>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi (Cały świat)

R 966,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Portoryko
Godzina: 02:00
Spotkanie: Aguada Santeros – Criollos de Caguas
Typ: poniżej 180,5
Kurs: 1,43
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:
Już nie wiem jak argumentować moje wybory na undery punktowe w play-offach. Po raz kolejny zagramy w Portoryko w tej samej parze Aguada – Criollos. Po trzech spotkaniach ćwierćfinałowych Criollos prowadzi 2:1 a w poprzednich meczach rzucali od najnowszych: 167, 150, 181 pkt. Wcześniej w tym sezonie 172 i 177punktów. Obroną wygrywa się mistrzostwa. Jeszcze raz to powtórzę, ale trzeba skoro się sprawdza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1371
R 966,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Boliwia
Godzina: 02:30
Spotkanie: Can Oruro – Leones de Potosi
Typ: poniżej 152,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:
I kolejny raz under w trakcie koszykarskich play-offów. Tym razem zaglądamy do Boliwii. To ćwierćfinał. Ekipa Can Oruro po pierwszym meczu prowadzi w serii z Leones de Potosi. W tym meczu rzucili łącznie 137 pkt. We wcześniejszych meczach w tym sezonie zanotowali 149 i 151 pkt. Wszystko bardzo blisko zaproponowanej linii. Najwyższą znalazłem w Superbet. Liczę po raz kolejny, że defensywa załatwi sprawę i rano będziemy mogli się cieszyć z wygranej.
 
Ostatnia edycja:
R 966,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Portoryko
Godzina: 02:00
Spotkanie: Criollos de Caguas – Aguada Santeros
Typ: poniżej 182,5
Kurs: 1,43
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:
Wczoraj Boliwia nie dała zarobić. Rrzucali za bardzo i o kilka punktów przekroczyli linię. Gramy dalej i wracamy do Portoryko, gdzie jak do tej pory undery wchodzą. Po raz kolejny zagramy w w tej samej parze Aguada – Criollos. Po czterech spotkaniach ćwierćfinałowych jest remis 2:2 a w ostatnim meczu rzucili 179 pkt, co jest sporą zdobyczą porównując do wcześniejszych 167, 150, 181 pkt. Wcześniej w tym sezonie jak już wspominałem przy wcześniejszych meczach rzucali172 i 177punktów. Kolejny under i mam nadzieję, że na zielono.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
R 966,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Portoryko
Godzina: 02:00
Spotkanie: Leones de Ponce – Mets de Guaynabo
Typ: poniżej 180,5 pkt
Kurs: 1,44
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:
Kolejny under w Portoryko, ale tym razem inna para w ramach ćwierćfinałów tych rozgrywek. Po trzech meczach Mets de Guaynabo prowadzą 2:1 a w tych trzech dotychczasowych meczach w play-off-ach rzucali, od najnowszego: 164, 164, 182. W ramach regular season rzucili 136 i 188. Liczę po raz kolejny, że magia play-offów zadziała i na tablicy pojawi się wynik underowy.
 
Ostatnia edycja:
R 966,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Portoryko
Godzina: 02:00
Spotkanie: Aguada Santeros – Crollos de Caguas
Typ: poniżej 181,5
Kurs: 1,41
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:
Kolejny under w Portoryko, i powrót do mojej podstawowej pary w ramach ćwierćfinałów tych rozgrywek. Po pięciu meczach Criollos de Caguas prowadzą 3:2 a w tych dotychczasowych meczach w play-off-ach rzucali, od najnowszego: 165, 179, 167 i 150 i 181. Czyli wszystko niżej od najwyższej zaproponowanej prze Forbet linii. To naprawdę już decydujące mecze o awansie do następnej rundy, więc czuję, że znowu się przyłożą i będzie nisko.
 
Ostatnia edycja:
R 966,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Portoryko
Godzina: 02:00
Spotkanie: Mets de Guaynabo – Leones de Ponce
Typ: poniżej 180,5
Kurs: 1,44
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:
Układ meczów ćwierćfinałowych w Portoryko jest tak ułożony, że codziennie można coś wybrać w obszarze underów meczowych. Dziś para Mets de Guaynabo – Leones de Ponce. PO 4 meczach jest remis 2:2, a w poprzednich meczach rzucili (od najnowszych): 177, 164, 164, 185. Wcześniej w sezonie zasadniczym było 136 pkt i 188. Liczę, że będzie spokojnie, a nie tak jak dziś w nocy, gdzie w 4 kwarcie ekipy Aguada i Criollos rzuciły 61 pkt i uwaliły under.
 
Ostatnia edycja:
R 966,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Portoryko
Godzina: 02:00
Spotkanie: Criollos de Caguas - Aguada Santeros
Typ: poniżej 181,5
Kurs: 1,41
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:

Dokończmy rywalizacje w tej parze kolejnym underem. To decydujące starcie bo po sześciu meczach jest remis 3:3 a w tych dotychczasowych meczach w play-off-ach rzucali, od najnowszego: 188,165, 179, 167 i 150 i 181. I ten ostatni bardzo wysoki jak dla nich wynik przemawia do mnie, że w decydującym meczu będzie under. Nie wierzę, że znowu rzucą 61 punktów w 4 kwarcie i przekroczą linię 181 punktów.
 
Ostatnia edycja:
R 966,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Indonezja
Godzina: 13:00
Spotkanie: Dewa United – Satria Muda
Typ: poniżej 179,5
Kurs: 1,67
Bukmacher: LVBet
Post w dziale:
Analiza:
Kolejne play-offy i kolejny under. Tym razem w Indonezji W parze Dewa United i Satria Muda w sobotę odbędzie się drugi spotkanie w pierwszym wygrała ekipa Satria i razem rzucili 174 pkt. W sezonie zasadniczym rzucali 165 i 193 punkty. W 2023 było niżej bo 146 i 162. Ja tradycyjnie na czas rozgrywek pucharowych wybieram typ underowy i wybieram linię 179 pkt oferowaną prze LVBet.
 
Do góry Bottom