>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Powoli do przodu... (betfair)

q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik


nadeszła ta chwila, jak widać zagrałem wbrew planu i takie coś wyszło...

To co zostało wypłaciłem na Skrill-a a drobne sobie tutaj zostawiłem czytaj 427e...

zagrałem przez dwa dni i na koncie miałem trochę ponad 600e po czym wbijam na bf a tu...



i na koncie 169e przez PC...

Wychodzi na to że PC to jednak PC i konto spalone czyli trzeba nowe zrobić bo jednak to dość duże opłaty, dziwię się cały czas że nie ma poważnego konkurenta do bf i bez tego badziewnego PC...
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
A czy to nie jest tak ze Premium Charge to wyrownanie do 20% zyskow z danego tygodnia jesli oplaty w prowizjach zaplaconych sa mniejsze niz 20% zysku?
Tak to przynajmniej bylo mowione jak wprowadzali
Zgodnie z ta definicja teoretycznie maksymalna oplata jest 20% zysku z danego tygodnia....
Skoro juz tak pilnuja rozliczen cotygodniowo
 
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
LIVE
Boca Juniors - Quilmes , lay 2:2 (Half Time Score) @370, @420
3 minuta , 0:0
jakie masz kursy przy tym lay 2-2? bo przed meczem na 2-2 jest kurs koło 70 ;)
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
@viren
a nie wiem nawet heh, wiem tylko że PC to zło i konto spalone ????
@hugo87
mi na live &quot;udało&quot; się złapać niestety takie kursy ... :?
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
a nie wiem nawet heh, wiem tylko że PC to zło i konto spalone
To nie tak, PC to wyrównanie do 20 % , ale nie zysków z tygodnia , tylko zysków w całej historii konta , tyle że rozliczane tygodniowo.
Teraz po takiej wtopie , nie będziesz płacił już PC do czasu aż nie odrobisz tej straty i to z nawiązką (bo przecież w międzyczasie będziesz płacił normalną prowizję).
Te 435 funtów które zapłaciłeś to rozliczenie z tygodnia poprzedniego przed twoją wtopą.
Tak więc możesz śmiało dalej grać na tym koncie, przynajmniej do czasu odrobienia strat.
Down:
W ostatnim tygodniu miał stratę, a PC zapłacił za poprzedni zyskowny tydzień , ale nie za całą historię konta tylko z zysku tego właśnie tygodnia.
Akurat znam się na tym bo gram na Betfair i płacę PC już od pół roku i wiem jak to wygląda w praktyce.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
No to jesli rozliczane tygodniowo to juz w poprzednim tygodniu zaplacil za cala historie konta. W ostatnim tygodniu mial straty wiec skad nowe oplaty premium?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik




aha jeśli ktoś patrzy na te screeny to najstarsze są na samym dole i później patrzymy na bety wyżej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Fluminense - Sao Paulo , lay 1:2 @17,5

albo grubo albo wcale ????

Fluminense 3 raz pod rząd 1:2 w plecy do tego z łamakiem, ładnie hehe czas odpocząć ;)


aha zapomniałem napisać ale jakiś czas temu wrzuciłem 150 na Smarkets i po jednym zakładzie ZABLOKOWANE KONTO ???? i potrzebna była weryfikacja konta, wczoraj mi się przypomniało, poszło to co chcieli i dziś już odblokowane wszystko ;)
 
Do góry Bottom