>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Praca - pomysły na kursy/szkolenia po których znajdę prace

portowiecmks 5,1K

portowiecmks

Użytkownik
Witam, jako że siedzie w bukmacherce tyle lat, a facet faceta predzej zrozumie, to przychodzę do was z nietypowym pytaniem..
Jakie kursy,szkolenia warto zrobić ? Nie mam wykształcenia wyższego, cale zycie pracowalem zagranicą.
Chcę mieszkać juz w Polsce, nie musze życ jak król. Jakie szkolenia dadzą mi pewną prace?
Coś jak kurs ochrony.. jest sporo ofert pracy po takim kursie. Ale moze coś innego?
Chcialbym zainwestować pieniadze w jakaś nauke,szkolenie i mieć prace nawe 4k mi wystarczy.
Odpada spawacz.. ktoś z was moze coś doradzić? jaki kurs zrobic po którym znajdę pracę ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +391
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
bardzo duzo zalezy od tego jaka jestes osoba i co lubisz robic

teraz mega brakuje osob do wykonczenia domu/mieszkania - mozesz sie uczyc pod kims a pozniej zalozyc swoja firme, bedzisz spokojnie zarabial 10k i mial fach w reku ktory jest potrzebny w całej europie. zeby miec 4k to nawet mozesz zostac kierowca, wielkich szkolen nie potrzeba :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
jozzy22 617,5K

jozzy22

Użytkownik
A co Ci dadzą kursy? Pracodawcy szukają młodych i z doświadczeniem (ciekawa kombinacja). Po mojemu szukaj pracy w dziedzinie w której możesz się pochwalić doświadczeniem bo same kursy nic Ci nie dadzą. U mnie swego czasu pojawił się koleś co n8by miał zrobiony Kurs wózka widłowego ale cóż z tego ... Jak przyszło przestawić kilka palet z miejsca na miejsca to okazało się że nie bardzo potrafi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +391
AntoniBanderas 0

AntoniBanderas

Użytkownik
Co racja to racja same kursy nie wystarczą potrzebne jest doświadczenie min. rok Takie kursy są dobre tylko na załatanie dziury w zespole jak pracodawcy grunt się pali i nie ma komu robić
 
Do góry Bottom