>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Poważne kupony - poważne wygrane

Status
Zamknięty.
B 12

bazna

Użytkownik
Kupon z piłki nożnej
NK Lucko - NK Zadar 1 (1,85)
NK Slaven Belupo - NK Zagreb 1 (1,45)
SD Eibar - CA Osasuna 2 (1,45)⛔ no kurde, wyjatkowy pech - samobój w ostatniej minucie:;/:
Vejle BK - Naesby BK 1 (1,40)✅
AKO kurs: 5,45
Stawka: 80 zł
bet-at-home
 
B 12

bazna

Użytkownik
Witam szanownych kolegów ????
Wczorajszy dzien przyniósł pewne straty ale ... właśnie zostały one odrobione pierwszym dziś kuponem. Sorry, że nie umieściłem na forum, ale miałem mnóstwo spraw rano do załatwienia. Poniżej szczegóły:
Szczegóły kuponu
Rodzaj zakładu Kombinacyjny
Stawka 200,00 PLN
Kurs 3,32
maks. wygrana 663,00 PLN
Data 23-07-11 10:59
Wygrana 663,00 PLN
Status Prawidłowo

2666401 Urawa Red Diamonds - Ventforet Kofu (Typ) 1 1,50
23-07-11 11:00 (0:0) 2:0
2666486 FC Gifu - Tochigi SC (Typ) 2 1,70
23-07-11 11:00 0:1
2676400 FC Roskilde - B 1908 Amager Kopenhagen (Typ) 1 1,30
23-07-11 11:00 2:1
Także nie ma tego złego, co by na dobre nie siadło ????
Zabieramy się do tworzenia dalszych kuponów
 
B 12

bazna

Użytkownik
Malmo z Rangersami to raczej nie powalczy, przynajmniej na wyjezdzie, tymbardziej, że Szkoci sądząc po wyniku z Hearts też się oszczędzają ???? A Yehuda, hmm nie znam i nie interesuje się zbytnio piłką z Izraela, więc nie wiem jaki poziom prezentują i czy Helsingborg, żeby z nimi wygrać w dwumeczu, będzie też musiał dziś na pół gwizdka zagrać. Wydaje mi się, że nie. Powinni wygrać, pierwszy mecz na Malmo wygrali 3-0!, ale szwedzka liga jest dziwna i można się przejechać ????
 
B 12

bazna

Użytkownik
Z kursem na Helsingborg dzieja sie dziwne rzecz, ja odpuszczam.
Kupon piłka nożna towarzyskie
SS Lazio Roma - SK Slavia Prag (0:1) (Handicap) 1 (2,40)⛔ Postrzelali chłopaki
Bayer 04 Leverkusen - KRC Genk 1 (1,40) ✅
Darlington FC - Middlesbrough FC 2 (1,55)⛔
Hull City - Liverpool FC 2 (1,45)⛔
Kettering Town - Coventry City 2 (1,55)✅
AKO kurs: 11,70
Stawka: 63 zł
bet-at-home
No jak na razie to wyniki z tego kuponu co najmniej zaskakujące. I takimi też spotkania się skończyły - do zyda
 
B 12

bazna

Użytkownik
I jeszcze jeden kupon z piłki i na razie wystarczy
Dolcan Zabki - Ruch Radzionkow 1 (1,75)✅
FC Zürich - Servette FC 1 (1,45)⛔
SC Vasas Budapest - Pecs MFC 1X (1,28)⛔
Yeovil Town - Bristol City X2 (1,25)⛔
SC Freiburg - Rot Weiss Essen 1 (1,30)✅
AKO kurs: 5,28
Stawka: 100 zł
bet-at-home
 
B 12

bazna

Użytkownik
Spoko, spoko, forma jest na odpowiednim poziomie, zarówno zdrowotna, jak i w typowaniu, co pokażę jutro, jak tylko mi się konto na bet-at-home zaktualizuje i wskoczą wygrane ???? , bo odświeżają tylko do 22:00, troszkę kasy wpadło, a jakże ???? Baseball !!! Większości przypuszczam, że ta dyscyplina nie interesuje, więc nie zamieszczałem na forum. Inne dyscypliny dziś odpuściłem, a od jutra zabieram się ostro za tenis, a następnie w dalszej kolejności za puchary w piłce.
Przepraszam Was drodzy forumowicze za moją znikomą aktywność dzisiaj, ale są też ważniejsze sprawy, niż bukmacherka. Myślę, że wszyscy mnie rozumieją ????
 
B 12

bazna

Użytkownik
Witam. Mój wczorajszy kupon z baseballa
Szczegóły kuponu
Rodzaj zakładu Kombinacyjny
Stawka 100,00 PLN
Kurs 8,51
maks. wygrana 851,00 PLN
Data 24-07-11 18:22
Wygrana 851,00 PLN
Status Prawidłowo
2679451 Baltimore Orioles - Los Angeles Angels (Typ) 2 2,00
24-07-11 19:35 3:9
2679455 Boston Red Sox - Seattle Mariners (-1.5/+1.5) (Spread) 1 2,30
24-07-11 19:35 12:8
2679463 Kansas City Royals - Tampa Bay Rays (Typ) 2 1,85
24-07-11 20:10 0:5
No to tak by sie to przedstawiało ????
 
B 12

bazna

Użytkownik
Widzę, że koledzy bardzo na mnie naskoczyli, ale zwalmy to na barki zwykłej, ludzkiej zazdrości. Ja nie mam z tym problemu, tylko Wy ???? Nie mam powodu, żeby kogoś oszukiwać, bo nie jestem taki, ponieważ staram się wierzyć w ludzi. Ale, jak ktoś reprezentuje inne podejście, to jego sprawa. Stwierdziłem, że nie będę zamieszczał kuponów ani przed, ani po fakcie - koniec współpracy ???? Trzeba znaleźć inne, bardziej przyjazne i mniej zawistne środowisko. Nikt Wam nie broni grać i stawiać ile się podoba i na co. Postaw jeden z drugim samodzielnie jakiś kupon, a nie czekaj na gotowce i jeszcze pretensje, haha tak już trudniej nie. Ale mam to gdzieś. Nie jesteście mi do niczego potrzebni. A te screeny, jak tylko znajdę na to czas, to Wam prześlę, a jakże.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 12

bazna

Użytkownik
Moje propozycje na dziś z piłki nożnej:
CS Concordia Chiajna - Sportul Studentesc 1X 1,43 ⛔tutaj chyba debiutancka trema, bo najpierw stracona bramka w 1 minucie, a pózniej czerwona kartka
Eintracht Frankfurt - FC St. Pauli 1 1,70 ⛔
FC Lahti - PK 35 1 1,60 ⛔ nie doceniłem drużyny PK-35 ????
Poza tymi proponuje również:
Hammarby IF - Assyriska FF 1 1,90 ⛔
LDB FC Malmö - Kopparbergs/Göteborg 1 1,55 - kobiety !!!⛔
FC Brasov - CS Gaz Metan Medias 1X 1,38✅
FC Iskra Stali Ribnita - FC Zimbru Chisinau X 3,00⛔
Piłka nożna w poniedziałki to dla mnie zawsze zagadka ????
 
B 12

bazna

Użytkownik
Moim zdaniem Eintracht ma kadrowo najmocniejszą drużynę z całej 2 Bundesligi. Jak dla mnie powinni zakończyć ten sezon nie mniej dominując tą ligę, jak Hertha w zeszłym sezonie. To, że graja w ogóle w niższej klasie jest dla mnie dużą niespodzianką, bo byłem zdumiony ich wynikami na wiosnę tego roku.
St. Pauli to jak dla mnie typowa drużyna własnego stadionu i na wyjazdach trudno im będzie zdobywać punkty. Myślę, że we Frankfurcie ich nie zdobędą, chyba że mecz wyjątkowo by się dla nich dobrze ułożył od początku, w co wątpię.
 
B 12

bazna

Użytkownik
A to moje typki z tenisa. Sorki, ale jeden mecz już chyba trwa, bo jeden kolega mnie tu zagadał i nie zdążyłem podać.

Marino R. - Vandeweghe C. (Zakład na set) 2:0 2,00 ✅
Luczak P. - Sadecky A. (Zakład na set) 2:0 1,60 ⛔Luczak był wyrażnie nierozgrzany chyba, bo pozniej grał juz swoje i wygrał, ale 2:1
Ramirez Hidalgo R. - Bedene A. (Typ) 1 1,55 ✅ jednak ma formę na swoim poziomie
Grigelis L. - Reix C. (Typ) 1 1,35✅
Nie jestem tylko pewien formy Rubena Ramireza H. Ale jeżeli zagra choć w połowie tak , jak potrafi, to będzie szybki mecz dla niego ???? zobaczymy
 
B 12

bazna

Użytkownik
Póznym wieczorem podam jeszcze coś z baseballa. Na obecna chwilę proponuję dla odważnych i agresywnych typerów postawienie na San Diego Padres w wyjazdowym meczu z Philadelphia Philies. Kurs świetny, a gospodarze już 3 razy wygrali pokrywając nawet i handicap w każdym z tych spotkań, więc mogą sobie odpuścić ostatni mecz. Pitcher w San Diego powinien sobie poradzić z zawodnikami gospodarzy. Ale to typ dla lubiących ryzyko ????
 
B 12

bazna

Użytkownik
Lahti juz nie powalczy, kolega canarinhos dobrze wyniuchał tutaj remis ????
No z baseballa jedno spotkanie juz podałem wcześniej i z tego co widzę, to zapowiada się obiecująco i piękny kurs może zaliczyć ten kto postawił. Po 4 inningach San Diego prowadzi 4-1 !!! ???? przypuszczam, że na tym się nie skończy.
A nad innymi typami z baseballa pracuję, podam później bo i tak są dopiero w nocy spotkania, a że to pierwsze mecze to trzeba dobrze pomyśleć nad nimi.
 
B 12

bazna

Użytkownik
Moje propozycje z MLB na dzisiejszą nockę:
LA Angels 2 i może być 2 handicap⛔ i ⛔
St. Louis Cardinals 1 ✅
Oakland Athletics 1 ✅
NY Mets 2 ✅
Detroit Tigers 2 ⛔
LA Dodgers 1 i może być 1 handicap ✅ i ✅
Atlanta Braves 1 ⛔
Może być różnie, bo to pierwsza kolejka spotkań w serii, ale powinno się coś z tych typów wybrać.
Pozdrawiam i dobranoc
No może ktoś postawił akurat e z plusami ????
 
B 12

bazna

Użytkownik
Wstępne propozycje na ELM:
Liteks Lovech - Wisla Krakow X2
Dynamo Kiev - FC Rubin Kazan 1
Twente Enschede - FC Vaslui 1 ; 1 han
Glasgow Rangers - Malmö FF 1
Genk - Partizan Belgrad 1

Co do reszty spotkan to na razie nie podejmuje sie oceny i próby typowania i chyba tak zostanie ???? chodzi oczywiście o dzisiejsze mecze ????

A to propozycje z tenisa:
Cermak F./Polasek F. - Elgin M./Istomin D. 1
Knowle J./Zelenay I. - Bednarek T./Siljestrom A. 1
Smyczek T. - Kosakowski D. 1
Harrison R. - Berankis R. 1
Muller G. - Johnson S. 1
Falla A. - Grigelis L. 1
Fognini F. - Machado R. 1
Volandri F. - Pavic M. 1
Seppi A. - Lajovic D. 1
Naso G. - Delic M. 1
Scheepers C. - Kudryavtseva A 1
A tu jeszcze nietypowo żużelek ze Szwecji
Piraterna - Indianerna 1

To na razie tyle ze wstępnych rozeznań. Za kilka godzin podam swoje kupony i może dorzucę jeszcze kilka typów z piłki i tenisa a na nocke tradycyjnie MLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 12

bazna

Użytkownik
No wczoraj jakby nie ten Luczak nieszczesny, to wszystko siadło elegancko z tenisa. A dziś to myślę, że ostatnia pozycja choc ryzykowna i kurs jak na tenis dość wysoki, to warta zagrania. Podoba mi sie też gra Harrisona, gra u siebie, na betonie, a Berankis choć jest tak samo dobry, ale wraca dopiero do formy po dłuższej przerwie, a to bedzie jego drugie oficjalne spotkanie po kontuzji, więc uważam, że to znacznie za mało, żeby podjąć wyrównaną walke z zawodnikiem, który jest w pełnym rytmie meczowym. Reszta też jest raczej do zagrania, jedynie może w deblach, jak to czasem bywa dojść do wyrównanego meczu i czasem niespodzianki ???? No i nigdy nie jestem pewien do końca Fogniniego ???? lubię go bardzo i mam sentyment, ale czasem ma dziwne mecze ze słabszymi zawodnikami i męczy się bardzo.
 
B 12

bazna

Użytkownik
Hehe no to solo czy 2 mecze? ???? Ja chyba postawie na Fogniniego i jeszcze spotkanie Berlocq - Kavcic, że będzie albo over 22,5 gema, albo spotkanie 3-setowe, na bank Kavcic wygra co najmniej 1 seta!
A co do drugiego pytania, to nie jestem obiektywny ???? bo nie cierpie tego komentatora Borka, który niby jest twarzą tego buka ???? masakra, wiec ja na tym buku nawet nigdy nie zawitałem, wiec nie wiem , co tam maja, może i są lepsi, nie wiem
 
B 12

bazna

Użytkownik
To mój kupon tenisowy na dzisiaj.
Lisicki S. - Halep S. (Zakład na set) 2:0 (1,40)
Berlocq C. - Kavcic B. (-1.5/+1.5) (Handicap) 2 (1,45)
Fognini F. - Machado R. (Typ) 1 (1,45)
Volandri F. - Pavic M. (Zakład na set) 2:0 (1,55)
Smyczek T. - Kosakowski D. (Typ) 1 (1,40)
AKO kurs: 6,39
Stawka: 80 zł
bet-at-home
Proponuje jeszcze typ na dziś z tenisa:
Riske A. - Bouchard E. 1 i 2:0 w setach
 
B 12

bazna

Użytkownik
A to kupon z Eliminacji LM:
Apoel Nicosia - SK Slovan Bratislava (Typ) 1 (1,45)
Liteks Lovech - Wisla Krakow (Podwójna szansa) X2 (1,49)
Dynamo Kiev - FC Rubin Kazan (Typ) 1 (1,65)
FC Twente Enschede - FC Vaslui (0:1) (Handicap) 1 (1,60)
Glasgow Rangers - Malmö FF (Typ) 1 (1,40)

AKO kurs: 7,99
Stawka: 100 zł
bet-at-home
Jednak zdecydowałem sie dać na ten Apoel, bo mi sie przypomniało, że rzeczywiście dobrze się kiedyś zaprezentowali w LM
No i dałem na Dynamo jednak, chociaż z ciężkim sercem, zobaczymy czy się opłaci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom