>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe Europejskie Puchary mężczyzn i kobiet

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W tym temacie podajemy wszystkie typy, analizy bądź jakiekolwiek przemyślenia w ligach Europejskich zarówno kobiet jak i mężczyzn (oczywiście bez ligi mistrzów gdzie jest osobny temat).
Z racji tego, że w poprzednim sezonie nie było dużego zainteresowania połączyłem Pań jak i Panów w jednym temacie, może będzie więcej typów.
Oczywiście póki co jeszcze nie ma nawet daty kiedy rozgrywki będą, jeśli ktoś będzie wiedział proszę o zamieszczanie jakichkolwiek informacji.​
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Puchar CEV kobiet

Rozgrywki startują od 1/16 finału
W tych rozgrywkach startuje DPD Legionovia Legionowo
Czy mają szanse zaistnieć w tym turnieju? Swój bój zaczynają od meczu z Francuską drużyną BEZIERS Angels.
Oczywiście tutaj mamy mecz i rewanż.
I mecze 20-22 Październik
rewanże 27-29 Październik

Screenshot_2020-09-07 Losowanie europejskich pucharów 2020 2021 - Polski Związek Piłki Siatkowej.png

Puchar CEV mężczyzn

Tutaj również rozgrywki startują od 1/16 finału
Żaden Polski zespół nie startuje w tych rozgrywkach
Również mamy mecz i rewanż
I mecze 20-22 Październik
rewanże 27-29 Październik

Screenshot_2020-09-07 Losowanie europejskich pucharów 2020 2021 - Polski Związek Piłki Siatkowej.png

Puchar Challenge kobiet

Ten turniej również rozpoczynamy od fazy 1/16 finału
Żaden Polski zespół nie rywalizuje na tym turnieju
Również mamy mecz i rewanż
I mecze 8-10 Październik
Rewanże 13-15 Październik

Screenshot_2020-09-07 Losowanie europejskich pucharów 2020 2021 - Polski Związek Piłki Siatkowej.png

Puchar Challenge mężczyzn

Ten turniej również rozpoczynamy od fazy 1/16 finału
Żaden Polski zespół nie rywalizuje na tym turnieju
Również mamy mecz i rewanż
I mecze 8-10 Październik
Rewanże 13-15 Październik

Screenshot_2020-09-07 Losowanie europejskich pucharów 2020 2021 - Polski Związek Piłki Siatkowej.png

Mecze europejskich Pucharów dostępne będą na antenach Polsatu Sport, który ponownie nabył prawa do transmisji rozgrywek CEV. Umowa obowiązywać będzie przez 5 kolejnych lat.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
THY vs Ok Kastela, typ: poniżej 126,5 pkt @1.66 - etoto 110 pkt

I tak jest to najniższy wymiar kary. THY grało wyłącznie zawodniczkami krajowymi (3 z 4 najlepszych nie grało nawet minuty), a w każdym secie traciły pod koniec odpowiednio 5, 4, 4 punkty z rzędu :D


Czekałem od wczoraj aż wystawią więcej niż jedno zdarzenie na ten mecz i się doczekałem.
Dla THY to najważniejsze rozgrywki w obecnym sezonie. W lidze tureckiej wyżej niż 4 miejsce nie powinny zająć. Niżej zresztą też. Gospodynie już opisywałem i nic się nie zmieniło. Nie zagra Daly Santana, natomiast najwieksza siła turczynek to młodziutka Ebrar Karakurt, która co mecz jest najlepiej punktującą swojej drużyny. Do tego dobra rozgrywająca Lauren Carlini, dobra atakująca Madison Kingdon i znakomicie prezentująca się z ławki Uslupehlivan. Różnica poziomów między obiema drużynami jest ogromna.
Kastela to drużyna złożona wyłącznie z zawodniczek z Chorwacji. I to nawet nie najlepszych, najlepsze grają oczywiście za granicą. Skład jest bardzo słaby, najlepszą zawodniczką jest Nika Stanovic. Bodajże żadna z zawodniczek OK nie grała za granicą nawet. Nie mam czasu sprawdzać, na pewno tyczy się to najlepszych czyli: Ninkovic, Stanovic oraz Prkacin.
Na każdej pozycji przewagę mają gospodynie, a na rozegraniu i ataku jest ona gargantuiczna.
Nie będzie to długi mecz. Podopieczne Marcello Abbondanzy nie powinny okazać litości i szybko to skończyć. Jeżeli tylko nie wkradnie się zbyt duże rozluźnienie w 3 secie (jak wczoraj nieszczęsne Conegliano), to po trochę ponad godzinie powinno być po transmisji. 126 to całkiem normalna linia, spodziewam się około 122-124 punktów w meczu.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Wiecie może czemu kursy na Beziers z Legionowem poszły w górę? Legionowo pod formą przecież, a nagle staje się nieznacznym faworytem wg buków.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Alba Blaj vs Prostejov, typ: poniżej 130,5 pkt @1,74 - LvBet

Alba Blaj vs Prostejov, typ: poniżej 128,5 pkt @1,96 - LvBet

25-14, 25-14, 25-6


Czekałem na to spotkanie. Prostejov to już zdecydowanie nie ten sam zespół, który bodajże 9 razy z rzędu wygrał ligę czeską. Trzon drużyny odszedł (część do Olomouca), a klub ma problemy finansowe. Odbiło się to na kadrze, która jest kiepska i absolutnie nie nadająca się na grę w Europie. W obecnym sezonie Prostejov znajduje się na dole ligi z bilansem 1-7, a jedyną wygrana została zapisana po spotkaniu z najgorszą drużyną w elicie - Prestovem. Wczorajszy mecz z Porto został wygrany walkowerem, ponieważ ekipa z Portugalii nie weźmie w tym sezonie udziału w europejskich rozgrywkach. Nie ma tam absolutnie żadnej wyróżniającej się zawodniczki. Najlepszą jest chyba Gabriela Kopacova i Karolina Fricova. To one są jedynymi zawodniczkami, które są w stanie jakiekolwiek punkty zdobyć. Mecz rozgrywany jest w Sibiu, godzinę drogi od Blaj.
Alba to również nie ta sama drużyna co 2, 3, 4 sezony temu, ale w słabych rozgrywkach jakimi bez wątpienia są Challenge oraz CEV Cup są w stanie wygrywać. Mają trzy armaty, które z łatwością powinny przedzierać się przez czeski blok. Mowa tutaj o kapitan Ioanie Baciu, Maji Aleksić oraz oczywiście Bojanie Mielnkovic. Alba ograła wczoraj 3:0 hiszpańską La Lagunę i to samo zrobi z fatalnym Prostejovem. Różnica w ataku jest kolosalna, do tego przyjezdne nie mają żadnych rezerwowych (mają, ale są na takim poziomie, że nic nie wskórają). Tak więc wynik meczu jest jasny. Pytanie tylko w jakim wymiarze. A nie jestem w stanie sobie wyobrazić, żeby niegdyś wielokrotne mistrzynie Czech były w stanie nawiązać jakąkolwiek walkę, w którymś z setów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Monza vs Galatasaray, typ: Monza 3:0 @1,61 - 1xbet (25:23, 25:15, 25:15)

Zakład uważam za obarczony minimalnym ryzykiem. Nie będę się nawet zbyt dużo rozpisywać. Alesia Rykhliuk to najlepiej punktująca w lidze tureckiej. Galata to Rykhliuk przede wszystkim. Jest jeszcze Koszelewa, która będzie osamotniona. Galata do Włoch wybrała się bez ukrainki. Tak więc 90% piłek w ataku pójdzie do Koszelewej. A Monza na środku ma bardzo dobre blokujące - Laura Heyrman i Anna Danesi. Ta druga w ostatnim spotkaniu ze Scandicci potrafiła zdobyć 7 punktów blokiem. Przewaga w ataku ogromna. Bez Rykhliuk Galatasaray nie ma czego szukać.

Wystarczy zatrzymać Koszelewą i mecz sam się wygra. Nie spodziewam się również, żeby Rosjanka zagrała mecz życia. To są tylko kobiety, ale uważam ten zakład za wysoko prawdopodobny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
  • Najlepsze analizy marca 2021 (1. miejsce)
  • #7
Alba Blaj vs Yesilyurt, typ: Yesilyurt +1,5 seta @1,83 - 1xbet 0:3 (12:25, 18:25, 16:25)

Ja w dzisiejszym finale Cev Cup byłem pewien wygranej Monzy i był to normalny zakład, tak tutaj jest grane ze względu na value.

Jestem fanem ligi tureckiej, dlatego kursy mnie zszokowały. Wskazują na to, że Yesilyurt pojechał do Rumunii w niepełnym składzie, szczególnie że wyjściowe 1,90 na zwycięstwo turczynek uważałem za przesadzone, a tutaj dobiło do 2,80. Przeszukałem wszystkie mi znane źródła i nic na ten temat nie ma. Nie byłby to dla mnie szok jeżeli któraś z dziewczyn by nie pojechała. Tureckie zespoły w tej edycji europejskich pucharów miały wyjątkowego pecha. Fenerbahce straciło Ede Erdem przed rewanżem w LM. Galatasaray straciło Rykhliuk w finale CEV Cup. THY miało koronawirusa przed meczem półfinałowym z Yesilyurtem i nawet nie trenowało. Tak więc będę się skupiał wyłącznie na kursie, bo uważam, że ze składem wszystko jest okej. Jeżeli coś jutro znajdę, to będę post edytować.

Alba Blaj to drużyna niezwykle doświadczona. Ale było to kiedyś. Obecnie jest to zespół przeciętny. Drogę do finału miały śmiesznie łatwą, w innym wypadku by do niego nie doszły. Charakteryzuje je duża różnorodność w ataku. Nie ma liderki. Każda dziewczyna potrafi zdobyć dużo punktów. Wyróżniają się Bojana Milenković, Maja Aleksić i Ioana Baciu. Nie są to nazwiska, które sprawiają, że można się złapać za głowę. Ich atutem jest fakt, że trzeba być czujnym w bloku, bo piłka może iść do kilku zawodniczek. I to tyle.

Yesilyurt w ataku jest mniej różnorodne. Przede wszystkim posiada w swoich szeregach największy talent siatkarski jaki widziałem. Alexia Carutasu to leworęczne objawienie tego sezonu. Siedemnastolatka gra w tym sezonie jak z nut. Wystarczy przytoczyć statystyki z meczów półfinałowych przeciwko THY. Carutasu w pierwszym spotkaniu zdobyła 47 punktów (40/90 w ataku), a w drugim 27 punktów. Wspiera ją kolejny wonderkid w postaci Deryi Cebecioglu. Na dalszym planie jest Lana Scuka i Jennifer Cross pod siatką.

Nie mam wątpliwości, że jeżeli obie drużyny wystąpią w podstawowych składach to kurs na Yesilyurt jest mocno przesadzony. Ja jak to ja, wolę zagrać z podpórką i tak też robię, po fantastycznym kursie 1,83. Siła w ataku jest zdecydowanie po stronie Yesilyurtu. Kursy wydają się spowodowane tym, że jest to drużyna "nowa", gdzie Alba odnosiła już sukcesy na arenie międzynarodowej. Jednak dla każdego wielbiciela ligi tureckiej Alba nie jest przeszkodą nie do pokonania przez Carutasu i spółkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +706
J 3K

josh91

Użytkownik
Alba Blaj vs Yesilyurt, typ: Yesilyurt +1,5 seta @1,83 - 1xbet

Ja w dzisiejszym finale Cev Cup byłem pewien wygranej Monzy i był to normalny zakład, tak tutaj jest grane ze względu na value.

Jestem fanem ligi tureckiej, dlatego kursy mnie zszokowały. Wskazują na to, że Yesilyurt pojechał do Rumunii w niepełnym składzie, szczególnie że wyjściowe 1,90 na zwycięstwo turczynek uważałem za przesadzone, a tutaj dobiło do 2,80. Przeszukałem wszystkie mi znane źródła i nic na ten temat nie ma. Nie byłby to dla mnie szok jeżeli któraś z dziewczyn by nie pojechała. Tureckie zespoły w tej edycji europejskich pucharów miały wyjątkowego pecha. Fenerbahce straciło Ede Erdem przed rewanżem w LM. Galatasaray straciło Rykhliuk w finale CEV Cup. THY miało koronawirusa przed meczem półfinałowym z Yesilyurtem i nawet nie trenowało. Tak więc będę się skupiał wyłącznie na kursie, bo uważam, że ze składem wszystko jest okej. Jeżeli coś jutro znajdę, to będę post edytować.

Alba Blaj to drużyna niezwykle doświadczona. Ale było to kiedyś. Obecnie jest to zespół przeciętny. Drogę do finału miały śmiesznie łatwą, w innym wypadku by do niego nie doszły. Charakteryzuje je duża różnorodność w ataku. Nie ma liderki. Każda dziewczyna potrafi zdobyć dużo punktów. Wyróżniają się Bojana Milenković, Maja Aleksić i Ioana Baciu. Nie są to nazwiska, które sprawiają, że można się złapać za głowę. Ich atutem jest fakt, że trzeba być czujnym w bloku, bo piłka może iść do kilku zawodniczek. I to tyle.

Yesilyurt w ataku jest mniej różnorodne. Przede wszystkim posiada w swoich szeregach największy talent siatkarski jaki widziałem. Alexia Carutasu to leworęczne objawienie tego sezonu. Siedemnastolatka gra w tym sezonie jak z nut. Wystarczy przytoczyć statystyki z meczów półfinałowych przeciwko THY. Carutasu w pierwszym spotkaniu zdobyła 47 punktów (40/90 w ataku), a w drugim 27 punktów. Wspiera ją kolejny wonderkid w postaci Deryi Cebecioglu. Na dalszym planie jest Lana Scuka i Jennifer Cross pod siatką.

Nie mam wątpliwości, że jeżeli obie drużyny wystąpią w podstawowych składach to kurs na Yesilyurt jest mocno przesadzony. Ja jak to ja, wolę zagrać z podpórką i tak też robię, po fantastycznym kursie 1,83. Siła w ataku jest zdecydowanie po stronie Yesilyurtu. Kursy wydają się spowodowane tym, że jest to drużyna "nowa", gdzie Alba odnosiła już sukcesy na arenie międzynarodowej. Jednak dla każdego wielbiciela ligi tureckiej Alba nie jest przeszkodą nie do pokonania przez Carutasu i spółkę.
Bardzo dobry typ, nokaut w godzinę dla Turczynek. Sam zagrałem win i -1.5 po super kursach.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Yesilyurt vs Alba Blaj, typ: Yesilyurt 2-0 po dwóch setach @1,85 - 1xbet 3:0 (25:17, 25:17, 25:12)

Ponowie typ na Yesilyurt. Buki już poznały drużynę. W zeszłym tygodniu wystawiły 2,99 na zespół z Turcji, a na jutro 1,20 :)

Natomiast nadal uważam Yesilyurt za faworytki i to u siebie. Wystarczą im dwa sety do tytułu i wydaje mi się, że po dwóch setach będzie po zawodach. Dla pewności obejrzałem spotkanie Alby w weekend w lidze. W sobotę po bardzo wymagającym pojedynku uległy CSM Targoviste po kiepskiej grze w każdym elemencie. W niedzielę wygrały z CSU Cluj. Próbowały zagrać drugim składem, ale przegrały seta i znów musiały grać podstawą przez następne trzy sety.

Yesilyurt w pierwszym meczu nawet się nie spocił. Alba oddala od groma punktów. Suma ich błędów wyniosła 26. Oddały darmowe 26 punktów. Ogromna liczba. Cebecioglu zdobyła 16 punktów, Carutasu 11, więc nawet nie musiały grać na maksa. W bloku 10-4 dla drużyny ze Stambułu. Jedyny element w którym była lepsza Alba to przyjęcie, nieznacznie, ale lepiej.

Nie sądzę, żeby nagle Alba zaczęła grać dużo lepiej. Yesilyurt na to nie pozwoli. Zawsze na wyższe obroty może wejść Carutasu. Różnica w ataku jest ogromna i liczę na szybkie zamknięcie meczu. 2-0 i Yesilyurt ma tytuł, więc po co przeciągać? :)

Dodam tylko, że Yesilyurt 20.03 grał zaległy mecz w lidze i nawet nie zamierzał pokazywać na czym im bardziej zależy. Nie zagrała Jennifer Cross, Lana Scuka i Derya Cebecioglu. Całe siły na jutro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +634
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Szkoda, że już koniec tak pięknych turniejów jak CEV Cup i Challenge Cup. Udało się skończyć ze 100% skutecznością, więc z niecierpliwością warto czekać na następne 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +249
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ależ meczycho!! Było w nim wszystko i wygrana Zenitu i overy i przegrana Zenitu i awans Zaksy, pięknie to wszystko wyszło 😁
 
Do góry Bottom