>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Predazzo [03-05 luty 2012] - skoki

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Predazzo

Program zawodów

03.02.2012 piątek
18:00 kwalifikacje
04.02.2012, sobota
15:00 seria próbna
16:00 pierwsza seria konkursu indywidualnego

05.02.2012, niedziela
14:30 kwalifikacje
16:00 pierwsza seria konkursu indywidualnego

To kogo zobaczymy na skoczni podczas tego weekendu przeczytacie -&gt;http://skijumping.pl/wiadomosci/14484/Mocna-obsada-konkursow-PS-w-Predazzo/
Polacy natomiast wystąpią w składzie Stoch, Żyła, Kot i Miętus.
Początkowo konkursy miały być w ogóle nie transmitowane na żywo, jednak EUROSPORT wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i zdecydował pokazać się rywalizacje skoczków począwszy od kwalifikacji poprzez oba konkursy na głównej antenie w wersji LIVE. Co innego TVP oczywiście..

Zapraszam do udziału w dyskusji i podawania swoich typów ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja sobie coś takiego na dzisiaj upatrzyłem i zagrałem.

Val Di Fiemme - day 1
Janne Happonen - David Zauner

Typ : Happonen @ 1,72
⛔
Richard Freitag - Vegard Haukuoe Sklett
Typ : Freitag @ 1,45
✅
AKO @ 2,49 Bwin
Janne pokazał się z bardzo dobrej strony w Zakopanem gdzie zajął 7 i 10msc. Potem zrezygnował z wylotu do Japonii by spokojnie potrenować i wrócił do PŚ na konkursy we Włoszech. Wydaje się, że naprawdę z formą u niego jest dobrze. W kwalifikacjach dobra 5 pozycja, do tego daleko na treningu. W konkursie może być jeszcze lepiej.
Zauner nie skacze jakoś rewelacyjnie. Miewa od czasu do czasu przebłyski, a w ostatnich konkursach nawet nie łapał się do drugiej serii! Dwukrotnie 34 w Sapporo. W Zakopanem 23 i 28.
Na treningu raz wyżej od Janne był. Wg mnie Happonen wraca do lepszej dyspozycji i jutro to potwierdzi dobrymi skokami, a Zaunera pokona swobodnie.
Co się tyczy Freitaga to po udanym początku sezonu przyszła zapaść na okres świąteczno noworoczny i nie wyszedł mu Turniej Czterech Skoczni. Teraz jednak Ryszard skacze znowu świetnie i jest liderem niemieckich skoczków. Ale liderem przez wielkie L. Ma wg mnie wszelkie podstawy ku temu by jutro walczyć o podium. Sklett owszem skacze dobrze, ale widzę go po prostu za plecami Niemca. Freitag gdzieś pozycje 1-6, a Sklett około 10 się zakręci. Ja to widzę tak więc gram.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Kto wygra ?
Typ: Gregor Schlierenzauer ✅
Kurs: 3.00
Bet365, Betsson

Dzis faworyta mam jednego.. jest nim Gregor Schlierenzauer, ktory swietnie sie czuje w Val di Fiemme (kazdy kolejny skok lepszy)
Na pierwszym treningu 3 lokata (wyczytałem, ze nie byl zadowolony ze skoku, &quot;podobno&quot; spoznil odbicie)
1 Andreas Kofler 127.5 103.7 [odleglosc/nota]
2 Thomas Morgenstern 130.0 100.1
3 Gregor Schlierenzauer 123.5 96.1

Drugi trening:
1 Gregor Schlierenzauer 130.5 94.2
2 Andreas Kofler 127.0 87.2
3 Richard Freitag 125.5 84.9

i kwalifikacje:
W grupie zawodników pewnych występu w jutrzejszych zawodach (z racji wysokiej pozycji zajmowanej w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata) zdecydowanie najlepiej spisał się Gregor Schlierenzauer. Austriak uzyskał odległość 134,5 metra. Duże problemy po wyjściu z progu miał Andreas Kofler - lider PŚ po niespokojnym locie uzyskał tylko 94,5 metra.

Lepsza forma Gregora i motywacja aby gonic Koflera i Bardala w PS, sprawiaja ze w moich oczach jest dzis glownym faworytem.
Gregor odpuscil starty w Japonii (wielu zawodnikow mialo problemy z aklimatyzacja itd - teraz powrot do europy.. start we Włoszech - takie przestawianie czasowe raczej nie sluzy, wiec wybor odpuszczenia Sapporo na rzecz spokojnego przygotowania formy na europe uwazam za sluszny)
Głownym rywalem Austryjaka dzis napewno bedzie Kofler (tak tez widza to bukmacherzy w wystawionych kursach) ja mam jednak wrazenie ze jego forma ostatnia staje sie coraz bardziej nierowna. Bardal takze obnizyl lot. Morgi nierowny.. Gregor poprzednie zawody w ktorych startowal wygral, tu prezentuje wysoka forme, jezeli potwierdzi to w konkursie to go wygra :boks:

Prognozy pogoda na dziś są dobre, chociaż w godzinach konkursu może poprószyć śnieg. Spodziewany jest, podobnie jak wczoraj, tylny wiatr o sile do 2-3 m/s.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Na dziś proponuję w miarę bezpieczny typ :
Rune Velta - Michael Neumayer Twój typ: 1 1.55 bwin ✅
W Predazzo o wiele lepiej prezentuje się Norweg regularnie plasujący się w drugiej dziesiątce podczas treningów(11,12,16,23) i wczorajszego konkursu ( 17 miejsce). Z kolei Niemcowi bliżej do trzeciej dziesiątki(26,16,20,31) co potwierdził także we wczorajszym konkursie, w którym zajął 24 miejsce.
Rodzaj zakładu: Zwycięzca Twój typ: Gregor Schlierenzauer 1.90 expekt ⛔ Kamil znów zaskoczył pozytywnie :razz:
Do tego warto spróbować win Gregora . W porównaniu do wczoraj kurs na to zdarzenie zdecydowanie zmalał,ale nie ma co się dziwić.Widać, że Gregor odpoczął i skacze na tym samym poziomie co w Turnieju Czterech Skoczni. We wczorajszym konkursie w obu seriach skakał najdalej i sięgnął po 40 zwycięstwo w karierze. Dziś może być podobnie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom