>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

prawo przyciagania a bukmacherka

S 1

solenizant

Użytkownik
Hej , jestem tu nowy chcialbym sie was zapytac o teorie przyciagania i bukmacherke , no bo u mnie jest tak ze jak najczesciej wygrywam jakas sume to po prostu nie mysle o zdarzeniach z kuponu nie wchodza nie podniecam sie a jak mysle boje sie to jest lipa, macie podobnie? i drugie pytanie czy intuicja odgrywa duza role w podejmowaniu waszych decyzji np. druzyn z porownywanlymi kursami 2.2-2.8 np. ? ????
 
S 17

siergej

Użytkownik
Hej , jestem tu nowy chcialbym sie was zapytac o teorie przyciagania i bukmacherke , no bo u mnie jest tak ze jak najczesciej wygrywam jakas sume to po prostu nie mysle o zdarzeniach z kuponu nie wchodza nie podniecam sie a jak mysle boje sie to jest lipa, macie podobnie? i drugie pytanie czy intuicja odgrywa duza role w podejmowaniu waszych decyzji np. druzyn z porownywanlymi kursami 2.2-2.8 np. ? ????
Ogólnie jest lepiej nie myśleć o kuponie i oszczędzić sobie nerwów, ale wiele ludzi, którzy obstawiają wydarzenia sportowe śledzi je na live, by kontrolować sytuacje, różnie to bywa.
Co do intuicji to mogę się pochwalić, że ta owa intuicja mnie nie zawiodła ostatnio. Założyłem się z kumplami, gdy grał Milan z Barceloną. Wszyscy, kumple którzy się interesowali piłką gadali, że Barcelona na pewno wygra, nie ma szans że przegra z Milanem, tyle razy wygrywała..(choć grała na wyjeźdźcie), mówili, że jestem niepoważny itp. mówiąc im, że Milan spokojnie wygra ???? .
Doszło co do czego, a wynik chyba znamy wszyscy (2-0 dla Milanu). Może fart, może moja intuicja, ale i tak najlepsze uczucie, że miałem co do tego rację i im mordy spuchły, gdy zobaczyli wynik końcowy :grin:.
 
S 1

solenizant

Użytkownik
wlasnie wiem ze sprawdzaja , ostatnio zauwazylem ze dziala w sporcie maksyma mecz meczowi nie rowny , teraz szczegolnie w hokeju jest faza play off i duzu druzyn ktore zajmowaly 1 miejsce po fazie zasadniczej przegrywaja powiedzmy z 8 czy 6 , po prostu niektore druzyna nie leza innym ;) tez mysle ze intuicja jest bardzo wazna , albo to masz albo nie jak inteligencje emocjonalna , ogolnie mysle ze nie warto patrzec jakie kupony kto jak stawia ktore druzyna ma miejsce patrze zawsze na mecze miedzy zespolami bo mecz meczowi nie rowny jak w boksie nie kazdy bokser pasuje bokserowi i jakis amator moze pokonac mistrza ;)
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Najważniejsze to staty rzecz jasna, morale drużyny, kto wystąpi w danym spotkaniu, a kto nie etc. ja wszystko sprawdzam na necie (stronki NHL, twitter, facebook etc.). H2H czasem pomaga, ale nie zawsze, przykładem jest np. : TO
A co do obstawiania, to często oglądam live mimo wszystko. Ale najlepiej to puścić kupon i gdzieś wyjść. Zależy to też od tego jakimi stawkami grasz, ja gram od 10 zł. do 500 zł. więc gdy leci stawka 500 zł. to najlepiej gdzieś wyjść, chociaż ciężko wtedy u mnie z opanowaniem myślenia o zakładzie ;)
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Najważniejsze to staty rzecz jasna, morale drużyny, kto wystąpi w danym spotkaniu, a kto nie etc. ja wszystko sprawdzam na necie (stronki NHL, twitter, facebook etc.). H2H czasem pomaga, ale nie zawsze, przykładem jest np. : TO
A co do obstawiania, to często oglądam live mimo wszystko. Ale najlepiej to puścić kupon i gdzieś wyjść. Zależy to też od tego jakimi stawkami grasz, ja gram od 10 zł. do 500 zł. więc gdy leci stawka 500 zł. to najlepiej gdzieś wyjść, chociaż ciężko wtedy u mnie z opanowaniem myślenia o zakładzie ;)
nie lepiej grać w miarę płaską stawką i nie musieć się denerwować ? ;)
gram w miarę płaską stawką 2-3% i zero nerwów czy coś wejdzie czy nie, sama przyjemność ????
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Oczywiście, że lepiej Tadzin. Ale jeśli posiada się w miarę dobrą pracę. Ja niestety jestem na stażu, gdzie stawka 500 zł. to ponad połowa mojej &quot;wypłaty&quot;, a każdy dodatkowy pieniądz się przydaje mi, więc stres czasem niestety jest. Oczywiście nie gram kursów 2.50 czy 3.50, raczej są to tzw. &quot;pewniaki&quot; pokroju 1.20 - 1.60. A przyjemność mam gdy dochodzi mi kasa na moneybookers ;) Chociaż większą frajdę mimo wszystko sprawia to, że mój typ, który obstawiałem zakończył się pozytywnym wynikiem dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 1

solenizant

Użytkownik
jutro jak chcecie zgarnac kase to jest mecz w lidze wloskiej hokej Asiagio Valpusteria, faza play off juz 3-0 dla asiagio ktora zajmowala chyba 7 miejsce po rundzie zasadniczej a valpusteria 1 no i znana maksyma, mecz meczowi nie rowny , mozesz byc 1 i nie lezec niby slabszej bo 7 , warto stawiac na asagio kurs 2,1 2,2 ;)
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Tadzin ile srednio zakladow w miesiacu grasz stosujac ta plaska stawke i jaka to jest kwota? Bo domyslam sie ze skoro plaska stawka to nie grasz valuebetow tylko szukasz &quot;perelek&quot; ktore &quot;musza&quot; wejsc.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Tadzin ile srednio zakladow w miesiacu grasz stosujac ta plaska stawke i jaka to jest kwota? Bo domyslam sie ze skoro plaska stawka to nie grasz valuebetow tylko szukasz &quot;perelek&quot; ktore &quot;musza&quot; wejsc.
??
jak moglbym nie grac valubetow ? zakladow na meisiac robie 30-40 gdzies. yield bardzo zielony. ;)
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
??
jak moglbym nie grac valubetow ? zakladow na meisiac robie 30-40 gdzies. yield bardzo zielony. ;)
Nie o to chodzi, nie grasz pewnie kursu 5 bo za duze ryzyko grajac plaska stawka - czyli w miare duza pewnie.
Druga kwestia - jesli nawet grasz po 1000(a watpie bo gdzie takie stawki w siatkowce) to przy 30 typach w miesiacu ile na tym srednio zarobisz? 1000zl? Troche slabo...
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
1000 zł. to trochę słabo wg. Ciebie? Inni wpłacają tyle aby się &quot;odegrać&quot; jeszcze. Moim zdaniem nieważne są stawki, ważne jest aby ciągle być na plus. Takie moje zdanie ;)
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Ale też nie opowiadaj, że miesiąc w miesiąc, bo był miesiąc, że kazałeś się z vipów wyrzucić...Swoją drogą wracasz do tematu ?
to co pisałem w vipach we wrzesniu-pazdzierniku a to co naprawde grałem bardzo sie różnilo, tyle moge pwoiedziec... tzn ten ostatni miesiac w vipach mialem niby mocno na minus, a w rzeczywistosci bylo sporo do przodu.. tematu nei chce mi sie zbytnio prowadzić, bo... gram tez duzo nie swoich typów, a cudzych powielać nie będę.
Nie o to chodzi, nie grasz pewnie kursu 5 bo za duze ryzyko grajac plaska stawka - czyli w miare duza pewnie.
Druga kwestia - jesli nawet grasz po 1000(a watpie bo gdzie takie stawki w siatkowce) to przy 30 typach w miesiacu ile na tym srednio zarobisz? 1000zl? Troche slabo...
stawki są &quot;różne&quot; tzn jak patrze za jakie grałem tak chocby w vipach w wakacje to.. bierze mnie śmiech ???? .
jesli chodzi o konkretne liczby to w marcu mam 20 typow i jestem na minimalny plus i wygląda to aktualnie &quot;średnio&quot; ale taki to juz urok &quot;marców&quot; wchodzi faza PO buki nie robią jakichś durnot w kursach i są same rozsądne bez głupot.. co do wyoskich kursow to w tym meisiacu byl jeden wysoki latina vs halkbank na wyjezdzie @7.5 no i .. przegrali 2-3 ;). w przeszlosci tez zdarzalo sie bardzo duzo wysokich kursow gdy gralo sie przeciwko skrze i wsio wchodzilo, czy tez gdy delelkta poleciala drugim skaldem w meczu pucharu challenge.. mozna bylo zlapac 7.5 ja zdazylem 5.2.
luty to obrot 3000, +54% yieldu +1600pln
styczen obrot 6000 -7% yield -400pln
grudzien obrot 3900 +40% yield +1600pln
marzec mam chyba na raptem +50pln aktualnie, ale jak patrze w statystyki to nie popełniłem aktualnei zadnego duzego bledu w typach, wiec po prostu taki miesiac. co do wczesniejszych miesiecy to cos tam powinno byc w temaice chyba jakies statystyki.
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
1000 zł. to trochę słabo wg. Ciebie? Inni wpłacają tyle aby się &quot;odegrać&quot; jeszcze. Moim zdaniem nieważne są stawki, ważne jest aby ciągle być na plus. Takie moje zdanie ;)
Zgadzam się. Sam fakt ogrania bukmachera jest bardzo istotny. Każdego zadowala inna wygrana.
 
Do góry Bottom