>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Praca u buka - jak dostać?

A 0

austin90

Użytkownik
Witam,

Mam takie pytanie jak dostać pracę u buka? No niby to oczywiste, ze trzeba aplikowac na wolną posadkę ale aplikowałem do 3 buków i proces rekrutacji lipa tak więc się zastanawiam czy błąd leży po mojej stronie czy oni mają aż tak wielu chętnych, że mnie totalnie zlewają.

Macie jakieś rady jak skutecznie mozna dostac prace jako konsultant czy cos w tym stylu? Spelniam wymogi buków i moge podjac prace na Malcie a jednak nie są mną zainteresowani a widząc jak działa support paru buków to tam wcale jacys geniusze nie pracują - bardziej jacys ludzie z łapanki wiec tym bardzej mnie irytuje ze mnie totalnie olali :d

Bede wdzięczny za wszystkie rady ;p
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Zakładam, że jeśli chodzi o pracę u bet365 to trzeba NIN (przynajmniej tak jest w większości firm UK, sam starałem się o posadę moderatora na jednym z większych stron muzycznych UK i był mi NIN potrzebny) i odpowiednie umiejętności - ale od tego pewnie są e-learningi.
Nigdy nie kieruj się tym jaki jest polski support... Polacy jadą regułkami i mało Ci pomogą, dlatego ja zawsze piszę do eng supportu, szybsza reakcja itd. (najwidoczniej na nich bardziej jest nakładany nacisk, że użytkownik jest najważniejszy)
Był gdzieś temat jeszcze skautinigu (czy jakoś tak) u bukmachera, ale to musisz sobie poszukać ;)
 
A 0

austin90

Użytkownik
Chodzlo mi ogolnie o pracę konsultanta a ze znam polski to aplikowałem o prace w bukach gdzie szukali kogos gadającego po polsku i angielsku ale rezultat żaden wiec nie chodzi mi o kierowanie sie polskim supportem bo kazdy wie jacy oni są i sam z reguly pisze do angielskiego ale chodzilo mi o to, że buki mnie olewają a jak działa support każdy widzi nie są to jakies mega wyszkolone osoby a raczej właśnie z łapanki wiec tym bardziej irytuje mnie ze mnie olali a tacy mają pracę ????
NIN itp to mam to nie jest problem chodzilo mi raczej o wskazowki jak się lepiej zaprezentować bukom? nie mam bogatego CV ale wlasnie na posadę konsultanta nadaję się zwlaszcza ze mogę obslugiwac Polakow Angoli i staram sie opanowac dobrze niemiecki zeby w przyszlosci moc swobodnie pomagac niemieckojęzycznym ale jak widze to za malo zeby dostac taka elitarną pracę u buka :d
może ktoś z forum pracuje lub ma doswiadczenie i moze podpowiedziec jak lepiej sprzedac się bukom? na ta chwile wydaje mi sie to fajna pracą i chcialbym sprubowac ale aplikacje wracają z odpowiedzą odmowną..
Mam też pytanie o scouting - czy np. buk płaci lepsza stawkę za taką pracę w UK niz w Polsce? bo z forum wyczytalem ze nie jest to jakas dochodowa praca ale w UK moglbym relacjonowac lokalne mecze - buki angielskie mają pelna ofertę noznej wiec chcialbym tez taka prace ale ofert scoutingu w dziale karier u zadnego buka nie widzialem jak dotąd.
 
S 1

smutna-zaba

Użytkownik
To nie tylko zależy od tego czy Ty tak uważasz, ale także od ich widzimisię. Pamiętaj też, że może sprawdzają sobie Twoją karierę bukmacherską u nich, ale tego nie wiem. Kiedyś aplikowałem, ale po zobaczeniu zarobków np. w bet at home (mają na stronie w ofertach wynagrodzenie) to jednak nie jest tak źle. Bah oferuje np. w tym momencie dla konsultanta polsko-angielskiego do kasyna i pokera min. 20.400 euro rocznie (ciekawe netto czy brutto). To całkiem spoko warunki jak na pobyt na Malcie całkiem spoko pensją.
 
A 0

austin90

Użytkownik
A pisałeś , że znasz polski ????
a czemu wyrwales cytat z kontekstu? nie kapuję słaba ironia ;)

starałem się o pracę konsultanta z polskim bo uznałem, że moze się przydać duzo buków ma support dla Polaków to mialem nadzieje ze moze sie załapie.
 
A 0

austin90

Użytkownik
To nie tylko zależy od tego czy Ty tak uważasz, ale także od ich widzimisię. Pamiętaj też, że może sprawdzają sobie Twoją karierę bukmacherską u nich, ale tego nie wiem. Kiedyś aplikowałem, ale po zobaczeniu zarobków np. w bet at home (mają na stronie w ofertach wynagrodzenie) to jednak nie jest tak źle. Bah oferuje np. w tym momencie dla konsultanta polsko-angielskiego do kasyna i pokera min. 20.400 euro rocznie (ciekawe netto czy brutto). To całkiem spoko warunki jak na pobyt na Malcie całkiem spoko pensją.
moze sprawdzają ale to chyba na jakims dalszym etapie? bo nie wierze, że szukają u siebie kazdego kto składa aplikacje ;d a tak w ogóle to jesli kariera u buka jest dobra znaczy ze jestem złym pracownikiem dla nich? ;) mysle ze to nie ma zadnego znaczenia bo aplikowalem do buków gdzie jestem lekko na minusie i do buków na plusie i oba mnie olały ;)
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jakbyś składał podanie o pracę jako oddsmaker albo do działu IT to by na pewno się do ciebie odezwali dlatego ze konsultantów to oni mają pełno a osób z branży IT czy oddsmakerów to od zaraz potrzebują.
 
S 1

smutna-zaba

Użytkownik
To też prawda, wiele osób chce sobie pobyć na Malcie czy w Gibraltarze. Poza tym chodziło mi trochę o to, że jak dużo wtapiasz to też możesz nie być dobrą osobą bo przepuszczasz sporo pieniędzy, a to nie jest dobra cecha mimo tego, że to twoje pieniądze i co ich to ????
 
T 86

typoman_

Użytkownik
To nie tylko zależy od tego czy Ty tak uważasz, ale także od ich widzimisię. Pamiętaj też, że może sprawdzają sobie Twoją karierę bukmacherską u nich, ale tego nie wiem. Kiedyś aplikowałem, ale po zobaczeniu zarobków np. w bet at home (mają na stronie w ofertach wynagrodzenie) to jednak nie jest tak źle. Bah oferuje np. w tym momencie dla konsultanta polsko-angielskiego do kasyna i pokera min. 20.400 euro rocznie (ciekawe netto czy brutto). To całkiem spoko warunki jak na pobyt na Malcie całkiem spoko pensją.
A gross minimum annual salary of EUR 20,400.-, however we are willing to pay an increased amount
depending on qualifications and professional work experience
GROSS - brutto.
 
henry 83

henry

Użytkownik
Pisałem kiedys w takiej sprawie do BAHA, ale pytałem o oferty pracy w Polsce. Przyszło mi to na myśl, kiedy znalazłem w swojej skrzynce pocztowej ich ulotki - ktos musiał je roznosić.
Dostałem odpowiedź od miłej pani, że niestety wchodzi w grę jedynie praca w siedzibie firmy na Malcie lub w Austrii, więc zawiesiłem sprawę na jakiś czas.
Obecnie widzialem że BAH ma jakiś system stażowy, jeśli ktoś interesuje się tą tematyką myślę że warto próbować.
 
A 0

austin90

Użytkownik
Na unibecie jeśli dobrze operujesz Angielskim, to jest szansa na powodzenie pracy tam ;)

Tego buka sprawdzałem raptem 2-3 dni temu i owszem były oferty ale szukali z językami skandynawskimi i francuskim. Polski nie jest tak chodliwy i ku mojemu rozczarowaniu nawet u buków oferujących polski support. Zaobserwowałem, że buki mają taką politykę - grajcie u nas a ludzi do obsługi graczy z danego kraju ograniczamy do minimum.
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Dziwne pytanie. Biorąc pod uwagę jakie kokosy przynosi ta branża, to raczej właściciel każdego buka/kasyna tonie w luksusach ????
Kiedyś mój znajomy instalował w domu właściciela STSu wannę za ponad 15K :p
 
Do góry Bottom