>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Praktyka - czy możliwa jest blokada konta ?

krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Szkoda ze nie czytaliście wcześniejszych opinii o tym buku. Ktoś pisał że grał live bowling pod patronatem Bwin oraz dawali do tego video live. I co w meczu A vs B obstawił na A i wygrał A, następnego dnia koleś pisał ze się loguje a oni mu zapierniczyli kasę za ten zakład-policzyli jak porażka, potem napisał do supportu co za wały oni odwalają i ich powyzywał że to wstyd że pod ich patronatem i na live widział mecz a oni kantują, support wysłał wniosek do rozpatrzenia komuś wyżej- ten ktoś do kogo trafiła skarga rozpatrzył ją i oddali kolesiowi kasę czytaj policzyli jak wygrany, ale zachodu było co nie miara.

Dodatkowo ten buk to złodziej w najczystszej postaci-przeczytajcie ze zrozumieniem ich regulamin :!: Rangiz czy ktoś dawał jakiś ranking buków i bwin dostał D- czyli omijaj z daleka :!: :!: :!: :!: :!: Ja sam miałem nieprzyjemne sytuacje z tym kradziejami-np dawałem czy kubica dojedzie do mety w jego debiucie na Hungaroringu-dojechał, kasę dali, ok-po 10 h był werdykt stewartów F1 że Kubica miał za lekki bolid i dyskwalifikacja-Bwin raz dwa mi rozliczył że to porażka :!: I zaje... kasę policzył jak przegrany zakład-a każdy inny buk rozliczał to z kursem 1,00 czyli meczu nie było.

Miałem inny typ kto lepszy Heifeld - Kubica dałem na Roberta, po dyskwalifikacji powinien być zwrot (nawet Sts zrobił zwrot i wszystkie naziemne) a co zrobił Bet and oszust?
Policzył oczywiście jako przegrany :przeklina: :przeklina: Pisałem do supportu polskiego to mi zbanowali konto-napisałem do brytyjskiego odwiesili je ale kasy nie oddali ????

Dodatkowo za krecze w tenisie nie mają zwrotów- a każdy prawie buk tak robi (jeszcze nie robi zwrotów BAH- na samych kreczach byłem ok 300zł w plecy a powinny być zwroty)

Jedyne co przyciąga ludzi tam to reklama, zakłady live i chęć zarobienia szybkich pieniędzy-prawda jest niestety inna-to największy oszust, skąpiec (najniższe kursy w sieci :! ????

Co do kolegi który pisał że chętnie mi pokaże screeny czy tam wyciąg z banku-jak chcesz, a żeby inny kolega nie mówił że mogę jakąś krzywdę zrobić swojemu ziomkowi z Kielc to możemy się zgadać na PŚK (chyba wiesz co to za skrót?) W miejscu gdzie jest ok 4-5 kamer że z każdej strony widzą Cię jak na dłoni... mnie tam rybcia- its your choice, make what do you want
 
M 6

medzik

Użytkownik
Wplacilem wczoraj 40 pln z netellera. Zagralem pare zakladow na live. Podczas gdy 2 mecze byly jeszcze nie rozliczone zablkowali mi konto z powodu rzekomo zle podanej daty urodzen przy prosbie o przypomnienie odpowiedzi na pytanie pomocnicze niezbedne do wyplaty srodkow. Napisalem mail do supportu odrazu wysylajac skan paszportu. Mija dzien konto nadal zablkowane. Pisze kolejnego maila poganiajacego odblkowanie mi kontaz mala grozba, ze jesli nie zostanie mi odblokowane konto wciagu godziny rezygnuje z korzystania z serwisu :). Dostaje odpowiedz:

Uprzejmie informujemy, że nasz Dział Bezpieczeństwa zdecydował się na bezpowrotne zamknięcie Pani konta zakładów.

Prosimy zapoznać się z poniższym punktem regulaminu.
https://www.bwin.com/help.aspx?mode=content&amp;amp;page=agb_allgemeines

„Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn.”


Wypłana Pani depozytu na konto NEteller jest w trakcie realizacji

Bardzo nam przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję.

Z poważaniem,

Support Team z bwin

Mowie tym lepiej. Te 2 nierozliczone zaklady byly przegrane wiec stan konta przy odblkowaniu wynosilby 30 pln.

Wyslalem mail z pytaniem w jakim czasie moge spodziewac sie pieniedzy na koncie w netelerze. Oto odpowiedz:

Uprzejmie informujemy, że wypłata Pani depozytu w kwocie 30.00 PLN jest w trakcie realizacji. Proces ten może potrwać kilka dni roboczych.

Dziękujemy.


Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem,

Support Team z bwin

Dla mnie to jest ewidentna kradziez. Skoro przy blokadzie konta wyplacaja tylko depozyt, a nie ewentualne wygrane czemu nie dziala to w druga strone?

Sam sie teraz zastanawiam po co wplacalem tam nawet tak niewielką kwote, gdyz juz wczesniej mialem z nimi nie male problemy.

Stanowczo odradzam korzystanie z owego bukmachera.
 
M 0

meserszmit

Użytkownik
Mam problem z bwin. Założyłem tam konto prawie rok temu, ale kase wpłaciłem dopiero teraz. chciałem wnieść zakład i pojawił się komunikat: Podczas wznoszenia zakładu pojawił się błąd! Twoje konto jest zablokowane.

Jak myślicie, da się coś z tym zrobić?
 
P 0

pretonyr

Użytkownik
Mam podobną sytuację. Dokonałem wypłaty. Tego samego dnia 30 min później wysłałem zdjęcie dowodu osobistego i czekałem. Minęło 10 dni - bez odzewu. Napisałem maila z ponagleniem i wysłałem ponownie zdjęcie dowodu. Dziś wchodzę na konto a tu blokada...nawet nie wspomnę o tym, że nie dostałem bonusu na początek za rejestrację...próbowałem dzwonić pod nr 00350-79277, ale albo nie ma takiego nr bądź nr za krótki (różne kombinacje z zerami na początku, z plusem itd. ) Może mi ktoś powiedzieć jak należy wykręcić ten nr na komórce, żeby się tam dodzwonić. Czy może ten nr to ściema?

Pozdrawiam
Paweł
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Ja kiedyś jak byłem młodszy i głupszy to jechałem na bonach, zrobiłem 2 konta, żeby wykorzystać 2 bony.

2 lata pozniej, gdy na jedno wpłaciłem kase i ugrałem kilka stówek i chciałem wypłacić to zablokowali mi konto. Wysłałem im skan dowodu, a że był sobota to musiałem czekać do poniedziałku. Około 12 przyszedł mail że konto odblokowane, jedno skasowane, napisali żebym już nie tworzył więcej kont, dali mi nowe hasło, kase wypłacili na drugi dzień na mb.

Nigdy żadnych problemów, kasa zawsze na drugi dzień na koncie , chyba że łikend. Ale już tam nie gram bo przegrałem dużą sumę i nie lubie :p.

Widać każdego traktują inaczej.
 
B 0

bahmvip

Użytkownik
Wplacilem ...

zamknięcie Pani konta zakładów.

Wypłana Pani depozytu ...

Dla mnie to jest ewidentna kradziez.

Stanowczo odradzam korzystanie z owego bukmachera.
Głupota nie zna granic. Ale żeby jeszcze się nia chwalić...

Odradzasz bo buk nie dał się okraść i jeszcze widzisz ewidentną kradzież?

Tacy &quot;sprytni inaczej&quot; pracują na opinię o buku.
 
Do góry Bottom