>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Powyżej 1,5 gola w meczu - system progresywny

S 440

straszaksam

Użytkownik
Boże, co to jest za drużyna ta pierwsza :razz:
naprawdę nie lepiej poczekać aż wróci chociaż Premier League 26.12? Przecież to jest wróżenie z fusów i statystyk. Nie lepiej pograć coś co się chociaż trochę orientjesz i oglądasz?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
ale czasami takie mecze lepiej wchodzą niż Fenerbahce, które dziś obstawiłem po &quot;zarąbiście dobrym&quot; kursie 1.14 :/
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Mysle ze ogolnie system jest dobry I stawka wejsciowa 10zl tez ok, wyplata po pierwszych pieciu krokach wychodzi plusowa, any dojsc do 10 krokow to dalej mozna sobie na spokojnie czychac na dobre mecze grajac nawet Te mniejsze kursy jak np 1,14, skromnie powolii do przodu z wyplata co 5 trafionych zdarzen, w przypadku przegranej powrot do wejsciowej stawki 10zl, gorzej wlasnie gdy trafi sie seria meczu ponizej 1,5 bramki no ale wlasnie po to jest Ta plaska stawka wejsciowa aby tej porazki tak mocno nie odczuc I moc natychmiast wejsc do gry sppwrotem
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
3/1
spotkanie:
Gaziantepspor - Tuzlaspor
Trabzonspor - Manisaspor
typ: powyżej 2,5 bramki
kurs: 1,96
stawka: 5zl
bukmacher: Totolotek
wygrana: 8,62zl
Zalogowalem sie na totolotku gdzie istnieje bonus powitalny 5zl
bez koniecznosci wlasnego wkladu, w zwiazku z Ta cala afera z zagranicznymi bukami pomyslalem ze sprobuje zaczac gre na rodzimym buku, tyle ze ten podatek to porazka, roznica to jakas przepasc, cale ciulanie bedzie tu trwalo dwa razy dluzej..
drugs sprawa ze mimo strzelonych przez Trabzonspor 6 bramek w pierwszej polowie totolotek kupon rozliczyl mi I tak dopiero po zakonczeniu meczu, co znacznie spowalnia proces mnozenia dochodow patrzac dalekosiezniej
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
3/2
spotkanie: Melbourne Heart - Perth Glory
typ: powyżej 1,5 bramki
kurs: 1,25
stawka: 8,62zł
bukmacher: Totolotek
wygrana: 9,48zl
Mecz po 7 rano, uporczywe dłubanie w celu przetestowania skutecznosci systemu powyzej 1,5 bramki na mecz
&#39;25 pol godziny gdy za nami, moze byc ciezko o Te 2 bramki w meczu
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
3/3
spotkanie
: Sydney - Adelaide United
typ: powyżej 1,5 bramki
kurs: 1,25
stawka: 9,48zl
bukmacher: Totolotek
wygrana: 10,43zl

0:3 pozno wzieli sie za strzelanie Bo od 70 minuty
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
3/4
spotkania:
Chelsea - West Ham United +
Burnley - Liverpool -
Leicester - Tottenham +
Manchester United - Newcastle +
typ: powyżej 1,5 bramki
kurs: 1,87
stawka: 10,43zł
bukmacher: Totolotek
przegrana :-10,43zł
Ako na 4 wydarzenia powyżej 1,5 bramki
High risk
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Szkoda... no ale niestety masz nauczkę, że łapczywość i pośpiech to Twój wróg i nie warto grać takich ako raczej.
Dla mnie z tych czterech to nadawałoby się tylko MANU do grania. Pech chciał że niestety tylko jedno spotkanie nie weszło.
 
T 0

tczesiek

Użytkownik
Szkoda... no ale niestety masz nauczkę, że łapczywość i pośpiech to Twój wróg i nie warto grać takich ako raczej.
Dla mnie z tych czterech to nadawałoby się tylko MANU do grania. Pech chciał że niestety tylko jedno spotkanie nie weszło.
Manu niegrywalny, stawka jest taka, że jak trafisz to jesteś w plecy bo podatek zabiera ci kasę :p
przy stawce 1,15 jesteś na plus jeden grosz na każdej złotówce, czyli jak widać nie jest wsoło
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
racja, wlozylem to w ako z racki tego ze i tak mialem Te 5 zl bonusowe. No ale nie ma co. Wtopa to wtopa racja lapczywosc z racji tego yebanego podatku Sam nie wiem czy wracac na bet at home troche obawa ja nie jestem scale takim graczem z puerwszej lapanki mam kilka pare tysiecy trafien na koncie jak I duze przegrane jednak z nowym rokiem chce zaczac gre od plaskiej stawki przez co czasem wkrada sie pazernosc by szybciej przeskocYc Te pare zl skutki Sa widoczne
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
4/1
spotkanie: Melbourne Victory - Newcastle Jets
typ: powyżej 1,5 bramki
kurs: 1.17
stawka: 10,43zł
bukmacher: bet-at-home
Przegrana: -10,43zł
&#39;55 Niestety nie zapowiad się na festyn strzelecki, jesli Melbourne trafi jedną bramkę to max w tym meczu... ;(
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Wpłacone łącznie: 30zł + 5zł bonus
Wypłacone łącznie: 15,64zł
Zagrane łącznie: 15 spotkań
Wygranych łącznie: 11 spotkań
Przegranych łącznie: 4 spotkania
Ilość serii: 4
Najdłuższa seria: 6 wygranych meczy
Póki co do konca roku gram dla testu, myślę że system jest dobry, a błąd tkwi w złym doborze meczy, gram trochę na siłę gdyz zostało parę dni a ja chcę poprostu sprawdzic jak to idzie.
1 stycznia wpłacę 10zł i będę grał bardziej selektywnie, nic na siłę, tylko tak aby robić kolejne kroki w przód, oczywiscie taka gra przez polskiego buka jest totalnie nieoplacalna wiec raczej zostanę przy bet at home, jak to widzicie?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
BAH to też trochę złodzieje prawdę mówiąc :razz:
najwyższe kursy złapiesz na giełdzie, no ale tam nie ma PLN i najniższa wpłata nie wiem czy nie będzie za wysoka na początek...
365 też byłby dobry.
W zasadzie, to jak będziesz trafiał to przy tak małej stawce nie ma większego znaczenia to póki co, chyba że zamierzasz do kwoty początkowej dołożyć jedno zero, to wtedy lepiej się z BAHA przenieść gdzie indziej (w ogole o stacjonarnych to zapomnij).
Co do pośpiechu - spokojnie, mecze były, są i będą, nie ma co tak zasuwać :razz:
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Musze przyznac ze gieldy nie bralem pod uwage nigdy, mam ponad 5 letnie doswiadczenie w grze I gralem jeszcze w tym roku za kwoty z trzema zerami tyle ze oszczedzajac sobie stresu zlazlem znowu na poziom 10zl, na gielde moze zdecyduje sie po kolejnym roku gry, jaka jest kwota wejsciowa na gieldzie?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jeśli jako walutę wybrałbyś € (bo jak wspomniałem, PLN nie ma) to minimalne wpłaty (właśnie sprawdziłem) wyglądają następująco:
karta -&gt; 6€
Przelew bankowy -&gt; 15€
P24 -&gt; 20€
Skrill/Neteller -&gt; 10€
 
Do góry Bottom