>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

pranie brudnych pieniedzy - problem

R 0

rafalskyyy

Użytkownik
Witam. Kompletnie nie wiem co mam teraz zrobić. Wpłaciłem dzisiaj 30PLN do &quot;Betway&quot; i udało mi się zrobić z tego 900zł w ich kasynie. Lecz przy próbie wypłaty pieniędzy ukazała mi się krótka notka o &quot;praniu brudnych pieniędzy&quot; i zmianie w systemie wypłat z ich serwisu. Z tego co zrozumiałem to muszę pokryć najpierw wszystkie wpłaty jakich dokonałem do ich serwisu. Wtedy dopiero będę mógł wypłacić wszystkie pieniądze. Czy ktoś już borykał się z takim problemem? Jest to dla mnie uciążliwe bowiem muszę wypłacić 30pln na moneybookers , 64pln na nettelera , 30pln na moje konto bankowe i 180pln na kartę kredytową mojej matki ( tak się w ogóle da? wpłacać jakieś pieniądze na kartę kredytową? ) Proszę o szybką pomoc!
 
K 358

koeman66

Użytkownik
karta kredytowa matki i wszystko jasne
ludzie nauczcie sie zeby nie kombinowac i grac za swoja kase, a nie konta osob trzecich, matki, wujka, dziadka do orzechow, cioci kloci, itd.
 
R 0

rafalskyyy

Użytkownik
To nie przez to , że użyłem karty kredytowej osoby trzeciej. Teraz taki proceder przy wypłacie dotyczy wszystkich.
 
R 0

rafalskyyy

Użytkownik
Teraz już troszkę za późno :p Wypłaciłem każdą metodą tyle ile chcieli i faktycznie to co zostało mogłem już wypłacić w jedno miejsce. Teraz zostało tylko zebrać kasę w całość ???? Przyznam , że trochę spanikowałem na początku. Jednak z chęcią dowiedziałbym się ( i pewnie inni też ) jak to obejść. Tak na przyszłość ????
 
Do góry Bottom