>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2021 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
M 86K

michalkin

Użytkownik
Polacy faworytem do zwycięstwa to nie ulega wątpliwościom. Kurs dziś na ich zwycięstwo to 1.30. Wg mnie mocno nieadekwatne do zasad, które panują w SoN. Mamy 42 biegi po których bezapelacyjnie najlepsi są Polacy. No i zostaje nam bieg finałowy. Spodziewać się można, że tam spotkamy się z Duńczykami może Australijczyczy badź Brytole.
Wczorajsze biegi z najgroźniejszymi rywalami:
- z Duńczykami 6-3, defekt zaliczył Mikkel,
- z Australijczykami 6-3, w tym biegu całe 0 zaliczył Doyle(możłiwe, że to był najgorszy start w tym sezonie Jasona)
- z Brytolami nie nie wydarzyło sie nic szczególnego 7-2 (dzis nie pojedzie raczej Tai więc tym bardziej nie ma co brać ich pod uwagę do końcowego zwycięstwa) .
No i właśnie.Nie wiadomo jakby wyglądał bieg gdyby defektu nie zaliczył Mikkel, natomiast Doyle nie sądzę żeby pojechał drugi dzień z rzędu tak tragicznie jak wczoraj. Faworytem wg bukmacherów, ale też wśród kibiców Polska. Ale czy aby na pewno muszą wygrać? W finałowym biegu może się zdarzyć wszystko. Defekt, taśma, wykluczenie któregoś z naszych. O ile można spać spokojnie patrząc na jazdę Zmarzlika, tak dobrze wiemy jak Janowski potrafił jeździć tragicznie w GP (np. Lublinie) gdzie trzeba było mierzyć się z najlepszymi żużlowcami. Na Zmarzliku i Magicu ciąży ogromna presja i tego trochę się obawiam. Brakuje nam złota w tej imprezie i fajnie gdyby to dziś własnie się stało. Ale nie uważam jakoby nasi rywali byli pozbawieni szans na końcowe zwycięstwo.
Dlatego idę na przekór wszystkim i w betfaniemamy taki oto zakład: Polska wygra ? NIE, kurs @2.9
Szkoda Magica i tego co się wydarzyło w finale. Ale tak jak pisałem, zasady są jakie są i w finale mogło sie zdarrzyć wszystko. Kursy mocno przesadzone i złapane 2.90. Pogratulować tym co grali ze mną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
No szkoda tego finału i brak złota, ale weekend z SON bukmachersko na plus, a mamy jeszcze fajne zawody we wtorek i pewnie jeszcze damy radę zarobić parę groszy
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Generalnie to same zawody ciekawe, ale cyrk z tymi zawodami największy w całym sezonie pod kątem rozliczeń. Dwa razy zagrałem i w oba dni śmiechu warte. Że Fortuna 1. dnia (i inne buki) porozliczały pary remisowe każdy jak sobie chciał to jeszcze kumam, ale co ruskie odp***ły 2. dnia na LIVE to już niepojete. Mieli tam tylko generalkę i punkty Brytoli. Linia skakała sobie pomiędzy 60.5 a 61.5. Zagrałem over (oczywiście da się tylko raz, bo potem wywala komunikat "już zagrałeś te zawody LIVE":poop: przynajmniej tak mam na 22bet). Za mądre to nie było, bo po chwili Brytole uwalili z Bellego, a potem toitalnie w palnik z Danią... no ale wuj. Dla funu tylko. W II cz. zawodów team GBR zatrybił... i co? I rozliczyli przegraną :| Pytam: o co k... chodzi, przecież Bryty to wygrały, a nawet licząc tylko fazę zasadniczą zdobyli 64 pkt? Tamci przysyłają wyniki - Wielka Brytania 34 i mówią, że chodziło im tylko o 2. dzień :rolleyes: Piszę: ćwoki, k... jak można zdobyć jednego dnia over 61.5?! :ROFLMAO: To zamienili przegraną na zwrot. Aaa, i dopisali, że to był "błąd pracownika" a dalsze polemizowanie nt. tego zakładu będą ignorować xD Albo może od razu banowć konto.
Wiwat KGB!
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Dzisiaj ostatni dzień zmagań żużlowych w tym sezonie, mecz Wlk. Brytania - Polska, a mi wpadło w oko typ na over 2,5 pkt T. Brennana w ewinner po kursie 1,9(sts ma linię na niego w granicach 4-5 pkt i to jest moim zdaniem prawidłowa ocena jego możliwości).Zawody odbędą się na jego domowym torze, gdyż jest on zawodnikiem Glasgow Tigers i liczę na to że będzie chciał się pokazać miejscowej publiczności. Jego partnerem w biegach będzie nieobliczalny Ch. Harris, którego spokojnie może objechać. Liczę że do biegów nominowanych złapie już te potrzebne 3 pkt, a i w ostatnim swoim biegu (pewnie to będzie bieg 13)pojedzie z najsłabszymi zawodnikami tego dnia i w nim powinien coś zdobyć, Palina ze swojej kadry pokona na bank a i nasz Lampart jest do objechania
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Dzisiaj ostatni dzień zmagań żużlowych w tym sezonie, mecz Wlk. Brytania - Polska, a mi wpadło w oko typ na over 2,5 pkt T. Brennana w ewinner po kursie 1,9(sts ma linię na niego w granicach 4-5 pkt i to jest moim zdaniem prawidłowa ocena jego możliwości).Zawody odbędą się na jego domowym torze, gdyż jest on zawodnikiem Glasgow Tigers i liczę na to że będzie chciał się pokazać miejscowej publiczności. Jego partnerem w biegach będzie nieobliczalny Ch. Harris, którego spokojnie może objechać. Liczę że do biegów nominowanych złapie już te potrzebne 3 pkt, a i w ostatnim swoim biegu (pewnie to będzie bieg 13)pojedzie z najsłabszymi zawodnikami tego dnia i w nim powinien coś zdobyć, Palina ze swojej kadry pokona na bank a i nasz Lampart jest do objechania
Już linia 3.5
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
To teraz w drugą stronę. Na jednym z buków jest linia aż 6.5!!
Under 6.5 jest za @1.6.warto?
Moim zdaniem to takie 50/50,jeśli będzie objeżdżał Harrisa to jest w stanie zdobyć
Dzisiaj ostatni dzień zmagań żużlowych w tym sezonie, mecz Wlk. Brytania - Polska, a mi wpadło w oko typ na over 2,5 pkt T. Brennana w ewinner po kursie 1,9(sts ma linię na niego w granicach 4-5 pkt i to jest moim zdaniem prawidłowa ocena jego możliwości).Zawody odbędą się na jego domowym torze, gdyż jest on zawodnikiem Glasgow Tigers i liczę na to że będzie chciał się pokazać miejscowej publiczności. Jego partnerem w biegach będzie nieobliczalny Ch. Harris, którego spokojnie może objechać. Liczę że do biegów nominowanych złapie już te potrzebne 3 pkt, a i w ostatnim swoim biegu (pewnie to będzie bieg 13)pojedzie z najsłabszymi zawodnikami tego dnia i w nim powinien coś zdobyć, Palina ze swojej kadry pokona na bank a i nasz Lampart jest do objechania
2 biegi i już plusik 🤑🤑🤑🤑🤑
Ciężko będą mieć dziś Polacy, dobrze że kurs był na nich śmieszny
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś widzę można pograć turniej P.Cravena rozgrzewkowo...kilka fajnych par i kursów dla zabawy spróbuję duży kurs
Zagar-Klindt 2 kurs 2.38 Fortuna
Taki typ ze względu na dużo jazdy Klindta...wczoraj zawody było kilka treningów na różnych torach...i po poprostu ma więcej jazdy na tym etapie niż Zagar a kurs zacny😉
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
To i ja zacznę

Iversen - Ellis 2 [/ICONMINUS] O głupi ja, ale tak to jest jak w żużlu przerwa trwa ponad pół roku to człowiek rzuca się na każde zawody. Pierwsze koty za płoty zaczynam od minusa i czekamy na ligę
Sts
2.22

Typ przeciwko Pukowi niż na Adama. Niels miał trudny ubiegły sezon. Dwie mocne kontuzje a gdy wracał to bez dobrej jazdy. W ogóle przewiduje że to są ostatnie sezony Iversena lub będzie ligowym średniakiem. Swoją drogą łódź bardzo ryzykuje biorąc go do składu ale ktoś musiał:). Angole w takich turniejach jadą na maksa i tu upatruje dużej szansy na trafienie kursu powyżej 2

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Albo grubo albo wcale😉
Dziś na dobre zaczynamy bukmacherski sezon....ciężko coś o formie mówić....ja dziś biorę w kryterium asów taka parę
Hampel-Woryna 1 kurs 1.84 Fortuna
Na sts kurs tylko 1.62
Zaryzykuję ...typ na czują ale założyłem że Jarek nie powiedział ostatniego słowa i po średnim sezonie zaskoczy i będzie zwyżkował...zobaczymy czy słusznie założyłem😉...i te jego starty w Bdg mogą być pomocne...w sensie moment startowy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +762
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Miedzinski - Michajlow - 2
STS
Kurs 4.60[/ICONPLUS] Miedziak na polgwizdka jechał i szczęśliwie wystarczylo
Stawka bardzo rekreacyjna pod lepsze oglądanie.

Adrian Upadek tak z pamięci zawsze był kimś co na turnieje towarzyskie kład lagę coś ala Greg Walasek. On nie musi nic nikomu udowadniać. W przeciwieństwie do Olega, który opuścił ciepły domek w Loko i wybrał wysoką poprzeczkę. Myślę że chęć pokazania się będzie większa od Miedziaka. I to też nie tak że Oleg to jakiś no name, fajny grajek choć ubiegły sezon miał średni mimo to drzemie w nim potencjał by być lepszy od Adriana. Pare lat temu zachwycałem się nim tak jak jego rodakiem Gustem. Kto wie może kiedyś wjedzie na tor, który poprowadzi go zgodnie z potencjałem. Dodatkowo do typu handicapem mogą być wykluczenia człowieka, który jak żaden inny zużlowiec zawsze sprawdza nawierzchnie w znaczeniu dosłownym.

I teraz już na poważnie:

Jeleniewski poniżej 3,5 pkt
Kurs 1.88 [/ICONMINUS] Typ był dobry jednak za dużo fartowna trójka przesadziła
STS

Ok Jeleń wystrzelił rok temu no ale to było w ubiegłym sezonie. O powtarzalność dobrych sezonów szczególnie przed 40 jest bardzo cieżko. Dziś nie widzę z kim miałby nawiązać walkę nawet pomimo znajomości toru. Swoje lata już ma taki turniej to nie jest priorytet więc oprócz okazji do jazdy sprzęt na ligę powinien zostać w garażu no i nie nadwyrężać organizmu. Nie każdy może być Herbim Hancockiem :)

Z racji, że twierdze że ten sezon będzie sezonem im Dominika Kubery to jednak nie pogram nic na pary ani na Domina z uwagi że to tylko turniej i kompletnie nie mam wiedzy na jakich furach kto pojedzie i na jakim etapie testowania ktoś jest. a kursy jak na sts dość prawidłowo ustawione. Czyżby w tym sezonie jakiś dobry odss zasilił szeregi i będziemy mieli groźnego rywala? Zobaczymy

Wybrałem zawodników którzy powinni mieć chęć pokazania się przed nowym szefem i kibicami oraz z uśpionym potencjałem oraz tych którzy powinni szanować sprzęt i zdrowie
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
D. Jeleniewski - O. Michajłow - 1 @1.70 STS

Według mnie Michajłow na tym turnieju jedyne z kim powalczy to właśnie z Jeleniewskim jednak wydaje mi się że to Jeleń pokaże się dziś z lepszej strony, gram ten typ głównie też pod to że STS jako jedyny wystawił taki wysoki kurs, Ewinner oferuje zaledwie 1.30 na Jeleniewskiego a Forbet 1.40 więc róznica między tymi bukami a STS jest dość spora.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Gdzie znajdę kursy na IMŚ w tym roku?
Na tą chwilę ForBet, Fortuna i Etoto wystawiły jakąkolwiek ofertę na cykl GP. Mocno okrojone możliwości typowania zawężone jedynie do pierwszego miejsca bądź miejsca 1-3. Myślę, że po serii spotkań sparingowych w Polsce w ten weekend i braku w nich kontuzji buki postarają się wyrzeźbić większą ofertę jak również jakieś długoterminy na polskie ligi.
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Nowak - Baliński
Sts
1.6
Typ Nowak


Po zagraniu spadło ale się nie dziwię jak się nawet w zawodach towarzyskich wystawia taka parę. Nowak od lat ponizej pewnego poziomu nie schodzi. Oczywiście jest to poziom średni ale jest. Taka powiedzmy solidna druga linia. Balon natomiast jest w swoim rodzaju Panem swojego toru w Rawiczu gdzie ściga się na dobrym jak na niego poziomie, ale dalej jest to tylko 2 liga. Wiek robi swoje i kariera torowego "bandyty" powoli się kończy. Więc też na smoku zabijał się nie będzie. Jak dla mnie Nowak jest lepszym żużlowcem od Damiana i sprzętowo też zrobi różnice no bo jednak 2 liga a 1 to przepaść
 
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
Bellego - Kurtz 1 | sts | 1.50 | 15.00

David Bellego to nowy nabytek Leszczyńskiej Unii. W tamtym sezonie z powodzeniem radził sobie na pierwszoligowych torach, a ostatecznie został najlepszym zawodnikiem w lidze. Wiadomo turniej, traktowany bardziej treningowo. Ale myślę że Bellego będzie chciał dobrze przywitać się z kibicami Leszczyńskiej Unii i udowodnić, że będzie solidnym wzmocnieniem. Bellego nieźle zainaugurował sezon gdzie, w lidze francuskiej był liderem swojej drużyny zdobywając 17 punktów. Brady poprzedni sezon zakończył groźnym upadkiem w turnieju o Zlatą Prilbę w Czechach, doznając wstrząsu mózgu, jak sam przyznawał długo odczuwał skutki upadku. W tym roku jeździł jedne zawody w Manchesterze, gdzie zajął 4 miejsce z 9cioma oczkami na koncie.

edit: Bellego 10 punktów i 5 miejsce, Kurtz 8 punktów i pozycja 7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom