>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.12.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 20. Grudnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa POLSKA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Sz. - Śląsk W.
Typ: REMIS
Kurs: 3,40
Bukmacher: fortuna
Witam po parodniowej przerwie, nie było zbytnio co grać,a jak widzę w bundeslidze kurs na over 2,5 gola 1,44 to wolę nie ruszać nic. Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się Pogoń która na własnym boisku nie oddała od września żadnemu rywalowi nawet jednego punktu. Śląsk jak wiadomo zwolnił trenera i w okienku zimowym mają dopiero mieć jakiegoś następcę, czytałem gdzieś o Leszku Ojrzyńskim (dla mojego Górnika to dobry znak bo ten facet lubi spuszczać drużyny do niższych lig ) ale na razie na ławce jest Pan Barylski pod którego to opieką drużyna z Dolnego Śląska zremisowała z Koroną z Kielc 1:1 na własnym boisku. pogoń na 28 punktów aż 20 zdobyła u siebie i pod tym względem ustępuje w ekstraklasie tylko Lechii Gdańsk, jednak Śląsk na wyjazdach źle sobie nie radzi, ma 10 punktów zdobytych na 18 wszystkich więc lepiej im idzie na boiskach rywali niż u siebie. Punkty są Śląskowi bardzo potrzebne bo ma tylko jeden punkt przewagi nad Górnikiem który zebrał do tej pory tylko 17 oczek, Pogoń zaś w górnej ósemce i 4 punkty przewagi nad 9 Arką i grupą spadkową. Myślę jednak że w końcu Pogoń odda punkty i nie zdobędzie kompletu w tym spotkaniu...powodzenia
⛔100
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Pogoń : Śląsk
Typ : Śląsk over 1.5 gola
Kurs : 3.30
Bukmacher : Unibet
Ostatnia kolejka w Ekstraklasie i piłkarze mają ferie , kolega wyżej jak widzę także wierzy w przyjezdnych bo czemu by nie , to sport i wszystko się może wydarzyć a praktycznie kazdy dzień dostarcza miłych niespodziewanych wyników , choćby np wczoraj , pendolino z Dortmundu poległo w Dusseldorfie , w tym meczu liczę że tak jak już i wyżej zostało napisane Śląsk gra nie żle na wyjazdach , jeżeli chodzi o bramki to w domu Śląsk 9:13 a wyjazdy 17:15 to jest pierwsza rzecz co do mojego typu natomiast druga to - przez dwa ostatnie sezony Śląsk w meczach z Pogonią w Szczecinie zdobywał dwie bramki - poprzedni sezon porażka 3:2 , sezon 16/17 wygrana tutaj 2:0 no i 3 sprawa ma się tak że Śląsk dla Pogoni jest dosyć niewygodnym rywalem , na 16 meczy zaledwie 2 wygrane Pogoni 7 remisów i 7 porażek a bramki 14:23 na korzyść Śląska stąd mój over 1,5 gola w ich stronę !
⛔100
 
chamberlain 446,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa i obie strzelą bramkę
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jutro w Sosnowcu zostanie rozegrany jak to mówią kibice mecz przyjaźni pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i Legią Warszawa, czy Zagłębie pomoże zbliżyć się Legii do Lechii? Myślę, że tak, a nawet jeśli nie i tak za dużo do powiedzenia mieć tu nie będą. Nerwowo zrobiło się w Zagłębiu, ostatnie miejsce w lidze, prezes klubu publicznie mówi o kryzysie w zespole, o tym, że drużyna jest podzielona na kilka grup, na dodatek ten ostatni bolesny mecz z Lechem, gdzie przegrali aż 0:6 na pewno nie pomaga w atmosferze w szatni. Myślę, że Legia wygra to spotkanie, są w naprawdę dobrej formie (jak na polskie realia) istnieje szansa, że zakończą rozgrywki przed przerwą z taką samą ilością punktów co Lechia, chociaż trochę wątpię, że zgubią punkty u siebie z Górnikiem, a przy ich zwycięstwie, ewentualne straty punktów przez Legię mogą sięgnąć znowu 4-6 pkt. Zagłębie gra ultraofensywnie, ale defensywa na tym dużo traci, spodziewam się, że trafią tu bramkę, bo Legia już od kilku spotkań utrzymuje czyste konto, a więc w końcu musi się to skończyć, a sami powinni tu trafić minimum 2 bramki. Jak dla mnie zwycięstwo Legii z BTTS wydaje się być ciekawym pomysłem na to spotkanie, w końcu pierwszy mecz w Warszawie zakończył się wynikiem 2:1, tu może być podobnie.
✅235
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 22:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - New Orleans Pelicans
Typ: poniżej 237.5 (łączna suma punktów - w tym dogr.)
Kurs: 1.58
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bukmacherzy dali wysoki poziom punktowy na ten mecz, a według mnie wcale nie ma postaw na tak dużą liczbą punktów w tym spotkaniu. W 21 wieku w meczach pomiędzy tymi zespołami nigdy nie padło tyle punktów co liczba typowana (nie liczę jednej dogrywki), a najwyższy wynik to dwukrotny: 230 pkt., pozostałe mecze kończyły się zwykle wynikami dużo niższymi.
Milwaukee na 29 spotkań w tym sezonie, tylko 6 zakończyło z wynikiem wyższym na mecz niż typowany przeze mnie, natomiast New Orleans 14 meczy na 31 zakończyło z sumą większą niż typowana.
Dla porządku dodam, że gospodarze to faworyt tego spotkania, znajdują się na 2-gim miejscu Konferencji Wschodniej (20-9), ze średnią sumą 226 punktów na mecz.
Goście dopiero na 12 miejscu Konferencji Zachodniej (15-16) ze średnią sumą 231.7 punktów na mecz.
Powodzenia!
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - New York Knicks
Typ: 76ers -9.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: etoto
Analiza: Różnicą pomiędzy powyższymi drużynami jest widoczna. Skład 76ers znacząco przewyższa Knicksów. Gdyby spojrzeć na poprzednie spotkania Philadelphii można by było stwierdzić, że nie są w najlepszej formie. Nic bardziej mylnego. Po prostu za nimi ciężkie drużyny - na przykład Spurs złapali wiatr w żagle i montują każdą drużynę u siebie, więc nic dziwnego że Phila nie dała rady. Ostatnie dwa mecze domowe Philadelphii były bez Butlera i tam niewiele brakowalo do wygranej. Potem wygraną z Cleveland na wyjeździe czyli z zespołem podobnymi charakterystycznie do Nowego Jorku. Knicks są na ostatniej prostej, aby zakończyć serię spotkań wyjazdowych i bez wątpienia czeka ich ciężkie spotkanie. Wydaję mi się, że mają już dosyć tamtych spotkań i generalnie wyjazdów, że dzisiaj zmotywowana Phila wygra sporą różnicą punktową. Przegrane dwa spotkania u siebie na pewno zmobilizują gospodarzy do wygranej. Knicks nie mają za bardzo argumentów, żeby przeciwstawić się 76ers na dłuższą metę. Wypadł Hardaway, który bądź co bądź był podstawowym zawodnikiem i zawsze był w stanie zagwarantować 10 punktów. Ławka gości bardzo krótka, poza Hezonją nikt nie jest w stanie pomóc na tyle, żeby powalczyć o wygraną z taką ekipą jak Philadelphia. Co więcej - Philadelphia nie gra żadnego spotkania następnego dnia, więc mogą jutro zagrać na 100 procent. Obie drużyny mierzyły się już raz w tym sezonie - Nowy Jork przegrał więcej niż 20 punktami. W tym momencie wydaję mi się, że wynik może być podobny po jutrzejszym meczu.
✅62
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Koszykowka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Suns F T.J. Warren Ilosc punktow w meczu. Boston vs Suns
Typ: Under 18,5 pkt
Kurs: 1.90
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Analiza zrobiona pod under 20,5 pkt w becie ale nie oznacza ze i ta nie siadzie czytaj dalej...
Warren ostatnio nawet dobrze funkcjonowal ale to moze byc do czasu, ostatnio zdobyl co najmniej 21 punktów w każdej ze swoich ostatnich czterech meczach. Az tak dobrze ze istnieja powody do pesymizmu w dzisiejszym meczu z Boston-em Celtics.
Na początek, Celtics zajmuje trzecie miejsce w lidze pod względem skutecznosci defensywnej, a bukmacherzy ustawili im linie na 105,5 pkt co jest jedną z niższych przewidywan w dzisiejszej &quot;kolejce&quot;. Do tego są równiez na 11.5 minusowym underdogiem na wyjezdzie, więc ten mecz moze łatwo przekształcic sie w &quot;blowout&quot;.
Dolozyc do tego trzeba ze Kelly Oubre ma dziś zadebiutować w Phoenix, co może zaowocowac mniejsza ilościa minut dla Warrena. PROJECTED SCORE - Warren jest przewidziany na 30 minut i mniej wiecej 15 pkt , dla mnie ta linia jest nadeta jak balon i ciezko moze byc ja przebic tymbardziej ze sprawdzalem inne buki i dwa z nich wogole niemaja Warrena a dwa maja Linie 18,5 a patrze w becie 20,5 ! ale kurs z bity (spoznilem sie). Jezeli masz gdzies 19,5 mozesz sprubowac zagrac under , mozliwe ze nie zrobi nawet 19 pkt wiec tez moze wejsc te 18,5 ale wiadomo im wyzsza linia tym mniejsze ryzyko dla ciebie.
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa i obie strzelą bramkę
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W ostatniej kolejce będziemy mieli okazję oglądać mecz przyjaźni ekipy ze stolicy i Zagłębia. Aktualnie patrząc na tabelę, formę i historię - murowanym faworytem jest Legia. W tabeli ma 3 oczka straty do Lechii Gdańsk, czyli lidera rozgrywek. Uzbierali 36 punktów w 19 meczach oraz mają najlepszy bilans bramkowy. 4 punkty przewagi nad czwartą Jagą i uwaga - aż 24 punktów na ostatnim Zagłębiem Sosnowiec. Ekipa z Zagłębia ma ujemny bilans na 20 goli - jest to najgorszy w lidze, ale potrafili strzelić 22 bramek na 19 meczów. Średnio wychodzi ponad jedna na mecz i to będzie głównym kluczem do wygranego zakładu. Sosnowiec tylko 12 oczek i traci 5 do przedostatniego Górnika Zabrze. Forma bardzo dobra u Legii, gdzie na 5 ostatnich meczów wygrali 4, jeden remisując. Zaś Zagłębie 4 przegrało i jeden remisowy. Ostatni mecz niestety blamaż. 0:6 z przyjezdnym Lechem Poznań. Legia znowu wygrała z Piastem 2:0 i na ciężkim terenie lidera wyciągnęła remis 0:0. Pierwszy mecz zakończył się 2:1 dla Warszawy i dzisiaj liczę na podobny wynik. Tak aby obie strzeliły, bo stać na to u siebie w ostatnim meczu rundy Zagłębie (o Legię nie ma co się raczej martwić), a over myślę również na spokojnie da radę. Jedynie co mnie może martwić, to to, że to mecz przyjaźni. Historia już pokazała różne przypadki, gdzie zazwyczaj w pierwszym meczu wygrywa jedna drużyna, a w drugim druga. Jednak w przypadku, gdzie Legia goni Lechię, gra wcześniej niż lider, a Sosnowiec jest praktycznie pogodzony z walką o utrzymanie - nie widzę jakiejś niespodzianki. Jest to aktualnie różnica klasy. Prezes Zagłębia sam mówi otwarcie o problemach i zapewne przez zimę będą chcieli coś zmienić.
⛔100 powtórzony typ
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
Typ: Handicap 1-0/ 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: fortuna
Nie ma co sie tu rozpisywac, Sosnowiec w bardzo slabej formie,Lech pojechal ich jak juniorow, na ta chwile ta druzyna nie prezentuje poziomu ekstraklasy, a tu przyjezdza jeszcze mocniejszy rywal, coz moga zmienic w kilka dni, Legia z kolei wyglada coraz lepiej i napewno beda chcieli sobie postrzelac z tak niedysponowanym rywalem, wygrana Legii przynajmniej dwoma bramkami powinna spokojnie wejsc.
⛔100
 
Z 616,1K
Dyscyplina: Koszykowka Chiny CBA
Godzina: 12:35
Spotkanie:Beijing Jinyu - Shandong Gold
Typ: over 187,5
Kurs: 2,50
Bukmacher:Forbet
Analiza.Dzisiaj gram pojedynek w lidze CBA Chin.Typuje tutaj ilośc punktów bo linia 187,5 punkta wydaje się mi łatwa do przekroczenia.Co prawda te zespoły niewyróżniają się ilością zdobytych puntów ale ten śmieszną sume powinny spokojnie osiągnąc.Srednio zdobywaqja około 100 punktów na 1 mecz.na 5 ostatnio rozegranych pojedynkach pomiędzy tymi zespołami tylko 1 raz ta linia niezostała przekroczona.Dodatkowo za tym faktem przemawia to że gospodarze :Beijing Jinyu spisują się bardzo dobrze i zajmują 3 miejsce w tabeli.W ostatnim swoim pojedynku pokonali na swoim parkiecie 101-88 Jilin.Ich rywale Shandong Gold spisują się w tym sezonie zdacydowanie poniżej swoch możliwości i teraz zajmuja 11 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni 10 zwycięstw i 11 meczy przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na swoim parkiecie niespodziewanie 96-106 z Shanxi Zhongyu.Więc raczej niebędzie to wyrównany pojedynek i będzie bardzo dużo okazji na rzuty za 3 punkty co spowoduje że wynik będzie raczej wysoki.
⛔100
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
Typ: 2/+2,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Forbet
Wydaje się, iż przygoda sosnowiczan w ekstraklasie skończy się bardzo szybko. Brak zwycięstwa od kolejki nr 12 oraz wygrane ogółem dwa spotkania z dziewiętnastu dotychczas rozegranych, zwiastują szybki i bolesny spadek do 1 ligi. W ostatniej serii gier rundy jesiennej przyjdzie zmierzyć im się z wracającą na dobre tory warszawska Legią. Podopieczni Ricardo Sa Pinto od momentu objęcia przez niego drużyny notują wyraźną poprawę formy. Choć początek rozgrywek zapowiadał, że sezon 18/19 może zakończyć się pewnymi niespodziankami, jeśli chodzi o końcowe rozstrzygnięcia, obecna dyspozycja drużyn z przysłowiowego &quot;czuba&quot; tabeli zwiastuje, iż wiosna znów należeć może do drużyny ze stolicy. Pojedynek taki jak dzisiaj to dobra okazja dla Wojskowych na sprawienie miłego prezentu swoim kibicom na zbliżający się rok 2019. Przewiduję wynik oscylujący wokół rezultatu z poprzedniej potyczki Zagłębia z Lechem.
✅120
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, Liga 1
Godzina: 16:30
Spotkanie: FC Botosani - AFC Dunarea Calarasi
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek jak to mam w zwyczaju tabela i statystyki:

Spotkanie zespołów, które znajdują się w strefie drużyn, które będą walczyć w grupie spadkowej i raczej się to na koniec nie zmieni. Botosani u siebie z bilansem 3 zwycięstw, 2 remisów i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 1 zwycięstwo, 5 remisów i 4 porażki. Calarasi w lidze nie wygrał od 15 września, kiedy to pokonał właśnie Botosani na własnym stadionie 3-2. Od tamtego momentu łącznie od 13 spotkań ligowych pozostaje bez wygranej. Trener tam już chyba stracił pomysł na prowadzenie drużyny, bo wypowiada się w kolejnych wywiadach, że potrzebuje aby ściągnąć nowych piłkarzy, bo z tymi niewiele jest w stanie zrobić. Ja idę w tym spotkaniu w stronę gospodarzy, bo myślę, że uda im się rewanż i to oni tym razem wygrają. Botosani w ostatnim meczu ligowym na własnym stadionie ze Steauą Bukareszt pokazał się naprawdę z dobrej strony mimo porażki 1-3. Wynik moim zdaniem bardziej niesprawiedliwy niż sama gra, no ale cóż taki bywa sport. Jednak gospodarze tamtego i tego meczu pokazali, że chyba mają zwyżkę formy bo zagrali naprawde dobre zawody i jeżeli dzisiaj również tak zagrają to myślę, że 3 punkty pozostaną u nich. Zespół Dunarea jest w kryzysie, morale tam niskie i trener Dan Alexa wypowiada się, że potrzebuje po prostu nowych graczy, zespół trzeba wzmocnić, bo z tymi nie jest w stanie nic zrobić. O wypowiedziach trenera gości możecie poczytać po ostatnim meczu ligowym przegranym u siebie z Sepsi 0-3 na oficjalnej stronie drużyny, link poniżej
https://www.afcdunareacalarasi.ro/2018/12/16/danalexa-inainte-de-jocul-cu-sepsi-o-victorie-ne-ar-aduce-foarte-multaliniste-2-2-2-2-2-2/
Oprócz słabiutkiej formy, trener Calarasi będzie miał dziś też trochę problemów kadrowych.
Absencje w Botosani:
pomocnik Oaida (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Calarasi:
pierwszy bramkarz Strato (16 występów w tym sezonie) i pomocnik Simion (12 występów w tym sezonie), ponadto pod dużymi znakami zapytania stoją występy obrońców Ispas (12 występów w tym sezonie) i Seroni (7 występów w tym sezonie), pomocników Puscas (12 występów w tym sezonie) i Pana (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnika Keyta (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Dla mnie na ten moment Botosani jest zespołem lepiej przygotowanym do tego meczu pod każdym względem tak mentalnym, kadrowym jak i pod względem formy i morale.
✅65
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Darts - PDC World Championship 2019
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie:
Stephen Bunting - Luke Humphries
Typ: Most 180s And To Win Match: Stephen Bunting
Kurs: 3.7
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Chyba trochę przesadzony kurs na win + więcej maksów Buntinga, u innych buków na takie combo kurs 2.4. Pewnie buk się sugerował świetnym występem Humphriesa w rundzie wstępnej, gdzie miał dzień konia: wygrał 9 legów z rzędu, miał średnią 97 w tym 5 maksów i blisko 50% na zamkach. Po prostu rywal pozwolił mu się rozwinąć a potem to już szło siłą rozpędu gdy wiesz że nic ci nie grozi z drugiej strony. Inaczej się gra przeciwko rutyniarzowi jakim jest Bunting, który potrafi w każdym momencie skończyć lega finiszem 100+, a do tego jest maszynką do wbijania maksów. A były mistrz świata BDO chyba ma już za sobą gorszy czas i wraca do formy. To pewnie nie będzie najłatwiejszy mecz dla faworyta, zwłaszcza jak coś z tej formy Humphriesa zostało, ale stawiam że w tym przypadku faworyt zrobi swoje, a i maksów nie braknie z obu stron. Myślę, że 4 sety minimum pograją, a to sporo legów na rzucanie 180tek.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU DART
⛔100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 13:30
Spotkanie: Nowosybirsk - Chabarowsk
Typ: Nowosybirsk DNB
Kurs: 1,53
Bukmacher: Unibet
Do Nowosybirska przyjeżdża Amur, który potrafi napsuć krwi każdej drużynie. Oba zespoły grały już ze sobą w tym sezonie w Nowosybirsku i zwycięstwo odnieśli gospodarze (po dogrywce). W tamtym meczu w zespole Sybiru nie było dwóch zawodników: Brule i Prince&#39;a, którzy zdecydowanie wnoszą dużo pozytywów do gry zespołu, dlatego myślę, że dzisiaj są w stanie ogarnąć dwa punkty nawet w regulaminowym czasie. Amur nie należy do drużyn grających dobrze na wyjazdach, a w bramce zabraknie Murygina - chociaż młody Langhamer ostatnio poradził sobie świetnie broniąc 28/30 strzałów. Nie będzie to spacerek dla gospodarzy, ale widzę duże szanse powodzenia. Jeśli w ostatnim meczu dali radę ograć napierający Lokomotiv - spokojnie mogą poradzić sobie ze słabszym Amurem. Powodzenia!
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń - Śląsk
Typ: Pogoń powyżej 5,5 RR
Kurs: 1.96
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ostatnia kolejka w tym roku, zaczynamy w Szczecinie, gdzie Pogoń zagra ze Śląskiem, faworytem na pewno jest drużyna gospodarzy, która doskonale sobie radzi na własnym stadionie, gdzie odniosła 6 zwycięstw oraz zanotowała po 2 remisy i porażki, pod tym względem ustępuje tylko liderowi z Gdańska, natomiast Śląsk na wyjazdach gra w kratkę, dotychczas zdobył 10 pkt 2 wygrane, 4 remisy i 3 porażki. Pogoń aktualnie notuje niesamowitą jak na nasze warunki serię zwycięstw u siebie, wygrali 6 kolejnych meczy, a ostatni raz przegrali w Szczecinie z Lechią w sierpniu, u gospodarzy niepewny kontuzjowani są Adam Frączczak, Jarosław Fojut, David Stec, David Niepsuj, Michał Żyro, Adam Buksa, dlatego postanowiłem zagrać na rzuty rożne gospodarzy, którzy na własnym stadionie nabijają ich dość sporo, w ostatnich 5 meczach w Szczecinie nabili kolejno 5, 8, 5, 8 i 4, co daje średnią 6 cornera na mecz, myślę, że warta uwagi jest też wyższa linia over 6,5 RR Pogoni za @2,85 fortuna. Drugi typ jaki proponuję to bramka Marcina Robaka, aktualnie notuje fatalną serię 8 meczy bez bramki w lidze oraz pucharze, liczę, ze dzisiaj się przełamie i zdobędzie minimum tego jednego gola, a czy on da jakieś punkty gościom to już inna historia. Dodatkowym atutem jest na pewno też to, że snajper Śląska wykonuje rzuty karne, kurs wysoki, bowiem tak jak napisałem wcześniej Robak &quot;zaciął się&quot; po spotkaniu derbowym z Miedzią, gdzie zdobył 2 gole, a dwa, że to Śląsk nie jest faworytem dzisiejszych zawodów.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Pogoń : Śląsk
Typ : Śląsk wygra
Kurs : 4.10
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Uroki Ekstraklasy są takie, że drużyna, która nie ma prawa wygrać - wygrywa i to najczęściej z pompą 0-3 / 0-4. Idealnym przykładem na taki stan rzeczy był mecz Jagiellonia - Zagłębie (wtedy na gości był kurs ponad 5). Śląsk od początku sezonu gra w kratkę i zazwyczaj wygrywa mecze w których nie jest faworytem, a przegrywa wydawałoby się proste dla siebie mecze jak ten z Legnicą.
Goście podchodzą do tego meczu bez większych problemów kadrowych, natomiast w Pogoni lista potencjalnych nieobecnych jest spora np. Żyro, Frączczak czy Fojut.
Dobra passa Pogoni u siebie też nie bardzo pasuje do naszej ligi, najwyższa pora na porażkę.
Przewiduje zwycięstwo Śląska w tym spotkaniu. Przewidywany wynik 0:2 / 1-2
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa POLSKA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Sz. - Śląsk W.
Typ: Pogoń -1 handicap
Kurs: 3,40
Bukmacher: fortuna
analiza
Ja w dzisiejszym meczu nie szukam niespodzianki. Gra w Pogoni w tym roku wygląda naprawdę nieźle. Zwłaszcza u siebie są bardzo mocni. Przekonała się o tym Legia przegrywając w Szczecinie 2-1 czy Lech, który został odprawiony z kwitkiem (3-0). Portowcy ustępując tylko Lechii jeśli chodzi o domowe mecze. Na ten moment mają serię 7 meczów bez przegranej, a 6 kolejnych domowych meczów to wygrane.
Pogoń przerwę zimową spędzą w grupie mistrzowskiej, a przy dobrym wynikach dla nich w innych meczach mogą uplasować się nawet na piątej lokacie.
Śląsk niestety trzecia pozycja od końca i w drugiej rundzie czeka ich walka w grupie spadkowej - zapewne o utrzymanie gdyż ścisk dość mocny (odstaje Sosnowiec tylko).
Śląsk na wygraną czeka od 26 października, a było to sześć spotkań temu.
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Zagłębie - Legia
Typ: 2 [-1,5]
Kurs: 2,20
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Czas na ostatnią w tym roku kalendarzowym kolejkę Ekstraklasy. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie kursy na mecz Zagłębia z Legią, bo spodziewałem się większego faworyzowania Legionistów. Jak śmiesznym momentami zespołem są gospodarze widzieliśmy w poprzedniej kolejce, gdy Lech ich po prostu zmiażdżył. Zagłębie to zdecydowanie najgorszy zespół tej ligi, zwłaszcza w kwestii defenstywy. Legia nie może pozwolić sobie na wpadkę na takim terenie, a kto wie, może uda im się jeszcze przed końcem roku zmniejszyć różnice do prowadzącej Lechii. Oczywiście to tylko Ekstraklasa, ale zespół z Warszawy wygląda ostatnio dość stabilnie i nie powinien mieć problemu z rozbiciem zbieraniny z Sosnowca.
⛔100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Czarni Radom - Resovia Rzeszów
Typ: Czarni Radom

Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna

Analiza:

Czarni Radom nie powinni podejść do meczu z Asseco z aż takim respectem jak zrobili to w meczu z Kędzierzynem, gdzie byli stremowani. Radomianie wiedzą dobrze że Resovia nie jest w najlepszej dyspozycji i że powinni to wykorzystać grając do tego u siebie. Rzeszów niby przechodzi kryzys już, mają wzloty, ale z Bydgoszczą wygrali dopiero po pięciu setach , a ostatnio pokonali 3:0 jeden z najsłabszych zespołów w lidze. Teraz poprzeczka powędruje wyżej bo poziom Radomian to czołówka ligi, z którą jednak Czarni nie potrafi wygrać ale z obecną Resovia to już inna rozmowa. Choć Resovia ma lepszych siatkarzy na wielu , a raczej na wszystkich pozycjach , to jako drużyna ten zespół gra jak na swój potencjał bardzo źle. Po dotychczasowych meczach obydwu drużyn moim faworytem jest zespół gospodarzy, ze względu formę oraz prezentowaną przez ich zespół jakość gry bo indywidualności są jednak po stronie drużyny przeciwnej.
✅75
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
Typ: goście wygrają obydwie połowy/więcej niż 2,5 bramki na mecz
Kurs: 3.00
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Przyszedł czas na analizę meczu , który jest określany przez kibiców obydwu zespołów jako meczem ,,przyjaźni&#39;&#39; , jednakże w takim spotkaniu , w jakim będą się mierzyć obydwa zespoły , nie powinno być miejsca na sentymenty !
Albowiem naprzeciw siebie mierzyć się będą jedenastki z kompletnie innych krańców ligowej tabeli .
Spotkanie powinno przebiegać pod bezwzględnym dyktandem warszawskiej Legii , która w ciągu ostatnich pięciu spotkań kroczy niemal od jednego , do kolejnego zwycięstwa .
Według mnie ten mecz będzie przebiegać po stuprocentowym dyktandem ekipy z stolicy naszego kraju . Za gospodarzami nie przemawiają żadne argumenty na plus , ich ostatnie spotkania były prawdziwą parodią grania w tą jakże naprawdę piękną i fascynującą dyscyplinę sportu ! Przegrywanie aż zero do sześciu też nie napawa optymizmem przed spotkaniem z wiceliderem tabeli , także jedyną słuszną opcją jest postawienie na wysoka wygraną z handicapem , albo też postawienie na zwycięstwo w obydwu połowach i więcej niż dwie bramki na mecz .
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom