>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

próba oszustwa ze strony unibetu

korver 121,3K

korver

Użytkownik
witam,
firma kręci wałki, więc nie pozostanę im dłużny i przedstawię sprawę, gdzie tylko będę mógł...
Dnia 17.07 ok godz. 11 obstawiłem towarzyski mecz w siatkówkę Polska - Białoruś. Mój zakład był na hc +2,5 na gości w dublu z innym typem (trafionym). Dzień wcześniej (16.07) oraz dzień później (18.07) były zaplanowane kolejne mecze pomiędzy tymi zespołami, czyli łącznie w ciągu weekendu odbyły się 3 spotkania. 17. lipca Polska miała wystąpić w rezerwowym składzie (i tak też było), stąd mój zakład na seta dla Białorusinek. Mecz jednakże odbył się na nieco innych regułach, dokładniej zakończono go po 4 setach (wynik 2-2).
Firma unibet postanowiła porobić ludzi w przysłowiowego &#39;chu*a&#39; i poczekać do oficjalnej informacji:
Gdy taka się już pojawiła na stronie PZPS (http://www.pzps.pl/news.php?id=5645&amp;amp;backpath=%2F) BEZ ŻADNEJ INFORMACJI MAILOWEJ, TELEFONICZNEJ ZMIENILI DATĘ MECZU NA KUPONIE !! Oczywiście nie muszę wspominać, że w niedzielę Polska zagrała już I składem i rozbiła Białorusinki 3-0...
Jaki mam dowód, że takie coś miało miejsce? Oczywiście, każdy może stwierdzić, że mi się wydawało, że to ja pomyliłem daty. Tu jednak jestem w 100% pewien, że tak było jak piszę, w ofercie był wystawiony mecz na 17.07 i tylko z tego względu to zagrałem! Jednakże, jakby mi ktoś nie wierzył to wklejam screen z betradara, gdzie ewidentnie widać zmianę daty meczu przez GÓWNIANEGO buka jakim jest unibet (jakby ktoś nie łapał o co chodzi, u dołu ekranu są pokazane zmiany dat, ostatnia miała miejsce 17.07 o godz 17.45...) :


Oczywiście całą sprawę próbowałem załatwić łagodnie z supportem, jednakże totalna ignorancja i krótko mówiąc tępota osób tam pracujących mnie odrzuca. Nie wiem, być może muszą zgrywać idiotów, bo szef zabronił przyznać się do błędu, ale czytając ich odpowiedzi nóż się w kieszeni otwiera na puste słowa, bez żadnych argumentów, dowodów!
Kilka odpowiedzi z ich strony:
&#39;Witam serdecznie !
Uprzejmie informuję, że w ofercie Unibet nie było sobotniego meczu pomiędzy Polską i Białorusią. Oferta obejmowała mecze z dnia 16.07 oraz 18.07. Pan obstawił mecz z dnia 18-go, który faktycznie zakończył się wynikiem 3-0.&#39;
&#39;Witam serdecznie !
Dziękuje za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że wszystkie informacje zostały sprawdzone z naszym Wydziałem sportowym i data wydarzenia była poprawna. Obstawiał Pan zakład na mecz Polska- Białoruś, który był w ofercie na dzień 18/07 i jego rozliczenie również na ten dzień 18/07 16:00. Bardzo mi przykro, ale dalsza korespondencja w tej sprawie pozostanie bez odpowiedzi, gdyż nasz Wydział sportowy sprawdził wszystkie informacje. &#39;

== ==
Ceniłem tę firmę, ale z roku na rok spada na psy i strasznie mnie zawiedli. Nigdy już nikomu nie polecę tych złodziei, totalna amatorka i grupa ignorantów szczycąca się ***** wartymi tytułami.
 
D 5

dami21

Użytkownik
Znowu szukają darmowej kasy ????
OMIJAĆ UNIBET SZEROKIMMMMMMMMMMMMM ŁUKIEM !!!!!!!!!
TEGO już jest za dużo
Przyznam się , że wpłaciłem ostatnio 500 pln wygrałem 7 tysięcy. Po weryfikacji dok jak i rachunku bankowego , zwrócono mi depozyt ???? Grałem ponad 4 lata u nich i nigdy wer. nie robiłem SZOOKKK
Konta nie odblokowali i dobrze.
 
F 0

faziii1

Użytkownik
zwrocono ci depozyt i to juz koniec twojej histori poddales sie? w zyciu bym nie odpuscil okradli cie i sie smieja.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Przeczytaj regulamin a potem pisz posty
no wlasnie przeczytaj




Zatrzymania i/lub skonfiskowania środków dostępnych na Koncie w Unibet i/lub odrzucenia żądania wypłaty w przypadku bezpośredniego albo pośredniego naruszenia Regulaminu Unibetu i/lub innego nieuprawnionego działania dokonanego w związku z typowanym wydarzeniem i/lub transakcjami na Koncie w Unibet. Powyższe znajduje zastosowanie w przypadku, gdy dane wydarzenie pozostaje w związku z Kontem w Unibet i/lub kwestionowanym żądaniem wypłaty.


sam sobie odpowiedz co zrobiles zle, bo jakby bylo jak mowisz to taka firma moglaby legalnie okradac l;udzi
 
Do góry Bottom