>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi hokeja na lodzie 2021/2022 (Białoruś, Szwajcaria, Wielka Brytania i inne)

Status
Zamknięty.
maslakop88 11,8K

maslakop88

Użytkownik
Typy bez większych analiz - czysta statystyka.

DEL Niemcy:

Straubing - Dusseldorf: Dusseldorf dużo bramek traci na wyjazdach a Tygrysy u siebie dużo strzelają, mam nadzieję, że nie wystrzelali się z ostatnio Rekinami.

Straubing over 2,5 - 1,57 STS



NL Szwajcaria:


Biel - Ambri-Piotta: Biel mocne u siebie, co prawda traci mało bramek ale to ich pierwszy mecz po przerwie covidovej, Piotta ostatnio prowadząc 3:1, przegrali 4:3 - myślę, że będą podrażnieni przegraną i dwie brami uda im się strzelić.

Ambri-Piotta over 1,5 - 1,56 STS 4:0

AKO: 2,44
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
scyplina: Hokej Austria
Godzina: 19:15
Spotkanie: Innsbruck - Fehervar AV19
Typ: Innsbruck zwycięży z dogrywka i karnymi
Kurs: 2,15
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Innsbruck jest w dołku i robią wszystko by z niego wyjść. Fehervar mimo że w lidze radzi sobie bardzo dobrze bo aktualnie jest na 3 pozycji to miewa przestoje. Myślę że warto zaznaczyć jeden fakt, goście na wyjazdach to zupełnie inna ekipa. Biorąc pod uwagę tylko wyjazdy to Fehervar spada na 8 pozycje z ujemnym bilansem bramkowym 50:58. Motywacja Innsbrucka będzie bardzo duża, granie na własnej tafli oraz słaba dyspozycja gości w delegacji może dawać szanse dla gospodarzy. Kurs całkiem przyjemny, próbuje.
 
maslakop88 11,8K

maslakop88

Użytkownik
W końcu weekend i można coś pograć ;)

Na szybko bo zaraz mecze a praca uniemożliwiała mi napisanie kilku zdań wcześniej.

DEL Niemcy

Krefeld - Koln


Koln jakby wraca na właściwe tory, po dobrych meczach przyszedł grudniowy spadek formy ale ostatnie mecze z BB czy ze Skrzydłami wyglądały zdecydowanie lepiej - liczę na przełamanie i wygraną.

Krefeld - Koln - 2ML - 1,8 - STS 3:1
Koln
- over 2,5 - 1,65 - STS


[Edit] Bez komentarza, beznadziejna 2 tercja a w 3 to popis rosyjskiego bramkarza Pingwinów.

DEL2 Niemcy

Kaufbeuren - Tolzer Lowen


Przykuł moją uwagę mecz z drugiej ligi niemieckiej. TL mają od kilku meczy problem ze składem, grają 3 piątkami, gospodarze nie wygrali od 9 spotkań - w tym meczu również czuję przełamanie i w końcu wygraną Kaufbeuren, dla bezpieczeństwa gram z dogrywką.

Kaufbeuren - Tolzer Lowen - 1ML - 1,55 - STS 3:2 (2:2)


NL Szwajcaria

Rapperswil - Ambir-Piotta


Rapperswill gra pierwszy mecz od 22.12.2021, jest to zespół u siebie grający dość ofensywnie, strzelają dużo goli; Cervenka, Zangger czy Wick powinni być głodni bramek i rozmontować obronę A-P a może i Pestoni dla A-P coś strzeli - liczę na over w meczu.

Rapperswil - Ambir-Piotta - over 4,5 - 1,45 - STS 2:5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +296
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaglądam też do ligi niemieckiej. Dziś klasyk Eisbaren - Munchen. Niedźwiedzie polarne w kratę, potrafią wygrać z silnym rywalem i przegrać ze słabym, tak im się porobiło ostatnio, choć skład solidny. Munchen pierwszy występ od praktycznie dwóch tygodni. Ale jest głód gry, dziś debuit Haukelanda, skład podstawowy prawie w komplecie, a gospodarzy trochę dziurawy wg mnie. Spodziewam się przełamania gości bo 5 porażek z rzędu nie przystoi klubowi z tradycjami.

Munchen z x kurs 1,72 STS✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
maslakop88 11,8K

maslakop88

Użytkownik
Dziś o 14:00 jeden mecz w DEL:

Koeln - Dusseldorf

Mam tutaj dylemat czy zaufać Koeln, który tak jak pisałem ostatnio jakby wraca na właściwe tory czy jednak nie - mecz z Pingwinami poza trzecią tercją słaby w ich wykonaniu, Matsumoto dalej nie potrafi odnaleźć się na lodzie. DEG natomiast ostatnio przełamali się po kilku porażkach z rzędu i zagrali dobry mecz z Tygrysami.

Nie przekonuje mnie jakoś po ostatnim meczu gra Rekinów - idę ostatecznie w stronę gości.

Koeln - Dusseldorf - 2ML - 2,45 - STS 0:3
Dusseldorf
- over 2,5 - 1,77 - STS

Dusseldorf z dogrywką
gram jako singla, natomiast do over 2,5 DEG dorzucam Herlev - over 2,5 (3:2) z duńskiej Metal Ligaen.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +297
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis w lidze niemieckiej spogladam na hit kolejki. Spotkanie miedzy Mannheim a Eisbaren to dla Niemców to hokejowy klasyk i bez wzgledu na to w jakies obecnie dyspozycji znajduja sie druzyny to mobilizacja jest zawsze na najwyzszym mozliwym poziomie. Na ten moment wg mnie w wyzszej dysozycji jest ekipa Adler ktora w defensywie radzi sobie najlepiej w całej lidze, w ataku ma solidnych gaczy ktorzy potrafia zaskoczyc kazdego. Nie mniej grozniejszy jest zespoł z Berlina, który nie przez przypadke jest na szczycie tabeli, jednak na ten moment dla mnie faworytem sa gospodarze

Mannheim ml kurs 1,85 ✅

Z NL typuje dzis win ekipy Biel, która po powrocie na lod prezentuje sie solidnie , szczegolnie w ofensywie, ostatnio troche radosny mecz z Bern ale tam golie nie mieli dnia, dzis mysle poprawia ten element . Lugano wczoraj grało w ZUG i zebrali baty bez gola, a sytuacje były. Jednak włozyli w ten mecz mnóstwo energi , dzis mysle ze dominacja bedzie po stronie gosci

Biel ml kurs 1,97✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Zurich vs Davos
Typ 1
Kurs 1.80 fortuna
Gospodarze są na fali i mocno punktują. Do zespołu wrócili praktycznie wszyscy kluczowi zawodnicy na czele z Azevedo, Roe czy Quenneville. Dodatkowo zakontraktowano do bramki Kovara którego nie trzeba przedstawiać. Co prawda Czecha dzisiaj nie zobaczymy ale nie zmienia to faktu że Miejscowi są faworytami i powinni sięgnąć po komplet. Pozycja w lidze nie adekwatna do możliwości i myślę że mocno pójdą do góry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +316
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis jest dzien gracz, wiec gramy
Zagladam do tego co jeszcze zostało a mianowicie liga szwajcarska i dzis pod proad ide. Moj glowny typ na mecz Langnau nieststy przełozony, wiec sprobuje innych tez.
Ajoie , czerwona latarnia ligi nie wygrala od bodajze 15 kolejek ale ostatnie dwa mecze gdzies swiatelko w tunelu zobaczylem, mecz z Zugiem i Lozanna bardzo dobre i dzis licze na przełamanie , bo kazda seria kiedys sie konczy

Ajoie z x kurs 3,1

Chodza za mna tez porazki Zug i Zurich. Obie ekipy nie przegrały w nowym roku w RT, co wiecej ZUG bez porazki i tu tez licze na przerwanie serii. Rywale niewygodni , szczegolnie podoba mi sie ostatnio Ambri i celuje w dobre wyniki rywali

Lugano z x kurs 2,03

Ambri z x kurs 2,4
wsjo STS

Nie czujecie nie polecam
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis ostatnia kolejka w lidze szwajcarskiej i mamy bardzo ciekawa sytuacje dla niektorych ekip
Biel-Lugano
Tą pare opiasałem w typach dnia. Biel potrzebuje 3 pkt by nie grac w 1/8 w od razu w ćwiartce, jednak musi patrzec co graja rywale. A konkretnie Davos, Lozanna , jezeli pogubia pounty Biel jest w pierwszej szóstce

Biel RT kurs 1,85 ( był rano ponad 2) ✅

Bern-Lozanna
Kursy leca na Bern bo musza bronic 10 pozycji by grac dalej , ale rywal mocny, dodatkowo wzmocniony niedawno wiec nie bedzie lekko. Sklad gosci wg mnie lepszy niz Bern i mimo spadków na gospodarzy gram Lozanne

Lozanna RT kurs 2,7✅

Davos-Fribourg
Ekipa z Davos ma najtrudniejszego rywala, ale mysle ze Smoki troche tankowały i forma ma byc na PO , choc jeszcze jest szansa na pierwsze miejsce po RS. i tu spodziewam sie ostrego meczu ale ide w kierunku gospodarzy, bo jak przegraja to graja 1/8

Davos RT kurs 2,35✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1570
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/DEL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Eisbären Berlin vs Ingolstadt
Typ: Eisbären Berlin handicap -1.5
Kurs: 2.03 ❌
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Niedźwiedzie Polarne to aktualny mistrz DEL, który postara się obronić tytuł zdobyty przed rokiem. Można rzec, że Niemcy mają w stolicy kluby sportowe, który są w czołówce danej dyscypliny sportu. W piłce nożnej nie można o tym powiedzieć, ale w koszykówce jest Alba Berlin, a siatkówce BR Volleys, a w hokeju właśnie Eisbären Berlin. W ten projekt inwestowane są spore pieniądze, które jak na razie przynoszą korzyści. Najważniejszą częścią kampanii są play-offy, ale warto się do nich jak najlepiej przygotować. Przewaga tafli w decydującym starciu jest ważna i jeżeli gospodarze zajmą pierwsze miejsce na koniec, to mogą liczyć na ten przywilej. Niestety ich ostatnia potyczka z Dusseldorfem zakończyła się porażką, ale dopiero po rzutach karnych. Dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby wrócić na zielone tory. Zdecydowanym liderem Niedźwiedzi jest Matt White, którego mieliśmy szansę oglądać w KHL. Czy Amerykanin ponownie poprowadzi swój klub do zwycięstwa?

O Ingolstadt trudno coś jednoznacznego powiedzieć. Przede wszystkim jest to nieduże miasto w Bawarii i kluby sportowe wspierane są przez miejscowy koncern Audi. To przekłada się na piłkarski projekt, ale również na hokejowy i można powiedzieć, ze się rozwija. W poprzednim sezonie znaleźli się w półfinale play-off i polegli w trzech spotkaniach z rywalem z Berlina. Tym razem cel jest podobny, ale jest wiele innych drużyn, które na ten moment są po prostu lepsze. Sukcesem będzie znalezienie się w 1/8 finału DEL, a potem awanse do kolejnych rund. W mojej opinii ciężko będzie powtórzyć wyczyn z poprzedniej kampanii, ale poczekajmy. U przyjezdnych nie ma jednoznacznego lidera, co do punktowania i odpowiedzialność za gole rozkłada się na wielu graczy, co jest mocną stroną gości. Czy uda im się pokonać mistrza i aktualnego lidera DEL?

Jestem zdania, że ekipa z Berlina poradzi sobie z Ingolstadt. Przede wszystkim ostatnia porażka z Dusseldorfem boli, bo mistrz DEL prowadził przecież przez dłuższy czas 2:0 i w końcówce trzeciej tercji zabrakło koncentracji, aby sięgnąć po wygraną. To spowodowało dogrywkę i rzuty karne, które powędrowały do rywala. Dzisiaj takiego błędu już nie popełnią i jeżeli zagrają swoje, to Ingolstadt nie ma większych szans. W stolicy Niemiec, na ostatnie pięć meczów bezpośrednich, cztery komplety punktów powędrowały go gospodarzy i mam nadzieję, że Eisbären podtrzymają tę statystykę.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/ICE Hockey League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Fehervar vs Salzburg
Typ: Salzburg końcowe zwycięstwo
Kurs: 1.90 ✅
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Gospodarze to węgierski zespół, który dokonał już historycznej rzeczy. Awansował do wielkiego finału ICE Hockey League, w której spotkamy drużyny z kilku krajów. Włochy, Słowenia, Austria, Węgry, Czechy, Słowacja, jest to takie małe KHL, ale wśród nacji ze środka i południa Europy. Fehervar odkąd dołączył do tych rozgrywek, nie świętował w niej większych sukcesów i dlatego mają nadzieję sięgnąć po pierwsze mistrzostwo. Niestety ostatnie trzy mecze z Salzburgiem nie były udane i o ile pierwszy pojedynek musiał rozstrzygnąć się w dogrywce, tak pozostałe dwa padły łupem przeciwników. Dzisiaj jest ostatnia szansa, aby złapać jeszcze kontakt. Gdy spojrzymy na roster Fehervar to naturalnie ujrzymy hokeistów głównie węgierskich, ale jest też kilku zagranicznych graczy. Najbardziej w tych play-off wyróżnia się jednak Janos Hari, który w swoim CV ma drużyny ze Skandynawii. Czy jego doświadczenie pozwoli odwrócić losy tego finału?

Salzburg to zdecydowanie najlepszy zespół po sezonie zasadniczym w ICE Hockey League. Zajęli pierwsze miejsce na koniec, co zaowocowało rozstawieniem w finale. To oznacza, że gdyby odbył się decydujący siódmy mecz, to odbędzie się on na ich tafli. Fani mają jednak nadzieje, że do tego nie dojdzie i już dzisiaj będą świętować kolejne mistrzostwo tej ligi. To w tym klubie występują reprezentanci Austrii, tak, jak Thomas Raffl, czy Peter Schneider. Jest to spory handicap w porównaniu do przeciwników, którzy takich graczy w swoim rosterze po prostu nie mają. Przyjezdni notują świetną serię 11 zwycięstw w play-off. Nie poczuli jeszcze smaku porażki w tym decydującym momencie tego sezonu i wydaje się, że nie ma mocnych na Salzburg. Przed nimi ostatnia przeszkoda. Czy ten mecz zakończy się mistrzostwem gości?

Szczerze mówiąc, dziwi mnie tak wysoki kurs na Salzburg. Tak jak wspomniałem wyżej, notują oni serię 11 wygranych w play-off i nikt nie był w stanie ich powstrzymać nawet w pojedynczym spotkaniu. Jasne, Fehervar zrobi wszystko, aby wrócić do gry, szczególnie na swojej tafli, ale brakuje im po prostu umiejętności i doświadczenia w kluczowych sytuacjach. Uważam, że dzisiaj poznamy nowego mistrza ICE Hockey League, który pewnie kroczy po swój kolejny tytuł. Stawiam na końcową wygraną faworytów tej pary. Oby Salzburg nas nie zawiódł i po raz kolejny zamknął serię w czterech pojedynkach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +510
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/DEL 2
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Towerstars Ravensburg vs Frankfurter Löwen
Typ: Frankfurter Löwen powyżej 3.5 goli (razem z dogrywką)
Kurs: 2.25 ❌
Bukmacher: Betcris
Analiza:


Późnym wieczorem odbędzie się rywalizacja w Ravensburg, pomiędzy miejscowym klubem hokejowym a Lwami z Frankfurtu. Jest to finał DEL 2 i zwycięzca awansuje tym samym do elity. Co by nie mówić Towerstars nie najlepiej mogą wspominać ostatnią wizytę nad Menem. Dzisiejsi gospodarze zostali kompletnie rozbici przez swojego rywala aż 0:7. Była widoczna różnica klas, która dzieli te zespoły i to nie jest przypadek, że przyjezdni byli stawiani w roli głównego faworyta do promocji. Hokej w Hesji się rozwija i miałem kiedyś okazję być nawet na spotkaniu tej ekipy, gdy występowała jeszcze niżej, niż znajduje się aktualnie. W mieście tym chcą stawiać na sport i nie tylko piłkarski Eintracht jest oczkiem w głowie. Lwy zgromadziły kadrę, która poradziłaby sobie nawet w niemieckiej ekstraklasie. Nie mniej jednak pozostały jeszcze trzy kroki do postawienia i czas na wizytę na tafli przeciwnika. Czy faworyt ponownie poradzi sobie z Towerstars?

Dawno nie było tak mocnego zespołu w DEL 2 i jestem zdania, że Lwy ponownie nastrzelają kilka goli swoim przeciwnikom. Niezła skuteczność w PP pozwoliła wygrać aż 7:0 i dzisiaj w Ravensburgu należy spodziewać się trudniejszej przeprawy, nie mniej jednak wszystko jest w rękach i nogach ekipy z Frankfurtu. Świetną pracę wykonuje kanadyjska dwójka Brett Breitkreuz oraz Dylan Wruck, którzy wzajemnie się napędzają i to oni są odpowiedzialni za główną zdobyć przyjezdnych w tych play-off. Ich współpraca przynosi owoce w postaci trafień i mam nadzieję, że skuteczność będzie utrzymana na wysokim poziomie. Towerstars już w poprzednich rundach pokazywali, że miewają problemy z defensywą. Taki klub jak Lwy z Frankfurtu z pewnością to wykorzystają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +586
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/DEL 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ravensburger Towerstars vs Frankfurter Löwen
Typ: 2 (czas regulaminowy)
Kurs: 1.96✅
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Meldujemy się w DEL 2, gdzie przed nami czwarte spotkanie finałowe zaplecza niemieckiej ekstraklasy. Na ten moment to Lwy znad Menu są zdecydowanie bliżej mistrzostwa i tym samym awansu do elity. Co by nie mówić, trzecia rywalizacja tych zespołów była najbardziej zacięta, ponieważ w czasie regulaminowym widniał wynik 0:0 i dopiero dogrywka zdecydowała o zwycięstwie faworytów. Sytuacja w PP została wykorzystana przez dzisiejszych gości i przyjezdni mają nadzieję, że w Ravensburgu po raz czwarty pokonają swojego przeciwnika. Ekipa z Frankfurtu ma znaczną przewagę przy bandach, gdzie zawodnicy tego klubu wygrywają walkę i dłużej utrzymują się w strefie ataku. W fazie defensywnej także pokazują się ze świetnej strony i gospodarze zdobyli dopiero jeden gol w finałowych trzech starciach. Motywacja i umiejętności są po stronie Lwów i ciekawy jestem występu Ravensburga. Czy uda im się jeszcze odwrócić losy tej serii?

Jestem zdania, że faworyci sięgną po czwartą wygraną w tej parze i tym samym po mistrzostwo DEL 2. Forma Frankfurtu jest wybitna i do tej pory ani razu nie przegrali w tych play-off. Naturalnie Ravensburg przy swoich kibicach postara się o comeback, ale nawet ich najlepszy występ dwa dni temu zakończył się porażką w dogrywce. Uważam, że Lwy poprawią się względem ostatniego starcia i brak skuteczności im nie będzie doskwierał. Przy okazji kibicuje mocno przyjezdnym i mam nadzieję, że historyczny moment awansu do DEL stanie się faktem. Szczelna defensywa, skuteczność w PP oraz fanatyczni kibice, to wszystko wskazuje na to, że goście zamkną kwestię mistrzostwa. Ravensburg musiałby zagrać jeszcze lepiej, niż to było dwa dni temu i szczerze mówiąc, wątpię, aby tak się stało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +510
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja bez analizy bo nie mam na nia czasu ale stawiam dzis na Kladno i Farjestad
Kladno z x + Farjestad z x kurs 1,96 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +778
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: hokej na lodzie/DEL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Eisbären Berlin vs Monachium
Typ: Monachium zwycięstwo w czasie regulaminowym
Kurs: 2.15✅
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Aktualni mistrzowie DEL nie mają zbyt dużo czasu, aby świętować awans do wielkiego finału. Przypomnijmy, ze wczoraj odbyła się rywalizacja półfinałowa z Orłami z Mannheim i w serii do trzech zwycięstw zmagania zakończyły się wynikiem 3:2. Wygrana 3:0 w ostatnim starciu dała w pewnym sensie ulgę gospodarzom, którzy przed rozpoczęciem obecnej kampanii byli stawiani, jako główny faworyt do sięgnięcia po mistrzostwo. Niedźwiedzie Polarne cały czas podążają w tym kierunku, ale co by nie mówić, przeciwnicy postawili trudne warunki i tak łatwo, jak z Rekinami z Koln już nie było. Świetne zawody zagrała kanadyjska dwójka Kevin Clark oraz Blaine Byron, którzy popisali się łącznie dwoma golami i dwoma asystami. Ich współpraca przynosi owoce i ciekawy jestem ich występu dzisiaj. Nie zapominajmy o Matt White, który wczoraj nie zaistniał. Czy Amerykanin poprowadzi swój klub do zwycięstwa?

Zespół z Monachium miał ten komfort, że w półfinale gładko pokonał Grizzlys z Wolfsburga. Mało kto, spodziewał się, że wynik w serii zakończy się 3:0, ale przede wszystkim solidna defensywa była kluczem do awansu do finału. Ogólnie ta kampania w wykonaniu przyjezdnych jest bardzo udana. Pamiętamy ich występy w tej edycji Ligi Mistrzów, gdzie doszli aż do półfinału, ale ciągle przekładane spotkania z Tapparą przez koronawirusa nie pomogły w awansie. Jest szansa, aby na krajowym podwórku świętować sukcesy i swój marsz po tytuł rozpoczynają od stolicy Niemiec. Yasin Ehliz oraz Ben Smith to zdecydowanie najlepsza dwójka punktujących u gości w tych play-off i to na nich spoczywać będzie presja zdobywania goli i asyst. Nieocenioną rolę odgrywa w bramce Henrik Haukeland i zapewne Norweg otrzyma za chwilę powołanie do swojej reprezentacji, bo MŚ elity za chwilę się rozpoczną. Czy ponownie pokaże swoją klasę?

Sezon w DEL się nieco rozciągnął m.in. przez koronawirusa i dlatego już dzisiaj rozpoczną się zmagania finałowe. Niedźwiedzie Polarne nie miały nawet 24 godzin na odpoczynek, po wczorajszej zakończonej serii z Orłami z Mannheim. To powoduje, że w moim odczuciu piątkowymi faworytami jest ekipa z Monachium i stawiam na ich zwycięstwo. Jasne, klub z Berlina ma spore szanse na obronę tytułu mistrzowskiego, ale nikt nie jest robotem i pięć rozegranych starć z pewnością odczujesz nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. Rywale w trzech spotkaniach poradzili sobie z Wolfsburgiem i pięć dni odpoczynku dobrze im zrobiło. Spodziewam się, że Byki będą po prostu szybsze na lodzie i bardziej zdecydowani w pojedynkach przy bandzie. Nie przekreślam szans gospodarzy w obronie tytułu, ale dzisiaj to przeciwnicy będą górą i solidna defensywa gości o tym zdecyduje. Stawiam na triumf Monachium w czasie regulaminowym.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/DEL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Eisbären Berlin vs München
Typ: München zwycięstwo + poniżej 6.5 goli w meczu (czas regulaminowy)
Kurs: 3.60⛔
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Dzisiaj czeka nas kolejny wyrównany mecz o mistrzostwo Niemiec w hokeju na lodzie. Rozgrywamy spotkanie back-to-back, a więc dzień po dniu i ja widzę swojego faworyta. Warto wspomnieć, że stan rywalizacji wynosi 1:1 i wczoraj to stołeczni sięgnęli po zwycięstwo. Zmęczenie będzie ogromne, ponieważ w niedzielę zostały rozegrane pond 23 minuty dogrywki i nie było nawet 24 godzin na odpoczynek. Dochodzi jeszcze wyjazd do Berlina z Monachium i szczerze mówiąc nie zazdroszczę obu zespołom. Stawiam więc na underowy pojedynek, bo zabraknie w pewnym momencie sił, zagrania będą niedokładne i oba zespoły skupią się przede wszystkim na defensywie. Na indywidualne popisy nie będzie po prostu miejsca.

Lekkim faworytem są w mojej opinii Byki. Przede wszystkim po półfinale mieli o wiele więcej odpoczynku. Szybko rozprawili się z Wolfsbugiem i pięć dni przerwy to dobry czas, aby nabrać sił. Całkiem inaczej wyglądało to w Berlinie. Po pięciomeczowej batalii z Orłami z Mannheim z marszu musieli wyjechać na lód na pierwsze starcie finałowe z ekipą z Monachium. W przeciągu pięciu dni Niedźwiedzie Polarne rozegrają czwarte spotkanie! Dochodzą do tego przecież jeszcze podróże. Organizmów niestety nie oszukasz i uważam, że bardziej wypoczęci goście sięgną po wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom