadku tak doswiadczonych ligowcow jak min. Terry, Lampard czy chocby powracajacy po kontuzji Joe Cole (który jeśli zagra to będzie jego 150. ligowe spotkanie w barwach The Blues) nie ma się co martwic. Po porazce w poprzednim spotkaniu u siebie z LFC w tym meczu na Chelsea spoczywa spora presja ale mnie osobiscie to nie martwi a wrecz przeciwnie, ponieważ pokazali nieraz ze pod presja grac potrafia a nie będą mogli tego meczu potraktowac chocby w najmniejszym stopniu ulgowo. Z oslabien u gospodarzy pod znakiem zapytania stoji wystep lewego obrońcy, Andy’ego Dawson’a, natomiast u gosci nie zagraja Drogba, Ballack, Essien. A oto szczegolowe kadry obu ekip:

Hull: Myhill, McShane, Zayatte, Dawson, Ricketts, Marney, Ashbee, Boateng, Geovanni, King, Cousin, Hughes, Dawson, Mendy, Folan, Gardner, Windass, Giannakopoulos, Barmby, Duke.

Chelsea: Cech, Hilario, Cudicini, Ivanovic, Ferreira, Malouda, A Cole, Obi, Deco, Kalou, Bosingwa, Terry, Lampard, Anelka, Belletti, Alex, Carvalho, Bridge, Di Santo, Sinclair, J Cole.

Podsumowujac, gospodarze dotychczas byli lekcewazenie przez niektorych ale to juz za nami i teraz kazdy musi sie z nimi liczyc, spodziewam się dobrego, twardego meczu z dominacja Chelsea potwierdzona jedo, dwubramkowym zwyciestwem.


Arsenal - Tottenham Hotspur /4-4/

Kanonierzy rozegraja drugi pod rzad pojedynek derbowy tym razem z wychodzaca z kryzysu ekipa Spurs. W pieciu ostatnich meczach (mam tu na mysli wszystkie rozgrywki) na Emirates zaaplikowali swoim rywala 20 bramek, obecnie sa jedna z najefektowniej grajaca druzyna w ofensywie nie tylko w skali Wysp ale calej Europy zwlaszcza jeśli chodzi o mecze na wlasnym podworku. Ich przeciwnicy po tragicznym poczatku sezonu i roszadach w sztabie trenerskim powoli się odradzaja co było już widac w przegranym meczu z Udinese (stworzyli sobie kilka groznych okazji z druzyna wloska które slyna z dobrej defensywy) i ostatnim meczu z Boltonem w którym zgodnie z moimi prognozami odniesli pierwsze ligowe zwyciestwo. Jeśli chodzi o ubytki w kadrach obu ekip to dotycza one glownie lini defenywnych, w Arsenalu pod znakiem zapytania wciąż stoi wystep Kolo Toure, do kadry po kontuzji powraca Sagna ale trudno oczekiwac by zagral on cale spotkanie natomiast w Tottenhamie niepewni wystepu sa Ledley King oraz Jonathan Woodgate. Z innych oslabien u Kanonierow nie zobaczymy pauzujac od dluzszego czasu Eduardo i Rosicky, natomiast w ekipie z Wart Hart Lane za kartki pauzuje Michael Dawson. Nowy menager Spurs, Harry Redknapp wlaczyl do kadry na to spotkanie kilku pilkarzy ktorzy dotychczas cofnieci byli do rezerw i jesli zagraja to moga byc pewne problemy ze zgraniem z reszta ekipy. Oba kluby sa zdeterminowane, maja o co walczyc, gospodarze traca do ekip Hull i Chelsea tylko jeden punkt i w obliczu ich bezposredniego pojedynku pojawia się realna szansa awansu w tabeli, natomiast dla gosci w obecnej sytuacji każdy punkt jest na wage zlota. Spodziewam się szybkiego, otwartego meczu z duza iloscia bramek i zwyciestwa Kanonierow.
Moje typy na to spotkanie:

Typ: over2,5✅
Kurs: 1,68
Buk: Fortuna

Typ: Arsenal Over1,5✅
Kurs: 1,58
Buk: Betsafe

z innych dzisiejszych meczy ciekawie dla mnie wygladaj Aston Villa i ManCity, moze pozniej zedytuje posta i wkleje analize do ktoregos z tych spotkan

pozdrawiam
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Middlesbrough FC - Manchester City

Warto na początku przypomnieć mecz z tego roku kiedy gospodarze wygrali aż 8-1..Na pewno to tkwi w pamięciach piłkarzy Manchesteru City jednak teraz jest nowy sezon , nowa drużyna. Na prawdziwego lidera wyrasta Robinho kupiony w ostatnim dniu okienka. Powtórzenie aż takiej kompromitacji to nie możliwe tym bardziej że City jest teraz w formie a zespół Middlesbrough w ostatniej kolejce mógł zwyciężyć z Blackburn jednak w 94 minucie wyrównał McCarth. Manchester bez najmniejszych problemów ograł Stoke 3-0 i Hattricka strzelił w tym spotkaniu wspomniany Robinho.podopieczni Marka Hughesa awansowali na ósme miejsce i mają na koncie 13 punktów. Wciąż są najskuteczniejszym zespołem z ligi i mogą pochwalić się, że zdobyli 23 gole.W Middlesbrough powinien zagrać Julio Arca. Pod znakiem zapytania stoi występ Mido, a nie mogą zagrać Justin Hoyte oraz Robert Huth. W Man City ważą się losy Richarda Dunne’a, Jo oraz Cheda Evansa.
Sędzia: Lee Mason
Middlesbrough: Turnbull, Jones, Wheater, J Johnson, Taylor, Grounds, Riggott, Pogatetz, Shawky, Digard, O&#39;Neil, A Johnson, Downing, Alves, Aliadiere, Tuncay, Emnes, Walker.
Man City: Hart, Richards, Dunne, Ben Haim, Garrido, Wright-Phillips, Ireland, Kompany, Elano, Robinho, Evans, Sturridge, Fernandes, Onuoha, Caicedo, Hamann, Berti, Ball, Schmeichel.
Moje Typy :
Middlesbrough FC - Manchester City - 2 @@ 2,50_5/10 ⛔
Middlesbrough FC - Manchester City- x2 @@ 1,40_8/10 ⛔
Strzelec Gola : De Souza Robinho @@ 2,90_6/10 ⛔
Joao Alves Jo @@ 2,80_3/10 ⛔
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Strzelec Gola : Cristiano Ronaldo @@ 1,65_6/10 ✅ ✅

Zawsze bardzo aktywny wiele strzałów na bramkę myślę że w tym spotkaniu się obudzi regularnie od 2 spotkań z nimi strzela im gole w sumie w 2 spotkaniach zdobył ich 3. Widać patent na drużynę West Hamu.
 
kulas122 0

kulas122

Użytkownik
Hey co pewniej zagrać ?? Liverpool czy Arsenal. Liverpool niby gra i zawsze wymęczy to zwycięstwo. Arsenal gra dla mnie ładniej ale to sa z drugiej strony derby. A zawodnicy Tottenhamu beda chcieli sie pokazac dobrze przed nowym trenerem ? Co radzicie?!?!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
vs
Aston Villa - Blackburn Rovers Typ: 1 Kurs: 1.70​

Ostatnio usłyszałem ciekawą wypowiedź w której trener The Villans - Martin O&#39;Neill powiedział że zespół Aston Villa ma zamiar wskoczyc do wielkiej czwórki Premier League. W ostatniej kolejce wygrali na wyjeździe 4:0 z Wigan Athelic, natomiast Blackburn zremisowało u siebie z Middlesbrough 1:1. Ostatnio Blackburn wygrało w Birmingham w roku 2004. Myślę że obie drużyny mają w sobie spory potencjał ale jednak to The Villans jest lepszą drużyną, a po za tym grają na Villa Park co na pewno pomoże drużynie gospodarzy w odniesieniu bardzo ważnego zwycięstwa.
vs

FC Liverpool - Portsmouth Typ: 1 Kurs: 1.37

Liverpool po ostatnim zwycięstwie na Stamford Bridge z Chelsea jest dośc niespodziewanie liderem Premier League. Zespół z Anfield jest niepokonany od 16 spotkań, a to jest najdłuższa seria od kąd klub prowadzi Rafa Benitez. Boss LFC zapowiedział że bardzo ważne jest dla niego by nie stracic &#39;&#39;głupio&#39;&#39; punktów z teoretycznie słabszym rywalem po pokonaniu drużyny z &#39;&#39;wielkiej czwórki&#39;&#39; tak jak to miało miejsce po zwycięstwie z ManU po którym Liverpool zremisował u siebie ze Stoke. Myślę że to że zagrają u siebie im pomoże i odniosą ważne zwycięstwo które umocni ich na fotelu lidera Premier League.
vs
Manchester United - West Ham United Typ: (handicap - 1) - 1 Kurs: 1.65​

United bez żadnych osłabień w porównaniu z ostatnimi meczami. Do składu dołączył Michael Carric który wraca po kontuzji której doznał w meczu z Liverpoolem. W zespole &#39;&#39;Młotów&#39;&#39; zabraknie kontuzjowanego Noble&#39;a i zawieszonego za czerwoną kartkę C.Cola. Manchester United po ostatnim remisie w wyjazdowym meczu z Evertonem musi wygrac ten mecz by nie tracic już sporego dystansu do liderującego Liverpoolu. West Ham w ostatnią niedziele grał ciężki mecz z Arsenalem który przegrali 2:0. West Ham ogólnie przegrał 3 ostatnie mecze. Ostatni raz obie drużyny grały ze sobą na Old Trafford w Maju tego roku i ManU wygrało ten mecz 4:1. Sądzę że wręcz nie ma szans by nie wygrali natomiast jest spora by wygrali z handicapem.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Aston Villa - Blackburn 1
Na Villa Park przyjeżdża Blackburn, które na wyjeździe ma niezły bilans 2-1-1 ale ostatnie 3 pojedynki nie napawają optymizmem.O ile przegraną z ManU można zrozumieć to bezbramkowy remis z Boltonem a potem remis ze słabym Boro nie.Trener Ince ma poważne bramki z pomocnikami więc musi na tą pozycję wystawiać obrońców.Po stracie Hughesa zespół obriżył poziom swojej gry co jest bardzo widoczne.Nie wyglądają dobrze w obronie a ze strzelanie goli idzie też cieżko zwłaszcza gdy nie ma Santa Cruza.Paragwajczyk dzisiaj zagra i możliwe, że goście dzis strzelą bramkę bo Villans w obronie nie są mocni.To co ich charakteryzuje to wielki potencjał w ataku.Na początku sezonu formą błyszczał Carew a w ostatnim meczu zaimponował Agbonlahor, który strzelił gola i zaliczył 2 asysty.Trene gospodarzy powiedział w wywiadzie, że jego druzyna znajduje się w bardzo dobrej formie.Villa Park nie zostało jeszcze zdobyte a Blackburn ostatni raz wygrało tutaj ponad 2 lata temu.W ostatnich 4 pojedynkach na stadionie Aston Villi Blackburn strzeliło tylko 1 gola.Gospodarze jeszcze nie są 4 siłą w Premiership a to z tego powodu, że brakuje im ułożenia taktycznego i stabilizacji jednak dziś zmierzą się z rywalem, który jest w kryzysie lecz nikt o tym głośno nie mówi.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Arsenal - Tottenham Arsenal over 1,5 gola

cygeiro ciekawy typ wobec takich dziur w defensywie Spurs.King, Dawson i Woodgate to podstawowi środkowi obrońcy Kogutów.Szczególnie widoczny może być brak Woodgate&#39;a.W ostatnim spotkaniu linia obrony wyglądała tak:Hutton, Corluka, King, Ekotto.Może taka obrona wystarczyła na slaby Bolton ale przeciwko Arsenalowi nie wróżę im nic dobrego_Od zmiany trenera z Jola na Ramosa defensywa Tottenhamu nie poprawiła się nadal są dziurawi jak ser szwajcarski.Arsenal ostatnio musiał się mierzyć z defensywnie usposobionymi drużynami.Sądzę, że dziś dadzą upust swoim strzeleckim zapędom i nie raz będą się cieszyć ze strzelonego gola.
Stoke - Sunderland X2 1,46
Wyższy kurs na gości??Dziwne ale Czarne Koty nie będą miały łatwo.Krótko bo czas gani.Sunderland na wyjeździe gra bardzo zachowawczo 1-2-1 i bilans bramkowy 4-4.Jedyną porażkę ponieśli na Villa Park gdzie prowadzili 0-1 po golu Cisse.Ostatnie mecze zwiastują zwyżkę formy, która powinna wystarczyć na beniaminka Stoke.Stoke potrafiło wygrać na swoim stadionie z AV i Tottenhamem ale dziś nie przewiduję wygranej gospodarzy.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Newcastle United - West Bromwich Albion 2:1
Aston Villa - Blackburn Rovers 3:2
Fulham - Wigan Athletic 2:0
Hull City - Chelsea Londyn 0:3
Stoke City - Sunderland 1:0
Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 4:4
Liverpool - Portsmouth 1:0
Manchester United - West Ham United 2:0
Middlesbrough - Manchester City 2:0
Bolton Wanderers - Everton 0:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom