>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

praca z anglika

Status
Zamknięty.
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Musze napisac prace na temat &quot;Najgorszy dzień w moim życiu&quot;. Pomysł mam taki, aby opisać jak mi chomik umarł
[*] ; ]. Tylko ze ja cienki jestem z angielskiego i mógłby mi ktoś pomóc ogarnąc to ? minimum 120 słów. Do zaoferowania nie mam nic, bo bukmacherka nie idzie ???? , ale licze ze ktos mi pomoże. Jesli ktos może ma jakis inny temat pracy to też może być. Będę bardzo wdzięczny.
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Napisałem jednak o psie. Jeśli jakies zwroty trudno przetlumaczyc to mozna je zastapic prostszymi.;)

Pewnego dnia wstałem rano. Na południe poszedłem grać w piłke. Wracając do domu, dostałem telefon od mamy, że zdechł mi pies. Bardzo się zmartwiłem i byłem bardzo przygnębiony. Bardzo kochałem mojego psa, bo zawsze był przy mnie. Miałem z kim wychodzić na spacery i się bawić. Od małego był bardzo posłuszny i zawsze rozrabiał. Był on rasy Lessi i był bardzo ładny. Każdy z moich przyjaciół bardzo go lubił, bo zawsze był miły dla moich przyjaciół. Był to mój pierwszy pies, którego bardzo pokochałem. Po tym wsztystkim, przez tydzień chodziłem bardzo zmartwiony i sobie uświadomiłem ze pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Bedzie on na zawsze w moim sercu i napewno o nim nie zapomne.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Some day I woke up morning. On the noon I went play football. Comming back my mother call me and say that our dog is death. I was very distress and depressed. I loved my dog very much because it was always at me. I have friend for walking and playing. When it was puppy it was obedient. My dog was dachshund and was beautiful. My friends loved it because it always was nice for them. It was my first dog and I loved it. After all that I was sad for a week and now I know that the dog is the best man&#39;s friend. I will never forget about this animal and it will be always in my heart.
dobra powinno byc okej chociaz Twoj tekst juz jest raczej taki &quot;prosty&quot; :p
aaa i nie masz Lessi tylko jamnika ;) i mam nadzieje ze jestes juz w liceum.
Jak ktos znajdzie jakis blad to prosze poprawic
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
dzięki wielkie, jestem ci bardzo wdzięczny, mam nadzieje ze w przyszlosci tez bede mógł ci pomóc ;p temat do zamkniecia.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Some day I woke up morning. On the noon I went to play football. Comming back my mother called me and say that our dog is death wtf?!dead(mama ci powiedziałą ze pies jest smierc ? ???? ???? ). I was very distressed and depressed. I loved my dog very much because it was always at me. I had friend for walking and playing. When it was puppy it was obedient. My dog was dachshund and was beautiful. My friends loved my dog because it always was nice for them. It was my first dog After all that I was sad for a week and now I know that the dog is the best man&#39;s friend. I will never forget about this animal and it will be always in my heart.

Za dużo o kochaniu psa trochu, poza tym pamietaj jak tlumaczysz o czasie ;]
Napisz dobrze, pozniej beda Ci sie odwdzieczac ;p
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Some day I woke up morning. On the noon I went to (racja, maly blad) play football. Comming back my mother called me and say that our dog is death wtf?!dead(mama mi powiedziala ze pies nie zyje to jest okej). I was very distressed (racja moj blad) and depressed. I loved my dog very much because it was always at me. I had( racja, juz wiekszy blad) friend for walking and playing. When it was puppy it was obedient. My dog was dachshund and was beautiful. My friends loved my dog (tutaj moze byc tak i tak) because it always was nice for them. It was my first dog After all that I was sad for a week and now I know that the dog is the best man&#39;s friend. I will never forget about this animal and it will be always in my heart.
i tak spokojnie z tego 4 jest, pisalem to wieczorem wiec tak bardzo sie nie skupialem a jak jestes taki madry to trzeba bylo pierwszemu napisac ;)
nie musisz mnie pouczac odnosnie anglika bo nie jestes od tego i watpie zebys mial jakiekolwiek kompetencje ;)
pozdro
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Napisałem jednak o psie. Jeśli jakies zwroty trudno przetlumaczyc to mozna je zastapic prostszymi.;)

Pewnego dnia wstałem rano. Na południe poszedłem grać w piłke. Wracając do domu, dostałem telefon od mamy, że zdechł mi pies. Bardzo się zmartwiłem i byłem bardzo przygnębiony. Bardzo kochałem mojego psa, bo zawsze był przy mnie. Miałem z kim wychodzić na spacery i się bawić. Od małego był bardzo posłuszny i zawsze rozrabiał. Był on rasy Lessi i był bardzo ładny. Każdy z moich przyjaciół bardzo go lubił, bo zawsze był miły dla moich przyjaciół. Był to mój pierwszy pies, którego bardzo pokochałem. Po tym wsztystkim, przez tydzień chodziłem bardzo zmartwiony i sobie uświadomiłem ze pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Bedzie on na zawsze w moim sercu i napewno o nim nie zapomne.
ile ty masz lat ? :|
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Hehe :p Dokładnie chciałem zadać to samo pytanie :p Pełno błędów stylistycznych , szczególnie powtórzenia :]
 
michau 84

michau

Forum VIP
Some day I woke up morning. On the noon I went play football. Comming back my mother call me and say that our dog is death. I was very distress and depressed. I loved my dog very much because it was always at me. I have friend for walking and playing. When it was puppy it was obedient. My dog was dachshund and was beautiful. My friends loved it because it always was nice for them. It was my first dog and I loved it. After all that I was sad for a week and now I know that the dog is the best man&#39;s friend. I will never forget about this animal and it will be always in my heart.
Nie mów mi że pogrubiony text jest poprawny mistrzu bo nie jest....
Shuld be: Coming back my mother called me and said that our dog is dead.

pozdrawiam
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja pier.... Wy wszędzie znajdziecie pretekst do kłótni... Bez komentarza.... :Ja pier.... Wy wszędzie znajdziecie pretekst do kłótni... Bez komentarza.... :[ Żałośni śa tutaj niektórzy....

CLOSED
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom