>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Prawdopodobieństwo - Czyli każda drużyna musi kiedyś przegrać.

prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Witam. Będę tutaj podawał typy czasami wraz z analizami lub krótkimi argumentami przeciw drużyną które od paru meczy nie odniosły porażki, oparte na tak zwanym prawdopodobieństwie, bo przecież każdy musi do cholery kiedyś przegrać prawda?
Oczywiście będę typował z rozsądkiem i nie będę podawał meczu typu San Marino - Hiszpania gdzie np. Hiszpania nie odniosła porazki od 10 meczów :cool:, Tylko takie w którym przeciwna drużyna ma szanse powalczyć o korzystny wynik.
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
#1 Mecz
Mecz: Cracovia-Jagielonia
Typ: Cracovia
Kurs: 2.85 (HIT DNIA w STS)
Bukmacher: STS
Stawka: 20zł
Ewentualna wygrana: 30zł (na czysto) ✅✅✅ wynik: 1-0
Zaczynamy nasz system &quot;prawdopodobieństwa&quot;, no więc Jagielonia bez porażki od 4 meczy a Cracovia bez wygranej od 6 meczów, mamy tu dwa zespoły w którym jedna drużyna musi kiedyś przegrać a druga kiedyś wygrać.
Cracovia ostatni mecz wygrała w grudniu, z Zagłebiem 2:0 na własnym stadionie od tej pory nie udało jej się wygrać meczu więc najwyższy czas wygrać.
Edit:// Chciałem podawać typy w stawkach &quot;100zł&quot; aby łatwiej było podliczać jednak zmieniam zdanie i będę podawał rzeczywiste stawki i bukmachera u jakiego gram.​
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅30zł Trafionych-1 Nietrafionych- 0
------------------------------------------------------------------------
Anglia Chempionship
Charlton - Bournemouth - Wtorek 20:45
Typ: 1DNB (przy remisie zwrot)
Kurs: 1.95
Buk: STS
Stawka: 30zł
P.Wygrana: 21zł (na czysto) ✅✅✅ WYNIK: 1-0
Początek ładny może wygrana nie za duża ale zawsze coś, na wtorek biorę pod lupę kolejny prawdopodobny mecz który może wejść i zagram za wygraną z Cracovii lecz ostrożniej bo przy ewentualnym remisie zwróci mi stawkę.
Lecimy dalej z Prawdopodobieństwiem iż każda drużyna musi kiedyś przegrać !!! a więc ...
W jutrzejszym meczu drużyna gości ma po swojej stronie 4 mecze bez porażki 3 wygrane i 1 remis wszytsko fajnie gdyby to nie była drużyna ze środka tabeli która raczej o nic już się tam nie pobije w tym sezonie a spaść też raczej nie spadnie więc PORA PRZEGRAĆ MECZ jak nie w tym meczu to w następnym trzeba będzie stawiać na ich porażkę ???? .
Co do gospodarzy ostatnią wygraną zanotowali 22 lutego u siebie UWAGA z zajmującym czwartą pozycje QPR także nie byle ogórkiem lecz to już prawie miesiąc bez wygranej .. dodatkowym argumentem na gre na gospodarzy oprócz prawdopodobieństwa jest to iż są w strefie spadkowej i po prostu muszą zacząć wygrywać.
Więc jeżeli wierząc prawdopodobieństwu to tak jak w meczu Cracovia-Jagielonia, drużyna gości kiedyś musi przegrać a drużyna gospodarzy musi kiedyś wygrać ;)
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅51zł Trafionych-2 Nietrafionych- 0
------------------------------------------------------------------------
No to następny mecz z naszym prawdopodobieństwem, iż każda drużyna musi przegrać wchodzi Charlton wygrał 1-0 ???? , co ciekawe Charlton ostatni wygrany mecz miesiąc temu z QPR również wygrał po bramce w 92 minucie 1-0 PRZYPADEK ?:] Czas szukać jakiegoś meczu na jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅51zł Trafionych-2 Nietrafionych- 0
------------------------------------------------------------------------
Anglia 4 liga
Newport - Dagenham &amp; Red - Środa 20:45
Typ: 1
Kurs: 2.20
Buk: STS
Stawka: 31zł
Przewidywana Wygrana: 30zł (na czysto) ⛔⛔⛔ wynik: 1-2
Znalazłem kolejny prawdopodobny mecz na wygraną gospodarzy gdzie przyjezdni są bez porażki od 4 meczy, wygrali 1 mecz zremisowali 3, ale co mnie bardziej zaciekawiło z naszym prawdopodobieństwem to, to iż w meczach wyjazdowych są bez porażki również od 4 meczów ostatnią porażkę na wyjeździe zaliczyli 4 stycznia tego roku, gdzie od tej pory zremisowali 2 razy i wygrali 2 wyjazdy. No chyba nikt mi nie powie, że do końca sezonu bedą każdy wyjazd wygrywać bądź też remisować?:cool: no więc CZAS NA PORAŻKE ???? )
Co do Gospodarzy, Newport, nie wygrali meczu od 18 lutego czyli dokładnie od UWAGA ???? 7 meczów. Poprzednia seria bez wygranej trwała 6 spotkań wówczas wygrali dopiero mecz, także panowie z Nowego Portu CZAS WYGRAĆ :cool:
Podsumowując: prawdopodobieństwo jak w dwóch poprzednich podanych moich typach czyli Cracovia i Charlton jest duże. Gospodarze muszą kiedyś wygrać a Goście przegrać.
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅20zł Trafionych-2 Nietrafionych- 1
------------------------------------------------------------------------
No niestety chyba trzeba będzie zrezygnować z gry 4 ligowców bo to śmiech na sali jest co oni tam robią ale spokojnie w następnym meczu na porażke Red jest kurs 1.95 także tylko to się zagra i po tym meczu odpuści tą lige.
------------------------------------------------------------------------
Na dziś biorę pod pod lupę derby Sevilli !
Liga Europejska
Betis - Sevilla - Czwartek 21:05
Typ: 2
Kurs: 2.30
Buk: Totomix
Stawka: 30zł
Przewidywana Wygrana: 30 zł (na czysto) ✅✅✅ wynik: 0-2 (regulaminowy czas gry) dogrywka już mnie nie interesuje
Krótko. Betis bez porażki od 5 meczów, dwie wygrane w lidze europojskiej, jedna wygrana w hiszpańskiej i tam też dwa remisy co oczywiście skłania mnie na prawdopodobną przegraną Betisu w tym meczu dodatkowym atutem jest to, że z pierwszego meczu wywieźli zaliczkę 2 goli co daję im na pewno więcej luzu. Także wynik 0-1, 1-2 dla Sevilli staje się tutaj prawdopodobny bowiem daje to awans Betisowi.
Co ciekawe to właśnie Betis przełamał passe Sevilli bez porażki aż od 6 meczów także czas aby Sevilla zrewanżowała się tym samym ;)
Jeszcze jedną ciekawostką jest to iż ostatni raz Sevilla wygrała na stadionie Betisu w 2008 roku wynikiem 0:2 może i dzisiaj tak będzie i zobaczymy dogrywkę ? W końcu też muszą przełamać złą passę na ich stadionie. Także prawdopodobieństwo na wygraną Sevilli oceniam na 80%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅50zł Trafionych-3 Nietrafionych- 1
------------------------------------------------------------------------
Sevilla zrobiła co miała zrobić. Czas na kolejny mecz.
------------------------------------------------------------------------
Bundesliga
Freiburg - Werder Brema - Piątek 20:30
Typ: 1
Kurs: 2.35
Buk: Sts
Stawka: 30zł
Przewidywana Wygrana:32zł (na czysto) ✅✅✅ wynik: 3-1
No więc stawiam tu na kolejną prawdopodobną wpadke przyjezdnych, Werder bez porażki od 5 spotkań (dwie wygrane, 3 remisy)
Freiburg bez wygranej na własnym stadionie od 25 stycznia w tym Freiburg bije się o utrzymanie więc prawdopodobieństwo wygranej gospodarzy z wrasta.
Edit:Jeszcze jedną ciekawostką jest to, że Freiburg nie wygrał na własnym obiekcie z Werderem Brema od 2001 roku wówczas wygrali oni mecz 3:0, kolejny powód na przełamanie gospodarzy w tym meczu ;)
Edit2: W &quot;Hit dnia&quot; na sts złapałem większy kurs 2.35, Totomix proponuje nam 2.25
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅82zł Trafionych-4 Nietrafionych- 1
--------------------------------------
Niestety kac morderca, nie pozwolił pójść obstawić a szkoda bo miałem na oku Stuttgart ale mówi się trudno pije się dalej !
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅82zł Trafionych-4 Nietrafionych- 1
--------------------------------------
Bundesliga
Leverkusen-Hoffenheim - Niedziela 17:30
Typ: 1
Kurs: 1.70
Buk: Sts
Stawka: 62zł
Przewidywana Wygrana: 30zł (na czysto)

⛔⛔⛔
Dobra dzisiaj atakuje na wygraną gospodarzy bo prawdopodobieństwo że w końcu wygrają jest duże, w lidze bez wygranej od 5 meczów do tego porażka w pucharach i dwie porazki w LM. Zła passa kiedyś minąć musi nie dziś to zagra się na nich za tydzień.
Zagrałbym jeszcze na Monaco które gra dziś z Lille, Lille bez porażki od bodajże 7 meczów a z kim ma przegrywać jak nie z czołówką ? Tylko brak kaski sprawia że nie zagram ich singla a nie wiem czy dołożyc to do Leverkusen zobacze jeszcze w salonie i najwyzej walne ako.
Edit: W końcu postawiłem tylko ten Leverkusen, zobaczymy czy będę żałował tego Monako ..
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅20zł Trafionych-4 Nietrafionych- 2
--------------------------------------
Anglia Championship
QPR-Wigan - Wtorek 20:45
Typ: 1
Kurs: 2.35
Buk: STS
Stawka: 20zł
P.Wygrana: 21zł (na czysto) ✅✅✅ wynik: 1-0
No więc wracamy po 2 dniowej przerwie gdzie troszeczkę z boczyłem z kursu mojej taktyki bowiem dałem Leverkusen który kiedyś musiał wygrać lecz nie wygrał powracamy do drużyn które kiedyś muszą przegrać.
A więc Wigan bez porażki od UWAGA 10 meczów w tym TYLKO 1 remis policzyłem razem z pucharami. Jeżeli licząc lige to są oni bez porażki od 8 spotkań więc według mnie dzisiaj jest duże prawdopodobieństwo, że Wigan po prostu przegra a nie gra z byle kim, bowiem z QPR które jest w tabeli przed Wigan i ma przewage nad nimi 4 punktami lecz Wigan ma o jeden mecz rozegrany mniej, dlatego upatruje tutaj też determinacji ze strony gospodarzy aby wygrać ten mecz i oddalić się od Wigan bowiem obie te ekipy po prostu walczą o Premierleague ale patrząc czysto statystycznie raczej będą się one biły w barażach.
Moim zdaniem Wigan w końcu powinno przegrać i dzisiaj jest to dużo prawdopodobne.
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅42zł Trafionych-5 Nietrafionych- 2
-------------------------------------- Primera Division
Rayo - Ossasuna - Środa 20:00
Typ: 2 DNB (przy remisie zwrot stawki)
Kurs: 3.10
Buk: Bwin
Stawka: 10zł ⛔⛔⛔ wynik 1-0
P.Wygrana: 21zł (na czysto)

Po trafnym QPR czas na kolejną prawdopodobną porażkę !!! a więc Rayo bez porażki od 4 meczy, 3 wygrane i 1 remis wygrane nie byle z kim bo między innymi z Sociedad i Valencią ale ile razy historia pokazała, że &quot;słabsze zespoły&quot; potrafią się mobilizować na lepsze drużyny aż w końcu przychodzi mecz z drużyną równą sobie i potrafią dać dupy sądzę iż będzie to koniec dobrej serii Rayo i to przy fajnym kursie 2.80 oczywiście przy remisie zwrocie pobieram ten kurs bowiem minimalizuje ryzyko a kurs i tak zadowawala mnie ;)
Ossasuna z kolei 4 porażki pod rząd w tym z Barceloną czy Sevillą których tak naprawde nie powinno się brać pod uwagę (przynajmniej według mnie) chodź z Sevillą powalczyli i strzeli brameczke.
A więc zakończę zdaniem które ciągle powtarzam czyli, po prostu KAŻDA SERIA MUSI KIEDYŚ MINĄĆ i prawdopodobmnie stanie się to dziś.
Edit: Wpłaciłem sobie na bwina a jeszcze nie poszedłem do stsów więc zmieniam i stawiam na bwinie tą ossasune
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅42zł Trafionych-5 Nietrafionych- 2
-------------------------------------- Puchar Portugalii
Porto - Benfica - Środa 22:00
Typ: 1
Kurs: 2.30
Buk: Bwin
Stawka: 30zł
P.Wygrana: 39zł (na czysto)
✅✅✅ wynik: 1-0
Po za Ossasuną jeszcze jeden prawdopodobny mecz znalazłem a więc:
Benfica bez porażki od 27 meczów ostatni mecz przegrali dokładnie 5 listopada 2013 roku przegrali 1-0 z Olimpiakosem co jak co jaka by to nie była drużyna to KIEDYŚ MUSZĄ PRZEGRAĆ, jak dla mnie duże prawdopodobieństwo że stanie się to dziś !
pare argumentów:
1. Z kim Benfica ma przegrać jak nie z Porto
2. Jest to puchar portugalii, Porto w lidze już mistrza nie będzie miało więc determinacja aby pokonać Benfice i przywłaszczyć sobie puchar jest duża.
3. Jest to dwu mecz także Porto u siebie jaka by to forma Benficy nie była po prostu będzie gryzła glebe żeby wygrać i przerwać tą świetną passe 27 meczy bez porażki.
Właśnie pisząc te argumenty kurs mi spadł z 2.45 na 2.30 na Porto
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅71zł Trafionych-6 Nietrafionych- 3
-------------------------------------
Podsumowując dzień: 29zł do przodu w typach trafionych 1-1 nietrafionych ale czego żałuje ? Żałuje że zapomniałęm kompletnie o Leverkusen gdzie jeszcze w niedziele przed ich postawieniem napisałem &quot; Zła passa kiedyś minąć musi nie dziś to zagra się na nich za tydzień.&quot; a mieli dziś piękny kurs powyżej 2.40 coś koło tego. No nic zamuliłem kompletnie, mniejsza o to. Czas czegoś szukać na jutro ;)
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅71zł Trafionych-6 Nietrafionych- 3
------------------------------------- 2.Bundesliga
St.Pauli - Furth - Piątek 18:30
Typ: 1 DNB (przy remisie zwrot stawki)
Kurs: 2.00
Buk: BWIN
Stawka: 20zł
P.Wygrana: 20zł (na czysto)
ZWROT Wynik 2-2
Stawiam na prawdopodobną porażkę gości bowiem są oni bez porażki od 7 meczów 4 remisy i 3 wygrane. Ostatnia porażkę zanotowali 8 lutego tego roku 2-1 z Kaiserslautern które ma taką samą ilość punktów co dzisiejsi gospodarze St.Pauli, właśnie co do gospodarzy jeżeli jeszcze chcą się bić o awans do Bundesligi ten mecz po prostu muszą wygrać. W moim przekonaniu to najlepszy moment aby przerwać dobrą passe Furth.
Martwi mnie tylko jedno, kontuzje St.Pauli dlatego też pobieram kurs przy remisie zwrot.
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅71zł Trafionych-6 Nietrafionych- 3 Zwrotów - 1
------------------------------------- Premier League
Stoke - Hull - Sobota 16:00
Typ: 2BNB (remis zwrot)
Kurs: 2.30
Buk: BWIN
Stawka: 20zł
P.Wygrana: 26zł (na czysto)
⛔⛔⛔ Wynik: 1-0
Stoke bez porażki od 4 meczów dlatego prawdopodobieństwo na ich porażkę wzrasta bowiem nie jest to jakiś zespół który jest maszyną do wygrywania .
Hull wygrało tylko raz na stadionie Stoke w 2006 roku wynikiem 0-3, od tego czasu zagrali oni 8 razy ze sobą w tym Hull wygrał tylko raz u siebie czas przełamać tą złą passe z drużyną Stoke i wygrać .
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅71zł Trafionych-6 Nietrafionych- 3 Zwrotów - 1
------------------------------------- Premier League
Arsenal - Manchester City - Sobota 18:30
Typ: 1DNB (remis zwrot)
Kurs: 2.50
Buk: Bwin
Stawka: 10zł
P.Wygrana: 15zł (na czysto)
ZWROT Wyniki: 1-1
City bez porażki w lidze od 5 meczów - 4 wygrane 1 remis więc próbuje tutaj prawdopodobnej porażki tym bardziej przy takim kursie wysokim na Arsenal przy remisie zwrocie, gdzie obie drużyny mają jeszcze szanse na mistrzostwo.
Ciekawostką jest to iż City wyprzedza Arsenal o 3 punkty ale ma o 2 mecze rozegrane mniej także jeżeli Arsenal tak naprawdę chce jeszcze walczyć o miejsca 1-3 ten mecz musi wygrać.
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Marzec: ✅51zł Trafionych-6 Nietrafionych- 4 Zwrotów - 2
------------------------------------------------ Eredivisie
Ajax - Twente - Niedziela 14:30
Typ: 2DNB (remis zwrot)
Kurs: 2.90
Buk: Bwin
Stawka: 30zł
P.Wygrana: 57zł (na czysto)
⛔⛔⛔
A więc Ajax bez porażki w Eredivisie od UWAGA 16 meczów ostatnia porażkę zanotowali 0-1 z Vitasse 2 listopada 2013 roku, prawdopodobieństwo porażki zwiększa się z meczu na mecz, ja powiem z swojej strony jedno oglądałem ich mecz z Feyenordem niczym nie zachwycili bramki padały przez nie uwagę obrony Feye, Ajax grał na luzie ale ileż można ... Po drugie, z kim próbować stawiać przeciw Ajaxowi jak nie z Twente i resztą z czołówki po za tym Twente jest jeszcze w walce o Lige Mistrzów i po takim kursie po prostu trzeba próbować na gre w ich stronę, wpadka w lidze po prostu kiedyś musi się im trafić i w mojej ocenie dziś jest duża na to szansa.
Kolejną ciekawostką jest to, że w lidze (nie licząc pucharów) Twente nie wygrało z Ajaxem od 8 listopada 2009 roku ! To kolejny powód na przełamanie
 
prawdopodobny 4

prawdopodobny

Użytkownik
Ekstraklasa
Zawisza - Śląsk - Niedziela 15:30
Typ: 2DNB (remis zwrot)
Kurs: 2.40
Buk: Bwin
Stawka: 30zł
P.Wygrana: 42 zł (na czysto)
⛔⛔⛔
Zawisza bez porażki 5 meczów 4 wygrane 1 remis (w tym dwie wygrane w pucharze), Sląsk bez porażki 4 mecze 3 remisy 1 wygrana ale widzę tutaj prawdopodobieństwo po stronie gości bowiem Śląsk walczy o pierwszą 8 !
 
Do góry Bottom