>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Premier League 1 Kolejka 13.08-15.08.2011

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP




kursy - Unibet

Powraca najsilniejsza i najbardziej oczekiwana przez kibiców liga piłkarska - angielska Premier League. Pozostaje nam odliczać dni do 13 sierpnia, a później &quot;głęboko usiąść w fotelach i zapiąć pasy&quot;, jak mawia komentator stacji Canal+, Andrzej Twarowski. Już w dzień inauguracji, czeka nas kilka interesujących pojedynków. Wzmocniony kilkoma ciekawymi postaciami Liverpool zmierzy się na Anfield Road z Sunderlandem. &quot;The Reds&quot; będą chcieli za wszelką cenę dobrze rozpocząć sezon, bo mierzą wysoko. Również przed własną publicznością powalczy beniaminek - Queens Park Rangers, ich rywalem będzie Bolton Wanderers. Emocji nie powinno zabraknąć też na White Hart Lane, gdzie Tottenham zagra z Evertonem. Mecze pomiędzy tymi drużynami potrafią na długo wpisać się w pamięć kibiców Premier League. Newcastle - Arsenal, trudno nie pamiętać ostatniego starcia obu tych ekip. Po raz pierwszy w historii Premiership, zespół potrafił odrobić cztero-bramkową stratę, mowa oczywiście o &quot;Srokach&quot;. W niedzielę i poniedziałek dokończenie pierwszej serii gier. Już teraz zachęcam do dyskusji!
 
17nani 6

17nani

Użytkownik
1 kolejka naprawdę ciężka do wytypowania. Pierwsze co mi się nasuwa to ManUtd i Chelsea ale... Każdy wie jak MU wyglądało na wyjazdach w ostatnim sezonie więc stawiam remis
Chelsea powinna sb gładko wygrać stawiam 0:3.
Kolejny ciekawy mecz to Newcastle - Arsenal, ciężki mecz do wytypowania, wiadomo co ostatnio stało się na stadionie srok Arsenal wygrywało 4:0 a ostatecznie mecz skończył się podziałem punktów. Mój typ to remis w tym meczu. Dlaczego?? Bo w ostatnim sezonie najlepsi tracili punkty na St. James&#39; Park np. ManUtd czy właśnie Arsenal. Teraz Liverpool, mi się wydaje że oni mają najłatwiej z 1 kolejce, więc napewno sb poradzą.
Robson // Napisz więcej bo inaczej będzie delete..
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
już jakieś 5 dni do powrotu EPL ???? nareszcie ;)
ja chyba jedną , dwie kolejki zostawie na lekkie obserwacje , ewentualnie typy za jakieś lekkie stawki. początki i końcówki zawsze obfitują w wiele niespodzianek i nie inaczej może być tym razem.
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to bardzo niski kurs na Manchester United. W tamtym sezonie źle się Diabłom grało na wyjeździe , w tym sezonie znowu w bramce jest de Gea. Kto widział pre-seson i gol Dżeko z wczorajszego finału wie o czym mówię. To jest jeszcze dość mocno zagadkowa pozycja. De Gea pewnie potrzebuje trochę czasu na aklimatyzację, w końcu przyszedł do najlepszej ligi na świecie ???? Nie wiem , może BTS ? Zoabczymy bliżej meczu.
Co jeszcze ? Cieakwie wygląda tyo na bardzo mocne u siebir QPR. Bolton potęgą wyjazdową nie jest , a o beniaminkach zawsze się mówi, ze pkt powinni zbierać u siebie , w domu jak chcą zostać w lidze. Są wyjątki , fakt , ale QPR z Boltonem powinno ładnie zainagurować sezon. Ale jak pisałem , więcej konkretów bliżej weekendu ;)
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Stoke – Chelsea

Typ:2
Kurs:1.63

I w końcu po długiej przerwie rusza jak dla mnie najbardziej ciekawa liga czyli angielska. W ramach pierwszej kolejki zmierzą się Stoke i Chelsea. Jak widać bukmacherzy dość ostrożnie podchodzą do pierwszego meczu Chelsea dając dość kuszący kurs chyba nie są do końca pewnie co do ich formy ale ja jestem przekonany, że w tym roku Chelsea będzie grała znakomicie z nowym trenerem, którego poprzednia drużyna FC Porto grała rewelacyjnie pod jego wodzą będą nie do zatrzymania. Stoke oczywiście w tamtym roku grało bardzo dobrze ale wątpię, żeby w tym roku było znowu tak dobrze. Z pewnością Stoke ma o wiele mniejszy potencjał od swojego dzisiejszego rywala. Myślę, że piłkarze gości będą chcieli dobrze zacząć sezon i stęsknieni ligowej piłki zagrają naprawdę dobrze i wygrają to spotkanie bez żadnych problemów.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Stoke oczywiście w tamtym roku grało bardzo dobrze ale wątpię, żeby w tym roku było znowu tak dobrze
haha , rozwalają mnie takie teksty ????

Z pewnością Stoke ma o wiele mniejszy potencjał od swojego dzisiejszego rywala. Myślę, że piłkarze gości będą chcieli dobrze zacząć sezon i stęsknieni ligowej piłki zagrają naprawdę dobrze i wygrają to spotkanie bez żadnych problemów.
Ludzie , takie analizy to się powinno odrazu kasować , przecież to śmieszne ????

Za każdym razem kiedy drużyna ma duży potencjał i jest faworytem to na nią stawiasz? pewnie co tydzień idzie na Chelsea , Arsenal , United i Tottenham?

Co do Stoke to nie wiesz co piszesz , w tamtym sezonie ta drużyna u siebie grała po prostu znakomicie , jest to zespół bardzo trudny do pokonania , zwłaszcza na własnym boisku. Grają bardzo dobrze w obronie , duet Shawcross i Huth to para piekielnie trudna do przejścia i genialnie czująca się w pojedynkach główkowych , na pomocy szybki i potrafiący kapitalnie dośrodkować Etherington , na ataku gwiazda zespołu , silny i szybki napastnik z Trynidadu Kenwyne Jones.

Chelsea oglądałem w kilku sparingach i grali mocno przeciętnie , mam wrażenie że ta drużyna się po prostu wypala , każdy kto pisze że w meczu ze Stoke odniosą łatwe zwycięstwo nie jest poważny.

handi +1.5 gola na Stoke wydaje się tutaj bardzo pewnym typem , kurs ok. 1.40 wygląda świetnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dr.house 16

dr.house

Użytkownik
1 kolejka naprawdę ciężka do wytypowania. Pierwsze co mi się nasuwa to ManUtd i Chelsea ale... Każdy wie jak MU wyglądało na wyjazdach w ostatnim sezonie więc stawiam remis
Chelsea powinna sb gładko wygrać stawiam 0:3.
Kolejny ciekawy mecz to Newcastle - Arsenal, ciężki mecz do wytypowania, wiadomo co ostatnio stało się na stadionie srok Arsenal wygrywało 4:0 a ostatecznie mecz skończył się podziałem punktów. Mój typ to remis w tym meczu. Dlaczego?? Bo w ostatnim sezonie najlepsi tracili punkty na St. James&#39; Park np. ManUtd czy właśnie Arsenal. Teraz Liverpool, mi się wydaje że oni mają najłatwiej z 1 kolejce, więc napewno sb poradzą.

Robson // Napisz więcej bo inaczej będzie delete..
co do meczu zzeszłego sezonu ta sprawa zajmuje się UEFA i wszystko wskazuje na to że meczu był ustawiony. A co do Stoke to wiadomo że jest to drużyna dobrze grająca u siebie, w zeszłym sezonie ograli Arsenal (3-1), Liverpool (2-0), oraz dwa korzystne remisy z Chelsea (1-1) i Manchesterem City (1-1). Z wielkich drużyna poradził tam sobie Totten (2-1) i United również (2-1) strzelając gola w samej końcówce. Podsumowując zeszły sezon na własnym boisku z 19 meczy przegrali tylko 4 w najsliniejszej lidze świata więc jest to spory sukces, co więcej jeżeli już przgrywają to nieznacznie. Większych zmian w skłądzie nie ma, doszedł Woodgate który ostatnie sezonu leczy kontuzje. W meczu prawdopodobnie nie ujrzymy oborńcy Hutha. Co do Chelsea to mam o niej kiepskie zdanie, plusem na pewno jest przyjscie Boasa. Essien kontuzjowany, Lamprard chory jednak do mecuz pewnie się wykuruje. Nie wiadomo jakiego ujrzymy Torresa. Moim zdaniem no bet na ten mecz, a jeżeli miałbym juz cos typować to raczej Stoke +1,5 gola

Co do Stoke to nie wiesz co piszesz , w tamtym sezonie ta drużyna u siebie grała po prostu znakomicie , jest to zespół bardzo trudny do pokonania , zwłaszcza na własnym boisku. Grają bardzo dobrze w obronie , duet Shawcross i Huth to para piekielnie trudna do przejścia i genialnie czująca się w pojedynkach główkowych , na pomocy szybki i potrafiący kapitalnie dośrodkować Etherington , na ataku gwiazda zespołu , silny i szybki napastnik z Trynidadu Kenwyne Jones.
Dodaj jeszcze Pennanta który na skrzydle też szaleje ; ) Nooo i nie wiadomo czy Bendtner nie dołączy do Stoke, dobrze gra głową więc na pewno przyda się przy stałych fragmentach gry tylko jest jeden warunek, muszą podpisać z nim kontrakt.

handi +1.5 gola na Stoke wydaje się tutaj bardzo pewnym typem , kurs ok. 1.40 wygląda świetnie.
I bardzo przepraszam za powtórzenie typu, nie czytałem Twojego wcześniejszego postu i również dałem ten sam typ Stoke +1,5 gola.

Jeżeli już szukacie czegoś z dobrym kursem to warto pomyśleć nad Wigan podejmującym benjaminka Norwich. Gospodarze u siebie takie zespoł jak Norwich potrafią ogrywać, tym bardziej że ich rywale dysponują jednym z najmłodszych składów w PL. Do tego dochodzi frycowe za które przez pewien czas będą płacili, nie jest to drużyna ograna na najwyższym poziomie więc pare kolejek zagram przeciwko nim. Co prawda stracili ważnego dla drużyny N&#39;Zogbie jednak zostały ważne postacie takie jak Rodallega, Caldwell czy Figueroa.

No i oczywiście łykam The Reds po @1,42 (może troszke patrze przez pryzmat tego że im kibicuje) jednak po przyjściu KK Liverpool to zupełnie inna drużyna z naciskiem na słowo DRUŻYNA. przyjscie Downinga, Adama czy Hendersona na pewno wzmocnią zespół. Oczywiście zdaje sobie sprawe jak silnym rywalem będzie Sunderland jednak mam dobre przeczucia i nadzieje że w tym roku zakończymy na pudle.

Kanonier0392 / UEFA zajmuje się sprawą meczu Newcastle - Arsenal? co za głupota... Gdzie to wyczytałeś? Chodziły plotki o zainteresowaniu Interpolu, ale szybko przez nich samych zdementowane. Sędzia faktycznie popełnił parę błędów na niekorzyść Arsenalu, ale to się przecież zdarza, a Diaby&#39;emu puściły nerwy po ostrym wejściu Bartona i arbiter musiał tak zareagować.
 
17nani 6

17nani

Użytkownik
Newcastle- Arsenal
co do meczu zzeszłego sezonu ta sprawa zajmuje się UEFA i wszystko wskazuje na to że meczu był ustawiony
Nic mi o tym nie wiadomo, pierwszy raz o tym słyszę, ale oglądałem ten mecz i rzeczywiście wydawał mi się trochę dziwny. Czerwona kartka dla DIABY według mnie nie słuszna, no i te 2 rzuty karne(według mnie oba były kontrowersyjne).
Stoke- Chelsea
Po waszych wypowiedziach zwątpiłem również w obstawienie meczu Stoke- Chelsea. Pamiętam jak ManUtd w ostatnim sezonie męczyło się na wyjeździe właśnie ze Stoke, a wygrana i 2 gole Chicharito padły jednak po błędach obrony.
West Bromwich- Manchester United
Po dłuższej analizie zauważyłem że nie warto w meczu stawiać na Czerwone diabły jako zwycięzce meczu czyli &quot;typ 2&quot; dużo bardziej opłaca się obstawienie Handicap (1:0 ) na ManUtd, tutaj wynik obstawiam 3:1.
kurs handicap - 2,05 -2
Liverpool FC - Sunderland AFC
Mecz wart uwagi . Jako kibic Manchesteru United w tym sezonie najbardziej obawiam się właśnie Liverpoolu. Końcówka sezonu bardzo dobra a to zasługa nowego trenera Kenny Dalglish, ponadto przemyślane transfery. W tym meczu faworyt może być tylko jeden.
Kurs: 1,40 -1
Tottenham-Everton
W tym meczu bardzo ciężko wytypować faworyta, ostatnie 5 spotkań:
1:2(Everton)
1:1
2:1(Tottenham)
2:2
2:0(Tottenham)
Jak to mówią nie wiesz na kogo postawić, postaw na gospodarza.I to chyba będzie najlepsza opcja gdyż Tottenham zazwyczaj gdy gra 1 kolejkę u siebie to zwyciężają.
kurs: 1.80 -1
Wigan-Norwich
Ciekawy kurs 2,00 - 1 ; 3,50 - 2
I chyba rzeczywiście bukmacherzy słusznie wytypowali faworyta, Wigan jak dla nie jest zdecydowanym faworytem
 
S 0

sew

Użytkownik
United po 1.50 to nie jest kurs wart gry. Wszyscy pamiętamy formę wyjazdową Diabłów z zeszłego sezonu. Na &quot;The Hawthorns&quot; było w styczniu tego roku 2:1 po golach Chicharito i Rooneya, ale gospodarze pokazali pazur. Nie inaczej powinno być tym razem, o co zadba zapewne Odemwingie ;) De Gea w bramce ciut niepewny... Jeśli coś bym miał tutaj ruszać, byłby to BTS.
 
dr.house 16

dr.house

Użytkownik
Kanonier0392 / UEFA zajmuje się sprawą meczu Newcastle - Arsenal? co za głupota... Gdzie to wyczytałeś? Chodziły plotki o zainteresowaniu Interpolu, ale szybko przez nich samych zdementowane. Sędzia faktycznie popełnił parę błędów na niekorzyść Arsenalu, ale to się przecież zdarza, a Diaby&#39;emu puściły nerwy po ostrym wejściu Bartona i arbiter musiał tak zareagować.
http://www.traderzy.pl/forum/topic/875-mecz-newcastle-arsenal-ustawiony/

http://sport.gadu-gadu.pl/5570932782757239055/skandal-w-anglii1-szczesny-gral-w-ustawionym-meczu1

zajrzyj tam, zobacz wszystkie powiązania Rosickiego. Poszukaj również jaka kwota została postawiona na remis w przerwie meczu, przypomne tylko że do przerwy Arsenal prowadził 4-0. Póki co Interpol odpuścił a raczej w ogole sie tym nie zajmował, jednak nie zdziwie się jeżeli kiedyś to sprawa wyjdzie.

Dodam jeszcze jedną bardzo istotną rzecz. Newcastle strzeliło 5 bramke która nie została uznana, sędzia odgwizdał spalonego którego nie było ponieważ jako ostatni został kto? Rosicky...

Kanonier0392 / Tak, pamiętam te artykuły, ale to były tylko i wyłącznie artykuły mające na celu wywołać zainteresowanie - oficjalnie wszystko zdementowano. Newcastle strzeliło bramkę, której sędzia nie uznał - fakt, ale nie było to przy stanie 4:4, a 1:4 - stąd argument bez sensu

 
dr.house 16

dr.house

Użytkownik
Kanonier0392 / Tak, pamiętam te artykuły, ale to były tylko i wyłącznie artykuły mające na celu wywołać zainteresowanie - oficjalnie wszystko zdementowano. Newcastle strzeliło bramkę, której sędzia nie uznał - fakt, ale nie było to przy stanie 4:4, a 1:4 - stąd argument bez sensu
Dla mnie nie jest istotne przy jakim wyniku, ważne że Rosicky został jako ostatni obrońca (film na youtube jest dość przekonujący żeby można było uznać że został specjalnie). Takie sprawy wypływają dopieru po paru latach, więc ja się nie zdziwie jak i tak sprawa wyjdzie. Nie zarzucam nic Arsenalowi, po prostu kolega pare postów wyżej odniósł sie że Newcastle potrafiło zremisować z Arsenalem u siebie więc chciałem go nakierować że tego meczu nie można oceniać obiektywnie ; ) pozdrawiam i liczę że zjawi sie tu paru znawców PL żeby można było podyskutować ; )
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
Zaplanowany na sobotę mecz inauguracyjnej kolejki Premier League Tottenham - Everton nie odbędzie się.

Informację o przełożeniu meczu z powodu londyńskich zamieszek podał dyrektor wykonawczy ligi, Richard Scudamore.

Scudamore powiedział, że zdecydowano się na ten krok po konsultacji z policją.

Dziewięć pozostałych spotkań pierwszej kolejki angielskiej ekstraklasy powinno odbyć się bez przeszkód.

Tottenham to dzielnica, która ucierpiała najbardziej podczas zamieszek, które wstrząsały Londynem i okolicami przez kilka dni, dopóki poważnie zwiększone siły policji nie zaprowadziły porządku.

- Najważniejsze jest bezpieczeństwo kibiców - potwierdził obrońca londyńskiego klubu Michael Dawson. Nie krył jednak przy tym rozczarowania.

- Po rozmowach z odpowiednimi władzami możemy już potwierdzić, że mecz zostanie przełożony z powodów bezpieczeństwa, w związku z uszkodzeniami infrastruktury i dróg dojazdowych na stadion po sobotnich zamieszkach - czytamy na oficjalnej stronie internetowej Tottenhamu.

Wcześniej odwołany został środowy sparing reprezentacji Anglii z Holandią, a także kilka meczów Pucharu Ligi, które miały odbyć się w Londynie.

 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Stoke City - Chelsea Londyn

Moje propozycje:
Stoke City - Chelsea Londyn 2 @ 1.60
Stoke City - Chelsea Londyn HC-1 2 @ 2.60


Już w tą sobotę rusza inauguracją angielskiej Premiership. Moją uwagę przykuło spotkanie walczącej o tytuł najlepszej drużyny Chelsea z zespołem z srodka tabeli - Stoke City. The Blues na chwile obecną bez &#39;wzmocnień&#39;, gdyż Oriol Romeu i Courtois są na ME oraz wypożyczeni, a także niepotwierdzony transfer Lukaku. Doszeł za to znakomity trener - V. Boas. Co do przygotowań to Chelsea straciła bodajżę jedną bramkę spośród wszystkich spotkań (ostatni mecz z Rangers) grała bardzo nierówno, jednak należy wspomnieć, iż w przygotowaniach wystapiło wiele młodych twarzy. Jednak mimo wszystko wszystkie swoje spotkania wygrywała. Stoke City jest już w gazie, gdyż występują oni w LE, gdzie w dwumeczu wygrali z Hajdukiem Split 1:0; 1:0. W środę walczyć będą z FC Thun w kolejnej fazie. Dlatego też zobaczymy kilka zmian w składzie panter, gdyż trener będzie chciał dać odpocząc paru zawodnikom. Z pewnością warto dodać, iż Stoke wzmocniło się między innymi obrońcą - Mathewem Upson&#39;em byłym graczem WHU oraz jeszcze nieoficjalnie zawodnikiem Tottenhamu - Wilsonem Palaciosem. Drużyna z Londynu zrobi wszystko co w jej mocy, aby odnieść upragnione - pierwsze zwycięstwo i myślę, ze spotkanie zakończy się wynikiem 3:1 badź 2:0 dlatego za drobne łapie handicap. Co do abstynencji w Chelsea to nie wystąpią: Fernando Torres, Daniel Sturridge oraz Branislav Ivanovic wszyscy z powodu kontuzji.

Co do pozostałych spotkań: wierzę w zwycięstwo Manchesteru United, a także warto pokusić się o zagranie HC na spotkanie Manchesteru City, nawet -2, gdyż myślę, że to Citizen będą ostro w tym sezonie walczyc o najwyższe cele.
Mecz Arsenalu typowy nobet, jak dla mnie 1x za ~1.80 jest ciekawym rozwiązaniem.
Ponadto Liverpool - Sunderland czysta jedynka aczkolwiek bez Gerarda to nie ten sam zespół.

Reasumując:
Liverpool - Sunderland 1 @ 1.50
West Bromwich Albion - Manchester United 2 @ 1.45
Newcastle - Arsenal 1x @ 1.80
Manchester City - Swansea HC (-2) 1 @ 3.00
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Blackburn - Wolves 2 dnb 2,75 (Expekt) 3/10

Dla wielu moze to byc zwykla para jak na pierwsza kolejke Premier League. Dla mnie wrecz przeciwnie, bardzo interesujaca. Dlaczego ? Otoz jesli spojrzymy wstecz na ostatni sezon oraz ostatnia kolejke EPL to zobaczymy, ze wlasnie te dwie ekipy graly wtedy spotkanie o byc albo nie byc dla jednej z nich. Wedlug moich przypuszczen Blackburn uzyskalo satysfakcjonujacy go wynik zeby pozostac w najwyzszej klasie rozgrywek pokonujac Wilki dosyc sensacyjnie na Molineux Stadium 2-3.

Ciekawy jest fakt, ze wlasnie teraz w pierwszej kolejce znowu spotkaja sie te 2 zespoly. Tym razem The Rovers wystapia w roli gospodarza. Z tym klubem zwiazane sa pewne plany ze strony indyjskiej korporacji ktora jest wlascicielem tego klubu aczkolwiek podczas okienka transferowego nie zostaly poczynione jakies ogromne wzmocnienia co daje troche do zastanowienia.

Przechodzac jednak do samego spotkania czego mozemy sie spodziewac. Przede wszystkim jest to pierwsza kolejka a wiec nie znamy tak naprawde formy w/w klubow. Spotkania przedsezonowe mozemy sobie wlozyc miedzy bajki, teraz naprawde dopiero zobaczymy ktory zespol odrobil lekcje podczas wakacji. Ja jak zwykle podarzam jednak za swoim nosem i intuicja ktora podpowiada mi, ze gospodarze moga oddac w tym meczu jakies punkty gosciom, ktorzy w calkowitym stopniu przyczynili sie do pozostania The Rovers w lidze w ostatniej kolejce zeszlego sezonu. Kurs na gosci ksztaltowal sie w okolicach 4,00 ale spadl juz nawet do ok 3,55 a wiec cos jest na rzeczy. Czy Wilki sa w stanie wywiezc komplet z Ewood Park ? Pojdziemy jednak na pewien kompromis i pogramy wygrana gosci w postaci &quot;dnb&quot;.



Fulham - Aston V 1 2,20 (Bet365)

Przesledzilem ostatnie 3 sezony wstecz i Fulham zawsze inaugurowal rozgrywki spotkaniami wyjazdowymi. Pierwszy mecz domowy natomiast to sezonami wstecz United (2-2), Chelsea (0-2) oraz Arsenal (1-0). Trzeba sprawe przedstawic jasno, latwo nie mieli pilkarze z Londynu. Teraz sytuacja wyglada o wiele ciekawiej, podejmuja na Craven Cottage zespol z Birmingham ktory stracil w przerwie letniej dwoch swietnych graczy, Ashelya Younga oraz Stewarta Downinga. Oczywiscie nie nalezy zapominac, ze dalej ma kim postraszyc ekipa The Villans - Bent, Agbonlahor czy tez mlodziutki Delfouneso to zawsze grozni napastnicy. Fulham wzmocnione Pajtim Kasami i Johnem Arnem Riise a chyba przede wszystkim postacia managera - Martinem Jolem - moze sie okazac inaczej grajaca ekipa niz rok temu. To bedzie bardzo interesujaca ekipa pod katem przemiany, warto bedzie na nia zwrocic uwage, czy manager Jol zmieni ksztalt i sposob gry w ekipie z Londynu. Warto zwrocic uwage na terminarz obu ekip a w szczegolnosci Aston Villi - Fulham, Blackburn, Wolves, Everton, Newcastle, QPR i Wigan. Trzeba przyznac, ekipy w zasiegu i do ogrania takze The Villans beda mieli czas sie rozkrecic stopniowo w sezon. Jednak to Fulham postara sie o 3 pkty a wynik 2-1 jak najbardziej mozliwy i w zasiegu.

QPR - Bolton 1 dnb 1,68 (NordicBet)

QPR w zeszlym sezonie miazdzylo wrecz rywali na wlasnym obiekcie - z 23 potyczek 14 zwyciestw, 7 remisow i 2 porazki (bilans 43-15). Nie wiele powinno ulec zmianie bo tak juz w zwyczaju maja beniaminki, ze u siebie ugrywaja najwiecej pktow w EPL. Rywal wcale nie jest taki mocny jakby sie moglo wydawac - Bolton zanotowal zenujacy bilans meczy wyjazdowych w zeszlym sezonie - 2 , 5 , 12. Jeden z tych dwoch wyjazdowych meczy byl 1 spotkaniem wyjazdowym w sezonie (wygrana 3-1 z WHU na Upton Park) dlatego intuicja mi podpowiada, ze tak slabo grajaca na wyjazdach ekipa tym razem moze juz tak dobrze nie wypasc. Kurs na gola jedynke jest naprawde fajny, ale jest kilka malych niuansow : 1 kolejka, beniaminek kontra staly bywalec EPL. Dlatego opcja 1 dnb po taki sobie kursie ale pasujacym jak zloto do dubla leci az milo.


Fulham + QPR = 3,69 4/10



Stoke - Chelsea 1 dnb 4,50 (EuroBet) 1/10

Bez zbednego owijania. Chelsea po przejeciu przez managera Villas-Boasa ma byc zespolem z mlodym, nowym, energicznym przywodca. Co do mlodosci i energicznosci portugalczyka nie bede sie klocil natomiast czy uda mu sie zbudowac wokol siebie aure na styl &quot;The Special One&quot;. Chelsea od momentu odejscia Jose tylko raz udalo sie zaprezentowac cos na wzor wspomnianego trenera - za krotkiej kadencji Guusa Hiddinka. Poprzedni ani pozniejsi managerowie nie potrafili po prostu dotrzec do graczy. Przed mlodym szkoleniowcem naprawde duzo pracy w sensie mentalnym, sam sie przekona na wlasnej skorze, ze gracze z londynskiego klubu to naprawde trudne, pomieszane i wybuchowe charaktery z ktore trzeba trzymac krotko. Poczatek sezonu i CFC trafia na trudny teren do trudnego rywala. Gracze Tonyego Pulisa sa wypoczeci, swiezi i zaprezentuja to co zwykli prezentowac u siebie - bezpardonowy futbol i ostra gra w powietrzu. Fakt faktem, ze na ostatnie 3 spotkania na Brittannia Stadium padl 1 remis i 2 wygrane CFC ale poziom na wyspach z sezonu na sezon sie zaostrza takze kurs ktory buki nam &quot;laskawie&quot; daja na CFC
nadaje sie jedynie do zyczliwego usmiechniecia ;)



WBA - Man United 1 dnb 5,50 (EuroBet) 1/10


Jesli ktos uwaznie odrobil zadanie domowe z zeszlego sezonu to przejzal dokladnie wszystkie 38 spotkan i kursow oferowanych w tym czasie na mistrza anglii. Wniosek - grajac plaska stawka (np. 10zl) na zwyciestwo United w kazdym z 38 spotkan wyszlibysmy... na minus ! To oznacza 2 rzeczy - nawet MISTRZ ANGLII nie jest w stanie zapewnic nam kasiorki w porftelu a druga sprawa to wlasnie fakt, ze kursy na najlepsze ekipy z Wysp sa po prostu celowo zanizane przez bukow bo popyt na te ekipy jest po prostu potezny. Dlatego znowu widzimy jakim to niesamowitym faworytem w tym meczu jest ekipa Sir Alexa Fergusona a przeciez WBA nie bedzie sie bronic i skazywac na ciagle ataki Diablow, bo to jest ekipa ofensywna z kilkoma groznymi dzialami (Tchoyi, Brunt, Thomas, Reid, Gera, Odemwingie). Rok temu Diably niemilosiernie meczyly sie ale wygraly 2-1 (karnego przestrzelil Odemwingie). Kurs na ta wariacka opcje wyglada po prostu wysmienicie, dlatego bierzemy bez dwoch zdan, ale za najmniejsza stawke. Progresje przeciwko United czas zaczac.



Man City - Swansea X 6,14 (SportBet) 1/10

Na zakonczenie torpeda - a co by bylo, gdyby te potezne pieniadze ktore znowu ida w zespol z Manchesteru nagle okazaly sie nie wystarczajace na beniaminka EPL ? City nie raz pokazywalo, ze gdy jest za latwo, to po prostu im sie nie chce. Kazdy pomysli, dostaja outsidera na tacy do zbicia, inauguracyjna kolejka takze trzeba bic ile sie da. No tak, tylko czy tej bandzie najemnikow bedzie sie chcialo ? Co innego jak po drugiej stronie stoi Arsenal, Chelsea czy United, ale Swansea ??? Na stojaco ich rozjedziemy - tak napewno pomysli Balotelli. Oj panie Mario, beniaminki potrafia napsuc krwi kazdemu, bo to dla nich jedyna mozliwosc pokazac sie, wybic dla niektorych graczy a rowniez zdobyc sympatie postronnych kibicow i fanow. w meczu o tarcze dobroczynnosci Citizens blyszczeli przez 45 min i mysleli, ze mecz juz sie skonczyl. Zostali przez to pokarani. Mancini napewno bedzie musial ich zmobilizowac naprawde mocno, zeby nie mysleli, ze mecz JUZ jest skonczony. Czy uda sie to wlochowi ? Licze, ze po kursach ktore oferuja buki na remis, nie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Blackburn Rovers - Wolverhampton Wanderers / Ewood Park
W jednym ze starć inauguracyjnej kolejki Premier League, Blackburn Rovers zmierzy się z Wolverhampton Wanderers. Ubiegły sezon obie drużyny zakończyły na bardzo odległych lokatach, a stać je na zdecydowanie więcej. Ucieszyłem się przede wszystkim z faktu, że &quot;Wilki&quot; pozostały w lidze, bo według mnie jest to zespół mający naprawdę duży potencjał. W sezonie, który już jutro startuje widzę ich w okolicach środka tabeli. W trakcie przerwy wakacyjnej, do ciekawej kadry dołączyło dwóch klasowych piłkarzy, mam na myśli oczywiście Rogera Johnsona i Jamiego O&#39;Hare. Żaden z podstawowych zawodników nie pożegnał się z Molineux, a to dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że Wolverhampton zaliczy zdecydowanie lepszy sezon od poprzedniego. W sparingach podopieczni Micka McCarthy&#39;ego pokazali się z dobrej strony, pokonali m.in Celtic, Ipswich i Real Saragossa. Więcej o formie &quot;Wilków&quot; będzie można powiedzieć za parę tygodni, ale póki, co na pewno stać ich na bramkę na Ewood Park.
Moja propozycja: Wolverhampton strzeli bramkę - 1,42 Betclic ✅

FC Liverpool - Sunderland / Anfield Road
Nie ujmując nic Liverpoolowi, który według mnie może powalczyć w tym roku nawet o miejsce w pierwszej trójce, uważam, że presja może ich przerosnąć na początku rozgrywek. Na Anfield zjawi się Sunderland, a więc zespół potrafiący wysoko postawić poprzeczkę. Bukmacherzy wyraźnie ich nie docenili, bo ~1,4 na Liverpool nie zachęca. W ubiegłym sezonie padł remis, 2:2. Myślę, że goście pokuszą się o strzelenie bramki, a czy podopieczni Dalglisha zaprezentują dużą skuteczność? Co do tego mam wątpliwości, stąd taka propozycja.
Moja propozycja: Sunderland +2 - 1,53 Sportingbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grubas 397

grubas

Użytkownik
Nareszcie startuje najlepsza liga świata :jupisdfgdfg:
Pierwsze dwie kolejki za niskie stawki, bo nieznana mi jest dyspozycja poszczególnych drużyn.


Wigan v Norwich - poniżej 2,5 @1,95 ✅

Wigan w zeszłym sezonie było drużyną grającą z kontry. Było tak głównie z uwagi na brak dobrego rozgrywającego i predyspozycje napastników i skrzydłowych, którzy potrafili w bardzo szybkim tempie rozgrywać atak. Przed sezonem, do Aston Villi przeniósł się N&#39;Zogbia, który był kluczową postacią w taktyce, wielokrotnie jego gole dawały punkty, ponadto popisywał się asystami. Wigan bez niego bardzo dużo traci, jeśli chodzi o grę ofensywną. W okienku transferowym Wigan nie szalało i nie sprowadziło nikogo w lukę po N&#39;Zogbi oraz nie kupiło rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia, przez co nadal będzie im słabo wychodziła gra atakiem pozycyjnym. A w meczu z Norwich trudno oczekiwać, że to właśnie goście będą dyktować tempo gry. Powinien ich zadowolić 1 pkt., więc ustawią się na kontratak. Krótko mówiąc, spodziewam się jutro nieporadnych ataków Wigan i niskiego wyniku.

Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja jutro gram zdecydowanie Liverpool 1,50. Liverpool nie będzie walczył o podium jak tu ktoś napisał. Liverpool pierwszy raz od lat będzie walczył o tytuł, jestem o tym przekonany. Już w drugiej części zeszłego sezonu Liverpool prezentował się fantastycznie, dodatkowo teraz 3 transfery(nie liczę dzisiejszego zakupu obrońcy. Gospodarze latem wzmocnili swój skład trzema zawodnikami - Charlie Adamem, Stewartem Downingiem i Jordanem Hendersonem, którego pozyskano właśnie z Sunderlandu. Moim zdaniem będą bardzo mocni w tym sezonie, sparingi nie do końca im wychodziły, ale wygrali nie dawno z mocną Valencią... Wiadomo pierwsza kolejka to bardziej do oglądania niż typowania, jednak liczę w tym sezonie na Liverpool i to od samego początku!
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Fulham - Aston Villa ✅

W inauguracji nowego sezonu na Craven Cottage spotka sie miejscowy Fulham z drużyną z Birmingham. Obie drużyny w ubiegłym sezonie grały na tym samym poziomie. Drużyna z Londynu miała tylko 1 oczko przewagi nad drużyną Aston.
W letnim okresie transferowym Fulham pozbył sie piłkarzy tj:Greening, Dikgacoi, Gera, Kamara przybyli natomiast: Kasami i John Arne Riise. do dyspozycji Martina Jola będa także Gecov i Somogyi. Aston pozbyło się Younga 37/5 i Downinga 25/2, ponadto nie zagraja Fridel 38/0 , Reo Cocker 10/0, i Carew 0/0.
Dołączyli Shay Given i N&#39;Zgobia. H2H: Spotykali sie 40 razy 15 razy wygrywała Aston Villa Fulham 10 razy i 15 razy padł remis.

Według mnie Fulham wygra lub zremisuje.
Fulham lub remis @ 1,25✅
remis HT @ 2,10✅
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik

BARCLAYS
PREMIER LEAGUE


Kolejka 1


No cóż, chyba każdy fan piłki nożnej lub po prostu kibic drużyny z Anglii, nie mógł się doczekać pierwszej kolejki Angielskiej Premier League, po dłuższej przerwie! Jutro oficjalnie, rozpoczyna się sezon 2011/2012 na Angielskich boiskach i żadne rozpierduchy, rozróby i inne zadymy w Anglii, nie przeszkodzą nam w tym, byśmy jutro z zimnym piwkiem w ręce, czy nawet ciepłą herbatą, zasiedli w naszych ulubionych, wygniecionych już fotelach i włączyli telewizor, czy też stream na internecie by podziwiać najlepszą, najbardziej waleczną ligę świata.

Postaram się wytypować wybrane spotkania tej kolejki! Więc zaczynamy!


Spotkanie nr 1:
LIVERPOOL FC - SUNDERLAND​


Na &quot;dzień dobry&quot; zaczniemy od spotkania na Anfield Road, które rozpocznie się o godzinie 16:00 pomiędzy Liverpoolem, a ekipą &quot;Czarnych Kotów&quot; czyli Sunderlandem.

Podopieczni Kenny&#39;ego Dalglish&#39;a okresu przygotowawczego to tego sezonu Premier League, nie mogą zaliczyć do udanego. W szcześciu spotkaniach zanotowali bilans 3-1-2, strzelając przy tym piętnaście bramek, natomiast stracili ich siedemnaście. Na początku przygotowań Liverpool wygrał ze słabym Guangdong Sunray (4:3) i Malaysia XI (6:3), i gdy wydawało się, że ekipa jest bardzo mocna, przyszły dwie bardzo wysokie porażki Hull City (0:3) i Galatasaray Stambuł (0:3). Potem był remis z grającą &quot;Drugim garniturem&quot; Valerengą (3:3). Jednak na koniec przygotowań, Liverpool zagrał bardzo dobre spotkanie i pokonał na wyjeździe Valencię (2:0).

Okienko transferowe dla drużyny Liverpoolu można uznać, że póki co jest udane. Do ekipy &quot;The Reds&quot; dołączyli Charlie Adam, Stewart Downing, Jose Enrique Alexander Doni, a także Jordan Henderson czyli jak wiemy były gracz Sunderlandu, z wypożyczenia do Liverpoolu wrócił Alberto Aquilani, który zeszły sezon spędził w drużynie &quot;Starej Damy&quot; występując tam w 33 spotkaniach i strzelając przy tym trzy gole.


Sunderland jeżeli chodzi o spotkania mające na celu przygotowanie drużyny do nowego sezonu, także nie może zaliczyć do najlepszych.
&quot;Czarne Koty&quot; przygotowując się do nowego sezonu rozegrali dziewięć spotkań. Zwycięstwa udało im się odnieść tylko z York City (2:1), Hartlepool United (3:1) i Darlington (3:0) a także, ze szkockim Kilmarnock (2:1). Odnieśli trzy remisy z Arminią Bielefeld (1:1), Borussią Mönchengladbach (0:0) i Hibernianem (0:0). Przegrali natomiast z Hannover 96 (1:3) i Burnley (0:1).

W tym okienku także, Steve Bruce, otrzymał nowych podopiecznych Wes Brown, Craig Gardner, David Vaughan, Sebastian Larsson and Connor Wickham, prawdopodobnie paru z nich zaliczy debiut w tym spotkaniu.

W obu ekipach braki, w tym spotkaniu z powodu kontuzji nie zagra Steven Gerrard, Martin Skrtel i Glen Johnson. Jeśli chodzi zaś o gości, zabraknie bramkarza Craig Gordona, nowego nabytku Johna O&#39;Shea, Davida Meylera, Fraizera Campbella a także, Ryana Noble.

Jak widać, dla obu ekip nie są to bardzo drastyczne braki, bowiem w przypadku Liverpoolu, nie jest już tak odczuwalny brak lidera Stevena Gerrarda, natomiast jeśli chodzi o Sunderland, jedynym poważnym osłabieniem jest brak pierwszego bramkarza Craiga Gordona.

Liverpool FC - Sunderland
Ogólnie: 62-29-49 (232:206)
W Liverpoolu: 34-18-18 (126:89)
W Sunderlandzie: 28-11-31 (106:117)

Typ: Liverpool -1
Kurs: 2.37
Bukmacher: William Hill
Stawka: 6/10​



Spotkanie nr 2:
FULHAM LONDYN - ASTON VILLA​


Kolejne spotkanie, które biorę &quot;pod nóż&quot; to potyczka w stolicy na Craven Cottage, pomiędzy Fulham Londyn, a Aston Villa.

Podczas letniego okna transferowego Fulham opuścili Jonathan Greening, Kagisho Dikgacoi, Zoltan Gera, Diomansy Kamara i John Pantsil. Jednak nie pozostawiono &quot;dziury&quot; po tych zawodnikach i sprowadzono paru zawodników, którzy miejmy nadzieje okażą się wzmocnieniem dla &quot;The Cottagers&quot;. Do drużyny z Londynu zawitali Pajtim Kasami i brat Bjorna Helge czyli John Arne Riise a także, Csaba Somogyi i Marcel Gecov.
Drużynę w tym sezonie poprowadzi Martin Jol.

Jeśli chodzi o drużynę z Birmingham, w tym okienku zarobiła 40mln, jednak kosztem swoich dwóch najlepszych graczy, którzy ciągli zespół w najgorszych chwilach, mowa tu o Ashelyu Youngu, który opuścił Aston Ville na rzecz Manchesteru United, a także Stewartcie Downingu, ten zaś powędrował do Liverpoolu. Obaj odgrywali kluczowe role w ekipie z Birmingham. Drużynę opuścili także tacy piłkarze jak Brad Friedel, Robert Pires, Nigel Reo-Coker i John Carew. W zamian za nich do drużyny dołączył Charles N&#39;Zogbia i Shay Given.
Nie możemy jednak zapominać, że w drużynie &quot;The Villans&quot; są tacy piłkarze jak Darren Bent czy Gabriel Agbonlahor, więc ich siła ofensywna nadal jest dobra.

Można zauważyć, że to Aston Villa bardziej osłabiła się w tym okienku niż wzmocniła. Natomiast w Fulham poważne zmiany, które mogą wyjść na dobre.

Jeżeli zaś chodzi o spotkania przedsezonowe, Fulham nie grało ich zbyt wiele, bowiem musieli się skupić na Eliminacjach do Ligi Europejskiej. Może podczas tych spotkań nie musieli się mierzyć z tak wymagającą drużyną jak Aston Villa, jednak w sześciu spotkaniach eliminacji, stracili zaledwie jedną bramkę, strzelając za to dwanaście bramek.

Aston Villa natomiast, spotkania przedsezonowe rozpoczęła od zwycięstwa League One - Wallsal , pokonując ich 3:1, potem przyszły spotkania w ramach turnieju Asia Trophy, w którym to podopieczni McLeish&#39;a zwyciężyli z drużyną Blackburn Rovers (1:0) i przegrali z Chelsea Londyn (2:0). Ostatnie dwa towarzyskie spotkania, to porażka z Derby Country (2:1) a także, remis z portugalskim uczestnikiem finału Ligi Europejskiej, a mianowicie Sportingiem Braga, w tym spotkaniu padł wynik 1:1.

W drużynie gospodarzy zabraknie w tym spotkaniu Simona Davisa i Bjorn Helge Riise. Goście natomiast wystąpią bez Carlosa Cuéllara.

Fulham Londyn - Aston Villa
Ogólnie: 11-14-15 (55:65)
W Londynie: 9-8-3 (37:26)
W Birmingham: 2-6-12 (18:39)

Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.95
Bukmacher: William Hill
Stawka: 8/10​



Spotkanie nr 3:
NEWCASTLE UNITED - ARSENAL LONDYN​


Według mnie hit kolejki! Biorąc pod uwagę fakt, jakie widowisko przygotowały dla nas drużyny w zeszłym sezonie.

Tyle się dzieje, w drużynie Arsenalu, ze nie sposób stwierdzić od czego można zacząć pisząc analizę do tego spotkania, no ale jakoś zaczniemy, od najważniejszych wiadomości tego dnia.

Cesc Fabregas i Samir Nasri, nie znaleźli się w składzie na spotkanie z Newcastle, dlaczego? A no dlatego, że prawdopodobnie a raczej na pewno Cesc Fabregas w przyszłym sezonie będzie bronił barw, swojego ukochanego klubu - FC Barcelony, natomiast Samir Nasri uzgodnił już warunki kontraktu z Manchesterem City, w którym to miałby zarabiać 165.000, kontrakt ma obowiązywać przez 5 lat.

No i jakby to powiedzieć, jakoś wybrnąłem jak rozpocząć analizę... Teraz już będzie z górki...

W zeszłym sezonie, na St James&#39; Park, mieliśmy niesamowite widowisko, w którym to podopieczni Arsene Wengera, już do połowy spotkania prowadzili 4:0, wydawało się, że &quot;Sroki&quot; po połowie dostaną kolejne bramki, a spotkanie zakończy się pogromem, skądże znowu, drużyna Newcastle podniosła się z kolan i zafundowała niezłe emocje w drugiej połowie, bowiem ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4!

Cóż jeżeli chodzi o przygotowania do tego sezonu Newcastle, podobnie jak i Arsenal do najlepszych nie zaliczą...

Drużyna z Londynu, wyjechała w środku lipca na Asia Tour, podczas którego rozegrała dwa spotkania, z najlepszymi piłkarzami Malezji , które wygrała 4:0 i z Chińskim - Hangzhou Lucheng, to spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1:1... i po tym spotkaniu już nie było tak ciekawie w drużynie Arsenalu. Po powrocie do Europy, nastąpił czas na kolejny sparing, tym razem z niemieckim Koeln, pomimo zwycięstwa 2:1 i udanego debiutu Gervinho, który strzelił dwie bramki, &quot;Kanonierzy&quot; w obronie grali tragicznie i Koeln gdyby nie słaba skuteczność, mogło nawet wygrać to spotkanie. Bramkę dla gospodarzy strzelił Carl Jekinson, czyli zawodnik Arsenalu. Wydawało się, że Arsenal podczas corocznego turnieju Emirates Cup, pokaże się z jak najlepszej strony i zgarnie pierwsze trofeum w nowym sezonie, ale i tutaj kibice się mylili... Arsenal po dwóch remisach z Boca Juniors (prowadzili 2:0) i remisie z New York Red Bulls (prowadzili 1:0) musieli uznać wyższość rywali z Ameryki, bowiem ostatecznie NYRB z byłym kanonierem na czele (Thierry Henry) zgarnęło Emirates Cup...
Ostatnie spotkanie to porażka, z drużyną Benfici i w tym spotkaniu Arsenal prowadził.

Brak transferów, kluczowi gracze odchodzą mowa o Fabregasie i Nasrim, a Arsenal opuścił już Gael Clichy.

Brak transferów, to troszkę źle powiedziane, bowiem trasfery były i może będą, na chwilę obecną do zespołu przyszli Gervinho, Jekinson, Alex Oxlade - Chamberlain i Handerson, więc jednym słowem jedynym wzmocnieniem jest napastnik Wybrzeża Kości Słoniowej i Mistrz Francji - Gervinho, który w tych wszystkich dość słabym spotkaniach w ramach przygotowań, pokazał się z bardzo dobrej strony.

Do drużyny po długiej kontuzji wrócił Thomas Vermaelen, jednak on sam defensywy nie uniesie...

W trakcie przedsezonowych przygotowań Newcastle rozegrało pięć sparingów, bilans dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki należy przyjąć z lekką obawą, bowiem drużyny, z którymi przyszło się zmierzyć Newcastle nie były wcale takie mocne: Darlington, Sporting KC, Orlando City, Columbus Crew, Leeds United.

W obu drużynach braki, w tym spotkaniu &quot;Sroki&quot; musza sobie poradzić bez Ben Arfy, &quot;Kanonierzy&quot; natomiast zagrają bez Wilshere&#39;a, Diaby&#39;ego, Eastmond&#39;a i Gibbs&#39;a, Kościelnego, a także wspomniani już Cesc Fabregas i Samir Nasri.

Kurs na Arsenal rośnie, ja jednak biorąc pod uwagę nadal siłę ofensywną w postaci Walcotta, Arshavina, Gervinho, Van Persiego i słabą postawę defensywy, w której jedyną ostoją może być Vermaelen z Sagna, stawiam na over bramkowy w tym spotkaniu.

Newcastle United - Arsenal Londyn
Ogólnie: 58-33-53 (200:196)
W Newcastle: 36-18-18 (125:83)
W Londynie: 22-15-35 (75:113)

Typ: Powyżej 2.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Stawka: 7/10​


Spotkanie nr 4:
WIGAN ATHLETIC - NORWICH CITY​


DW Stadium i pierwsze ligowe spotkanie w tym sezonie dla ekipy Wigan Athletic, który wywalczył w ostatnich kolejkach kolejny sezon w Premier League, a także Noriwch City, czyli beniaminka zaczynającego przygodę w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

Wigan Athletic to drużyna, która dzielnie do końca sezonu walczyła o utrzymanie i udało im się to, bowiem w końcówce sezonu, gdy każdy spisywał ich już na spadek, Wigan zremisowało dwa spotkania i wygrało dwa, zdobywając w ostatnich czterech spotkaniach sezonu aż osiem punktów.

Podopieczni Roberto Marineza, okres przygotowawczy mogą zaliczyć do udanych, pomimo tego, że ich przeciwnicy zbyt ciężkimi ekipami, a najmocniejszą drużyną z jaką przyszło się zmierzyć „The Latics” w przedsezonowych spotkaniach była drużyna Villarrealu.
W pięciu spotkaniach towarzyskich, Wigan wygrało cztery spotkania i tylko jedno zremisowało, pokonując Östersunds FK (2:1), Al Ahli (2:0), Preston North End (3:1) i Villarreal (1:0) , zremisowali tylko z Al. Ain (0:0).

Wigan w poprzednim sezonie, było ekipą, która zaraz po Wolverhampton straciła najwięcej bramek, golkiperzy „The Latics” musieli wyciągać piłkę z siatki aż 61 razy.

Wigan podczas okienka transferowego straciło swoją gwiazdę zespołu Charlesa N’Zobię, natomiast jeśli chodzi o zakupy to nie były one zbyt wielkie, bowiem Wigan wykupiło tylko Alliego Al. Habsiego i zatrudnili Davida Jonesa.

Norwich City do Premier League, awansowało z drugiego miejsca, jedyną ekipą, która okazała się lepsza od „Kanarków” było Queens Park Rangers. Podczas sezonu, w którym podopieczni Paula Lamberta wywalczyli awans, udało im się strzelić najwięcej bramek w lidze – 83! To wynik prawie jak najlepsze drużyny w Premier League, ale i poziom w Championship jest nieco niższy, co nie zmienia faktu, ze dobrze taki dorobek bramkowy wróży ekipie Norwich.

Norwich City, podobnie jak Wigan rozegrało pięć spotkań towarzyskich, które miały na celu zgranie zespołu, do którego przyszło siedmiu nowych zawodników. W pięciu spotkaniach odnieśli dwa zwycięstwa, dwa remisy i raz okazali się gorsi od przeciwnika.
Zwycięstwa nad ekipami Coventry City i Parma po 3:0, remis z Realem Zaragoza 1:1 jak i Southend United 0:0, a także jedyna porażka z Crystal Palace 1:0.

Obie ekipy grały już ze sobą w ramach Championship, jednak było to bardzo dawno, Wigan wówczas na własnym stadionie zremisowało 1:1 z „Kanarkami” w rewanżu natomiast na własnym boisku Norwich City zwyciężyło 2:0.

W ekipie Wigan w tym spotkaniu z powodu skręcenia kostki w meczu z Villarrealem, nie zagra pomocnik James McCarthy, po Copa America niedostępny jest jeszcze Antolin Alcaraz.
Norwich City na pewno zagra bez James Vaughan’a i Eliott’a Warda. Wątpliwy jest występ Andrew Crofts’a i Russella Martina.

Wigan Athletic - Norwich City
Ogółem: 0-0-0 (0:0)
W Wigan: 0-0-0 (0:0)
W Norwich: 0-0-0 (0:0)

Typ: Wigan Athletic
Kurs: 2.20
Bukmacher: William Hill
Stawka: 4/10​


Jutro jeśli tylko poznam sędziów danych spotkań, podam typy na kartki ????

Spotkania Chelsea i Manchesteru United jak i City opiszę w późniejszym czasie, gdyż grane są dopiero w niedzielę i poniedziałek!
Pozdrawiam Miki9971
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gen_maciek 10

gen_maciek

Użytkownik
Ostatnio pan Wenger wypowiedział się, iż jego zdaniem &quot;wpadka&quot; w meczu z Newcastle była spowodowana kartką dla Diabiego. Jest coś na rzeczy, a nawet bardzo. Co do &quot;ustawionego&quot; meczu, były plotki były niby śledztwa, ale pani rzecznik prasowy UEFA zaprzeczyła wszystkiemu. Moim zdaniem na inauguracje powinno być lepiej. Fakt faktem obrona kuleje, Cesc odchodzi. Nie wiadomo jak Nasri. Jednak Arsenal ma w obwodzie Wilshera, Ramseya. A na skrzydłach jest bogato w młodość. Co do kontuzji: na pewno nie zobaczymy w Arsenalu Diabiego i Wilshere`a. Wraca RvP, Walcott, Vermalen i Gibbs.
 
qorus 2

qorus

Użytkownik
Fulham 2.080 vs Aston Villa⛔
(Pinnacle)
No i zaczynamy rozgrywki w Anglii. Obie ekipy dokonały poważnych roszad w składach i na papierze z pewnością dużo lepiej wygląda ekipa z Londynu. Fulham to zespół własnego boiska a w tym sezonie rozegrał już parę spotkań w LE w porównaniu do swojego dzisiejszego rywala dla mnie value po stronie gospodarzy i to spore.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom