>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi hokeja na lodzie 2019 / 2020 (Francja, Wielka Brytania, Białoruś i inne)

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W tym temacie dzielimy się swoimi spostrzeżeniami na temat mniej popularnych lig hokejowych takich jak francuska, brytyjska, białoruska, węgierska, a także innych rozgrywek. Zapraszam do dyskusji, zamieszczania ciekawostek dotyczących rozgrywek i typów z analizami!
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Neman Grodno - Szachtior Soligorsk
Poniżej 4.5 goli włącznie z dogrywką i karnymi @1.95 Fortuna 
  0-1
Mój dzisiejszy typ dnia pochodzi z białoruskiej ligi hokeja na lodzie. Jest to moim zdaniem najciekawszy zdarzenie sportowe dzisiejszego dnia, co niewątpliwie widać na forum, gdzie ilość typów na to spotkanie jest porażająca, co jasno pokazuje, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się to starcie. Decydujące starcie w walce o wielki finał. Emocje sięgają zenitu.
W tym półfinale na sześć pojedynków czterokrotnie padła liczba bramek poniżej mojej dzisiejszej linii. Stawka rośnie, dziś starcie po którym poznamy drugiego finalistę. Uważam, że ogromnie wysoka stawka sprawi, iż obie ekipy będą bardzo mocno skupione od pierwszego gwizdka. Myślę, że zarówno dla jednych, jak i drugich najmniejsza ilość własnych błędów będzie priorytetem, co spowoduje dość zamknięty i co za tym idzie underowy mecz. Kurs jest całkiem niezły biorąc pod uwagę fakt,  że liga białoruska nie jest najbardziej ofensywnę ligą hokejową na świecie, a waga tego meczu utwierdza mnie w moim zdaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie
Bardzo brakuje mi grania i tej sportowej rywalizacji, jedyną liga ktoranie przerwała rozgrywek to liga białoruska.
Mamy juz finały, wczoraj mielismy pierwszy mecz gdzie gospodarze Yunost Minska ograła wyraźnie Szachciora Soligorsk 5-1, z tego co wyczytałem z róznych relacji bo meczu nie widziałem to troche nie wyszedł ten mecz rosyjskiemu bramkarzowi Szachciora, zmiennik tez sie nie popisał, wiekszosc meczu to dominacja młodzieży z Minska( z nazwy :) ), dobra gra doswiadczonych bialorusinów , ktzy maja za soba przygody w reprezentacji kraju. Jednak Soligorsk to zgrany kolektyw , który miałem okazje kilka razy widziec w tym sezonie , myle ze dzisiejszy mecz bedzie wygladał inaczej , spodziewam sie nawet wyrownania serii. Gracze z Soligorska potrafili siwetnie odrwacac serie z faworyaowanym Nemanem z Grodna , gdzie w drugim meczu wycianeli wnioski i po pierwszej porażce wyrownali stan seri, dzis licze tez na podobny scenariusz. Kursy tez temu jak najbardziej sprzyjaja a mysle ze cała ekipa zagra lepiej łącznie z Petrovem miedzy słupkami., ide dzis w kierunku zmobilizowanych gosci 

Soligorsk RT kurs 4,60    
Soligorsk z x kurs 2,25    
Soligorsk over 1,5 kurs 1,81    
Soligorsk  over 2,5 kurs 3,5    
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Białoruś
Godzina: 17:00
Spotkanie: Yunost Mińsk - Soligorsk
Typ: remis
Kurs: 5,00   
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Będzie to drugie spotkanie finału. Pierwsze zaskakująco łatwo wygrali Yunost Mińsk, bo aż 5:1. Uważam, że ten drugi mecz będzie o wiele bardziej zacięty. Yunost Mińsk to jest najlepsza drużyna w lidze, ale Soligorsk również gra bardzo solidnie w tych playoffach. Przed rozpoczęciem serii z Mińskiem w playoffach przegrali tylko trzy mecze. Gracze Soligorska wiedzą, że jeśli się nie wygra żadnego z pierwszych dwóch spotkań na lodzie rywala, to szanse na końcowy triumf są bardzo małe. Dołożą więc oni wszelkich starań, by ten drugi mecz był dla nich zwycięski. Ostatni ich bezpośredni mecz to 5:1 dla Mińska, ale te ekipy grały ze sobą zaraz przed rozpoczęciem playoffów i wtedy w regulaminowym czasie był remis 4:4. W tym meczu też liczę na remis, choć raczej tak wysokiego wyniku nie będzie, bardziej spodziewam się rezultatu w okolicach 2:2.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie wiem czy ktoś tu zagląda ale pisze. 
Brakuje mi hokeja bardzo i dlatego śledzę finał mistrzostw Białorusi. 
Stan rywalizacji po 1. Dziś gramy w Soligirsku. Ostatni mecz to wyrównanie serii przez Szachcior, w samym meczu więcej okazji mieli gospodarze z Mińska ale świetnie spisywał się bramkarz gości. W dzisiejszym meczu myślę że Junost podrażniony porażką u siebie będzie chciał odzyskać przewagę lodu. Sam roster mocniejszy w Mińsku jednak Szachcior to mocny kolektyw którego nie lekceważe ale myślę że dziś to goście wyjdą zwycięsko z tego meczu 

Yunost RT kurs 2,15     win po dogrywce
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Białoruś
Godzina: 18:30
Spotkanie: Soligorsk - Yunost Mińsk
Typ: remis
Kurs: 4,00   
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Znowu gram na remis w tej serii. Yunost Mińsk prowadzi 2:1, ale tak jak się spodziewałem to nie jest dla nich łatwa seria. Pierwszy mecz Yunost wygrali pewnie i wysoko, ale już dwa następne były bardzo zacięte. Drugie spotkanie Soligorsk wygrał 3:2, a w trzecim wreszcie zobaczyliśmy dogrywkę, w której lepsi byli goście. W regulaminowym czasie gry było 1:1. Czwarte spotkanie to jest mecz o być albo nie być dla Soligorska. Jeśli nie wyrównają stanu rywalizacji, to z 1:3 już nie wyjdą zwłaszcza, że dwa z ewentualnych ostatnich trzech spotkań będzie rozegranych w Mińsku. Soligorsk u siebie jest w tych playoffach mocno underowy. i sporo remisuje. Na sześć rozegranych spotkań domowych Soligorska w aż czterech z nich był remis, więc nie widzę przeszkód, by nie spróbować postawić tu na remis.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Od wczoraj trochę oglądam hokeja w Rosji 3x 10 minut. Są streamy w Unibet np.

Codziennie jest kilka spotkań (wczoraj i dziś np)

Dużo bramek pada, warto obserwować live i grać overy live i PRE. Wczoraj np w 1 tercji w jednym ze spotkań 0-0 a później "nastukali" sporo bramek i kursy można fajne połapać.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Białoruś
Godzina: 18:00
Spotkanie: Yunost Mińsk - Soligorsk
Typ: Soligorsk (ML)
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betclic

Inne typy:

Soligorsk powyżej 2,5 bramki w meczu @3,85 Fortuna
Dokładny wynik meczu 3:3 @19,00 Fortuna

Analiza:

Po rozegraniu czterech spotkań jest 3:1 dla Yunost Mińsk. Jeśli Yunost wygra teraz ten mecz, to rywalizacja dobiegnie końca. Gdyby analizować tylko czysto sportowo, to wszystko wskazuje na to iż będzie to ostatni mecz tej rywalizacji. Yunost jest w tej serii lepszy, zagra u siebie. Ja jednak patrzę na to spotkanie też z innej perspektywy. Przez wirusa hokeja praktycznie nie ma. Finałowa rywalizacja tych dwóch białoruskich drużyn jest obecnie jedynym w miarę poważnym hokejem. Jeśli dziś Yunost wygra, to już w ogóle nie będzie normalnego hokeja przez długi czas... Jak wiadomo sport to w dużej mierze biznes, zakłady bukmacherskie, rozmaite przekręty, hokej wyjątkiem nie jest. Do tego w obecnej sytuacji z całą pewnością ta liga ma zdecydowanie większą oglądalność niż wcześniej, bo jak wiadomo "Na bezrybiu i rak ryba" i na świecie nie brakuje osób, które w normalnych okolicznościach w życiu by nie obejrzeli żadnego spotkania z tej ligi, a teraz oglądają. Według mnie w interesie tej ligi (która aktualnie do najpopularniejszych nie należy) jest to, żeby ta seria jeszcze trwała, a najlepiej jakby siódmy mecz zadecydował o mistrzostwie.
Patrząc czysto sportowo, to oczywiście Mińsk jest faworytem, ale nie można odbierać szans gościom, bo przecież na dwa rozegrane mecze w Mińsku w tym finale jeden wygrali, a dokładnie był to mecz numer 2, gdzie Soligorsk wygrał 3:2, więc stać ich na rozegranie dobrego spotkania.
Coś mi mówi, że ta rywalizacja jeszcze trochę potrwa i czuję, że to spotkanie po zaciętym boju ostatecznie wygra Soligorsk.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jest coś w tym o czym pisze kolega wyżej. Sport na świecie leży , a Prezydent Łukaszenka namawia do wysyłku fizycznego , szczegolnosci jeżdzie na łyżwach. I tu moze być klucz do tego pojedynku. Ja jednak patrze przez inny pryzmat na ten dzisiejszy mecz. Sportowo napewno przewaga po stronie Yunosta, jest tem wiecej gaczy by nawet w pojedynke rozstrzygnac mecz, wiecej doswiadczenia na wyższych szczeblach rozgrywek. Szachcior to taki zespół bez gwiadz, równy, stawiajacy na dobra obrone a później na atak. Udało mi sie obejrzeć 3 z 4 meczu tej serii. W pierwszym meczu w Soligorsku poza 1 tercja gdzie przewage miał Yunost reszta meczu bardzo wyrwnana, co zreszta przełozyło sie na dogrywke, w drugim meczu w Soligorsku trzeba powiedziec ze prawie wszystko wychodziło graczom Yunosta, był przewaga ale skutecznie udokumentowana, goscie zagrali najlepszy mecz w tym finale, Szachcior przeciwnie, nic nie szło , przewagi nawet 5 na 3 nic nie dawały, strzały trafiały w bramkarza albo obok bramki, sami zawodnicy i trener stwirdzili ze juz dawno tak słabo skutecznie nie zagrali , nie wykorzystali szans. Osobiscie wierze ze moze byc tylko lepiej, ze bedzie lepsza skutecznosc z bramka włacznie z kolei czy tak dobry mecz wyjdzie Yunostowi, mozeliwe ze nie i na to licze, mecz bedzie napewno na styku ale licze dzis na Szachcior

Soligorsk RT kurs 5,3    
Remis kurs 5    

Wierze podonie jak kolega że to nie koniec tej serii i moze bedziemy jeszcze mieli troche hokeja 
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Hokej Dream Team - amatorzy 3x10min, 21:45
Finlandia - Szwecja Szwecja powyżej 3.5 [email protected] fortuna
Dużo nie wiemy na temat amatorów hokeja, ale jedno jest pewne - Szwecja pokazywała się dzisiaj z bardzo dobrej strony,wygrywając z Rosją 3:2. Na tym turnieju może i nie strzelają zbyt wielu goli, ale Finlandia to jest ekipa która często traci te 3 bramki. Grają czasami zbyt asekuracyjnie, ale spodziewam że Szwecja zagra w tym spotkaniu z dobrą skutecznością i zobaczymy ofensywny mecz. Zwykle ich granica bramkowa zamyka się w trzech bramkach, jednak oglądając dzisiejszą Szwecję można liczyć na to że zdobędą cztery bramki.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom