>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PPP wyplata

superman125 0

superman125

Użytkownik
wczoraj wygralem troszke kasy w turnieju i chcialbym ja wyplacic ale jak chce wyplaic to pisze ze nie mam aktywnych form wyplaty?? co mam zrobic aby wyplacic kase??
 
M 0

maddog

Użytkownik
mozesz sprobowac wplacic i wyplacic... jedno jest pewne... nie pytaj o wyplate na live chacie itd. bo tez wygralem troszke kasy tam i po zagadaniu na chacie dowiedzialem sie ze tylko czekiem moge wyplacic...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
mozesz sprobowac wplacic i wyplacic... jedno jest pewne... nie pytaj o wyplate na live chacie itd. bo tez wygralem troszke kasy tam i po zagadaniu na chacie dowiedzialem sie ze tylko czekiem moge wyplacic...
Czekiem możesz wypłacić, gdy nie wpłaciłeś depozytu i tym samym nie odblokowałeś sobie możliwości wypłaty tą samą drogą (przez Moneybookers np.). Tak więc wpłać minimalny depozyt i zleć wypłatę ;).
Co do samej firmy to Paddy Power jest bardzo solidną firmą. Nie musisz się bać o swoją wygraną ;).
Pozdrawiam
 
superman125 0

superman125

Użytkownik
ale wlasnie chyba mnie nie zrozumieliscie, nie chodzi mi koniecznie o wyplate na MB, wolal bym wyplacic na konto w banku. Wiem ze na MB trzeba najpierw zrobic depozyt a jak jest z wyplata na konto bankowe??
 
Do góry Bottom