>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 13/14

kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
I liga, gr. B
Sosnowiec - Grodków

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na zwycięstwo gości. No bo jak inaczej patrzeć na drużynę której ostatnie mecze wyglądają tak:
UKS Olimp Grodków 32:29 [15:16] KSSPR KońskieMSPR
Siódemka Miedź Legnica27:31 [17:15]UKS Olimp Grodków
AZS Przemyśl28:31 [15:18]UKS Olimp Grodków
No przyznać trzeba że to robi wrażenie. Sosnowiec 12. w tabeli z dorobkiem 6 pkt walczy o utrzymanie. Nie trudno wskazać faworyta tego spotkania. Ale jednak coś mi tutaj nie odpowiada. Zagłębie jeśli chce się utrzymać musi szukać zdobyczy punktowych na własnej hali z takimi przeciwnikami jak Grodków. Spodziewam się dość wyrównanego meczu i pokazania chęci utrzymania się w lidze ze strony Sosnowca. 1.30 na Grodków którego celem było utrzymanie się w lidze i to pomału staje się faktem mnie nie przekonuje. Delikatnie spróbuję w stronę Zagłębia licząc na niespodziankę

Zagłębie Sosnowiec @ 3,93 STS ✅ 26-20

ed/ teraz @ 4,47
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maxti 234

maxti

Użytkownik

SZWECJA: Elitserien 03.02.2014 19:00 Szkoda, było 57 bramek
Savehof - Alingsas
Typ: Under 56.5
kurs: 1.76
Bet365

Wysoko ustawiona linia na bramki, poza tym mecz drużyn które dzieli tylko 4 punkty w tabeli, w ostatnich 5 meczach 3 razy było poniżej 56 bramek, Savehof i Alingsas to przede wszystkim dobra obrona, należą do czołówki jeśli chodzi o grę w obronie (tracą najmniej), ostatnie ich mecze to overy ale tym bym się nie sugerował i grał under. początek o 19:00​
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Aragon w niczym nie przypomina drużyny z zeszłego sezonu, prawie wszyscy najlepsi zawodnicy opuścili klub. Zespół popadł w ogromne problemy finansowe i tej zimy kolejnych 6 graczy odeszło: Basmalis (right back 15/26), Inestrosa (middle back 15/70, najlepszy strzelec), Rial (left back 15/69, drugi najlepszy strzelec), Migallon (middle back 15/17), Postigo (left wing 13/10), Sancho(pivot 15/45).
W ostatnim meczu przeciwko Granollers do dyspozycji trenerów było jedynie 9 zawodników z pola i 2 bramkarzy. Klub nie ma pieniędzy na nowych graczy, więc umieszcza w składzie juniorów.
Obecnie dla zespołu liczy się zebranie pieniędzy, a nie dobry wynik na boisku. W tej chwili potrzeba ponad 20 000 euro, aby klub nie ogłosił upadłości. Co ciekawe możesz przekazać Aragonowi 60 euro, a w podzięce brać udział w treningach zespołu.
W ostatnim meczu obu drużyn wygrali piątkowi goście w stosunku 30:24, a w Aragonie 15 bramek zdobyli gracze, którzy opuścili już klub.
Aragon – Anaitasuna (-4.5)
Kurs:
1.98
Dyscyplina: Piłka ręczna, Hiszpania
Data: 07.02.2014 (20:30)
Stawka: 4/10
Bukmacher: Marathonbet
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Bregenz-Alpla HC Hard 2 AH-1,5 2,0 3/10 30=30 Bet365
Kursy na czysty win już niestety pospadały ale wydaja mi się nadal grywalne. W ostatnich latach w obu klubach zmieniło się dość dużo w składzie gospodarzy gra teraz wielu młodych i niedoświadczonych graczy, wynika to pewnie z jakiś ograniczeń finansowych ale tego nie jestem w stanie sprawdzić, w składzie gości mamy kilku bardzo dobrych zagranicznych piłkarzy z Serbii i Chorwacji. Będzie to mecz na styku ale w obecnej sytuacji lepiej wyglądają goście.​
 
milson 209

milson

Użytkownik
Ode mnie znowu pierwsza liga, grupa B:
Ostrovia - KSSPR Końskie
Absolutnie nic nie przemawia za ekipą z Wielkopolski. Kiedy rozmawiałem z trenerem Rojkiem mówił, że niektórych spotkań po prostu nie da się wygrać i to jedno z takich. Mocny KSSPR, który w tygodniu dodatkowo wzmocnił się Sebastianem Iskrą z Piotrkowianina (a faktycznie z wyp. z VIVE), ale nie wiadomo, czy zagra. Ostrovia uległa ostatnio w Legnicy różnicą 17 bramek. Wygrała u siebie tylko z AZS Przemyśl, który ma ogromne kłopoty i kadrowe, i finansowe. Od obecnych na meczu słyszałem, że był on niegodny I-ligowych parkietów. Dla mnie to będzie zdecydowane zwycięstwo KSSPR różnicą 6-7 bramek.
KSSPR Końskie win @1.65 (STS) ✅ 25:30
Olimp Grodków - MKS Kalisz
Arcyważny mecz dla kaliszan, którzy jadą pełni wiary, ale i obaw do nieprzewidywalnego rywala. Olimp rozczarował w Sosnowcu, więc u siebie będzie chciał się zrewanżować. MKS z kolei ma jedną z ostatnich szans, żeby włączyć się do walki o czołówkę, bo za tydzień gra ze Śląskiem. Ekipa z najstarszego miasta jest kadrowo mocniejsza, ale nie wiadomo, jak będzie się układał mecz. Ja przewiduję, że kości będą trzeszczeć w rewanżu za pierwszą rundę. Wówczas grodkowianie przegrali w Kaliszu 10 bramkami, Michał Piech wylądował w szpitalu, a Wojciech Gradowski złamał rękę. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie innego rezultatu, jak zwycięstwo gości.
MKS Kalisz win @1.6 (STS) ✅ 20:22
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Pozoblanco - Barakaldo
Hiszpania, Division de Honor Plata (2. liga)
Typ: 1
Kurs: 1.9 Bet365
10/10

Spotkanie analizowałem tylko pod kątem h2h, które przemawia wyraźnie w stronę gospodarzy. Możliwe, że zachodzi tu jakaś kooperacja między ekipami, bo na pięć poprzednich spotkań pięć razy wygrali gospodarze. Dzisiaj nie będzie inaczej.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Mecz: Stord - Elverum
Data: 09.02.2014 17:00
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Mecz najwyżej ligi norweskiej piłki ręcznej. Szczerze mówiąc nie znam się dobrze na tej lidze, lecz typ podyktowany przez kolegę biorę z pocałowaniem ręki. Elverum to obok Haslum jedna z dwóch najlepszych drużyn w lidze. Na 14 rozegranych dotychczas meczy wygrali 12, przegrywając jedynie z Falk i Bodo. W lidze wygrali ostatnie 9 meczy, co na pewno robi wrażenie, w tym ograli także liderów tabeli (12-2) u siebie 28-24 oraz innych potentatów ligi jak chociażby Fyllingen, Runar. Tym razem zagrają na wyjeździe ze Stord. 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 zwycięstw i 8 porażek, bilans bramek na minus. Ostatnio nie wiedzie się im najlepiej. Poza drużyną Fyllingen (porażka 28:36), grali z zespołami z niższej półki w tabeli, a jednak potrafili wygrać tylko jedno spotkanie, 25:24 u siebie z Notteroy. Gospodarze walczą o miejsce w play offach, 3 punkty dzielą ich od spadku do niższej ligi oraz 3 punkty do awansu na 6 pozycję. Widzimy, że raczej ich aspiracje zakończą się na występie w play off. Przepaść pomiędzy tymi zespołami widoczna gołym okiem.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
TYLKO pod kątem h2h i stawka 10/10 ?
Wiem, że to nie temat do dyskusji, ale czuję się wywołany do tablicy. Nie chciałem po prostu strugać eksperta od drugiej ligi hiszpańskiej, więc tylko podzieliłem się takim ciekawym zjawiskiem. Jak widać opłaciło się to, bo gospodarze roznieśli rywala ;)

✅✅✅

 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wiem, że to nie temat do dyskusji, ale czuję się wywołany do tablicy. Nie chciałem po prostu strugać eksperta od drugiej ligi hiszpańskiej, więc tylko podzieliłem się takim ciekawym zjawiskiem. Jak widać opłaciło się to, bo gospodarze roznieśli rywala
Może i sie opłaciło, ale jeśli dalej będziesz grac 10/10 biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie h2h to nie wiem czy na dłuzsza metę będzie to opłacalne, ale jak uważasz. Powodzenia.
 
milson 209

milson

Użytkownik
I liga, gr. B:
Anilana UŁ PŁ Łódź - Olimp Grodków

Tak naprawdę mecz o wszystko dla młodych łodzian. W ostatniej kolejce Anilana zagrała jeden z najsłabszych meczów w tym sezonie przeciwko MKS Kalisz i przegrała różnicą 14 trafień. Drugi raz oglądałem potyczkę tych zespołów w lidze i nadal twierdzę, że ekipa z Miasta Włókniarzy ma ogromny potencjał. Najgroźniejsi są na swoim parkiecie, o czym przekonało się już kilku faworytów w tegorocznych rozgrywkach. Z kolei po zmianie trenera Olimp Grodków to już nie ta sama drużyna, która wygrała na wyjeździe chociażby z Miedzią. Ostatnie zwycięstwo z Ostrovią da im spokój w tabeli, pewną ósemkę i myślę, ze za dwa punkty w Łodzi nie będą specjalnie umierać. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności myślę, że typ 50/50, dlatego kurs wystawiony przez STS odbieram jako value.
Anilana wygra @2.9 STS ⛔ padli w końcówce na dobre...
Grunwald Poznań - SMS Gdańsk

Kolejny mecz o cztery punkty. Grunwald po zmianie trenera nieco odżył i jeśli myśli o pozostaniu na zapleczu ekstraklasy mecz z młodzieżą z Gdańska musi wygrać. Grunwald jak równy z równym walczył z 3. w tabeli Pomezanią, a ostatnio ograł u siebie Meblarzy z Elbląga. Według mnie passa będzie trwać dalej.
Grunwald wygra @1.6 STS ✅
 
F 52

fejser

Użytkownik
Moje typy na jutro:
Irun - BM Huesca 2(-2,5) 1,76
Valladolid - La Rioja 2(-2,5) 1,52
Lemgo - Rhein-Neckar 2(-3,5) 1,61
ako 4,3
stawka 100
ew wygrana 430
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Craiova - Roman Neamt @ 1.50 //bah ✅ ✅
Mecz piłki ręcznej kobiet Liga nationala. Faowryt jest tylko jeden jest im ekipa gości. Jest to ostatni mecz kolejki
- Nawet w razie wygranej przez gospodynie to nic im to nie da i tak zajmą dziewiąte miejsce
- są znacznie słabsze od swoich rywalek
- w ostatnich tygodniach nic szczególnego nie pokazują trzy porażki w tym z przedostatnim zespołem w lidze CSM Ploiesti
- grają na własnej hali, ale jakoś tam nie porywają swoją grą bilans 4-2-4.
Roman Neamt
- Ekipa, która ma bardzo duże szanse na trzecie miejsce, ponieważ Dunarea Braila zagra z liderem Baia Mare, gdzie o punkty będzie bardzo ciężko
- Forma dużo lepsza od gospodyń trzy wygrane i jedna porażka w ostatnich kolejkach ogeyali chociażby Barsov (wicelider), rozbijali pewnie CSM Bucuresti i Cetate Devatrans (są to drużyny, które zajmują wyższe miejsce od Roman Neamt).
- Na wyjazdach przeciętnie 4-1-5, ale jak nawet przegrywały to były to niskie przegrane
- są znacznie lepiej ułożone na parkiecie od rywalek
- H2H na korzyść ekipy Roman
To wszystko sprawia, że innego wyniku niż wygrana Roman Neamt nie wchodzi praktycznie tutaj w grę.​
 
kens 17

kens

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Szwecja
Godzina: 19.00
Spotkanie: Hammarby - Kristianstad
Typ: Kristianstad
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Siegamy teraz do szczypiornistów Szwedzkich. Kilka slow na temat gospodarzy , slabo rzucajacy i &quot;farcacy&quot; zespol . Dlaczego &quot;farcacy&quot; , gdyz na kilka ostatnich meczy ktore wygrywali rzucali zwycieska bramke w ostatnich sekundach meczu . Fakt zagrali w ostatniej kolejce dobry mecz z Liderem przegrywajac jedym pkt , ale czy ten lider moze sie rownac zespolowi Kristianstad ? Goscie maja 2 mecze zalegle jezeli je wygraja moga objac fotem lidera , przed nimi druzyna ze srodkowej strefy , nie sadze by osiedli na laurach i od pierwszych minut zaczeli szybka i agresywna gre. Druzyna gospodarz traci duzo bramek , co swiadczy o slabej o bronie .Natomiast druzyna gosci maja najepsza obrone , maja najmniej straconych bramek w lidze . Mysle ze przez caly mecz beda kontrolowac wynik spotkania Kilka słow o ostatnich meczach obydwu zespołow.
Hammarby na ostatnie 5 meczów 3 zwyciesta /1 remis / 1 porazka.
Kristianstad na ostatnie 5 meczów 3 zwyciesta / 2 porazki ( jest to najelpsza druzyna grajaca na wyjazdach) .
Pojedynki bezpośrednie: HAMMARBY - KRISTIANSTAD
06.11.13 ELI Kristianstad Hammarby 26 : 23
17.03.13 ELI Hammarby Kristianstad 24 : 23
WYNIK 25:26 ✅
 
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
PSG - Nantes
Nantes wygrywając mecz zbliży wskoczy na miejsce 4 i tylko będzie miało pkt straty do PSG a 5pkt do 2 miejsca więc mają o co walczyć, biorąc pod uwagę formę Paryżan a formę gości można stwierdzić przewagę właśnie przyjezdnych. Druga najlepsze obrona w kraju obowiązuje.
Krótka analiza, ale nie mam czasu na dłuższą.
Stawiam na wygraną Nantes.
PSG - Nantes 2 @4.15 Unibet
 
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Kristianstad - Lugi
typ: under 47 @1.86 ⛔ 53 fatalny początek - w pierwszych 15 minutach padło 16 bramek. Potem wszystko wróciło do normy i może zmieściliby się w linii (linia na żywo spadła z 55,5 na 47,5), gdyby nie fakt, że Kristianstad zdominował Lugi, osiągając w pewnym momencie 10 bramek przewagi. Nie jest to do końca złe, bo kiedy jedna z drużyn musi gonić to można na żywo złapać fajne linie na over (ja złapałem w połowie), ale dla undera prawie zawsze kończy się to fatalnie. Szkoda, typ wyszedł do bani, ale to dopiero pierwszy mecz w tej serii.
buk: Bet365
dyscyplina: piłka ręczna Szwecja
Pierwszy mecz półfinałów Elitserien. Linia wystawiona bardzo nisko, ale to nie przypadek. Kristianstad to drużyna tracąca najmniej bramek w całej lidze, która wraz z nadejściem fazy play-off bynajmniej nie spoczęła na laurach - w pierwszej rundzie przeciwko Hammarby dali sobie rzucić 18, 15 i 18 bramek. Lugi także plasuje się w czołówce najlepszych defensyw, chociaż ich seria z Savehof zdecydowanie bardziej obfitowała w bramki.
W 3 meczach rozegranych między tymi drużynami w sezonie padło 43, 41 i 38 bramek. Wraz ze wzrostem intensywności gry w fazie play-off nie spodziewam się w tym meczu fajerwerków. Wystawiona przez Pinnacle linia 48,5 bramek zjechała w niecałe pół godziny do 46,5 bramek. Być może warto poczekać na wystawienie linie przez inne buki (chociaż nie podejrzewam, żeby chciały sobie strzelać w stopę wystawiając wyższe), niemniej jednak mnie linia 47 bramek jak najbardziej satysfakcjonuje.
Sam również będę śledził mecz na żywo i jeśli jednak okaże się, że jedna z drużyn przyjmie taktykę gung ho, to będzie można pobrać fajne linie na over.
 
Do góry Bottom