>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe Ligi 2009/10 (Niemcy,Rosja,Francja,Grecja,liga Bałtycka,liga adriatycka...

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
VS.

Oba teamy to zupełnie odmienne ekipy w porównaniu do poprzedniego sezonu.Wyraznie dał sie we znaki kryzys i mase kluczowych graczy wyprzedano.Kalev stracił w ataku praktyczne 90% bo przecież kapitalne trio Linehan-Fox-Lady zapewniało mnóstwo punktów.Valmiera też dostała po tyłku sprzedając m.in świetnego Clarka czy Elliota.Pozostali w większości łotewscy gracze..to samo tyczy sie ekipy Vucinica - przewaga krajowych graczy.Nie odważyłbym sie grać na którąś z ekip ale widzi mi sie under bo linia 156.5 jest dosyć wysoka.Nie ma tak naprawde km zdobywać takiej ilości punktów przz co wydaje mi sie że padnie under w meczu obfitującym w wiele niecelnych rzutów i sporo strat.Nie wiem czy dobrze kombinuje no ale zobaczymy ????

BC Kalev/Cramo - Valmiera under 156.5 1.88 2/10 ✅
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
VS.

1 kolejka i od razu łatwy rywal na starcie.Nawet bez Troutmana asvel w moim odczuciu przewyższa reszte ekip.Z ważniejszych zakupów wymienić trzeba Lukauskisa..a tak skład praktycznie niezmieniony.Dijon nieco przemeblowany ale to nie zmienia faktu że różnica jaka dzieli ich od Lyon jest ogromna.Collet ma do dyspozycji zgrany i doświadczony team...dodatkowo jest kim rotować.Już w zeszły piątek zademonstrowali jak są silni wygrywając praktycznie w każdym elemencie z Le Mans 76:54.Małe handi...spróbujemy.Asvel ma to do siebie że czasami im sie nie chce a więc jak na poczatek sezonu stawka niewielka ????

Villeurbanne Asvel Lyon(-12.5) - Dijon Bourgogne 1 1.85 3/10 ⛔

Asvel ma to do siebie że czasami im sie nie chce
????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Dzisiaj o superpuchar Niemiec zagrają Oldenburg i Bonn.Identyczna para jak podczas finału ligi.Wtedy Oldenburg po niezwykle wyrównanej serii wygrał w stosunku 3-2.Tyle że wtedy Bonn był naprawde solidną ekipa która po beznadziejnym początku sezonu zdołała sie pozbierać.Teraz jest zupełnie inaczej i w moim odczuciu Bonn nie zawojuje ligi w tym sezonie.Wyprzedano prakycznie wszystkie podstawowe filary zespołu.Zaczynając od mojego ulubieńca Fraziera a kończąc na Johnsonie czy dodając do tego niesamowitego Rowlanda.Są zmiennicy w postaci Taylora pozyskanego z Premiaty,Ensmingera który ma za sobą udany sezon w Paderborn czy młodego Jordana.To jednak skład dużo słabszy od tego sprzed roku.Oldenburg w praktycznie niezmienionym mistrzowskim składzie.Faworyt jest jeden...myśle że wygraną zapoczątkją pasmo kolejnych zwycięstw w tym sezonie i powalczą z faworyzowaną Albą.
Ewe Baskets Oldenburg - Telekom Bonn 1 1.60 6/10 ✅
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Nie wiem dlaczego buki tak faworyzują Bosne która z roku na rok jest coraz słabsza.Bieda w tych mniejszych klubach przez co stawia sie głównie na rodzimych graczy.Bosna straciła bardzo przydatnego Dordevica który zdecydował
sie zagrać u boku Kikowskiego w Ljubljanie.Straciła też niezwykle utalentowanego Ikonica który w ubiegłym sezonie był najlepszym strzelcem zespołu ze średnią 15.3 PPG.Dobrze że został doświadczony Ivanovic który z pewnością będzie liderem zespołu.Reszta składu praktycznie niezmieniona,doszło kilku nowych graczy ale nie będe wymieniał bo nie są to żadne wzmocnienia.Dlaczego chce zagrać na Zagrzeb?bo wydaje mi sie że ten zespół posiada mase utalentowanych głównie chorwackich graczy.Stracili doświadczonego Dundovica,stracili też Papaca który miewał dobre mecze.Te dziury załatano sprowadzając z Cibony Prkacina który bedzie sporym wzmocnieniem dla ekipy Bajramovica w tym sezonie.Przybył też bardzo przydatny Masic i Barac który w Charleroi dostawał sporo minut ale pokazał wszystkiego na co go stać.W takim składzie mając oprócz wymienionych przezemnie graczy jeszcze Mulaomerovića czy mającego za sobą świetny sezon Tomica Zagrzeb jest w stanie urwać punkty dzisiejszemu rywalowi.Przypomne że w tamtym sezonie silniejsza Bosna dwukrotnie przegrała z dzisiejszym rywalem.

Bosna ASA BHT - Zagreb CO(+4.5) 1.90 StanJames ✅
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Buki cały czas żyją poprzednim sezonem kiedy to Zadar kapitalnie grał u sibie a Olimpija była w głębokim dołku.Jestem przekonany że w tym sezonie będzie zupełnie inaczej.Celem włodarzy Ljubljany jest przywrócenie tego doświadczonego sukcesami klubu na szczyt.I musze przyznać że są na to szanse.Przynajmniej na to by powalczyć w lidze adriatyckiej.Drużyne przebudowano,przybyło kilku świetnych graczy m.in Vidmar,Slokar,Walsh,Becirovic czy nasz rodak Kikowski.Do tego świetny coach w postaci Zdovca którego nie musze przedstawiać.Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia sie w zespole Sagadina.Odchodzi wieżowiec Gacevski który bardzo pasował do składu z poprzedniego sezonu.Na bdb procencie świetnie radził sobie pod koszem i zdobywał sporo punktów.Odszedł też Johnson i Macura.Poważna strata brak Gacevskiego...ciężko będzie go zastąpić bo Sagadin nie posiada w składzie środkowego tej klasy.Pozostali głównie gracze chorwaccy i to na nich będzie opierała sie gra.Ljubljana ma ogromne szanse w jutrzejszym spotkaniu na odniesienie zwycięstwa i napewno nie będzie to niespodzianka.

Kk Zadar - Union Olimpija(+3.5) 1.95 Pinnacle ⛔
 
stallion 23

stallion

Użytkownik
Spotkanie: BC Radnicki – Zadar 2,00 1,73
Typ:2
Kurs: 1,73
Buk: Betclick
Analiza
Dzisiaj o godzinie 18.00 zostanie rozegrany mecz 2 kolejki Ligi Adriatyckiej pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami. To na wstęp, a teraz przejdźmy do konkretów. Radnicki jest to drużyna, która awansowała z Bałkan League do Adriatic League. Jest to klub pochodzący z Serbii. Ich budżet transferowy nie należy do pokaźnych, więc nie pozyskali jakiś wyróżniający się zawodników. Nigdy nie osiągali znaczących sukcesów. W zeszłym sezonie zajęli 6 miejscew lidze serbskiej. Poza tym w sobote zwyciężyli na wyjeździe z Hemofarm. Podstawowa piątka Radnicki: Urazmanov Artur G, Kotishevskiy Aleksey F/G, Milosavljevic Dragan G, Brkic Marko F/C, Vuksanovic Vladimir F/C, Pantic Mladen. Jedynym graczem, który pozostał z zeszłego sezonu jest Vuksanovic Vladimir. To znaczy, że zespół nie jest dobrze zgrany. Średnia wzrostu drużyny to: 200.62cm zaś średni wiek to: 23.18. Teraz przejdę do Zadaru. Oto są ich sukcesy z sezonu 2008/2009 - Eurocup: took 2nd place (4-2) in Group A of Regular Season, took 2nd place (3-3) in Group J of Top16, lost to Iurbentia (Spain) 67-76 in the Quarterfinals; Adriatic League: 5th (17-9). Zajęli 5 miejsce w Adriatic League i doszli do ćwierćfinału Eurocup. Mają o wiele lepszy skład, który powalczy o górną część tabeli. Zrobili całkiem dobre transfery pozyskując solidnych zawodników. W zeszłej kolejce pewnie pokonali nie byle kogo, bo Union Olimpije 20 punktami. Ten mecz pokazuje ich siłę. Skład Zadaru: Downs Micah – G, Boisa Vladimir F/C, Ruzic Tomislan F/C, Peric Hrvoje F, Stipcevic Rok G, Plaisted Trent F/C. Myśle, że buki popełniły wielki błąd dając kurs aż 1,73 na Zadar. Ja stawiam spora sumke na nich, mam nadzieje, że się nie zawiode. DO BOJU ZADAR, pokaż miejsce w rzędzie dla Radnicki.
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Liga niemiecka 2009/2010
Spotkanie: Paderborn(-5.5)-Bremerhaven Handicap
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: W niemieckiej lidze koszykówki wybrałem ten handicap, ponieważ wygranie meczu z przewagą minimum sześciu punktów to nie jest trudna rzecz. Tymbardziej, że gra się na własnym parkiecie przy swojej publiczności. Drużyna Paderborn wygrała pierwsze spotkanie na wyjeździe 85-79 z drużyną Hagen. Natomiast Eisbaren Bremerhaven dwa pierwsze spotkania przegrali. Pierwsze z Ludwigsburgiem 85-98 na wyjeździe i drugie u siebie z Braunszwig 73-77. Oto dotychczasowe spotkanie tych drużyn:

12/12-08 Bundesliga Paderborn vs. Bremerhaven 77:68
26/04-08 Bundesliga Paderborn vs. Bremerhaven 89:75
22/12-06 Bundesliga Paderborn vs. Bremerhaven 65:65
75:77 (OT)

Paderborn wygrał dwa i dwa z minimalną przewagą sześciu punktów. Jeden mecz przegrał ale to było aż w 2006 roku i przegrał dopiero po dogrywce. Jeśli gospodarze zagrają na takim poziomie na jakim zagrali w Hadze ze zwycięstwem nie powinno być problemu. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy z handicapem.
 
daspotta 0

daspotta

Użytkownik



Dziś pierwsza kolejka ligi tureckiej. O 17 trzecia druzyna poprzedniego sezonu Fenerbahce zmierzy się z drużyną Kepez Antalia. Bez wdawania się bardzo szczegółowe analizy, patrząc na potencjał gospodarzy: reprezentanci Turcji Onan, Savas, Asik, Erden + Amerykanie Solomon i przede wszystkim pozyskany z Pireusu jeden z najlepszych moim zdaniem koszykarzy na europejskich parkietach, znany z występów w Śląsku Wrocław (kiedyo to było...) Lynn Greer można śmiało zakład pewne zwycięstwo Fener.

Fenerbahce - Kepez 1 (-11,5) @ 1,85 ⛔
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
MEG Goettingen - Paderborn Baskets (+ 7.5) 1 1.95 Pinnacle 5/10 97:70 ✅
Moim zdaniem górą z tego boju wyjdą gospodarze. Paderborn nie jest w najlepszej kondycji finansowej mówiąc łagodnie, a dobitniej - sytuacja klubu jest zła. Odeszło kilka naprawdę dobrych graczy, a w ich miejsce sprowadzono tańszych. Swoją słabość Paderborn pokazał w domowym spotkaniu z Eisbaren Bremerhaven, które dotychczas wielkiej formy nie prezentowało. Koszykarze Goettingen w pierwszej kolejce przegrali co prawda z Artlandem Dragons, ale co warto podkreślić, miało to miejsce na wyjeździe, a w dodatku zaledwie dwoma punktami. Co warto zaznaczyć - goście rozegrali ostatnie spotkanie 16, w piątek, zaś gospodarze przed tygodniem. To niewątpliwie stawia ich, w lepszej sytuacji bowiem mieli więcej czasu na odpoczynek. Atutem będzie tutaj gra przed własną publicznością. Włodarzom Goettingen udało się również zatrzymać w składzie kilku podstawowych, a do nich &quot;dokoptować&quot; kilku Amerykanów, na których stawia John Patrick.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
VS.

Bez wątpienia spotkanie w o2-World pomiędzy Albą a Oldenburgiem będzie hitem kolejki.Nie odważe sie typować zwycięzcy ze względu na wage tego spotkania jak i na to że obie ekipy dysponują świetnym składem i spodziewam sie wyrównanego spotkania.Oba teamy musiały sie sporo namęczyc w swoich ostatnich spotkaniach.Alba wygrała dopiero po dogrywce z Giessen a Oldenburg okazał sie minimalnie lepszy od ekipy Didina.Nie będe sie rozpisywał na temat składów bo włodarze zarówno Alby jak i Oldenburga postanowili nie doknywać większych roszad i wcale im sie nie dziwie bo w tamtym sezonie wszystko funkcjonowało prawidłowo.Jedynie alba dokonała drobnych zmian sprowadzając doświadczonego Bajramovića i Sekulića.Ten pojedynek jest niezwykle ważny dla obu ekip w kontekście walki o mistrzostwo.Właśnie Alba i Oldenburg są upatrywani jako główni kandydaci do walki o tytuł.Jak już pisałem nie odważe sie grać na zwycięstwo którejś z ekip ale spróbuje typu na under.Oba zespoły potrafią świetnie bronić,i nie chodzi tylko o gre u siebie.Oldenburg w 2 rozegranych spotkaniach nie stracił 70pkt...odpowiednio 55 z Bambergiem i 61 z Frankfurtem a więc z nie byle kim.Alba z Giessen zagrała słabo idąc na wymiane ciosów czego zwykle nie robią.W tym meczu spodziewam sie twardej obrony z obu stron i po głebokich przemyśleniach wybieram under.

Alba Berlin - EWE Baskets Oldenburg under 146.5 1.76 3/10 Bet365 ✅
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
VS.
Arkadia po przegranym szlagierowym spotkaniu z Gmunden ma dzisiaj ogromną szanse na kolejne dosyć łatwe punkty.Zagrają ze słabiutkim Grazem który prezentuje sie tak samo a może nawet bardziej tragicznie niż w tamtym sezonie.Wobec słabej kondycji finansowej włodarze klubu byli zmuszeni do postawienia głównie na młodych reprezentantów Austrii przez co z klubem pożegnali sie m.in Soskic,Grier czy Mascoll.Arkadia też dokonała kilku zmian ale nie osłabiły one w dużym stopniu ekipy Maghelliego.Zakontraktowano kilku nowych graczy i do tej pory Arkadia radzi sobie świetnie.Linia punktowa została ustawiona dosyć wysoko i wydaje mi sie że za wysoko.163.5 pkt Arkadia jest w stanie uzyskać z zespołami o ofensywnej naturze typu Gmunden czy Wels.Graz nie posiada takiej siły rażenia jak Arkadia i nie sa w stanie dużo rzucić co spowoduje że będziemy mieli raczej jednostronne widowisko.Arkadia to nie tylko ofensywa,oni też potrafią świetnie bronić.Wybieram under ponieważ obie ekipy dzieli zbyt wiele i nie spodziewam sie tutaj walki typu kosz za kosz.
UBSC Graz - Arkadia Traiskirchen under 163.5 1.93 3/10 Pinnacle ⛔
Obawiałem sie, że Arkadia dobije do setki...i dobiła ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Olimpija Ljublana - Crvena Zvezda Belgrad
Olimpija -8
1.85 Expekt ✅✅✅

Typ oczywisty dla wszystkich, ktorzy interesuja sie koszykówka europejska. Ljublana zostala powaznie wzmocniona przed sezonem - m.in. Becirovicem czy Ilievskim i jest postrzegana jako jeden z faworytów Adriatic League. Do tego dochodzi świetny trener Zdovc, o ktorym pisal juz WilQ. Czerwona Gwiazda z kolei została dosc istotnie osłabiona - nie ma Marinovicia, nie ma trenera Pesicia, nie ma amerykanskiego koszykarza, ktorego naziwsko wypadlo mi z glowy (Andre Owens?????????????). Do tego dochodza perypetie z Amerykanami, ktorych najpierw zakontraktowano, by 3 dni pozniej rozwiązac z nimi kontrakt. Najistotniejsze jest to, ze przeciwko Olimpii nie zagraja Keselj i Bjelica, ktorzy zostali w Belgradzie.

EDIT: 94-76
 
R 0

reyess

Użytkownik
Phoenix Hagen- Mitteldeutscher BC

Beniaminek z Weissenfels rozpoczął sezon znakomicie- 3 kolejne zwycięstwa 95-91 z Walter Tigers, 96-84 Ulm i 91-71 Bonn. W poprzedniej kolejce musieli uznać wyższość Artland Dragons przegrywając 101-91. Od tamtego meczu minął tydzień. Zespół miał czas żeby wypocząć. Natomiast Hagen wygrał ze słabym Giessen 83-77 i 76-75 Ulm, przegrał z Paderborn, Walter Tigers i Bonn. Ostatni mecz rozegrali w piątek. W zespole jeśli dobrze pamiętam zabraknie 2 zawodników, drugi mecz rozegra John Turek znany z Turowa. Siłą Mitteldeutscher są zawodnicy obwodowi, natomiast Hagen większą siłą dysponuje pod koszem (m.in. Kale niechciany w Anwilu i odesłany ze Stali SW)

+ silniejszą drużyną jest Mitteldeutscher
+ dłuższy odpoczynek MBC
+ lepsi zawodnicy obwodowi MBC
+ dłuższa ławka MBC
+ kapitan MBC obchodzi urodziny:-D


Typy: Mitteldeutscher win@1,62 8/10✅,
Mitteldeutscher(-3,5) win@1,88 7/10✅
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Buki w tym spotkaniu za faworyta upatrują Galate co zrozumiałe.Ten zespół z roku na rok zawodzi.Poprzedni sezon w ich wykonaniu był conajmniej dziwny bo zaczeli świetnie a skończyli tragicznie.W tym roku ponownie nie wróże im niczego dobrego,sprowadzili m.in Jasaitisa czy Washingtona ale na tle głownych ligowyc h rywali wygladaja mizernie.Wygrali pierwsze spotkanie z Renault ale po niesamowitych meczarniach.Tylko przez pierwsze kwarte dominowali a potem już tylko przypominali galate z końca poprzedniego sezonu.Kepez swoje pierwsze spotkanie przegrał na trudnym terenie w Istanbule ulegając Ulkerowi.Pokazali sie jednak z dobrej strony czego nie można powiedzieć o Galatasaray.Podoba mi sie kład ekipy Baldwina na ten sezon.Sprowadzenie Gordona,Stanojevica czy doświadczonego ex gracza Galaty Erdena to dobre posunięcia.Kepez już przed sezonem prezentował sie dobrze,udało im sie nawet po horrorze pokonać Efes w Teknosa Cup.Wierze że dzisiaj na własnej hali gdzie zawsze jest gorąco powalcza nawet o wygraną bo stać ich na to.Dodatkowo motywuje mnie fakt,że ta liga jest dosyć dziwna i granie na foworytów w meczach wyjazdowych często mija sie z celem.

Kepez Belediye(+4.5) - Galatasaray Cafe Crown 1.93 5/10 Pinnacle ✅
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Sokol Vysehrad - ČEZ Basket Nymburk H ( 60,5:0 ) 1 @ 2,00 unibet
czegoś takiego jeszcze nie widziałem... pogrom gospodarzy pewny ale czy aż tyle? Zaryzykuję na Sokoly tak ze 30 , 40 w plecy to pewnie będzie ale chyba nie 60.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Cztery rozegrane mecze i cztery wygrane,tak prezentuje sie Cholet na początku sezonu.Jestem pod wielkim wrażeniem ich gry i tego jak ten zespół sie zmienił.W ekipie Kuntera postanowiono nie wprowadzać wiekszych zmian sprowadzając kilku mniej wartościowych graczy + dobrze znanego Linehana.I ta ciągłość składu procentuje,zaś Linehan wniósł sporo świerzości do zespołu.Ale najbardziej zadziwia to w jaki sposób Cholet wygrywa kolejne mecze.Obrona,obrona i jeszcze raz obrona - te słowa powtarza na każdym treningu Kunter.I są efekty 56,78,57,65 tyle odpowiednio tracili pkt w poprzednich spotkaniach.Kluczowe było zwycięstwo nad Orleans.Jutrzejszy rywal mnie nie zachwyca.Roanne to już nie jest ten sam zespół co kiedyś grający idealne up tempo.Skład nie powala,a wygrana nad chimerycznym Asvelem nie robi na mnie wrażenia.Dwie wygrane u siebie i dwie porażki z niżej notowanymi ekipami na wyjezdzie.W tygodniu rozgrywali rewanż z Hapoelem i ulegli dosyć wyraznie.To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że wyjazdy nie są ich domeną.I raczej nie zmieni sie to w spotkaniu
z Cholet.Stawiam na Cholet,ekipe zgraną i doświadczoną.Cholet jak narazie posiada świetny defense i ma o wiele więcej do zaoferowania w ataku.

Cholet
1.61 7/10 ⛔

Koniec serii,mimo świetnie dysponowanego Linehana nie udało sie zwyciężyć.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP


Efes Pilsen Istanbul -3.5 1.95 ⛔⛔⛔ / Pinnacle

Jutro dojdzie do potyczki w ramach 3. kolejki tureckiej ekstraklasy koszykówi.Rękawicę skrzyzują Turk Telekom z aktualnym Mistrzem - Efesem Istanbul.W poprzednim sezonie gospodarze zajeli 2. miejsce tuż za Efesem jednak szybko przegrali z Ulkerem w Play offach i nie mieli możliwości walki o najwyższe cele.Goście wygrali w cuglach całą ligę, doznając tylko dwóch porażek w sezonie zasadniczym, a w fazie PO nie mieli godnego przeciwnika do równej walki o Mistrzostwo.Co do obecnego sezonu to gospodarze wygrali jedno spotkanie z Mersin, ale oni są czarną latarnią ligi, a doznali porażki z Antalya BSB.Goście radzili sobie znacznie lepiej wygrywając dwa spotkania dość spokojnie, pokonali Banvid i gładki Mersin, dochodzi do tego niespodziewana porażka z Lietuvosem oraz zwycięstwo z Parizanem w Eurolidze.Goście dysponująć bardzo dobrym składem, wyróżniają się Amerykanie : Smith, Shumpert są też nowi, przebojowi jak Rakocevic czy Nachbar, dochodzą do tego Turcy m.in Arslan czy Peker.Zespół jak najbardziej z potencjałem i możliwością obronienia dubletu oraz z aspiracjami na triumf w europejskim czempionacie.Efes jest najlepiej broniącą drużyną w lidze oraz są w Top5 najlepiej punktujących.Uważam, że dobra obrona i efektywny atak pozwoli na zwycięstwo w jutrzejszym spotkaniu, które będzie okazałe.Stawiam na zwycięstwo gości conajmniej czteroma punktami.

Moja pierwsza analiza z basketu także w razie błędów proszę o wyrozumiałość :spokodfhgfh:.

Pozdrawiam.
 
R 0

reyess

Użytkownik
---


MEG Gottingen- Telekom Baskets Bonn(-2,5)
Typ: Telekom Baskets Bonn
Kurs: 1,91

Gottingen do tej pory bez porażki we własnej hali, ale przeciwnicy nie byli wymagający: Paderborn, Giessen i Tubingen. W zespole zadebiutuje skrzydłowy- weteran Meeks.
Goście z Bonn ostatnio borykali się z kontuzjami, ale już wszystko ok. W pełni sił jest już Ohlbrecht, King jeszcze nie jest w pełni sił, ale nie jest to bardzo ważny zawodnik. Za kontuzjowanego Yarbougha sprowadzono Dupree, który w swoim ksozykarskim CV ma wystepy w drużynach NBA.
Nie widzę powodów czemu Bonn miałby ten mecz przegrać.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Z tego co wiem u gospodarzy panuje epidemia grypy (nie wiem czy świńskiej). W każdym razie w tej sytuacji typ na Telekom wydaje się być jak najbardziej na miejscu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom