>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 10 KOLEJKA 20.10 - 21.10.2007r

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP


20-10-07

[13:45] Everton - Liverpool 3.80 3.25 2.00
[16:00] Arsenal - Bolton 1.28 5.20 10.50
[16:00] Blackburn - Reading 1.75 3.35 5.00
[16:00] Fulham - Derby 1.72 3.45 5.00
[16:00] Manchester City - Birmingham 1.50 3.90 6.75
[16:00] Middlesbrough - Chelsea 5.65 3.50 1.65
[16:00] Wigan - Portsmouth 2.90 3.15 2.45
[18:15] Aston Villa - Manchester United 4.75 3.30 1.80
21-10-07

[17:00] West Ham - Sunderland 1.75 3.35 5.00
22-10-07
[21:00] Newcastle - Tottenham 2.45 3.20 2.85
Kursy by Expekt
Zapraszam do dyskusji:-D
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Middlesbrough - Chelsea
Typ:X
kurs:3,95 (Betfair)
Już w sobotę zmierzą się ze sobą Middlesbrough i Chelsea Londyn. Słynny zespół Abramowicza zajmuje dopiero 7. miejsce w tabeli z bilansem bramkowym 8-8. Jest to najniższa suma bramek w całym Premiership, a mniej strzelonych bramek ma tylko ostatnie Derby. Po remisie 1:1 w Lidze Mistrzów z norweskim średniakiem Rosenborgiem trafiła się jeszcze przegrana z Manchesterem United i remis ze znajdującym się obecnie na 18 miejscu Fulham. W ostatnim meczu Chelsea pokonała tylko 1:0 przedostatni w tabeli Bolton. Szansę na wygraną spadają, gdy weźmiemy jeszcze pod uwagę morale drużyny. Po odejściu Jose Mourinho i zastąpieniu go przez mniej doświadczonego Abrahama Granta piłkarze są zawiedzieni, a największe gwiazdy Chelsea - Frank Lampard i Didier Drogba myślą już o zmianie klubu. Ponadto John Terry narzeka na kontuzję kolana, i nawet jeśli uda mu się zagrać przeciwko Middlesbrough to na pewno nie będzie grał na 100% swoich możliwości.
Middlesbrough przegrał ostatnio z lepszymi Manchesterem City i Evertonem. Kiedyś tę złą passę musi przerwać; sądzę, że może to nastąpić już w tym tygodniu w meczu z osłabioną Chelsea. O ile o 3 punkty będzie ciężko, to sądzę, że Middlesbrough ma wystarczający potencjał wywalczyć remis 0-0 lub też 1-1. Dlatego uważam, że remis w tym meczu jest bardzo prawdopodobny, a kurs powyżej 3,7 - 3,8 warty poświęcenia paru groszy.
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Arsenal - Bolton
Pierwszy zespół w tabeli, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał - Arsenal podejmuje u siebie przedostatni w lidze Bolton. Sądzę, że w przypadku tego meczu bardziej rozbudowane uzasadnienie jest niepotrzebne. Myślę, Kanonierzy wygrają i to wysoko.
Moje typy na ten mecz (kursy z expekta) :
1X2: 1 (kurs. 1,28 )
under/over: over 2,5 (1,70)
gole w pierwszej połowie: over 1,5 (2,50)
Bolton strzeli bramkę: nie (1,83)
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Aston Villa - Manchester United
typ: 2
kurs:1.8 (expekt)
Diabły od 6 kolejek nie zaznały porażki, ostatnia wygrana nad Wigan 4-0 nie daje zbyt wiele do myślenia.Zdecydowanym faworytem tegi meczu jest MU (wg. mnie oczywiscie ;p)Kontuzje w składzie Manchesteru nie powinny stać na przeszkodzie do zainkasowania kolejnych 3 pkt ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Mysle, ze wazna informacja;
Arsenal Londyn poinformował, że Robin van Persie będzie musiał przez miesiąc odpocząć od piłki z powodu kontuzji. W środowym towarzyskim meczu ze Słowenią doznał on urazu kolana i jak wykazały późniejsze badania do gry wróci dopiero pod koniec listopada.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ważniejszą informacją co do spotkania Bolton-Arsenal jest to , że Bolton zwolnił dotychczasowego trenera.Gospodarze mieli patent na Kanonierów przez ostatnie lata ale było to za kadencji Big Sama teraz zespół stoczył się na samo dno i wątpię,żeby odebrał punkty Arsenalowi.
Co do meczu Aston Villa-Manchester United skłaniałbym się ku remisowi.Po meczach w reprezentacjach kluby grające jako gospodarze wygrywają częściej niż goście.Villans mają dobrą drużynę i na pewno stawia opór Mistrzom.Najlepszym rozwiazaniem będzie under 2,5 gola.Czerwone Diabły w 6 z 9 spotkań nie stracili gola gospodarze poszukają pewnie swoich szans w kontrataku ale będzie ciężko.Typ: under 2,5
 
beau 1

beau

Forum VIP
Everton - Liverpool
Typ: under 2,5 albo X 1,65 3,20 Betgun
Dziesiąta kolejka spotkań rozpocznie się walką batalią o miasto Beatlesów.Na Goodison Park Everton podejmie swojego sąsiada LIverpool.Po spotkaniach eliminacyjnych w lepszej sytuacji będą gospodarze.Mecze derbowe charakteryzują sie ostrą walką o każdy centymetr boiska.Oba zespoły mają w swojej kadrze piłkarzy z różnej części Europy i raczej nie zagrają na 100% swoich możliwości.W poprzednim sezonie Everton rozbił The Reds 3-0 a jednego gola strzelił powracający po kontuzji Tim Cahill.Śmiem twierdzić,że goście mają lekki kryzys.Taktyka Beniteza się nie sprawdza.Grają bardzo słabo na własnym stadionie a i na wyjazdach często się meczą aby strzelić gola.Everton bez Johnsona najlepszego strzelca stawi ostry opór ale nie nalezy się spodziewać fajerwerków w wykonaniu gospodarzy.Oba zespoły grają zachowawczy futbol i obok typu na remis podaję bardzo pewny typ na under 2,5 gola
W meczu Aston Villa-Manchester jako faworyta upatruję gospodarzy a wy??
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Popieram Beau z tym underem / remisem . Ja obawiam się wręcz o 1X . Liverpool zagra bez Aggera , Torresa , Alonso czy Kewella . Są to b.poważne osłabienia . A Everton jak gra u siebie to każdy wie . Są to derby a że w derbach najczęściej mało goli i remisy to typy są b.prawdopodobne .
Co do Arsenalu to Beau nakreślił już , że Bolton i tak prezentujący się fatalnie teraz dodatkowo zmienił trenera . A że w okresie &quot;bezkrólewia&quot; zazwyczaj nie gra się przyjemnie to według mnie drużyna Arsena WEngera powinna pokonać spokojnie gości . Co prawda nie zagra Van Persi ale do dyspozycji są wszyscy inni ( oprócz Senderosa ) piłkarze . W tym Adebayor , Walcott , Bendtner czy Eduardo da Silva . Jest , więc kim grać w ataku . A Bolton w tym sezonie gra totalną padaczkę . Na wyjazdach grali z Derby , Fulham , Rabotniczkami , Birmingham czy Portsmouth czyli było nie było słabymi zespołami ( teraz dopiero zaczynają się schody ) i ani razu nie udało im się wygrać . Mimo wszystko na wyjazdach grają ultradefensywnie i nie spodziewam się jakiegoś super pogromu ( odradzam granie asianów ). Ale jak dla mnie zwycięstwo Arsenalu nie podlega wątpliwością ( zwłaszcza , że mają słabego rywala w LM w tygodniu i nie muszą się dziś oszczędzać ).
Co do meczu Villans z Czerwonymi Diabłami również uważam , że gospodarze nie są na straconej pozycji. U siebie są bardzo mocni co udowodnili w tym sezonie choćby wygraną z Chelsea . Z Liverpoolem stracili dość pechową bramkę w końcówce , choć nie byli gorsi . Ogólnie bilans gier u siebie 4-0-1 robi wrażenie . Biorąc pod uwagę absencje w MU ( AV gra w optymalnym zestawieniu . Brak tylko Carewa ) i możliwe przemęczenie meczami reprezentacyjnymi to rzeczywiście MU raczej nie jest pewniakiem . Jednak MU to MU i ciężko grać przeciwko nim . Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt , że MU wygrali a z gospodarzami tego meczu ostatnie 9 meczów z rzędu !! Ja bardziej upatruję tu undera . AV traci mało goli a MU jest specjalistą od underów w tym sezonie . Na wyjazdach strzelili tylko 3 gole w tym sezonie ...

Moje typy :

Everton - LFC 1X @ 1.64
6/10
Arsenal - Bolton 1 @ 1.22 9/10
A.Villa - MU under @ 1.70 6/10

 
volky 0

volky

Użytkownik
Newcastle vs Tottenham &gt;2,5 powyżej 1,75 (gamebookers)

Spotykają się dwie drużyny najbardziej overowe w lidze.
śr. bramek w meczach Newcastel - 2,88
śr. bramek w meczach Tottenham - 3,78 !!!
Trudno jest wyłonić zwycięzcę tego spotkania więc myślę że jest to najpewniejszy typ. Obie drużyny grają w kratkę jednak jeżeli miałbym typować to raczej Newcastel z podpórką, które u siebie potrafi grać dobrze.
Tottenham często remisuje. Na ostatnich 6 meczy miało aż 5 remisów. Co daje też domysł, że i w tym meczu tak może się zdarzyć (czysty remis kurs 3,2).

Newcastle

Last 5 Games: 2007-10-07 Newcastle v Everton 3:2; 2007-09-29 Manchester City v Newcastle 3:1; 2007-09-23 Newcastle v West Ham 3:1; 2007-09-17 Derby v Newcastle 1:0; 2007-09-01 Newcastle v Wigan 1:0

Tottenham

Last 5 Games: 2007-10-07 Liverpool v Tottenham 2:2; 2007-10-01 Tottenham v Aston Villa 4:4; 2007-09-23 Bolton v Tottenham 1:1; 2007-09-15 Tottenham v Arsenal 1:3; 2007-09-01 Fulham v Tottenham 3:3
 
seneka 0

seneka

Użytkownik
Popieram Beau z tym underem / remisem . Ja obawiam się wręcz o 1X . Liverpool zagra bez Aggera , Torresa , Alonso czy Kewella . Są to b.poważne osłabienia . A Everton jak gra u siebie to każdy wie . Są to derby a że w derbach najczęściej mało goli i remisy to typy są b.prawdopodobne .
Zgadza sie ze Liverpool zagra mocno oslabiony ale w Evertonie nie zagra : Tim Cahil , A. Johnson , Gravessen ( prawdopodobnie ) i N. Valente (prawdopodobnie) Wiec sa to takze duze osłabienia. Zwlaszcza brak Johnnsona . Dlatego nie gralbym tego meczu na 1X2. Popieram jednak typ na under.
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
16:00 Arsenal Londyn - Bolton Wanderers typ:1 1,22

W tym mecz zdecydowanym faworytem jest Arsenal Londyn. Z forma ktora prezentuja w tym sezonie nie widze tu innego wyniku jak tylko wygrana Arsenalu. Kanonierzy ja do tej pory nie przegrali meczu w lidze i sa liderem. Bolton ma na swoim koncie tylko 5 pk. Z powodu kontuzji w meczu nie zagraja Robin Van Persi oraz Philippe Senderos ale mysle ze to nie powinno miec znaczącego wplywu na wynik poniewaz reszta zawodników jest do dyspozycji trenera. Arsene Wenger bedzie mogl tez prawdopodobnie skorzystac z nieobecnych w wczesniejszych meczach zawodników ktorzy powoli wracaja do zdrowia: Williama Gallasa, Jensa Lehmanna i Tomasa Rosickyego. :spokodfhgfh:
 
beau 1

beau

Forum VIP
Cieszę się, że się ze mną zgadzacie.
Jacques słusznie zauważył, że w spotkaniu Aston Villi z Manchesterem under jest optymalnym rozwiązaniem.Czerwone Diabły nie straciły gola od 6 godzin a Villans w ostatnich 9 potyczkach z drużyną z Old Trafford strzelili tylko 2 gole.Piłkarze gosci liczniej reprezentowali swoje kraje w eliminacjach do tego ciężkie powroty z Rosji albo Kazachstanu.Okres zaraz po meczach reprezentacyjnych obfituje w undery i tu nie będzie inaczej.Chciałbym,żeby trenerowi gospodarzy udało się w końcu wygrać z Manchesterem po 11 latach.Warto dodać,że Aston Villa nie straciła gola na Villa Park od ok 6 godzin.Typ: under 2,5 i X.
Bardzo ciekawe wiadomości przeczytałem odnośnie spotkania Boro-Chelsea.Po przeję Chelsea przez Granta klub ten niezwykle się męczy aby wygrać spotkanie.Boro ma patent na Chelsea co udowodnili w poprzednim sezonie wygrywając z nimi na włąsnym stadionie 2-1.Oba kluby są w dołku.Chelsea dopiero 7 pozycja ze stratą 7 oczek.Gospodarze dopiero 15 miejsce i od 5 spotkań bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach.Na jutrzejsze spotkanie powraca Mido,który znakomicie wkomponował sie w zespół i strzela dużo bramek.Chelsea jutro przyjedzie bez obrony.John Terry i Ashley Cole z powodu kontuzji nie wystąpią.Do tego zamieszony jest Wayne Bridge.Statystycy angielscy wyliczyli,że jak nie gra Terry to Chelsea traci częściej bramki.Myślę,że podopieczni Garetha Southgate&#39;a powalczą jutro o punkt z wicemistrzami Anglii a na pewno strzelą bramkę.Typ: 1X 2,08 strzeli Middlesbrough 1,70 Betgun
Czekam aż potwierdzony zostanie występ Elano w składzie Citizens.Jeśli Brazylijczyk zagra postawię na gospodarzy,którzy są niepokonani na swoim boisku.Historia spotkań zdecydowanie na korzyść gospodarzy.Birmingham od 4 spotkań nie wygrało.Element zaskoczenia już nie jest ich atutem.Gospodarze ostatnie 2 mecze zagrali kapitalnie.Wszystko wskazuje na Manchester City i trochę mnie to martwi ale co tam.Myślę,że ten typ powinien znaleźć się na każdym kuponie.Typ: 1 1,55 Betgun
Uwielbiam typować kolejki Premiership po meczach reprezentacyjnych./fulham i Blackburn są faworytami swoich spotkań ale w składzie Cottagers brakuje kilku piłkarzy.Myślicie że poradzą sobie z Baranami??Czy duet Bentley i McCarthy poradzi sobie z cierpiącym na symptom drugiego sezony Reading??
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No Beau według różnych stron o Arsenalu Rosicky już wraca do zdrowia i możliwe , że zasiądzie jutro na ławce rezerwowych :
Pozostałe informacje kadrowe. Swoj pierwszy mecz od 19 sierpnia zagra William Gallas. Gilberto, po wyciece do Ameryki Południowej na spotkanie reprezentacji Brazylii, zajmie miejsce na ławce rezerwowych, dołączyć do niego może również powracający do zdrowia Tomas Rosicky.
arsenal.net.pl They return from the international break without Robin van Persie, whose knee injury will keep him out for four to six weeks, and Philippe Senderos (back). Their replacements are likely to be Eduardo and the fit-again William Gallas. The captain’s last game for Arsenal was at Blackburn on August 19, the same can be said of Jens Lehmann. However the German keeper’s absence will go on due to a small ankle injury and Wenger wishing to keep consistency from those recent winning performances. Gilberto and Tomas Rosicky are likely to be on the bench.
oficjalna strona Arsenalu

Także nie wiem czemu tak ostro potraktowałeś Golasa 12 .
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
hmmm widze ze Beau cos nie pasowalo odnosnie mojej analizy ale Jacques wszystko wyjasnil i nie bede wnikal w to. Nie wiem o co chodzilo ale widze ze wiadomość zostala edytowana i prawdopodobnie ta uwaga zostala usunieta.
 
rodebert 0

rodebert

Użytkownik
Jeśli chodzi o Aston Villa- Manchester i typ na under 2,5 to uwazam ze to nic pewnego.Duzo zalezy jak ulozy sie mecz, jesli jakims cudem man u strci bramke zacznie sie gonitwa i wynik moze sie skonczyc wysoko a jak wiadomo w manchesterze ma kto strzelac bramki :-D????
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Mecz: Manchester City - Birmingham City
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Data i godzina: 19.10.2007r. 16:00
Rodzaj zakładu: 1X2
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: BetGun
Uzasadnienie typu:
Na City of Manchester Stadium miejscowi &quot;The Citizens&quot; podejmują beniaminka ligi, zespół Birmingham. Faworytem spotkania są gospodarze, którzy w przypadku odnotowania zwycięstwa mogą zrównać się ilością pkt-ów z liderem Premier League, Arsenalem Londyn.
Po 9 kolejkach Manchester City z dorobkiem 19 oczek plasuje się na 3 lokacie. Podopieczni Sven Gorana Erikssona spisują się rewelacyjnie na własnym obiekciee, czego udokumentowaniem jest komplet pkt-ów w 5 spotkaniach u siebie. Natomiast Birmingham nie należy do drużyn, których away jest mocną stroną. Birmingham na wyjazdach zanotowało po jednym zwycięstwie oraz remisie i doznało trzech porażek.
Teraz trochę z historii - Man City i Birmingham spotkały się ze sobą po raz ostatni w 2005r. i wówczas na własnym stadionie &quot;The Citizens&quot; zdeklasowali rywali w stosunku 4:1. Należy jednak zaznaczyć, iż wszyscy strzelcy bramek w tamtym spotkaniu nie grają już w tych klubach.
Zarówno coach Manchesteru City, jak i Birmingham nie może narzekać na absencje kadrowe. W szeregach Man City wszystko wskazuje na to, że do gry powróci Stephen Ireland. W Birmingham jedynie występ Johana Djourou stoi pod znakiem zapytania.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Blackburn - Reading
Myślę,że to bardzo dobry typ na dzisiejszy dzień.Blackburn dość niespodziewanie zajmuje wysoką pozycję w tabeli tylko z jedną porażką.Reading jest cieniem druzyny z poprzedniego sezonu.Na boiskach rywali wywalczyli tylko jeden punkt i nie liczę aby dzis było inaczej bo Blackburn gra niezwykle siłowo.Cztery zwycięstwa z rzędu wyglądają imponująco.Kiedyś taka seria musi się skończyć ale nie dzisiaj.W druzynie przyjezdnych ciągle kontuzjowani są: Little,Convey,Oster i Cisse.Myślę,że Blackburn pewnie zwycięży 2-0 albo 2-1.Typ: 1 1,70 Betgun
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom