>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Praca

K 0

kamil6

Użytkownik
ja nie wiem czy nie pójdę na jakąś budowę, można w miarę nie źle zarobić, ale to trzeba poszukać. A masz jakieś wymagania płacowe??
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
ok 10 złotych mnie interesuje, ale szukam i nic znaleźć nie mogę. A najlepiej: segregowanie towaru, wystawianie... coś w tym stylu. Ale chyba każdą przyjmę. ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
W KFC chcą do ulotek na placu konstytucji oraz w pizzeri da grasso na bemowie to rozwożenia pizzy , dobrze jakbyś miał skuter ;)
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
no to nie wiem jak 17 latek chce zarobić kase w Warszawie.Na ulotkach w tydzień PORZĄDNEJ pracy mozesz zarobić 200 zł jak dobrze poszukasz.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
co to jest 200 zł. miesięcznie, jak dobrze poszuka to znajdzie 100 dziennie.
odrozniasz slowo tydzien od slowa miesiac ?
a po za tym co on chce robic nie majac zadnych kwalifikacji ani nic, albo KFC itp, albo pizzeria albo ulotki albo budowa
 
K 0

kamil6

Użytkownik
sorry chodziło mi oczywiście o tydzień, oczywiście pomyłka w pisowni, ale wychodzi na to samo. Na pewno może zarobić więcej niże tyle co napisałeś. budowa to najlepsze rozwiązanie jak znajdziesz dobrą robotę na budowie do zarobisz od 10 - 20/h. To chyba nie źle jak na ten wiek. Narobisz się pewnie sporo, ale wole to niż ganiać z ulotkami za kilka złotych.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
na budowie to w tym wielu chyba cię nie zatrudnią , tak mi się wydaje.Ulotki wg miła rzecz , chodzisz po mieście , masz kontakt z ludzmi i zgarniasz kase.Kamil6 a co do Twoich wątpliwości na temat ile można zarabić na ulotkach to wszystko zależy gdzie rozdajesz , w jakim miejscu np w metrze Centrum 1 h wystarczy na pare tysięcy ulotek i u kogo .Pozdro.
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Ulotki są beznadziejne. Sami mnie denerwują Ci ludzie jak stoją w okolicach stacjii METRO CENTRUM, więc sam wiem jak by mnie to denerwowało jak pchają się z nimi. A jak ktoś tam przechodzi raz dziennie to wie że takich osób jest tam z 60-100. Przesada co oni tam robią.
 
matex 0

matex

Użytkownik
ja w tamtym roku (mialem 17 lat) pracowałem na budowie jako pomagier, wiec jak i Ty poszukasz to znajdziesz... kasa dobra, tylko sie trzeba nameczyć troche :]
 
matex 0

matex

Użytkownik
u mnie w miescie tj. pod Warszawa, stawka 8 zł/h 10 godzin. od 7.00 do 17.00, o 11.00 przerwa pół godzinna na jedzenie :]
 
Do góry Bottom