>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2024

neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy na pozostałe zawody, turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2024, których zapowiada się w najbliższym bardzo dużo i na które bukmacherzy coraz chętniej wystawiają ofertę.
Zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami oczywiście z zachowaniem kultury słowa.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Pozwolę sobie tutaj,jeśli chodzi o Jancarza gram przeciwko Piterowi Pawlickiemu po kontuzji ,wczoraj 1 sparing,myślę że trochę brakuje mu jeszcze po tym urazie,
P.Dudek -Pio.Pawlicki 1 kurs 1.7 Fortuna?
Oprócz tego zawody w Gdańsku i Pardubicach dzisiaj po krotce...
Gusts-Bloedern 2 kurs 1.75 STS
Dla mnie nieoczywisty bet dnia,Niemiec sporo jazdy na ten moment,Gusts nadal trochę w rozsypce zarówno klubowej jak i forma mnie nie przekonują,na sparingu Gusts średnio wyglądał,w przypadku remisu mamy zwrot...to zawsze jakaś furtka też...

Oprócz tego luźne typy do taśmy
Kostygow-Riss 1 kurs 2.46 STS
Fredriksen-Grmek 2 kurs 1.57. STS
J.Macek -D.Klima 2 kurs 1.75 STS
W tych 3 typach widzę poprostu value i napewno tak wysokich kursów bym nie wystawił ,aczkolwiek te zawody to trochę loteria tam ,ale w przypadku nawet remisu mamy zwrot więc ja zaryzykuję 😉...ale ze Klima tak wysoki kurs?tego nie rozumiem...😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1128
B 38K

bosky

Użytkownik
Kurs na Klime rzeczywiście bardzo solidny. Jedyne co może powodować ten kurs, to że Macek wygrał ostatnio zawody. Warto dodać że przegrał w nich bieg z Bednarem, a w biegu z Klima ten drugi miał defekt.

ja z Jancarza gram Miśkowiak - Fajfer 2 1.9 bet365
Jakub bardzo słabo w sparingu, Fajfer już obyty z Jancarzem. Bardzo chciałbym, żeby okazało się że Miśkowiak już „coś znalazł”, ale szczerze wątpię. Obaj raczej postarają się o jak najlepsze zaprezentowanie się obecnie swojej publiczności.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1070
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Piotr Pawlicki - Hampel [1] 1.60 sts

Złoty Kask w Opolu. Dobry początek sezonu w wykonaniu Pawlickiego, fajnie pokazał się w memoriale Jancarza. Do tego dochodzi fakt dobrych występów w Złotym Kasku właśnie w Opolu. Co prawda 2 lata temu, było to tylko 8 punktów, ale przy dwóch taśmach. Widać, że pasuje mu tor w Opolu. Na Jarka powinno dziś starczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +950
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Patent na dzisiejszy turniej jest prosty.
Wszystkie możliwe undery punktowe i zakłady kto lepszy, przeciwko panu Drabikowi. Który albo w ogóle nie przyjedzie do Opola przedstawiając L4 albo będą jakieś taśmy, defekty i wycofanie z zawodów z powodu problemów sprzętowych. Niby łatwa kasa, ale czytajcie regulaminy buków, bo mogą być zwroty albo przegrane w przypadku wyjątkowo złodziejskich buków i teksty w stylu oczywista pomyłka przy wystawianiu kursów albo próba oszukania bukmachera. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1856
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Kowalski-Przyjemski 2 kurs 2.73 Fortuna
No kursy mocno przesadzone,Wiktor ma dobre starty plus już mocno obczaskany jak na ten moment sezonu ,były sparingi były treningi,na ten moment nie ufam Kowalskiemu ,kurs bym dał max 2.1 na Wiktora
Wozniak-Pio.Pawlicki 1 kurs 1.85 Fortuna
Pod Woźniaka któremu zawsze niby na tych zawodach zależało,ma mocnych sponsorów wydaje mi się że może sobie robić plan B pod GP i chcieć tu awansować...
Smektala-Drabik 1 kurs 1.75 Fortuna
Jak kolega powyżej napisał nie ufam Drabikowi kompletnie i boje się że wogole nie pojedzie ale próbowac trzeba
Drabik-Zengota 2 kurs 2.22 Fortuna
Jak powyżej ,powiem szczerze że nawet sportowo dla mnie na ten moment Zengota może się obronić jakby Drabik chciał mocno jechać,
Dudek-Pio.Pawlicki 1 kurs 1.85 Fortuna
Typ w zasadzie życzeniowy ,ostatnio w memoriale oboje fajnie jechali ,liczę na większą motywację Dudka który będzie chciał do ME czy GP się dostać chyba bardziej na ten moment niż Pawlicki,ale typ będzie stykowy bo Pawlickiemu tor będzie pasować....nie zdziwię się jak oboje będą na podium 😉
4/5 nie tak źle 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4120
M 72K

mazinho87

Użytkownik
Pora na dzisiejsze IMME na bardzo widowiskowej Moto Arenie w Łodzi:

Lindgren- Thomsen 2 2.38 (sts)

Lindgren to zawodnik, któy zawsze spina się na Grand Prixmiał życiowy poprzedni sezon, ale w meczach wyjazdowych z czołówki miał najsłabszą średnią biegową, ledwo ponad 1,7. W tym roku Lindgren w Polsce miał mało jazd, bo Motor u siebie jeszcze nie trenował i jechał zaledwie jeden sparing. W Ostrowie spisał się przeciętnie, gdzie przygrał choćby z Jasinskim, Jakobsenem czy Czugunowem: Arged Malesa Ostrów - Orlen Oil Motor Lublin - Relacja live - WP SportoweFakty . W DME w Gdansku tez nie zachwycił: Mistrzostwa Europy w Gdańsku (Finał A) - Relacja live - WP SportoweFakty Lindgren nieobjeżdzony w Polsce, do tego w takich towarzyskich turniejach on nie zawsze miał motywację, bo dla niego w wieku prawie 40 lat liczy się tylko Grand Prix i liga. Thomsen z kolei po ubiegłorocznej kontuzji nie ma śladu. Pojechał w jednym sparingu z Unią Leszno u siebie i przegrał tylko z Kołodziejem (majac 2,3,3) i był bardzo szybki. Motoarena w Łodzi jest pod jego styl jazdy, bo można tam ścigać się na dystansie i widzę spore value w tym kursie.

Becker - Woźniak 1 3.34 (sts)

Becker to przedstawiciel gospodarzy, który miał jako jedyny w tej stawce trenowaćw Łodzi na tym torze. Becker bardzo dobry poprzedni sezon w Falubazie, miał okazje pokazac się w Toruniu w Grand Prix. Dzisiaj widzę też korzystny numer dla niego, bo rozpocznie już w 1 biegu i bedzie jechał2x z pola A. Liczę, że w swoim inauguracyjnym w dość trudnym biegu zrobi niespodziankę i i przywiezie 2 lub 3 punkty na jeszcze niedopasowanych rywali. Woźniak z kolei dobrze zaczął sezon od Kryterium Asów, ale później w sparingu czy Memoriale Jancarza było bardzo przeciętnie. Woźniak sprawdza, testuje silniki i ten turniej bedzie jego dobrym treningiem przed ligą. Widziałem Woźniaka rok temu w Łodzi na finale IMP, gdzie byłw połowie stawki i poza jednym biegiem też ten tor wybitnie mu nie leżał.

Do tego za mniejszą stawkę próbuje:

Kubera - Cierniak 2 4.18 (sts)

Kogos ostro pogrzało z tym kursem, powinno być maks 2.30-2.50. Cierniakzajął 5 miejsce w ostatnim finale Złotego Kasku w Opolu i prezentował się dobrze. Kubera wygrał, ale na tym torze decydowały pola startowe, ale co najważniejsze - Kubera był niemrawy rok temu na tym torze, gdzie w w finale IMP zdobył zaledwie 4 punkty! 3. finał IMP w Łodzi – Wynik meczu i relacja na żywo - 2023-09-04 - WP SportoweFakty . Patrzac na dobrą formę Cierniaka przed sezonem aż grzech tego nie spróbować!

Do tego:

Becker ilość punktów 3.5 over 2.22 (sts)

Jak pisalem powyżej - Becker u siebie i ma 2 razy pole A. Zaczyna zawody z A i spokojnie jest w stanie na dobrze mu znanym torze zrobić 4 pkt. Wręcz uważam, że jest to mega dobry typ i jak ktoś szuka do dubla czegoś w miare pewnego, takiego 90 % to jest to genialny typ do takiego dubla.

Cierniak ilość punktów 3.5 over 1.70 (sts)

Tak jak pisalem powyżej - Cierniak fajnie pojechał w Srebrnym Kasku, jest w dobrej dyspozycji na początku sezonu i te pare oczek powinien dziś zdobyć.

Thomsen ilość punktów 5.5 over 1.57 (sts)

Też o nim nieco więcej napisalem powyżej. Bardzo mała liga jak na czołowego zawodnika ligi i lidera Stali, któremu ten tor w Łodzi powinien pasować, bo jest idealny pod jego styl jazdy.

PS Pojedynki żużlowców kto lepszy można ze sobą łączyć. Ilości punktów niestety nie, można wybrać tylko jednego zawodnika. Czasami też buki przyjmują danego zawodnika ilośc punktów + można to połączyć z pojedynkami innych zawodników.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +405
W 858

woffi2013

Użytkownik
No decydowały pola startowe w Kasku, ale to Cierniak miał 2x A w tych zawodach (co zbudowało mu wynik, jak każdemu kto miał 2x A), a nie Kubera (2x B), który jako jedyny wygrał z pola C.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Na wstępie warto zaznaczyć, że to jednak nadal pre-season więc różne cuda wianki mogą się dziać. Nie ma co się bawić w jakieś wielkie argumentowanie w związku z tym, bo koniec końców to zawody towarzyskie.

Lindgren - Vaculik 2 2.25 bet365 tak jak pisal Adams, beznadziejna formula do obstawiania i blad Vacula przy wyborze pola startowego

Trochę kupuję ten argument o Lindgrenie niekoniecznie skupiającym się na tego typu zawodach. Martin ma dzisiaj urodziny i często prezentuje dobrą formę u progu sezonu. Liczę, że pozytywnie wejdzie w te zawody i będzie sobie chciał sprawić prezent. Z perspektywy Vaculika kluczowe, żeby nie było za wiele ścieżek, bo on raczej wygrywa biegi dobrym wyjściem spod taśmy. Na początku sezonu jednak takie tory to rzadkość, bo nikt nie chce kontuzji. Liczę że Martin dzisiaj skończy na podium, a Fredrik? Trudno powiedzieć
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Formuła tych zawodów jest niesamowicie zdradliwa i niestety dla obstawiających mocno zgubna,bo jak widzę że jadą półfinały to mi się odechciewa...zawodnik z pozycji 9 finalnie może byc lepszy od tego z 4 pozycji...noo ale za drobne pograłem😉typy dużo na czuja poprostu...
Podstawowe:
Kubera over 8.5 kurs 1.94 Fortuna
Woźniak over 5.5 kurs 1.94 STS
Madsen under 9.5 kurs 1.57 STS
Dodatkowe:
Becker over 3.5 kurs 2 STS
Poniżej tego kursu uważam że już nie ma sensu grać
For Fun Biegi-
2.Kubera -Madsen 1 kurs 1.7 STS
7.Fricke-Michelsen 1 kurs 1.57 STS
10.Vaculik -Lindgren 1 kurs 1.7 STS
18.Laguta-Lindgren 1 kurs 1.53 STS
Generalnie nie ufam ani Lindgrenowi ale i Madsenowi więc pewnie zagram grubo jakaś parę przeciwko Madsenowi...
Kubera zaczyna z pola A i kończy z pola A,Woźniak bodaj Też ma dobre pola a linia niska punktowa,chłopaki mieli sporo jazdy i po takich kursach warto spróbować....wysoko powinni być Laguta czy Vaculik bo też mają dobry układ ale ciężko ich wyczuć w tych parach kto lepszy z racji tych półfinałów,
Dlaczego pograłem kto lepszy w biegach?hmmm wybralem poprostu zawodników z wewnętrznych pol plus dobrych startowcow więc spróbowałem z ciekawości jak to wyjdzie...no może poza Fricke😉😉
Ale mówię to takie zawody że tu wszystko naprawdę może się wydarzyć...
Warto zwrócić też na pole 3 w tych zawodach bo z reguły to bardzo słabe pole w Łodzi i kto ile razy z tego pola jedzie powinien mieć małe szanse na punkty...tak uważam,tak było przynajmniej w zeszłym sezonie😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1794
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lindgren - Kubera [2] 2.15 betfan
Początek obiecujący, ale w drugiej części zawodów Fredka pokazał klasę.

Podobnie jak przedmówcy, także idę przeciwko Lindgrenowi. I wybrałem parę z Kuberą, który dobrze zaprezentował się w Opolu. To, że nie wyszedł mu start na łódzkim torze w IMP, jakoś do mnie nie przemawia. Liczę, że dziś Dominik pojedzie dużo lepiej niż podczas IMP, a Fredka, jak to u niego bywa, nie zepnie się w 100% na ten turniej.
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja długo szukałem co tu ugryźć ,pary jakoś ciężko więc uderzam po fajnym kursie...
Dania over 36.5 kurs 1.88 Fortuna a Superbet nawet 1.9,początkowo widziałem 37.5 ale obniżyli ,co Dania odwaliła w ostatniej serii to mistrzostwo😡
Tak dedukuje ,Pawliccy nie są do końca pewni,tzn złapali formę ale lubią literki a tor w Grudziądzu jest specyficzny lubi przypadki ,skoro Czesi są słabi ,Szwedzi poza Lindgrenem to nie są pewniaki,wątpię żeby np Lindbaeck poszalal, to uważam że Dania ma równy skład i te 8 oczek na serię mogą robić...to dałoby nawet minimalny zapas...nieukrywam że najbardziej liczę na Jensena i mimo wszystko Michelsena ze pojedzie lepiej niż wczoraj...
Coś trzeba zagrać a nic innego nie widzę narazie,ale to też nie jest żaden typ z gatunku tych mega pewnych😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
B 38K

bosky

Użytkownik
Też patrzyłem na Lindbaecka, linia na niego to 6 punktów, niewysoka biorąc pod uwagę skład Czechów, ale liczę na taktyki i może Henrikssona. Ja mimo wszystko najbardziej wierzę w odjazd Polski w związku z czym gram under Zmarzlika licząc, że nie wyjedzie na tor 5 razy.

Zmarzlik under 13 2.30 psiku**s od Rafała Dobruckiego
Lindbaeck under 6 2.1
Bet365

jeśli chodzi o Danie, na bet365 jest linia 34 i over po 1.9 (zawsze to o 2 punkty mniej) - dla tych którzy siedzą za granicą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +641
V 1,1K

Vanguardbet

Użytkownik
Ja długo szukałem co tu ugryźć ,pary jakoś ciężko więc uderzam po fajnym kursie...
Dania over 36.5 kurs 1.88 Fortuna a Superbet nawet 1.9,początkowo widziałem 37.5 ale obniżyli ,
Tak dedukuje ,Pawliccy nie są do końca pewni,tzn złapali formę ale lubią literki a tor w Grudziądzu jest specyficzny lubi przypadki ,skoro Czesi są słabi ,Szwedzi poza Lindgrenem to nie są pewniaki,wątpię żeby np Lindbaeck poszalal, to uważam że Dania ma równy skład i te 8 oczek na serię mogą robić...to dałoby nawet minimalny zapas...nieukrywam że najbardziej liczę na Jensena i mimo wszystko Michelsena ze pojedzie lepiej niż wczoraj...
Coś trzeba zagrać a nic innego nie widzę narazie,ale to też nie jest żaden typ z gatunku tych mega pewnych😉

Teraz Superbet daje 2,05 za over 36,5 Dani
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przemysław Pawlicki - Patryk Dudek h2h - Typ: Przemysław Pawlicki @ 1.75 - STS Pawlicki jeden bieg oddał, ale mimo to Dudek świetny występ i typ do kosza

Późno dodaję, bo dopiero zasiadam do oglądania, ale postawiłem sobie taki typ. Pawlicki 4 lata jeździł w Grudziądzu więc zna ścieżki, obecnie jest w gazie. Dudek pojechał beznadziejnie na lidze w zeszłym sezonie, bo jego wynik z Grudziądza to 0,1,0,ns. Jak tak obserwuję go np. w Szwecji to jest to gość który lubi testować, inne ustawienia, motocykle, silniki. Wypłata za ten turniej to pewnie tyle ile warte są 3 punkty w Ekstralidze, więc pewnie jakieś testy będą u pogubionego Dudka. Każdy dziś będzie próbował zebrać notatki na mecz ligowy z GKM-em, bardziej potrzebuje ich właśnie Dudek. Przemo powinien zrobić bardzo dobry wynik.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Toruń - Częstochowa [1] 1.40 etoto / 1.47 betfan
Wrocław - Zielona Góra [1] 1.25 etoto / betfan
AKO: 1.75 etoto / 1.84 betfan


Taki dubelek z MPPK w Poznaniu. Toruń równy i mocny skład. Dudek wczoraj świetna jazda w Grudziądzu. Po drugiej stronie Częstochowa z chimerycznym Drabikiem. Toruń myślę, że jest w stanie dziś zawalczyć nawet o 2 miejsce.

Wrocław z Zieloną Górą, to raczej formalność. Trzy mocne nazwiska na tle przeciętnej Zielonej Góry. Łaguta raczej nie odstawi takiej szopki, jak w pierwszych trzech swoich startach w Łodzi podczas IMME.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +939
Do góry Bottom