>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Powyżej 1,5 gola w meczu - system progresywny

kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Witam, z dniem dzisiejszym zaczynam grę systemem progresji z typem powyżej 1,5 gola na mecz.
Wkład początkowy 10zł, muszę jeszcze przemyśleć szczegóły systemu, czy zrobic jakiś próg maxymalny jesli chodzi o kurs, jaką zrobic częstotliwosc wypłaty obróconej kwoty, itd.. ale to na spokojnie.
Wpłacone łącznie: 20zł
Wypłacone łącznie: 15,64zł
Zagrane łącznie: 13 spotkań
Wygranych łącznie: 11 spotkań
Przegranych łącznie: 2 spotkanie
Ilość serii: 3
Najdłuższa seria: 6 wygranych meczy
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
yyy... to chyba nie jest granie progresji, tylko granie all in dodając za każdym razem wygraną z poprzedniego zakładu... no chyba że w przypadku przegranej masz zamiar tak znacznie zwiększyć stawkę żeby pokryć stratę z wtopy.
Ogólnie to Muntar założył podobny temat z graniem o1,5, tyle że na zupełnie innych zasadach, no i szło mu całkiem nieźle. Tutaj to niestety ale przewiduję porażkę po mniej niż 15 spotkaniach.
Masz zamiar tak grać aż do upadłego, czy wypłacasz po pewnym czasie wygraną sumę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
W przypadku przegranej mam zamiar zaczynac znow od 10zl. Napewno mam zamiar robic zlecenie wyplaty co jakis czas, przykladowo 1/3 ugranej kwoty co 10 krokow, chce dopasowac system do jak najoptymalniejszej formy, dzieki za poprawke. Wszelkie uwagi mile widziane
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Według mnie seria 10 trafień to dość dużo, przemyśl to jeszcze ;)
wiadomo że kwota niewielka, ale zawsze lepiej mieć, niż wtopić.
Trzymam kciuki w każdym razie.
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Racja, muszę chyba ustalić wypłatę 1/3 ugranej kwoty po 5 krokach, to by wypadało dziś po dobrze postawionym typie, tyle że dziś nie ma zbytnio co grać ale pomyślimy
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
1/5
spotkanie: Episkopi - AOT ALIMOS FC
typ: powyżej 1,5 bramki
kurs: 1,45
stawka: 32,37zł
bukmacher: Bet-at-home
wygrana: 46,94zł
45&#39; Na siłę zagrane, dla przełamania niemocy obydwu zespołów gdyż obydwie druzyny strzelają bardzo mało goli, no ale w bezposrednim spotkaniu liczylem ze dwie druzyny z konca tabeli zechcą coś zaatakowac zaryzykowac i ze polecą bramki ale jak narazie do przerwy widać ze nic więc szykuje się chyba ukoczony kupon.
90&#39; Czerwona kartka otworzyła wynik, dwie bramki w końcówce meczu, szczerze to po pierwszej połowie mocno wątpiłem że to wejdzie.
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
#wypłata1
zainwestowane łącznie: 10zł
liczba wygranych spotkań:
5
wygrana suma: 46,94zł
wypłata 1/3 z całej sumy: 15,64zł
kwota przeznaczona na dalszą grę: 31,30zł
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Gratulacje, pierwsze koty za płoty ;)
mam jeszcze pytanie o dobór spotkań, tj. w jaki sposób je wybierasz, bo np. dziś grałeś 2 ligę grecką, więc podejrzewam, że kierujesz się statystykami bądź kursem... no chyba że się interesujesz tą ligą, to zwracam honor ????
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Jesli chodzi o ten mecz ligi Greckiej to raczej wydedukowałem że grają dwie druzyny z końca tabeli gdzie będzie ostra walka o każdy metr boiska, i chodź historia ich meczy nie wskazuje na wielką ilośc bramek to uznałem że w bezpośrednim pojedynku padną te bramki z racji walki o bardzo cenne punkty na koncu tabeli, w sumie gdyby nie czerwona kartka to te bramki by pewnie nie padły: 83&#39; , 87&#39;
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
1/7
spotkanie: Caykur Rizespor - Gaziantepspor
typ: powyżej 1,5 bramki
kurs: 1,37
stawka: 36,00zł
bukmacher: Bet-at-home
wynik: 0:1
przegrana: -36,00zł
74&#39; Oj chyba nie wejdzie druga bramka...
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Fajny temat,
ale posiedź trochę nad stawkowaniem i pamiętaj o tym, że możesz złapać serię bez 2 bramek, czego oczywiście Ci nie życzę
Powodzenia!
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
2/3 uniewazniam gdyz nie zdarzylem zagrac
spotkanie: Fatih Karagümrük - Mersin Idman Yurdu SK
typ: powyżej 1,5 bramki
kurs:
stawka:
16,64zl
bukmacher: Bet-at-home

&#39;Fartownis na dzis, nie znam jeszcze kursu, okaze sie na poczatku meczu
uniewazniam gdyz nie zdarzylem zagrac
 
Do góry Bottom