>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Prawdopodobieństwo wygranej drużyny

franekdolas 0

franekdolas

Użytkownik
Witam jestem początkującym graczem mam jedno małe ( jak narazie ???? ) pytanie. Otóz spotkałem się z systemami wieloma i różnymi metodami na grę ale nie wiem jednego- jak obliczyć (oszacować) prawdopodobieństwo wygranej drużyny w danym meczu no po prostu nie mam pojęcia a i jeszcze jakby ktoś mógł mi napisać po krótce co powinna zawierać dobra analiza spotkania? Z góry dziękuje pozdrawiam;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Analiza moim zdaniem powinna być najdokładniejsza. Jest wiele sposobów analizy. Każdy obiera sobie kierunek analizowania spotkań. Jednemu starczą same &quot;suche&quot; statystyki, inny natomiast dokładnie analizuje każdy mecz. Szuka osłabień, wypowiedzi piłkarzy/trenerów itd. Naprawdę jest wiele rzeczy które składają się na dobrą analizę i nie da się wszystkiego wymienić.
Gdybym miał ułożyć definicję analizy to napisałbym że jest to prześledzenie informacji o danym zdarzeniu sportowym przeprowadzona w sposób zwięzły ale treściwy. Na pewno czytałeś analizy użytkowników na forum i wiesz że czytając analizy dłuższe niż wypracowania w szkole to staje się nudne, bo bynajmniej ja, wolę żeby ktoś napisał 5 zdań zawierające ciekawe informację niż 20 zdań z informacjami które są oczywiste.
Co do pierwszego pytania prawdopodobieństwo zawsze jest takie same ;) Typując koszykówkę szansę rozkładają się 50/50 (pomijam fakt remisu), piłka nożna 1\3 bo przecież zawsze faworyt też może przegrać. Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak prawdopodobieństwo w bukmacherce.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
przede wszystkim trzeba trochę w tym siedzieć bo z dnia na dzień raczej nie nauczysz się analizowania konkretnego tak jak opisał Ramzesa że osłabienia/wypowidzi itp. możesz zawsze podeprzeć się statystykami ale czasem jedna informacja może przyćmić wszystkie statystyki
 
kiepski_typer 0

kiepski_typer

Użytkownik
To powinno się odbywać tak: bierzesz pod uwagę wiele czynników:
- formę
- kontuzje
- sytuację w klubie (konflikty między trenerem a zawodnikami, sytuacja finansowa)
itd...
wychodzi ci prawdopodobieństwo.
to prawdopodobieństwo porównujesz z tym, które oferuje buk.
prawdopodobieństwo zamieniasz na kurs, który porównujesz z kursem buka. jeżeli wg ciebie bukamcher się myli na twoją korzyść, to grasz ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
co do prawdopodobieństwa to na podstawie kursu obliczy je można w ten sposób:

100% dzielisz przez kurs

przykład:

100% / 1,3 = 76,9%
 
vodafone-51309 0

vodafone-51309

Użytkownik
Według mnie analiza powinna zawierać :
- Statystyki drużyn ( Ostatnie mecze, poszczególne starcia danych zespołów )
- Składy ( Kontuzje, Kartki itp. )
- Ocene obecnej formy danego zespołu i porównanie do formy przeciwnika

Jest wiele sposobów, ja na przykład oglądam skróty z każdego ostatniego meczu danej drużyny. Jeśli nie do końca wiesz co typujesz, warto znaleźć dobrze przeprowadzoną, profesjonalną analizę meczu. Jeśli dopiero zaczynasz z bukmacherstwem to radzę ci stawiać małe kwoty, a pierwsze porażki potraktować jako przymiarki do wygranej. Oczywiście pamiętaj, że w sporcie wszystko jest możliwe, często zdarzają się niespodzianki.
 
Do góry Bottom