>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Praca Warszawa

D 0

dzizas

Użytkownik
Czesc,


Kolezanka mnie poprosila, zebym dala notke, wiec daje


Praca w Warszawie i okolicach, moze byc traktowana jako dodatkowa jak i stala.
Spotkanie informacyjne odbedzie sie 10.06 w Landzie (metro Słuzew) w kawiarni Bistro.

Co godzine od 10 do 18.

Prosze dzownic na numer 509854890 i sie umawiac.

Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Dzownic najlepiej w godzinach 16.30 - 20.00(to tel prywatny nie sluzbowy)
 
D 0

dzizas

Użytkownik
tzn ja wiem gdzie ona pracuje, tj firma telekomunikacji stacjonarnej, internet i komorki. Tyle tylko ze to jest firma amerykanska, dzialajaca w 13 krajach w Europie u naszych sasiadow juz coraz wiecej. Spodziewam sie, ze firma wchodzi do Polski i potrzebni sa pracownicy. (aha i to na pewno nie jest akwizycja)
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
aha to chyba że tak ???? sry za podejrzenia ale kiedys na takie &quot;spotkanie&quot; poszedelm i okazalo sie ze dzialalnosc firmy nie nadawala sie poprostu do publicznej informacji :p
 
tebe 0

tebe

Użytkownik
Eee, ja też byłem na takim spotkaniu i myślę, że nawet chodziło o tą samą firmę. To jest zajęcie dla jakichś rencistów czy emerytów, nikt się tym na poważnie pewnie nie zainteresuje. Ta &quot;praca&quot; polega wyszukaniu kilku osób, ktore by podpisały umowę z tą firmą (abonament telefoniczny) i na wyszukaniu następnych osób, które by chodziły i namawiały następnych, do tego trzeba na początek wpłacić kilkadziesiąt złotych jeśli dobrze pamiętam. Akwizycja i tyle, gra nie warta świeczki.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A ty Dzizas juz kiedyś prosiłaś o rejestracje na forum bo kolega miał jakąś pracę na studiach czy coś. Teraz o pracę bo koleżanka potrzebuje. Widać pomocna jesteś ;) udało się z forum ?
napisz jakieś szczegóły, moze ile można zarobić :?: ????
 
tebe 0

tebe

Użytkownik
No wiadomo, że ci koledzy i koleżanki to ściema. Dziewczyna zajmuje się po prostu rozgłaśnianiem takich rzeczy na necie i dostaje za to kapuchę od jakichś tam ludzi ???? Tak myślę ???? Koleś mi wyliczał, że po jakimś czasie mogę mieć nawet 10 000 euro miesięcznie do końca życia itd itd, bla bla bla, gruszki na wierzbie itp ????
 
Do góry Bottom