>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Premier League 1 Kolejka 14.08. - 16.08.2010

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Blackburn Rovers - Everton Liverpool
Już w pierwszej kolejce na Ewood Park przyjedzie zespół Evertonu. Podoba mi się bardzo system Davida Moysa trenera Evertonu zabezpieczył się podpisując nowe kontrakty z takimi graczami jak Cahill, Arteta, Rodwell,Baines czy Coelman. Everton chce rozpocząć ten sezon lepiej niż poprzedni pamiętna porażka z Arsenalem aż 6:1 do :!: Na pewno tkwi w pamięci wielu zawodników do dziś. W zeszłym sezonie na Ewood Park padł wynik 2:3 dla Evertonu. Po stronie strat zespołu Evertonu jest Gosling, Jutkiewicz oraz bramkarz Nash. Do klubu przyszli tacy piłkarze jak Beckford z Leeds United , Joao Silva z Aves , Jan Mucha z Legii czy Gueye ze p{margin-top: 0; margin-bottom: 0; line-height:120%;word-wrap:break-word;font-family:MS Sans Serif;font-size:10pt;} Strasbourg. W tym spotkaniu nie zobaczymy na pewno Nevilla oraz Fellaniniego. Zespół Moysa bardzo ciekawie grał w pojedynkach towarzyskich potrafił wygrać z Sydney,Melbourne oraz Norwich. Przegrał jedynie z Wolfsburgiem. Spotkanie może przynieś wiele emocji ale spodziewam się zwycięstw Toffees.Liczę także na dwójkę napastników Yakubu oraz Saha o ile ten pierwszy wyjdzie na boisko ponieważ walczy o miejsce w ataku z Anichebe który dobrze spisywał się w okresie przygotowawczym.


Moje propozycje :

Win Everton @@ 2,60 ⛔
Over 2,5 @@ 2,10 ⛔
Strzelec Gola : Saha @@ 2,75 ⛔
Cahill @@ 3,70 ⛔
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Warto dodać że w Premier League na inaugurację rzadko kiedy padają remisy. Co za tym idzie ? Można złapać jakieś bardzo ciekawe kursy w meczach drużyn teoretycznie równych. Między innymi jutro na WHL i mecz Tottenhamu z City. City przed sezonem spisywali się dość słabo. Wiem , że mecze towarzyskie nie powinny być zbyt wielkim wyznacznikiem formy ale choćby Chelsea potwierdziła ostatnio , że można poniekąd na meczach towarzyskich się wzorować. Tottenham po za wpadką z Villareal całkiem nieźle pykali w towarzyskich. Można powiedzieć , że ostatnimi czasy Tottenham ma patent na MC , na 7 razy aby raz przegrali. City znowu nafaszerowane nowymi gwiazdami , Toure , Silva , Kolarov , Boateng , wszyscy powinni być gotowi do gry. Ale już tamten sezon pokazał że narobić transferów to nie problem ( chyba ???? ) ale zrobić później zespół z tych zawodników to już nie jest tak łatwo. City będzie mocne , to nie ulega wątpliwości ale sądzę że jeszcze sporo czasu musi minąć aby stał się z nich jeden wielki zgrany kolektyw. W ekipie Suprs praktycznie bez zmian , wszyscy ci co dali LM w poprzednim sezonie są , z wypożyczenia wrócili Keane i dos Santos. Tak więc moim zdaniem Tottenham na chwilę obecną jest dużo lepszym zespołem , podkreślam zespołem i powinni jutro dać rade MC. Zajrzałem jeszcze na chwilę w statystyki i od razu rzuca się w oczy , że na 6 ostatnich meczów na WHL aż 5 kończyło się wygraną Tottenhamu 2:1. Myślę że warto spróbować taki wariant , ewentualnie over i obie strzelą bo widowisko zapowiada się przednie.
edit: a i jak coś wymyślę z ofert na inne mecze to zapewne coś to skrobnę jeszcze ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Spotkanie: Aston Villa - West Ham
Typ: X2
kurs: 1.85
Analiza:

Czas zacząć sezon w Premiership. Dzisiaj będziemy świadkami pierwszej kolejki. Wybrałem mecz między Aston Villa a West Ham&#39;em. W poprzednim sezonie drużyna gospodarzy walczyła o udziała w LM, natomiast goście do końca walczyli o utrzymanie w lidzę. Tak więc po wynikach i tabeli można stwierzić, że dzieli obie ekipy przepaść. Tak jednak nie jest, w Anglii nie ma słabych zespołów, każdy może wygrać z każdym i dlatego ta liga jest najmocniejsza w europie. Wracają do spotkania, w Aston Villi zaszły zmiany. Trenerem nie jest już Martin O&#39;Neill. Sam zrezygnował z funkcji menagera, dlaczego? Podobno miał inna wizję tworzenia zespołu niż prezes klubu. Na pewno jest to duża strata. Trenerem zespołu ma być Bob Bradley. Szkoleniowiec podał się w piątek do dymisji i nie jest już selekcjonerem USA. Tak więc w meczu z Młotami zespół zagra bez trenera. Na pewno to będzie miało ogromne znaczenie w tym spotkaniu. Oprócz tego nie zagrają dwaj defensorzy tego klubu, Carlos Cuellar oraz James Collins. W poprzednim sezonie byli to podstawowi gracze drużyny prowadzonej przez O&#39;Neilla. W okresie przygotowawczym Aston Villa rozegrała 6 spotkań, wygrała 3 spotkania z drużynami &quot;słabymi&quot; bo Peterborough United i Walsall FC do mocnych ekip nie należą. Fakt, te mecze rozgrywane były w lipcu więc nie można się nimi sugerować bo wtedy trenuję się kondycję. Dlatego słabsza forma nie dziwi. Pod konieć lipca, a dokładnie 31 wygrali z Feyenoordem 3-1, dwa dni później dostali ostre lanie od Benficy Lizbona 4-1 i na koniec okresu przygotowawczego zremisowali 0-0 z Valencją. Na pewno nie będą mieli łatwego zadania z West Ham. Drużyna gości bardzo dobrze przepracowała okres przygotowawczy w którym nie przegrała żadnego spotkania! W sumie rozegrali 8 sparingów w których pokonali m.in Panathinaikos, a w ostatnim meczu zremisowali podobnie jak AV 0-0 ale z Deportivo La Coruna. Wszyscy liczą na nowych graczy z Upton Park. Menedżer Młotów, Avram Grant, sprowadził do drużyny piłkarzy takich jak: Pablo Barrera, Thomas Hitzlsperger, Winston Reid, Tal Ben Haim czy Frédéric Piquionne. Co mnie skłoniło do takiego typu? Obie drużyny przystąpią do sobotniego spotkania w różnych nastrojach. W przeciwieństwie do WHU, gdzie wszystko wydaje się być poukładane, Villans nie omijają problemy. Odejscie trenera, zawirowania wokół transferów James Milnera czy Ashley Younga mogą znacząco wpłynąć na jakoś gry Aston Villi. Według mnie Młoty mają bardzo dobrego trenera ( który awansował z Chelsea do finału LM) i w tym sezonie na pewno pod koniec sezonu będą spać spokojnie, bo z ligi nie spadną. Nie wiem czy są na tyle mocni by namieszać w Premiership, ale dobre transfery i dobry trener wróżą dobre wynik. Z ostatnich 13 wizyt Młotów na Villa Park w rozgrywkach Premiership, jedynie jedna zakończyła się zdobyciem trzech punktów, było to w styczniu 2006 roku. Mam nadzieję, że ta zła passa w końcu się odwróci i drużyna gości pokusi się o niespodziankę już w pierwszej kolejce.
Kadra
Aston Villa: Friedel, Guzan, Young, Beye, Warnock, L. Young, Sidwell, Downing, A. Young, Millner, Petrov, Reo-Coker, Carew, Heskey, Delfouneso, Weimann.
West Ham: Green, Stech, Reid, Ben Haim, Upson, da Costa, Tomkins, Spector, Faubert, Ilunga, Daprela, Spence, Dyer, Parker, Diamanti, Hitzlsperger, Barrera, Noble, Kovac, Boa Morte, Behrami, Cole, Piquionne, Hines.
Sędzia: Mike Dean.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To jeszcze może po kilka zdań co do innych meczów napiszę.
Wigan Athletic – Blackpool - szkoda że to nie Radek Majewski ze swoim Nottingham nie awansował do Premiership. Fajnie by było pooglądać jedynego polaka grającego w polu w najlepszej lidze świata. Gdzieś kiedyś wyczytałem że ekipa gości w barażach grała najbrzydszy futbol ze wszystkich drużyn z baraży ale mimo iż był to futbol brzydki okazał się skuteczny na tyle że awansowali. Blackpool tym samym stał się automatycznie jednym z 3 kandydatów do powrotu za rok tam skąd przyszli , choć nie wolno niczego przesądzić. Ja osobiście sądzę, że Premiership to jednak będzie na nich zbyt duże wyzywanie i jutro już taki ligowy średniak jakim jest Wigan sprowadzi gości trochę na ziemię. Obie ekipy poczyniły ruchy transferowe jednakże Wigan dokonał zdecydowanie lepszych transferów. Do klubu dołączyli Alcaraz oraz Stam czyli znaczące postacie w swoich byłych klubach. Biorąc pod uwagę że Wigan w poprzednim sezonie mieli prawie najgorszą defensywę w całej lidze , moga być to transfery nie ocenione.Mój typ na to spotkanie to 1 bądź ewentualnie under 2.5 bo Blackpool wyjdzie z nastawieniem aby nie przegrać , bezbramkowy remis wzięli by w ciemno , a gra w PL może dla nie których być małym usztywniaczem i dlatego nie sądzę żeby Wigan nie wykorzystało okazji na teoretycznie łatwe 3 pkt.
I również odradził bym granie na Aston Ville. W klubie jak wiadomo zamieszanie z trenerem , a właściwie jego brakiem. Sporo mówi się o odejściu Milnera , oraz mieszana forma w meczach przedsezonowych do teog dochodzą jeszcze kontuzje. WHU znowu przed sezonem się trochę uzbroiło i będzie miało czym postraszyć. Na zwycięstwo może nie mają zbyt wielu argumentów ale o remis jak najbardziej mogą się pokusić.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Chelsea-WBA ? Kurs na Chelsea marny ale stawiając hc jest to juz ok 1.6 więc całkiem nieźle . Z tego co wyczytałem to CFC i WBA w najmocniejszych składach . Do tego CFC nie wygrało pięciu ostatnich meczy . Najbardziej zapewne zabolała ich ostatnia porażka z MU . Mysle ze po tej ostatniej porażce będa głodni zwycięstwa .
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
⚽ Zwycięzca Ligi - Arsenal Londyn (+ 8 punktów) 17.00 Bwin 6/10 Krótko i na temat:
O tym, że Arsenal jest jednym z kandydatów do mistrzostwa każdy zapewne wie, o tym, że mecz z Legią był ustawiony zapewne również. Dzisiaj rozpoczyna się liga, a podopieczni Arsene Wengera za cel mają na pewno powalczyć o zwycięstwo. Ostatnimi laty było o to ogromnie ciężko, teraz również może być niezbyt łatwo, ale Bwin zaoferował nam znakomity handicap + 8 punktów i to jeszcze po znakomitym kursie 17.00. Grzech byłoby chyba tego nie zagrać, Arsenal mistrzem nie będzie, ale pierwsza trójka z niewielką stratą do lidera? Dlaczego nie. Kurs jak i szanse wejścia spowodowały, że trzeba zagrać, za choćby symboliczną dyszkę.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Co sądzicie o meczu Chelsea-WBA ? Kurs na Chelsea marny ale stawiając hc jest to juz ok 1.6 więc całkiem nieźle . Z tego co wyczytałem to CFC i WBA w najmocniejszych składach . Do tego CFC nie wygrało pięciu ostatnich meczy . Najbardziej zapewne zabolała ich ostatnia porażka z MU . Mysle ze po tej ostatniej porażce będa głodni zwycięstwa .
Ja tutaj przewiduję over 2,5. To pierwsza kolejka więc może się skończyć np. 2:1.... lub 2:2 WBA to tez nie chłopcy do bicia kilku grajków mają jednak Chelsea jeśli chce potwierdzić tytuł takie spotkanie powinna wygrać ze 5:0.....
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
⚽ Zwycięzca Ligi - Arsenal Londyn (+ 8 punktów) 17.00 Bwin 6/10 Krótko i na temat:
O tym, że Arsenal jest jednym z kandydatów do mistrzostwa każdy zapewne wie, o tym, że mecz z Legią był ustawiony zapewne również. Dzisiaj rozpoczyna się liga, a podopieczni Arsene Wengera za cel mają na pewno powalczyć o zwycięstwo. Ostatnimi laty było o to ogromnie ciężko, teraz również może być niezbyt łatwo, ale Bwin zaoferował nam znakomity handicap + 8 punktów i to jeszcze po znakomitym kursie 17.00. Grzech byłoby chyba tego nie zagrać, Arsenal mistrzem nie będzie, ale pierwsza trójka z niewielką stratą do lidera? Dlaczego nie. Kurs jak i szanse wejścia spowodowały, że trzeba zagrać, za choćby symboliczną dyszkę.
Wszystko ładnie i pięknie na pierwszy rzut oka. Wystarczy popatrzeć na kurs - Arsenal mistrzem Anglii - 6,50. Handicap, który wybrałeś polega na tym, iż trzeba dodać wszystkim klubom odpowiednią ilość punktów, jaką mają dopasowaną przez buka ;)
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Wszystko ładnie i pięknie na pierwszy rzut oka. Wystarczy popatrzeć na kurs - Arsenal mistrzem Anglii - 6,50. Handicap, który wybrałeś polega na tym, iż trzeba dodać wszystkim klubom odpowiednią ilość punktów, jaką mają dopasowaną przez buka ;)
Tak, już to zauważyłem zaraz po napisaniu posta, co nie zmienia faktu, że jeśli Arsenal zagra dobry sezon to powinno siąść, spróbuję za symboliczne parę złotych. Pozdrawiam i dobrze, że poprawiłeś, bo zapomniałem wejść i zmienić ;)
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tottenham Hotspur - Manchester City
Czas na inaugurację sezonu 2010/2011 w angielskiej Premiership, bardzo ciekawie zapowiadający się mecz już o 13:45 czasu polskiego, na White Hart Lane Tottenham zagra z Manchesterem City. Nie trzeba być wielkim znawcą aby stwierdzić, że goście &quot;na papierze&quot; są silniejszym zespołem, David Silva, Yaya Toure, Aleksandar Kolarov, Jerome Boateng, Mario Balotelli to kolejni piłkare pozyskani przez działaczy &quot;The Citizens&quot;. Kadra Manchesteru jest niezwykle mocna, ale czy to gwarantuje sukcesy? odpowiedź jest prosta - nie. Już w ubiegłym sezonie zawodnicy z City of Manchester Stadium skazywani byli przez wielu na mistrzotwo Anglii, skończyło się tylko i wyłącznie na awansie do Ligi Europy. Właśnie Tottenham przechytrzył podopiecznych Roberto Manciniego, w najważniejszym meczu sezonu pokonał City 1:0, na obiekcie rywali. &quot;Koguty&quot; nie okazywali póki co aktywności w okienku transferowym, do zespołu dołączył jedynie Sandro, a z wypożyczenia powrócił Giovani dos Santos. Celowo podkreśliłem wcześniejszą tezę, iż &quot;na papierze&quot; owszem silniejszy jest Manchester, ale moim zdaniem piłkarsko lepiej prezentuje się Tottenham, co powinien w dzisiejszym meczu udowodnić. Wiemy, że &quot;Koguty&quot; potrafią dodatkowo zmotywować się przed pojedynkami z czołówką Premiership, zwłaszcza na White Hart Lane gdzie w ubiegłym sezonie nie dali szans Arsenalowi Londyn, Chelsea Londyn, FC Liverpoolowi czy właśnie Manchesterowi City gromiąc ich aż 3:0. Podobnego rezultatu nie oczekuję dzisiaj, ale uważam, że 3 punkty pozostaną w Londynie, ewentualnie padnie remis, stąd typ nieco ostrożniejszy.
Moja propozycja: Tottenham DNB - 1,75 Expekt zwrot
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Ja tutaj przewiduję over 2,5. To pierwsza kolejka więc może się skończyć np. 2:1.... lub 2:2 WBA to tez nie chłopcy do bicia kilku grajków mają jednak Chelsea jeśli chce potwierdzić tytuł takie spotkanie powinna wygrać ze 5:0.....
Over 2.5 to według mnie słaby typ , WBA nie powinno strzelić bramki na stadionie Chelsea , taktyka przyjezdnych będzie pewnie wyglądała tak że zamurują bramę i to wszystko , jeśli stawiasz tutaj Over 2.5 to tak jak byś postawił na to że Chelsea wygra co najmniej trzema bramkami.
Moim zdaniem w tym meczu zdecydowanie na Chelsea z Handicapem.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co do meczu Chelsea z WBA to mimo wszystko Chelsea jakoś grała bez błysku w ostatnich meczach sparingowych i o Tarcze Dobroczynności. Jakiegoś pogromu dzisiaj się nie spodziewałbym, a powtórki z końcówki zeszłego sezonu kiedy gromili u siebie po 7:0 narazie nie będzie. Sądze, że może to byc trudna przeprawa i jakaś wygrana jedną góra dwoma bramkami. Ja za to stawiam tak o ;)

TOTTENHAM - MANCHESTER CITY
Typ : Oba strzelą ? TAK @1,66 Bet365
Już za pare godzin wystartuje najlepsza liga świata - angielska Premier League. Faworyci? Chelsea, MU i Arsenal. W City nie wierze bo kasa to nie wszystko. W ogóle to te ich transfery wcale nie przemysłane,mam wrażenie żę kupują by tylko kupic i pokazac jacy to oni są wielcy.. Bo nie rozumiem po co w kadrze im aż tylu napastników. Tevez, Adebayor, Santa Cruz, Balotelli, Jo, Robinho. Owszem Robinho ma odejśc, Bellamy również, ale oni chcą jeszcze Zlatana :lo: Dla Yayi Toure płacą największą tygodniówke w PremierLeague 220tys funtów! Kolejny absurd moim zdaniem.
Tottenham jest budowany z kolei bardzo przemyślanie. Świetny trener wiedzący czego chce. Oba zespoły wraz z Liverpoolem moim zdaniem powalczą o 4msc w lidze. Na więcej obecnie ich nie stac chyba. Pewnie dla City to będzie rozczarowanie, ale co mi tam. Już w pierwszym meczu na White Hart Line moga miec problemy. Patrząc w historie to z Tottenhamem gra im się najgorzej ze wszystkich zespołów PremierLeague. Kursy na Spursów już poleciały znacząco zatem nie będe stawiał na ich wygraną tylko pobawie się w bramki. Te powinny się posypac. Tottenham u siebie to bardzo bramkostrzelna ekipa. W tyłach nieraz już miewali kłopoty. W sparingach również tracili sporo bramek. Najrozsądniejsze więc typy na ten mecz to BTS i over2,5gola wg mnie.
Tottenham: Gomes- Corluka, Dawson, Bassong, Assou-Ekotto- Lennon, Palacios, Modric, Kranjcar-Keane, Defoe.

Man City: Given- Boateng, K Toure, Lescott, Kolarov-Johnson, Yaya Toure, De Jong, Silva- Tevez, Adebayor.
VS

WIGAN - BLACKPOOL
Typ : Wigan @ 1,72 Bet365 Ponadto z dzisiejszej oferty Premiership gram jeszcze Wigan, a bardziej przeciwko Blackpool można powiedziec ;) Ich kadra nie powala, będą pewnie totalnym outsiderem w tym sezonie. Jak sobie przypomne zeszłoroczne mecze Burnley to na wyjeździe oni nie zdziałali dosłownie nic, a potencjał obu zespołów jest bardzo zbliżony. Blackpool gra archaiczny angielski futbol, długa piłka na wysokiego napastnika i heja! Wigan ciekawe wzmocnienia przed sezonem, przyszedł Boselli z Estudiantes, który może byc gwiazdą zespołu. Dzisiaj co prawda zabraknie Gary Caldwella u gospodarzy, ale i ak mają lepszy skład od gości. Alcaraz będzie grał na środku. Nie będe więcej czarował, poprostu taki kurs przeciwko beniaminkowi na wyjeździe w tym sezonie będzie rzadkością moim zdaniem i trzeba z tego skorzystac mimo, że to pierwsza kolejka i tak na dobrą sprawe wszystko może się wydarzyc ;) Ale Blackpool nawet w sparingach pzregrywali z Crewe czyBristol.
Wigan: Kirkland- Boyce, Stam, Gohouri, Figueroa, Diame, McCarthy, McArthur,Rodallega, Gomez, Moses.

Blackpool: Rachubka-Cathcart, Coid, Crainey, Eardley- Sylvestre, Ormerod, Harewood, Vaughan, Taylor-Fletcher, Evatt.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Na szybko, bo niebawem grają. Wg mnie dobrym typkiem na dziś jest, że WHU strzeli na Villa Park - bardzo dobrze Młoty spisywały się w sparingach pod wodzą nowego trenera. AV natomiast pożegnała się z trenerem O&#39;Neill&#39;em, który nie dogadał się z prezesem, co źle wróży przed dzisiejszym spotkaniem. Działacze AV chcieli zatrudnić Moyes&#39;a z Evertonu.. ale nie przeszło.
Cytat z angielskapilka.com: Owego problemu z pewnością by nie było, gdyby nie finansowe problemy klubu. O’Neill swoją decyzję argumentował niemożnością finansową klubu, która cały czas doprowadzała do utraty swoich najlepszych piłkarzy. Wciąż nie wiadomo ilu ich tego lata pożegna się z Villa Park. Nie wiadomo też, czy dojdzie do jakiegokolwiek wzmocnienia zespołu… Reasumując – jest źle, ale fani Villans liczą, że gorzej już nie będzie. Sezon tuż za pasem i pierwszy mecz z West Ham United może dać nam obraz tego, czego spodziewać się po ekipie Aston Villi.
1.48 @ Tobet ⛔
 
A 0

aaabet

Użytkownik
Liverpool - Arsenal 1:1
Mecz pomiędzy Liverpoolem i Arsenalem Londyn jest niewątpliwie największym wydarzeniem pierwszej kolejki angielskiej Premier League. Już na poczatku rozgrywek zmierzą się ze sobą dwa zespoły zaliczane do grona pretendentów walczących o miano najlepszej drużyny na wyspach nadchodzącego sezonu. Pojedynek zapowiada się arcy ciekawie o potencjale obu ekip wiele pisać nie trzeba, wspomnę tylko o liniach napadu obu ekip: Torres, Kuyt – Arszawin. To zestawienie jak i całe przewidywane składy obu ekip przy odrobinie otwartości w grze na jaką mogą sobie pozwolić obie ekipy na początku rozgrywek wróżą według mnie bardzo dobre widowisko obfitujące w sytuacje podbramkowe i gole. Warto odnotować doskonałą strzelecką postawę Arsenalu w sparingach (sparingu z Legią nie liczę bo to typowy mecz festynowy). Liverpool ma za sobą już jeden wygrany różnicą dwóch bramek mecz o stawkę. Z uwagi na klasę walczących jutro ze sobą ekip nie typuje zwycięzcy meczu, zresztą bukmacherzy także mają z tym problem wystawiając dość równe kursy. Rekomenduje ten mecz zagrać na ilość strzelonych przez obie ekipy bramek.
Ostatnie mecze drużyn:
Liverpool – Robotnicki Skopje 2:0
Monchengladbach – Liverpoll 1:0
Robotnicki Skopje – Liverpool 0:2
Legia – Arsenal 5:6
Arsenal – Celtic 3:2
Milan – Arsenal 1:1
Przewidywane składy:
Liverpool: Reina, Arbeloa, Carragher, Hyypia, Agger, Skrtel, Dossena, Aurelio, Insua, Benayoun, Riera, Mascherano, Alonso, Lucas, Kuyt, Torres, Ngog, El Zhar, Cavalieri
Arsenal: Fabiański, Sagna, Toure, Silvestre, Gibbs, Walcott, Song, Fabregas, Arszawin, Bendtner, Eduardo, Mannone, Eboue, Nasri, Diaby, Vela, Denilson, Ramsey
STS:
Liverpool – Arsenal (ILG 2.5) + 2.05 ⛔
WZB Milenium:
Liverpool-Arsenal (poniżej/powyżej 1,5 bramki) + 1,35 ✅
Liverpool-Arsenal (poniżej/powyżej 2,5 bramki) + 1.95 ⛔
Liverpool-Arsenal (Obie strzelą) TAK 1.75 ✅
Robson // Jakieś strasznie stare masz kadry meczowe. WIelu piłkarzy z podanych przez Ciebie nie gra już w tych zespołach...
Sorry błąd się wkradł... Następnym razem będę pisał/kleił analizę uważniej. I mam nadzieje typki będą skuteczniejsze.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Witam . Robię kupon na następny tydzień ( poniedziałek - czwartek ) . I teraz mecze mam takie :

Manchester
- Newcastle (+1)
Young Boys - Tottenham
Basel - Sheriff Tiraspool
Alkmar - Aktobe
Dniepro - Lech Poznań 2X
Dortmund - Qarabakh (+1)
Więc kazdy mecz w odpowiednim dziale postaram się zanalizować .
Zakończenie Pierwszej kolejki Premiership nastąpi w poniedziałek . Zmierzą się zespoły Manchesteru z Newcastle . Dla mnie i dla buków zdecydowanym faworytem meczu jest zespół gospodarzy . Ostatni mecz Manchesteru to wygrana 3:1 z Chelsea . A teraz o meczu : Po rocznej nieobecności w Premier League, &quot;Sroki&quot; wracają do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Drużyna Chrisa Hughtona na dzień dobry czeka mecz z wicemistrzami kraju.
* Manchester United wygrało 12 spośród 15 spotkań z Newcastle United.
* Ostatnia wygrana &quot;Srok&quot; na Old Trafford miała miejsce lutego... 1972 roku!
* Piłkarze Newcastle strzelili jedynie 9 bramek spośród ostatnich 16. wyjazdowych spotkań z &quot;Czerwonymi Diabłami&quot;.
* &quot;Czerwone Diabły&quot; przegrały spotkanie inauguracyjne tylko raz, w przeciągu ostatnich 14 lat.
* Piłkarze Newcastle United wygrali tylko 3 spośród ostatnich 11 meczy inaugurujących sezon w Premier League.
Kontuzje :
Anderson, Rio Ferdinand, Owen Hargreaves ---&gt; M.U
Leon Best , Danny Simpson Steven Taylor , Dan Gosling ----&gt; N.U

Kadry Meczowe :
Van der Sar, Kuszczak, O&#39;Shea, Neville, Rafael, Vidić, Brown, Evans, Smalling, Evra, Fábio, Valencia, Nani, Cleverley, Gibson, Scholes, Carrick, Fletcher, Park, Giggs, Rooney, Owen, Berbatov, Chicharito.
Harper, Coloccini, Enrique, Nolan, Williamson, Barton, Guthrie, Carroll, Routledge, Lovenkrands, Perch, Taylor, Smith, Gutierrez, Xisco, Forster, Ameobi, Krul, Ranger.

Źródło : http://www.manusite.pl/?co=aktualnosci&amp;amp;id=23016
Tak Więc Ten typ ma wielkie szanse powodzenia ok. 80 % .
 
B 40

bromkalukasz

Użytkownik
Ależ ostra była ta kolejka jak do tej pory!! Pełen szacun dla Blackpol, i dla tottenhamu za pierwszą połowę. Ponadto Villa równiez pieknie się sprężyła mimo tego całego bałaganu w klubie. No i blackburn dał po głowie evertonowi. Jednym słowem kolejka niespodzianek pewnie wielu z nas popynęło z prądem gnojówki.
Pozdrop
P.S Po dzisiejszym meczu uważam że tottenham będzie znowu w pierwszej 4, a Given z City do Arsenalu i Fabian na ławeczcce
 
michaliv 9

michaliv

Użytkownik
Szkoda niesamowicie Tottenhamu, bo zasłużył sobie na wygraną, zwłaszcza pierwszą połową, bo w drugiej już tak słodko nie było. Niesamowita postawa Joe Harta uchroniła Szejków przed olbrzymim laniem.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No i pierwsze mecze a już mała sensacja. Beniaminek z Blackpool rozbija na wyjeździe Wigan. Ciekawe czy to tylko jednorazowy wyskok czy jednak beniaminek miałby zadomowić się w Premiership na dłużej. Moim zdaniem jednak to tylko &quot;wypadek przy pracy&quot;
Bardzo szkoda Tottenhamu. Zasłużyli na wygraną. Pierwsza połówka w ich wykonaniu była swietna , znakomicie szalał Bale na lewej stronie , na prawej stronie znowu Lennon ładnie śmigał. W II połowi gra już bardziej się wyrównała , City częściej dochodziło do okazji ale nie były to okazje aż tak groźne jak Kogutów. Końcówka meczu znowu należała do gospodarzy. Zespół MC potwierdzili tylko regułę że pieniądze to nie wszystko , o ile w poprzednim sezonie transfery były dość dobre o tyle z bieżącego sezonu nie najlepsze. Kolarov nie dawał rady , próbował coś w ofensywie robić ale mu nie szło , Silva to samo , miotał się po boisku , Toure sporo nie dokładnych podań. Jedynym dobrym posunięciem City było sciągnięcie z wypożyczenia Joe Harta i zatrzymanie go na stałe bo nie wątpliwie uratował ten mecz gościom.
 
mara14 0

mara14

Użytkownik



LIVERPOOL - ARSENAL


MÓJ TYP: 1

Ogólnie: 68 wygranych Liverpoolu, 60 wygranych Arsenalu, 44 remisy
Na Anfield: 48 zwycięstw Liverpoolu, 22 zwycięstw Arsenalu, 16 remisów


Niedzielne spotkanie rozpocznie na Anfield ligowy sezon dla Liverpoolu. Oczywiście jako wielki fan i obserwator tego co dzieje się w tym mieście i klubie obstawiam zwycięstwo gospodarzy na inauguracje. Kibice bardzo dobrze przyjęli objęcie stanowiska przez Roya Hodgsona. Wraz z jego przyjściem do klubu wszystkie nieporozumienia i problemy z zeszłego sezonu zniknęły. Znowu widać fantazje i polot w grze... może narazie na tle drużyny z Macedonii w lidze Europejskiej, ale jestem głęboko przekonany, że w lidze również w tym sezonie to zobaczymy. W tym meczu z dobrej strony pokazał się nowy nabytek Joe Cole. Jest to z całą pewnością duże wzmocnienie. Kogoś takiego brakowało zespołowi w zeszłym sezonie. Joe Cole w LFC będzie grał na środku pomocy, typowo za napastnikiem. Tego zawodnika pamiętamy z gry przeważnie na skrzydle, tutaj przyjdzie mu grać na innej pozycji, ale jak sam przyznaje, cieszy się z nowej pozycji. Na tej pozycji ma wiele swobody, co pokazał w swoim debiucie na Anfield, a przy tym, że jest niezwykle dobrze grającym technicznie zawodnikiem, ma więcej możliwości na niekonwencjonalne zagrania, które były nagradzane gromkimi brawami na Anfield w spotkaniu ligi Europejskiej. Z dobrej strony w tym meczy również pokazał się Steven Gerrard, jak i w środowym spotkaniu reprezentacji. Widać, że Steven jest w formie i wierze, że w spotkaniu z Arsenalem również nie ustanie jego forma strzelecka.
Co do gry Liverpoolu to ona jest tak samo nudna i drewniana jak w tamtym sezonie , ci piłkarze grają zupełnie bez polotu , mam nadzieje że to się zmieni bo lubię ten klub i szanuje za tradycje i kapitalnych kibiców , ale co do meczu z Arsenalem to myśle że to ekipa Wengera jest faworytem i myśle że dopóki nie wróci Torres to The Reds będą ciągle cieniowali bo ani Jovanovic ani tym bardziej N&#39;gog nie są wstanie go zastąpić.
Nawiązując do wyżej cytowanej wypowiedzi to wiemy, jak ważną postacią jest Torres w Liverpoolu, ale Jovanovic gra na skrzydle to na pewno nie będzie zmiennikiem Torresa. David N&#39;Gog jest jeszcze młodym zawodnikiem, widać w jego grze jeszcze brak ogrania i koncentracji. Doskonale znajduje się w sytuacjach podbramkowych, ale nie zawsze wybiera najlepsze rozwiązania, być może wydających się tylko prostych. Torres jest w kadrze na jutrzejszy mecz. A w drużynie również na pozycji napastnika może grać Dirk Kuyt, to nie widzę powodu żeby pisać, że bez Torresa Liverpool będzie grał słabo.

Nie pisze tutaj wiele o Arsenalu, wiadomo, że jest to drużyna, która co roku walczy o mistrzostwo. Ale nie można tłumaczyć braku sukcesu tym, że drużyna jest młoda. To już są doświadczeni zawodnicy i mówienie &quot;młodzież Wengera&quot; już nie jest aktualne.
Mam nadzieje, że już w pierwszej kolejce Liverpool pokaże football taki, że znowu zagości w &quot;4&quot;, a przy dobrej, równej grze przez cały sezon, bez żadnych głupio straconych pkt co miało miejsce w zeszłym sezonie, powalczy o mistrzostwo, choć przyznam, że drużyn mających aspiracje na wysokie miejsca z sezonu na sezon jest coraz więcej.

Liverpool - Arsenal
Przewidywane składy:
Liverpool: Reina, Arbeloa, Carragher, Hyypia, Agger, Skrtel, Dossena, Aurelio, Insua, Benayoun, Riera, Mascherano, Alonso, Lucas, Kuyt, Torres, Ngog, El Zhar, Cavalieri
Arsenal: Fabiański, Sagna, Toure, Silvestre, Gibbs, Walcott, Song, Fabregas, Arszawin, Bendtner, Eduardo, Mannone, Eboue, Nasri, Diaby, Vela, Denilson, Ramsey
Niżej składy bardziej prawdopodobne ????


Liverpool: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Aurelio, Gerrad, Mascherano, Jovanovic, Cole, Maxi, N&#39;Gog.

Arsenal: Almunia, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Clichy, Frimpong, Wilshere, Nasri, Arszawin, Chamakh, Rosicky.



Ostatnie pięć meczów Liverpoolu:

05.08.2010 Liga Europejska Liverpool 2:0 FK Rabotnicki

01.08.2010 Towarzyski Borussia Monchengladbach 1:0 Liverpool

29.07.2010 Liga Europejska Liverpool 2:0 FK Rabotnicki

24.07.2010 Towarzyski Kaiserslauten 1:0 Liverpool

21.07.2010 Towarzyski Grasshoppers 0:0 Liverpool


Ostatnie pięć meczów Arsenalu:

07.08.2010 Legia Warszawa 5:6 Arsenal

1.08.2010 Arsenal 3:2 Celtic

31.07.2010 Arsenal 1:1 AC Milan

27.07.2010 SC Neusiedl 0:4 Arsenal

21.07.2010 Sturm Graz 0:3 Arsenal​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co to się stało w meczu Wigan - Blackpool :O 0:4 !!! muszę obejrzeć magazyn premiership i obejrzeć chociaż skróty tego meczu, bo takiego wyniku to sobie nie wyobrażałem ;)
Tottenham miałem przyjemność oglądać tylko w pierwszej połowie. Hart bronił wszystko co się dało, Koguty świetne strzały z dystansu, ale bramkarz Citizens jeszcze lepszy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom