>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe Ligi Europejskie kobiet i mężczyzn 2023/2024

R 634,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Włochy Superlega
Godzina 18:00
Spotkanie: Trentino - Padova
Typ: Trentino handi -1,5 seta
Kurs: 1,45
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:
Po nieudanym początku marca i meczach z piłki nożnej pora coś trafić. W koszykówce nic nie wpadło w oko, wiec poszukałem w siatkówce i wypatrzyłem mecz lidera drużyny Trentino z Padovą, która zajmuje miejsce trzecie od końca. Trentino u siebie z imponującym bilansem 10:0 i 30:7 w setach. Padova ba wyjazdach 2:8 i 8:28 w setach. W meczach ligowych Trentino poza porażką z wiceliderem z Perugii, pokrywali handi -1,5 seta we wszystkich tegorocznych spotkaniach
Dlatego wybieram zwycięstwo gospodarzy z handi -1,5 seta. W H2H w 4 ostatnich meczach takie handi było pokrywane za każdym razem.
 
Ostatnia edycja:
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
A wziąłeś pod uwagę że to ostatni mecz rundy zasadniczej ? Trento ma pewne pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej, do tego ostatnio grali co 3 dni więc nie wiadomo czy wyjdą pierwszą szóstką w meczu o pietruszkę. Dodając że kontuzjowany jest pierwszy rozgrywający, ja tutaj żadnego value nie widzę, ewentualnie do pogrania na live
 
Otrzymane punkty reputacji: +590
U 34,4K

undertaker87

Użytkownik
Milano- Perugia
Milano -1,5s @3,2 STS

Gospodarze mają szansę przy dobrym układzie spotkań wskoczyc na miejsca 5-6 i uniknąć gry z Perugią. Myślę, że jednak chyba woleli być zagrać z Piacenza, Lube czy Veroną. Perugia za pewne potraktuje ten mecz na luzie bo mają pewne drugie miejsce. Wiadomo jaka sytuacja z Leonem, którego po co eksploatować w taki meczu. Semeniuk i Plotnicki tym bardziej. Cały sezon zasadniczy grali non stop praktycznie i dzisiaj być może zagra Held. A Milano wiadomo jak się ma w składzie Mateja oraz Ishikawe to można każdego pokonać przy dobrym dniu. Perugia też już nauczona błędami z zeszłego sezonu i nauczyli się już odpuszczać chyba mecze o pietruszkę.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Milano - Piacenza typ Piacenza kurs 1.85 Fortuna

W siatkówce włoskiej mamy juz play-offy. Pomiędzy tymi drużynami odbyło się już pierwsze spotkanie w Piacenzie, gdzie jutrzejsi moi faworyci przegrali pierwsze spotkanie po tie-breaku. Piacenza prowadziła w tym starciu już 2:1, ale ostatecznie swój mecz przegrali i to Milano prowadzi w starciu 1:0. Według mnie Piacenza nie może pozwolić sobie jeśli chcą liczyć się o awans do kolejnej fazy na jakąkolwiek porażkę. Oglądając Milano w starciu w Pucharze CEV grało bardzo przeciętnie, natomiast oglądając Piacenze z Jastrzębskim Węglem w rozgrywkach Ligi Mistrzów to zespol, który był bardzo groźnym rywalem dla naszego zespołu. Dobrze funkcjonował na zagrywce, chodz momenty były też słabsze w tym elemencie. Na papierze Piacenza według mnie wygląda lepiej. Na rozegraniu pierwszy rozgrywajacy Reprezentacji Francji Brizard. Na przyjęciu brazylijczycy Lucarelli oraz Leal. Na środku kapitalny w dalszym ciągu Simon. Ciągle perspektywiczny ogromny talent na pozycji atakującego Romano Reprezentant Włoch. W przyjęciu pomagajacy Andringa dobrze znany z PlusLigi. Milano ostatnio dwa dość nieoczekiwane wyniki wygrana z Perugia oraz wyżej wspomniana wygrana z Piacenza. W Milano jest kilku zawodników wyróżniających się m.in: Reggers, Kaziyski, Ishikawa oraz Loser. Według mnie mimo niekorzystnego bilansu na sam początek play-offow faworytem dla mnie jest drużyna prowadzona przez Anastaziego. Piacenza na swoim obiekcie pokonali zespół Jastrzębskiego Węgla w meczu rewanżowym mimo porażki w trzech setach to sety były niezwykle wyrównane i jak ktoś oglądał to Piacenza mimo odpadnięcia z tych rozgrywek zaprezentowali się naprawdę dobrze. Piacenza mieli nie tak dawno serię siedmiu zwycięstw w meczach wyjazdowych. Kursy mniej więcej wyrównane i ja tutaj mimo wszystko w roli faworyta widzę Piacenze. Kazijski według mnie gra poniżej oczekiwań ostatnio i tutaj wyczuwam na przyjęciu przewagę drużyny jutrzejszych gości. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1742
Pablito91 478,6K

Pablito91

Użytkownik
Aydin Bld Ankara PTT
Ankara PTT handicap +(1.5) seta @1.95 superbet 0:3 dziewczyny chyba pogodzone ze spadkiem, bo w ogóle chęci i woli walki dzisiaj...

W tureckiej najwyższej klasie rozgrywkowej u kobiet zostały 2 kolejki. Próbuję w stronę Ankary, gdyż są pod ścianą. Co prawda mają 2 pkt przewagi nad Saryer ale one mają jeszcze mecz z najsłabszą drużyną oraz bezpośrednio do Sariyer wygrały dwukrotnie z siatkarkami Ankary. Siatkarki Ankary muszą dzisiaj zapunktowac, gdyż w ostatniej kolejce zagrają z Eczacibasi. Osobiście zagram zwycięstwo Ankary ale pod konkurs próbuję trochę bezpieczniej i gram, ze wygrają przynajmniej 2 sety. Jeśli dzisiaj przegrają za 0 pkt to spadną.
 
Ostatnia edycja:
U 34,4K

undertaker87

Użytkownik
Verona- Perugia over 179,5@1,85 STS

W pierwszym meczu Perugia wygrała 3-1 a liczba pkt była właśnie taką lub tam 178. Jednak to był mecz u siebie. Wiadomo Perugia jest faworytem jednak Verona ma potencjał i jak trafia na dobry dzień to mogą z każdym powalczyć. Leon w poprzednim meczu 1 pkt i szybka zmiana więc dalej nie jest z nim ciekawie. Myślę, że są duże szanse na zacięte spotka je i co najmniej 4 sety wyrównane.
 
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
Lube- Monza
Typ: 2 (+4,5 ) pkt.
Kurs: 1,80

Fortuna

Lube ostatnio słaba dyspozycja, Monza prowadzi z niemi w rundzie PO 2-0. Oba spotkania wygrane 3-1 przez dzisiejszych gości. Lube ma w czwartek arcyważny mecz z Trentino o półfinał LM, nie sądzę aby dzisiejszy mecz odpuszczali bo przedłużenie szans w walce o tytuł również jest ważnym aspektem, ale mimo wszystko LM jednak większy priorytet. Monza skupiona tylko na lidze bo zakończyli już grę w pucharach po porażce w finale z Warszawiakami.
Monza lubi w ostatnim czasie grać z lube bo wygrali 6 z 7 ostatnich spotkań. Dziś idę w handicap punktowy na gości bo nawet jakby po wyrównanym meczu nie wygrali to sadzę że punktowo powinni wygrać bo w dotychczasowych meczach Monza potrafiła wygrywać sety co 11 czy 18, a Lube ugrało dwa sety, w tym jeden na przewagi a jeden do 20.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1069
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Lube - Monza typ Lube kurs 1.61 Fortuna

Dzisiaj kolejny mecz w play-offach w lidze włoskiej pomiędzy Lube, a Monza. Po dwóch meczach prowadzi Monza 2:0. Jeśli Lube chce powalczyć jeszcze o awans do kolejnej fazy play-off musi ten mecz wygrać. W ostatnim meczu za dużo Lube popełnili błędów na zagrywce. Po dobrych obronach siatkarze Lube nie zdobywali punktów. W play-offach Lube stoi pod tzw. "ścianą" w meczach Ligi Mistrzów w pierwszym spotkaniu przegrali w czterech setach z Trentino. Według mnie może będzie łatwiej odrobić wynik dwumeczu z Monza niż jeden mecz z mocnym Trentino. Sam rozgrywajcy Lube mówil, że w meczu z Trentino bliscy byli doprowadzenia do tie-breaka. Lube ma kim postraszyć swojego dzisiejszego przeciwnika na przyjęciu trener może skorzystać z Bottolo, Nikolova oraz Yant. Na pozycji atakującego Lagumdzija. Na środku dwóch solidnych środkowych Chinenyeze oraz Anzani. Na rozegraniu argentyński kapitalny rozgrywający De Cecco. Raczej nie zagra jeszcze Zaytsev, ale według mnie kadrowo Lube nawet bez niego wygląda bardzo solidnie. Nie tak dawno Lube wygralina swoim parkiecie z solidnym Halbankiem w Lidze Mistrzów, gdzie występują m.in: Nimir oraz Ngapeth. Oglądając mecz Projektu Warszawa z Monza to w Pucharze Challenge przegrali w pierwszym meczu w czterech setach w Warszawie, natomiast w meczu rewanżowym Projekt wygrał również w czterech setach, gdzie przy prowadzeniuw dwóch setach zapewnili sobie już awans i grali składem mocno rezerwowym Warszawianie i mimo to pewnie pokonali Monze. Pamiętam również jeszcze kilka miesięcy temu w meczu z dość przeciętnym Panathinaikos także w Pucharze Challenge co prawda wygrali, ale dopiero po tie-breaku bo bardzo przeciętnym meczu. Lube nie tak dawno na mieli serię na dwanaście meczów przegrali zaledwie dwa. Według mnie Lube Civitanova przedłuża szanse na mozliwosc awansu do kolejnej fazy tych rozgrywek i wygraja dzisiejszw spotkanie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1292
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Guarulhos - Volei Renata typ (Handicap setowy +1.5 Volei Renata) kurs 1.86 Fortuna

Guarulhos ma już pewne udział w play-offach, natomiast Volei Renata ciągle o to walczą. Ostatnie dwa spotkania przegrane przez gospodarzy z Sesi oraz Sada Cruzeiro. W ostatnich dwóch spotkania nie zgromadzili żadnego punktu. Drużyna gości dwa ostatnie mecze wygrali z ostatnim zespołem ligi oraz piątym zespołem w lidze. Zespół Volei Renata ma kimś postraszyć w swoim składzie m.in: Demián González solidny argentyński rozgrywajacy, Maurício Borges swoje najlepsze czasy w siatkówce już miał, ale nadal duzo wnosi wnosi zespołu, Bruno Lima argentyński czołowy atakujący, na pozycji libero także warto wyroznic brazylijskiego siatkarza Lucas De Deus. Mimo, że miejsce w tabeli tego nie pokazuje to kadrowo i na papierze lepiej wyglądają goście i chyba kursy bardziej wystawione ze względu na układ tabeli niż na ostatnią formę i skład. Czuję, że goście wygraja dzisiaj minimum dwa sety. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Monza - Lube Civitanova typ Lube Civitanova kurs 1.90 Fortuna

Lube Civitanova ostatnio odpadli z półfinału Ligi Mistrzów z Trentino, mecz wygrywając co prawda, ale Trentini potrzebowali dwóch setów do awansu do finału. Do składu Lube wrócił Zaytsev, który wnosi dużo jakości w grze Lube. Znakomity wirtuoz argentynski na rozegraniu De Cecco. Na przyjęciu Nikolov, Yant, na pozycji atakującego jak juzbwyxej wspomniałem Zaytsev, a nawet moze być Adis Lagumdzija. Kapitalny środek Anzani lub ciągle młody i perspektywiczny Chinenyeze. Na pozycji libero Balaso. Świetny trener pracujący już dlugo w Lube Gianlorenzo Blengini. Monza oglądałem nie tak dawno jeszcze grająca w Pucharze Challenge m.in z Projektem Warszawa, ale nie tylko. Staram się śledzić losy poczynania także w lidze włoskiej. Powracający do meczu z Projektem to Projekt dość łatwo poradził sobie w dwumeczu z Monza, gdzie niektóre sety były wygrywane z potężna przewaga przez Warszawian. Drużyna z Monzy solidny zespół, ale według mnie kadrowo lepiej wyglądają siatkarze z Lube. W Monzie warto wyroznic Loeppky, Maar, Takahashi czy Gallasiego, ale tak jak mowie to jest zespół z którym jak najbardziej można wywalczy awans do kolejnej fazy i powalczenia o Mistrzostwo Włoch. Po pierwszym meczu w Lidze Mistrzów Lube przegrali z Trentino 3:1, dobrze zaczęli w oststnim meczu odrabiając poważna przewage w pierwszym secie o jeszcze go wygrywając. Później było już dwa sety pod dyktando Trentino, ale mecz ostatecznie jak juz wyzej pisalem wygrała drużyna z Lube. Civitanova w oststnim meczu musieli dostać solidny zastrzyk pozytywnej energii i nastawienia już nie mówię o wygranym meczu z Trentino, który koniec koncow zbyt wiele nie dał, ale z Monza przegrywali już 1:2 w setach i potem już do końca meczu w pełni kontrolowali mecz i przedłużyli szanse na awans do kolejnej fazy. Monza u siebie na własnym parkiecie w ostatnim czasie przegrali z m.in: Verona, Modena oraz Lube dwukrotnie w oststnim czasie. Monza jeśli ten mecz przegra będzie w meczach 2:2, wiadomo, że będą chcieli zamknąć ten mecz na swoją hali, ale jeśli Lube chce powalczyć o ten piąty mecz musi to sp po prostu wygrać i według mnie z tą forma ich na to stać. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1569
U 34,4K

undertaker87

Użytkownik
Lube @1,52 STS

Myślę, że Monza w końcu spuchnie. Na papierze to.zespol przecież z o wiele mniejszym potencjałem. Mental też powinien być po stronie Civitanowy, która wyszła z0-2 po dwóch tie breakach. Dla Lube porażka w tym meczu była by katastrofą gdyż zabrała by na dobre szanse na awans do LM a takiej sytuacji nie było od niepamiętnych czasów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +405
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
Milano- Perugia
Typ: over 180,5
Kurs: 1,85

Fortuna

Pierwszy mecz 3-1 dla Perugi, jednak tylko w pierwszym secie odjechali zespołowi Milano do 17, pozostałe sety to dwa wygrane przez Perugię do 22 i 23 oraz jeden wygrany przez gości do 23. Zatem trzy partie bardzo równe. Dziś spodziewam się również wyrównanego pojedynku nawet ze wskazaniem na gospodarzy. Perugie nie ma jakiegoś wybitnego sezonu i mnie osobiście ich gra nie przekonuje. Oczywiście na papierze nie mają sobie równych bo nazwiska Leon, Semeniuk, Gianelli, Russo i Ben Tara robią wrażenie. Natomiast Milano jest niewygodnym rywalem na własnym terenie, Perugia przegrała tam 3 ostatnie spotkania po tie-breakach, natomiast tylko 2 z 10 ostatnich spotkań kończyło się w 3 setach.
Inna propozycja:
Milano + 8,5 @1,82

-------------------------------------------------------

Monza- Trentino
Typ: Trentino (-8,5)
Kurs: 1,90

Fortuna

Monza mimo wyeliminowania Lube mnie nie przekonuje, należy zaznaczyć że dzisiejsze lube a to sprzed 3-4 sezonów to również inna drużyna. Monza dostała oklep od trzeciej drużyny Plus Ligi, natomiast dziś mierzą się w drugim spotkaniu z Trentino, której jest obok Perugii faworytem do tytułu. Pierwszy mecz wygrany przez Trentino 3-0, tylko pierwszy set wyrównany podczas całego przebiegu, w drugim i trzecim secie Trentino już odjeżdżało na 7-8 punktów ale w końcówkach nieco chyba brakowało koncentracji i np. w trzecim secie ze stanu 20-14 zrobiło się 25-22. Dziś uważam że Trentino wygra w 3-4 setach i przynajmniej w dwóch nie pozwoli Monzie dobić do "20". Oba zespoły spotkały się także równe 2 miesiące temu na terenie Monzy w kolejce ligowej i Trentino wygrało 3-0 w setach do 12,17,17 także mają patent na Monzę gdyż wygrali ostatnie 4 z 5 wizyt w tej hali w tym trzy spotkania miały tylko 3 sety.
under 180,5@ 1,85 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1740
U 34,4K

undertaker87

Użytkownik
Milano @3,1 STS

Ja tutaj pójdę trochę dalej. Milano na papierze na pewno tak dużo nie odstaje jakby to kursy wskazywały. Rok temu wywalili Perugie z PO a w tym sezonie same zacięte mecze. Oczywiście w ostatnim ich spotkaniu w Mediolanie, Perugia nie grała o nic. Jak już kiedyś wspominałem, jak się ma Ishikawe i Kazijskiego na przyjęciu to przy dobrym dniu można każdego pokonać a reszta to nie są nonejmy- Reggers, Piano, Melgarejo,Dirlic. Ja tutaj prędzej wystawił bym kursy rzędu 2,3-1,65
 
Otrzymane punkty reputacji: +487
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
Wczoraj oba mecze trafione zarówno w wyniku jak i punktach to idziemy dalej.

Lube- Modena
Typ: over 180,5
Kurs: 1,88
BetClic


Typ nieco przeciw statystykom, gdyż aż 7 na ostatnie 10 spotkań pomiędzy zespołami na terenie dzisiejszych gospodarzy, kończyło się wynikiem 3-0 dla Lube, jednak uważam że Lube już nie jest tak silnym zespołem jak jeszcze dwa sezony temu, Modena też jakoś nie błyszczy ale w mojej ocenie potencjał jest zbliżony w obu zespołach. Ostatnio obie drużyny spotkały się na początku lutego i padł wynik 3-0 dla Lube ale sety były do 21,25,23, zatem otarli się o cztery sety. Reasumując liczę że seria spotkań zakończonych w 3 setach pomiędzy zespołami (ostatnie 5 spotkań) zostanie zakończona i dziś zobaczymy dłuższą wymianę argumentów na boisku.​
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Volei Renata - Sada Cruzeiro typ (Handicap setowy -2.5 seta Sada Cruzeiro) kurs 2.24 Fortuna

Jeśli chodzi o klub Volei Renata już tutaj podawałem typy w ich stronę z dużo słabszymi rywalami z większym i mniejszym powodzeniem. Widziałem w nich potencjał w tym składzie chodz do końca walczyły, aby wogole znaleźć się w play-offach i mieć szanse na powalczenie o medale chodz jak wiemy już na początku trafili na lidera ligi brazylijskiej. Sprawili ogromna sensacja na parkietach w meczu wyjazdowym z Sada Cruzeiro wygrywając u nich w trzech setach. Skład całkiem solidny lecz dzisiejsi goście na papierze wyglądają o wiele lepiej. Mimo porażki w trzech setach dzisiaj Sada Cruzeiro jest jest nadal ogromnym faworytem tego spotkania i według mnie dzisiejsi gospodarze tylko podrażnili tych siatkarzy. W składzie Sada Cruzeiro występuje m.in: kapitalny argentyński rozgrywajacy Nicolás Uriarte chodz mimo, iż rozgrywa fenomenalna siatkówkę to w Reprezentacji Argentyny jako pierwszy jest jeszcze większy magik De Cecco. Na pozycji atakującego Wallace, siatkarz, który w Reprezentacji Brazylii zrobił wielkie rzeczy i nadal chcieli Jego powrotu ponieważ forma nadal imponująca, lecz z tego co wiem do gry w Repreze tacji już chyba nie wróci. Na przyjęciu Lopez, Leao także wnoszą duża jakość w zespole. Środek też wygląda solidnie wypełniony Brazylijczykami. Jestem wręcz prawie pewny zwycięstwa gości i czuje, ze nie pozwolą dzisiaj oddać nawet seta. Pozdrawiam.
 
U 34,4K

undertaker87

Użytkownik
Perugia- Milano

Over 179,5@1,85
Pierwszy set over 45,5@1,95 STS

Te kursy to jednak ciągle lekka przesada. Na pewno nie ma aż takiej różnicy klas jakby to kursy wskazywały. Leon ciągle nie jest gotowy na 100proc. Milano ma kim straszyć. W tym sezonie na 5 spotkań między nimi były 4 tie-breaku i dzisiaj Milano stać na pewno na ubranie tego seta. Dodatkowo dokładam over w pierwszym secie bo nie padł on w ich starciu tylko w pierwszym secie pierwszego spotkania.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Sada Cruzeiro - Volei Renata typ (Dokładny wynik meczu 3:0) kurs 1.81 Betfan

Po raz kolejny idę podobnie jak w typie, który podałeś dość nie dawno. Tam typ również dałem że Sada Cruzeiro wygra w trzech setach, a wygrali w czterech. Volei Renata ma dość solidny skład, ale bardziej na środek tabeli ligi brazylijskiej. Ten pierwszy wygrany mecz z dzisiejszymi gospodarzami to była spora niespodzianka i bardziej był to słabszy dzień Sada Cruzeiro. W składzie Sada Cruzeiro występuje m.in: kapitalny argentyński rozgrywajacy Nicolás Uriarte chodz mimo, iż rozgrywa fenomenalna siatkówkę to w Reprezentacji Argentyny jako pierwszy jest jeszcze większy magik De Cecco. Na pozycji atakującego Wallace, siatkarz, który w Reprezentacji Brazylii zrobił wielkie rzeczy i nadal chcieli Jego powrotu ponieważ forma nadal imponująca, lecz z tego co wiem do gry w Repreze tacji już chyba nie wróci. Na przyjęciu Lopez, Leao także wnoszą duża jakość w zespole. Środek też wygląda solidnie wypełniony Brazylijczykami. Mysle, ze po ostatniej porażce w trzech setach u siebie to dzisiaj czuje, ze będą chcieli pokazać atut własnej hali i pewnie ten mecz wygraja. Drużyna gości to atakujący Lima i można zaliczyć może Borgesa chodz Jego forma ostatnio niezbyt korzystna dla tego klubu. Według mnie dzisiaj gospodarze biorą ten mecz z łatwością. Pozdrawiam.
 
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Włochy Superlega
Godzina 20:00
Spotkanie: Piacenza - Modena
Typ: Piacenza -1,5 seta
Kurs: 1,60
Bukmacher: Fortuna

Piacenza zajęła w rundzie zasadniczej 3 miejsce, a w ćwierćfinale przegrała po wielkich bojach z zespołem Milano 2:3. Modena w rundzie zasadniczej zajęła 8 miejsce i w ćwierćfinale łatwo przegrała z Trentino 3:0. W meczach bezpośrednich widać w ostatnim czasie dominację Piacenzy,. Piacenza jest o wiele lepszym zespołem w tym sezonie od Modeny, do tego rozgrywają spotkanie na swojej hali co jest dodatkowym atutem. Modena powinna tutaj ugrać max 1 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1753
U 34,4K

undertaker87

Użytkownik
Trentino -1,5@1,72 STS

Miało być lekko łatwo i przyjemnie i tak było przez dwa spotkania. Kolejne dwa mecze niespodziewanie wygrała Monza. Ten zespół to fenomen włoskiej ligi. Od Projektu dostali lanie a tutaj eliminują Lube i walczą z Trentino w piątym meczu. Nie chce mi się jednak wierzyć że tutaj dadzą radę. Na pewno będzie gorąca hala i gwiazdy Trentino staną na wysokości zadania.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Trentino -1,5@1,72 STS

Miało być lekko łatwo i przyjemnie i tak było przez dwa spotkania. Kolejne dwa mecze niespodziewanie wygrała Monza. Ten zespół to fenomen włoskiej ligi. Od Projektu dostali lanie a tutaj eliminują Lube i walczą z Trentino w piątym meczu. Nie chce mi się jednak wierzyć że tutaj dadzą radę. Na pewno będzie gorąca hala i gwiazdy Trentino staną na wysokości zadania.
w pierwszych dwoch meczach monza bez maara to raz, dwa od trzeciego meczu na lawke wyrzucony szwarc a w jego miejsce loeppky+powrot maara (nie wiem co mu dolegalo ale grac moze wiec co za różnica) no i takie efekty ze gramy piaty mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
Do góry Bottom