>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Praca na wakacje

tomek5 0

tomek5

Użytkownik
witam
Planowalem wyjazd za granice ale caly tez kryzys i to ze musze byc w kraju w srodku wakacji pokrzyzowaly moje plany
Szukam jakiegos zajecia na 2-3 miechy w Warszawie
macie jakies doświadczenia w takich dorywczych pracach albo jakies kontakty? byle nie ulotki albo mcdonald:spokodfhgfh:
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
W MC wcale nie jest tak zle...z tego co mi kumpel opowiadał(dosyć wymagający) to idzie tam sobie dorobić.On akurat studiuje na dziennych i mówił mi że ponoć jakieś premie jeszcze dostają.A pracuje w Bydgoszczy...ile konkretnie mu płacą tego Ci nie powiem b nie pamiętam.Ale mysle że warto przejść sie i osobiście sprawdzić.Zawsze przecież można odmówić a robota jak robota gdzieś trzeba zaczać.Ale to oczywiście w ostatecznośći...a tak od siebie to proponuje odwiedzić różne puby pizzerie...są to miejsca gdzie potrzebują sporo osób w sezonie.Popytaj sie też w firmach zaopatrujących sklepy bary etc. w napoje typu &#39;&#39;Coca-Cola&#39;&#39; czy piwo.U nic idzie ładnie zarobić...płaca od zgrzewki albo od skrzynki ale z tego co wiem nie jest zle.
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
ja nie oczekuje kokosów - moja pierwsza praca, zero doswiadczenia i kwalifikacji :razz: ale tak zeby bylo na jakies melanze i moze jakis wyjazd we wrzesniu
ale myslisz ze dobrze tak chodzic po pubach, kawiarniach, pizzeriach czy lepiej mailowo? W wiiekszosci nie ma tam na miejscu jakichs menadzerow a Ci zwykli pracownicy sami sie chyba boja zeby ich ktos nie wygryzl..
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Mailowo nic nie zdziałasz...przecież masz język.Wchodzisz do pubu pytasz sie o szefa albo szefową...i z nimi gadasz czy nie będą potrzebowali kogoś do pomocy.Warto tez pochodzić po różnych hurtowniach spożywczych...na sezon w sam raz.Potrzebują ludzi zawsze...ja zaczynałem właśnie od hurtowni.Robota świetna i przy odrobinie szczęścia uda Ci sie załapać wózki widłowe.Ale to nie wszędzie ja miałem to szczęście i akurat organizowali kurs to sie załapałem.Moja rada jest prosta...dla chcącego nic trudnego.Jeśli chcesz to robote znajdziesz jeśli będziesz wybredzał to nie znajdziesz.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Idź np do Sphinxa ja ide do roboty tam na wakacje teraz, w MC pracowałem i z tą premią różnie jest, w Gda np już jej nie ma i goła stawka to 8.5 za h brutto czy dziewiątka max więc szału nie ma
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Idź np do Sphinxa ja ide do roboty tam na wakacje teraz, w MC pracowałem i z tą premią różnie jest, w Gda np już jej nie ma i goła stawka to 8.5 za h brutto czy dziewiątka max więc szału nie ma
Mój kumpel w Bydgoszczy akurat studiuje i tam robi i dla niego w zupełności wystarczy.
Tak tylko napisałem że w ostateczności można spróbować...roboty jest mnóstwo .W wawie troche gorzej...ale u nas to tylko korzystać z sezonu.
 
P 0

pavlinho

Gość
A dla osób under 18? W moim przypadku 17, rok temu pracowałem na poczcie ale teraz kryzys i nie potrzebują :]
 
P 0

pavlinho

Gość
under 18 ja robiłem w MC, to była w Gda najlepsza robota i to nie na czarno
Problem w tym, że w niektórych miastach np. moim nie chcą under 18 do pracy. Myślałem nad jakąś myjnią ręczną.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
jak ktos chce zarobic sporo kasy to niech sie odezwie. pracuje w firmie farmaceutycznej i jak ktos chce moze zdigitalizowac dane na kompa. formularze od lekarzy - przebieg badan na pacjentach roznych substancji. szybko ktos pisze ma sporo czasu jest z warszawy duzo hajsu.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ja widzialem ogłoszenie ze w Arkadi w sklepie Kakadu szukaja jakiegos goscia na akwarystyke, pewnie nie musisz sie na niczym znac tylko jakies pierdy robic przy rybkach;)
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
lipa jest z praca, przynajmniej u mnie, w 100tysiecznym mieście. wysłałem CV do 25 miejsc, odezwali sie z dwóch:
1. praca przy sprzedaży herbatek odchudzających, w której przez pierwsze miesiące zarabiałbym 500-600zł. dziękuje
2. jutro ide na rozmowe, jakis telemarketing.

chodziłem, szukałem, po sklepach, różnych większych firmach produkcyjncyh. nigdzie nie potrzeba, a jak potrzeba tak jak w jednym sklepie z odzieżą, to płaca 5,50 na reke a do tego swoje zgłoszenie wysłało 38osób.

szukam od 2tygodni i jest po prostu masakra.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
wiesz ja w Warszawie szukalem jakies 2 miesiace poszlo ponad 1000 CV okolo 80 rozmow kwalfikacyjnych ;) ciezko cos wybrac ale w koncu sie udalo ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
lipa jest z praca, przynajmniej u mnie, w 100tysiecznym mieście. wysłałem CV do 25 miejsc, odezwali sie z dwóch:
1. praca przy sprzedaży herbatek odchudzających, w której przez pierwsze miesiące zarabiałbym 500-600zł. dziękuje
2. jutro ide na rozmowe, jakis telemarketing.
chodziłem, szukałem, po sklepach, różnych większych firmach produkcyjncyh. nigdzie nie potrzeba, a jak potrzeba tak jak w jednym sklepie z odzieżą, to płaca 5,50 na reke a do tego swoje zgłoszenie wysłało 38osób.
szukam od 2tygodni i jest po prostu masakra.
Jesteś z Legnicy...mój kolega szedł na ten Telemarketing i powiedział że śmiechu warte. A na LSSE szukałeś? Tam zawsze jest praca.
 
S 11

support75

Użytkownik
lukbor10 nie wiem ile masz lat ale skoro szukasz pracy na wakacje to domyslam sie ze nie wiele. Prawda jest taka, ze masz/macie malo lat i nikt Wam kokosow nie da.
uwazam ze najlepsze wyjscie to MC to porzadna firma nikt Was tam nie oszuka, w przeciwienstwie do jakies firmy posredniczacej, badz kowalski ktory zalozyl sobie jakis biznes. Gdzie bedziecie robic po 12 godzin za 5,5 zł, bez umowy i na koniec dostaniecie 200-300 zloty mniej bo wam powie ze zle zrobiliscie to czy tamto.

najbardziej wkurza mnie gdy ktos w cv wpisuje ze skonczyl szkole podstawowa, gimnazjum chodzi do liceum, doswiadczenie to pol roku na kasie w realu i chcialby zarabiac 2000 zł

blagam - myslcie realnie.
 
Do góry Bottom