>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Próba wyłudzenia 4500PLN przez etoto

P 508

pawlik88

Użytkownik
Wpłaciłem tam 4500PLN aby zagrać kilka wiekszych zakładów, lecz nie spodziewałem się takich nieuczciwych zagrań z ich strony...
Po wpłaceniu zagrałem dosłownie 1 zakład i dostałem limit... Sytuacja jest absurdalna gdyż środków nie można wypłacić bez obrotu min 50% a oni zlimitowali mnie dosłownie po pierwszym zakładzie na kwotę 200PLN praktycznie do 0 ( nie dało się wygrać nawet 2pln), zapytałem live chat co w tym przypadku a oni zamiast zwrócić mi mój depozyt(skoro nie chcą abym u nich grał) to zwiększyli mi limit... Limit taki że każdy kupon był zatwierdzany manualnie i nie mogłem wygrać wiecej niż 50PLN
Z "nowym limitem" obróciłem może 1000PLN a oni znowu mnie zlimitowali do 0!!
Nadal nie mogę zlecić wypłaty bo nie spełniłem warunku obrotu a konta nie chcą zamknąć bo mam środki na koncie i muszę je najpierw wypłacić ( chociaż w regulaminie użytkownik ma prawo zamknąć konto w każdej chwili)
Chciałbym ostrzec wszystkich przed graniem w tym krzaku a co ważniejsze aby nie wpłacać tam większych kwot.
Co mogę zrobić w takiej sytuacji aby odzyskać środki?
 
RBR1one 540,6K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Napisz do nich znowu zeby ci zniesli limit a jak nie to niech pozwola wyplacic i zglos ta sprawe do kogos wyzej i niech ta osoba ci odpisze jakby nie chcieli. Ostatecznie jedyna opcja bedzie pykanie sobie w sporty wirtualne tam limitow pewnie miec nie bedziesz.
 
H 104,5K

hagi84

Użytkownik
wyłudzenia? buki maja rozne zapisy w regulaminie by nie prac pieniedzy dlatego do nowych bukow nie wplaca sie wieksze sumy nie sprawdzajac wczesnie limitow albo chociazby sie dowiedziec mniej wiecej jakie sa
Wiekszosc bukow zagranicznych i nie tylko ma zapisy, ze trzeba obrocic depozyt choc wlasnie przy takich sytuacjach da sie obrocic w kasynie raczej bez straty, w polskich to odpada.
Wczesniej mnie tak ukochal z polskich bukow bodajze lvbet i jeszcze jakies gowno, ale krotka i rzeczowa wymiana maili i oddali pieniadze.
Probuj rowniez mailowo twardo i stanowczo, ze chciales obrocic depozyt, ale firma Ci uniemozliwila i ze jesli bedzie potrzeba to zglosisz sprawe do odpowiednich instytucji.
Daj znac co Ci odpisza, bedziem dzialac wtedy dalej.
 
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
moment moment przecież etoto pisze że depozytem nie trzeba obracać i można zawsze wypłacić:

Oczywiście, możesz wypłacić swój depozyt w każdej chwili. Co więcej, możesz wypłacić całą kwotę depozytu, albo tylko małą jej część. Pamiętaj jednak o tym, że konto bonusowe rządzi się swoimi prawami. Bonus u bukmacherów internetowych najczęściej wymagają wykonania obrotu bonusem, czyli postawienia otrzymanego bonusu na zakłady bukmacherskie. Dopiero spełnienie warunków obrotowych umożliwia wypłatę bonusu na rachunek bankowy.

Który ich punkt regulaminu mówi że trzeba obrócić depozyt?
 
W 508

Wojciech4x

Użytkownik
Są m.in. dwa punkty w regulaminie. Dwa wytłuszczone zdania mówią o ewentualnych przypadkach gdy Etoto może utrudniać wypłatę. Ale dalej jest mowa o wypłacie oraz jedynie potrąceniu prowizji. Zachowanie Etoto jest nie w porządku, bo to Etoto uniemożliwia Ci spełnienie wymogów regulaminu. Powołałbym się na ten paragraf 3 punkt 26 (§ 3 pkt 26) regulaminu i zażądał zamknięcia konta i zwrotu środków.
Jest też § 3 pkt 16 lit c), gdzie jest zapis że " Uczestnik zakładów jest zobowiązany przed zamknięciem konta do zlecenia wypłaty pozostałych środków na Koncie ETOTO na Rachunek Płatniczy.", ale wtedy w swoim żądaniu ja bym dopisał, że spółka uniemożliwiła wypłatę środków a także obrót depozytem poprzez nałożenie limitów.

Jeśli zdecydujesz się pisać, to nie pisz do konsultanta, tylko swoje żądanie wyślij na podanego na stronie etoto maila: [email protected]

"§ 3 pkt 19
19. W ramach zapobiegania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu Spółka zastrzega sobie prawo do wstrzymania i/lub anulowania zleconych wypłat środków z Konta ETOTO, które nie zostały odpowiednio przez uczestnika wykorzystane w celu uczestnictwa w zakładach za pośrednictwem Konta ETOTO. W przypadku powtarzającej się sytuacji braku obrotu wpłacanych środków, Spółka może zamknąć Konto ETOTO lub wstrzymać transakcje na koncie. Uczestnik jest zobowiązany do dokonywania wpłat współmiernych do jego uczestnictwa w zakładach za pośrednictwem Konta ETOTO oraz do obrotu wpłaconymi na Konto ETOTO środków. W szczególności po stwierdzeniu wykorzystywania Konta ETOTO przez uczestnika wyłącznie do transferu środków pieniężnych, bez przeznaczania co najmniej połowy wpłaconych środków na grę, Spółka może zamknąć Konto ETOTO lub wstrzymać transakcje na koncie. Ponadto, w przypadku gdy klient dokona wpłaty środków na Konto ETOTO, a następnie zleci dyspozycję wypłaty środków z Konta ETOTO bez dokonania obrotu kwotą odpowiadającą co najmniej 50% wartości wpłaconych środków, ETOTO przy zwrocie środków ma prawo pobrać od klienta opłatę w wysokości ponoszonych kosztów prowizji operatora płatności oraz innych związanych z dokonaniem transferem środków."

"§ 3 pkt 26
26. Klient ma prawo w każdym momencie zamknąć Konto stałe ETOTO bez podania powodu oraz wypłacić pozostałe środki. Z uwagi na brak możliwości wypłaty środków Klient nie ma możliwości zamknięcia Konta tymczasowego ETOTO, bez dokonania pełnej rejestracji w celu założenia Konta stałego ETOTO"
 
Otrzymane punkty reputacji: +508
P 508

pawlik88

Użytkownik
Dla mnie sprawa wyglądała na próbę wyłudzenia bo pieniędzy nie dało się wypłacić ani obrócić/przegrać a to wszystko zgodnie z ich "kwadratowym rozumowaniem regulaminu", konto było na lekkim minusie po 1 zakładzie, wpłaciłem większą sumę i nie spodziewałem się że będą tak utrudniać mi życie, skoro nie chcieli żebym grał u nich to mogli dać mi wypłacić albo przywrócić limit do normalnych stawek a oni takie cyrki robią że 2 razy limit do 0 dostaje jak zaledwie 35% depo udało mi się obrócić. Nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją.

Przedstawiłem im sprawę po raz drugi przez live chat to stanowczo odpowiadali że wymagany jest obrót i bez niego nie wypłacą, magicznym przypadkiem po zakończeniu rozmowy znowu limit wrócił tak że dało się cokolwiek postawić bo przed rozmową znowu ani złotówki nie mogłem postawić/wygrać. Dobiłem do tych 50% depo i opcja wypłaty zaczeła działać ( wygląda na to że wymagają przynajmniej 50% inaczej nie da się zlecić wypłaty ) ale oczywiście wypłata odrzucona, przez live chat usłyszałem że mam obrócić 100% depozytu🤬
Poprzednio jak wysłałęm prośbę o zamknięcie konta to odpisali że środki muszą być wypłacone, to tym razem wysłałem ponownie prośbę o zamknięcie konta i zlecałem wypłaty aż do momętu zamknięcia konta, chyba z 10 razy bo odrzucali po kilku minutach...
Konto zamknięte, środki wypłacone, nigdy więcej w tym krzaku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +508
Do góry Bottom