>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Próba oszustwa?

F 0

florentino

Użytkownik
Witam Was drodzy forumowicze,
chcę Wam przedstawić mój problem związany z negatywnie rozliczonym kuponem przez firmę bet365. Chciałbym abyście wyrazili swoje zdanie, czy rzeczywiście tak to musi zostać czy mogę jednak ubiegać się dalej oi zwrot wkładu pieniężnego...
problem tyczy się zakładu na live meczu tenisowego z 10 marca, mecz Andy Murray - Evgeny Donskoy. Postawiłem w tym meczu na live na zwycięzce 7 gema po tym gdy Donskoy &quot;rzekomo zdobył punkt na 30:30&quot;. Tym samym szybko zagrałem, zakład został szybko przyjęty przez bet365 i nagle patrze cały rynek zablokowany i na relacji live wyświetlony napis &quot;challange&quot; na prośbę Andy&#39;ego po którego werdykcie było nie 30:30, tylko 40:15 na Murraya. Problem w tym, że mając oficjalny materiał filmowy z tego meczu za pewne od ATP, na livie nie przyznano przed challengem punktu dla Donskoya, tylko czekano na werdykt challange.
Suma sumarum uważam, że mój zakład został źle i nieuczciwie postawiony, ponieważ został zagrany po wyniku i kursie, jakie w ogóle w rzeczywistości nie było lub być nie powinno. Bet365 upiera się, że było 30:30. Może ktoś pomóc i dać jakiś link do przebiego meczu albo powie mi gdzie mogę coś takiego zdobyć? Np. od oficjalnej strony ATP/turnieju?
przestawiam Wam również mój mail w ktorym im wytłumaczyłem &quot;problem&quot;
Na potwierdzenie moich słów dołączam materiał wiedo, który został sfilmowany poprzez oficjalnego zarządce turnieju, czyli ATP (link poniżej - dostępny w serwisie youtube.com):
http://www.youtube.com/watch?v=WqvDYQ-B9bM
Wspomniany gem zaczyna się od czasu: 34:45 - proszę go sobie obejrzeć i przeanalizować ze swoja historią przebiegu oraz wystawienia kursów na to zdarzenie.
W tym gemie w ogóle nie było wyniku 30:30! Było 15-0, 15:15, 30:15, 40:15. 40:30 i gem został zakończony zwycięstwem Murraya po przełamaniu do 30. Wy natomiast uznaliscie po zagraniu zawodnika Eveny Donskoy przy stanie 30:15 dla Murraya w 7 gemie przy wyniku w siecie 1-5, że piłka była w korcie i, że punkt należy się Evgeny Donskoy. U Was w ofercie live zrobiło się 30:30 i w tym momencie ja szybko zagrałem na zwycięzce gema na Evgeny Donskoy. Sekundę później po zatwierdzeniu mojego zakładu rynek live na Waszej stronie w tym meczu przy tym stanie został zablokowany, ponieważ był challange na prosbę Andy Murraya po którego werdykcie okazało się, że piłka wyszła na aut i nie było wyniku 30:30 tylko 40:15! Tym samym wnioskuję o zwrot mojego wkładu pieniężnego w ten zakład, ponieważ ten zakład został przyjęty nieuczciwie. Został przyjęty po takim wyniku jakiego w rzeczywistoci nie było, więc to jest oszustwo dla mnie.
Sprawę stawiam jasno, że albo support lub osoba rozliczająca albo Wasz przełożony anuluje mój zakład i rozliczy ten zakład po kursie 1,00 albo będę szukał sprawiedliwosci gdzie indziej.
Pozdawiam i czekam na szybką odpowiedź.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jeżeli posiłkowałeś się wynikami przedstawianymi przez bet365 i o to masz do nic pretensje (o podanie złego aktualnego wyniku) to nie masz po co walczyć - wejdź w jakikolwiek zakład na żywo teraz i przeczytaj co masz na samym spodzie, pod ostatnim dostępnym zakładem .
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Skoro Murray skorzystał z challange to punkt musiał zostać do chwili weryfikacji challange po stronie Donskoya, ponieważ sędzia orzekł piłkę w boisku - to że na tablicy wyników w tej chwili nie było 30:30 nie ma znaczenia, bo taki był rzeczywisty wynik do czasu komputerowej weryfikacji, ja nie widzę błędu z strony b365.
Punkt Donskoy
Challange
Punkt Murray
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Na dobrą sprawę to wina sędziego bo przez niego ta cała sytuacja. Można to trochę porównać do sytuacji w której sędzia wypacza wynik meczu przez co jesteś w plecy. Oczywiście tutaj jest live, sytuacja trochę inna i gdyby bet wyraził dobrą wolę to mogliby zwrócić kasę no ale cóż...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wiadome, że to Twoja wina bo bet nie ma obowiązku pokazywania aktualnego wyniku, ale napisz do nich maila (nie na czacie) i postrasz ich że na forach i stronach internetowych będziesz opisywał ich wałki i będziesz odradzał całemu światu grać u nich to jest szansa że &#39;w geście dobrej woli i wbrew ich zasadom&#39; zwrócą Ci stawkę ;)
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
nic nie zrobisz w tym temacie, tak jak wyzej ktos napisal to kwestia interpretacji buka.
Ja kiedys mialem przyjemnosc skorzystac na ich bledzie po czym dostalem wiadomosc
&quot; informujemy ze podczas postawionego zakladu nastapil blad w kursach,natomiast nie odbieramy wygranje&quot; oczywiscie nie cytuje bo tego nie pamietam.
miales niefarta i tyle.
 
D 0

duchimrok

Użytkownik
bet 365 to oszuści i tyle ja miałem inną sytuacje zagrałem zakład stavanager vs valerenga mecz o mistrzostwo w play off hokej norweski ,zagrałem na zwycięstwo stavangera łącznie z dogrywką i karnymi po kursie 1,62 stavanger wygrał 4-3 w dogrywce a u nich w regulaminie pisze wyrażnie że wszystkie mecze z europejskiego hokeja zakończone dogrywką lub karnymi - jak wygra drużyna na którą postawiłeś - to dają ci zwrot stawki- nie wypłacają wygranej , a jak przegra drużuna na którą postawiłeś w dogrywce lub karnych to zapierdolą ci stawke takie kurwy z nich, podkreślam wyrażnie to dotyczy całego hokeja europejskiego rynków meczy na zwycięstwo włącznie z dogrywką lub karnymi, także legalnie rolują klientów bo taki zapis mają w regulaminie, nie dotyczy to NHL amerykanów nie okradają tak bezczelnie jak nas.Tylko po co w takim razie mają w ofercie mecze na zwycięstwo włącznie z dogrywką lub karnymi po kursach niższych niż tradyjne trzydrogowce z wyższymi kursami dla hokeja europejskiego?wprowadzają tylko w błąd ludzi i to świadomie kurwy parszywe
 
D 0

duchimrok

Użytkownik
dodam że tradyjny trzydrogowiec na stavanger kurs wynosił 1,90 niestety każdy buk internetowy pewnie każdy ma u siebie jakieś zapisy w regulaminie faworyzujące ich w stosunku do klienta albo szczerze mówiąc robią nas w huja i tyle także chyba wróce do naziemnej fortuny bo tam przynajmniej nigdy nie spotkałem sie z takimi wałami traci się te 10% na podatek ale kase masz od razu jak wygrasz i bez wałków jak stawiasz na zwycięstwo i wygra twoja drużyna w dogrywce lub karnych to kase wypłacają bez żadnych wałków, odradzam wam bet 365 mimo że kursy mają wysokie to robią ludzi w bambuko
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Dają 12 bo tak jak napisałeś jak jest remis to masz zwrot jakby dawali tylko na 1x2 i dałbyś na 1 i wynik byłby 3-3 to byś przegrał. No niestety taki mają reg. Dodatkowo nie podoba mi się ich reg związany z tenisem, gdzie obstawiasz 1, wygrywasz 1 seta, w 2 secie jest np 5-2 dla Ciebie i 2 kreczuje. Wtedy także masz zwrot stawki, nie ważne kto skreczował. No nic ????
 
Do góry Bottom