>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Powyżej 1,5 gola w meczu - system progresywny

6rok 8

6rok

Użytkownik
Tyle że to również zagraniczny buk, na tą chwilę troche kocioł się zrobił z tymi aferami pietruszkowymi i tak obawiam się grac na obcym buku i myslę z datą 2015 grac na polskim buku, tyle ze wtedy te kursy na powyzej 1,5 gola to są strasznie slabe, nie wiem co o tym wszystkim myslec trochę, chyba wolę przeczekać na polskim buku jakis czas az sprawa troche się wyjasni :;/:
 
6rok 8

6rok

Użytkownik
Definitywnie gra kuponów powyżej 1,5 bramki na polskim buku jest nieopłacalna, trzeba sobie to niestety odpuscic.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Tenis to zgroza...
Nie polecam w żaden sposób
Fajny sport, lubię oglądać, ale żeby to obstawiać to trzeba mieć tyle szczęścia co w totolotka.
Cały czas kusi mnie to over 1.5 ale bardziej zastanawiam się nad wchodzeniem w mecz dopiero po określonym kursie (np. nie mniej niż 1.35)
No i jeszcze jedno - odpowiedni dobór zdarzeń czyli odpuszczać sobie mecze Dawida z Goliatem , a skupić się na bardziej wyrównanych zdarzeniach i bramkostrzelnych drużynach aczkolwiek bardziej ze środka niż początku tabeli.
Kursy lepsze , a strzelać gole też potrafią
 
6rok 8

6rok

Użytkownik
5/6
spotkanie: Arsenal - Stoke
typ: powyżej 1,5 bramki
kurs: 1,25
stawka: 41,50zł
bukmacher: Bet-at-home
wygrana: 51,88zł
----wiem ze to bardzo ryzykowny zakład, ale gramy.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie aż tak ryzykowny ;)
Arsenal ładnie z przodu (szczególnie Sanchez), z tyłu krucho.
Tak naprawdę to ja tu widzę sporą szansę na BTS albo 2:0 Arsenalu, czy coś podobnego co Ci da wygraną.
 
6rok 8

6rok

Użytkownik
5/7
spotkanie: Manchester United - Southampton FC
typ: powyżej 1,5 bramki
kurs: 1,32
stawka: 51,88zł
bukmacher: Bet-at-home
przegrana
Kolejny mecz który obawiałem się zagrać, no i się potwierdziło, nie siadło, a szkoda, ale system mi się podoba, jutro znowu od 10zł startuje.
 
6rok 8

6rok

Użytkownik
Wpłacone łącznie: 40zł + 5zł bonus
Wypłacone łącznie: 15,64zł
Zagrane łącznie: 22 spotkania
Wygranych łącznie: 17 spotkań
Przegranych łącznie: 5 spotkań
Ilość serii: 5
Najdłuższa seria: 6 wygranych meczy
 
6rok 8

6rok

Użytkownik
No niestety, ale spoko idąc tym tropem jutro zaczynam znowu od 10zł tyle że zrobię częściową wypłatę po ewentualnym piątym kroku aby zwrócić sobie koszta
Wpłacone łącznie: 40zł
Wypłacone łącznie: 15,64zł
Bilans: -25zł
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Daruj sobie.
Żadna selekcja nie uratuje Cię przed bankrutem graniem all-in o1,5.
Powiem więcej, żadna selekcja nie uratuje Cię bankrutem graniem all-in over 0,5.
Nie piszę tak żeby Cię zniechęcić, tylko z autopsji z własnego grania. Średnio 1 na 8,5 meczu trafi się 0:0. Popracuj nad jakimiś zabezpieczeniami, graniem do jakiejś kwoty itp.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
hehe, obaj macie rację akurat :razz:
w każdej takiej standardowej progresji, kwestią podstawowąto wyjść w porę na plus, albo wypłacać po części wygrane pieniądze ;)
 
Do góry Bottom